PříjemHledatRegistracePřihlášení

Beacon Hills High School

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next
AutorZpráva
Isaac Lahey

Isaac Lahey

Počet príspevkov : 224

Beacon Hills High School - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 7:27 pm

(Trochu si posunul batoh, tak aby mu nepadal a pak si dal ruce do kapes. Ani se jí nedivil, že se na něho nepodívala. Chápe jí.  Sleduje jí, jak se k němu otáčí. Jeho obličej už teď není tak smutný jako obvykle, ale v jeho očích je menší náznak radosti.) Ahoj. (Snažil se neznít nijak naštvaně a ani moc smutně. Moc mu to ale nešlo. Poslouchal její slova a mírně kroutil hlavou. Nebojí se jí, vlastně ani nemá důvod. Tu noc moc dobře viděl, že to není ona a, že se jí nemusí kvůli tomu bát.) Nemám z tebe strach. Nebojím se tě. Nemám žádný důvod, abych se ti vyhýbal. A ani nemám zapotřebí to všem říct. (Ujistil ji hned potom, co dodala to s jeho otcem. K tomu se zatím nechtěl vyjadřovat a tak to přeskočil. Sice na ní byl trochu naštvaný, že za ním nezašla a nebo něco takového. Ale vlastně se jí ani nedivil. Kdyby byl v její kůži, tak by se všem vyhýbal a nechtěl by s nikým mluvit.A rozhodně ne s někým, kdo by o něm věděl něco, co není tak skvělé.) Bylo to těžké a pořád trochu je. Ale svým způsobem, jak říkáš, to je po mě vysvobození. (Uhnul pohledem a ignoroval zvonění. Teď už mu bylo jedno jestli dojde pozdě a nebo zase vůbec.)

Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo7_250 Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo3_250
Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo6_r2_250 Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo2_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

Počet príspevkov : 211

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 7:40 pm

*Jeho slova ji zarazila, když je vyslovil. Čekala všechno možné, jenom ne, že to bude brát takhle klidně.* Ty se mě nebojíš? *Zopakovala po něm trochu zmateně.* Ale po tom, co jsi viděl... Když jsi viděl, jak jsem vypadala... A nebýt těch řetězů, tak bych tě... *Větu ani raději nedokončila, určitě si domyslí, co by nastalo. Její mluvení teď spíš trochu připomínalo zmatené mumlání, protože jí nedocházelo, proč by se jí neměl bát. Byla vlkodlak, byla nebezpečně zvíře které při nějaké zámince se může prodrat na povrch a napáchat škody. Nakonec se ale malinko uklidnila, aby byla schopná se vrátit k tématu o jeho otci.* Už víš, co teď budeš dělat a kde budeš? *Zeptala se, protože tušila, že teď bude mít další problémy. Věděla, že žila jenom s otcem, takže bude muset být sám. Do toho se zase vloží úřady, protože není plnoletý a nemá, jak se živit. Na brigádách si moc nevydělá. Fakt, že už zvonilo a měla by jít na hodinu, ignorovala.*

Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 7:57 pm

Ne. (Zakroutil hlavou.) Zabila. (Dokončil její větu.) Toho jsem si vědom. Ale nebojím se tě, protože vím, že jsi to nebyla ty. Kdyby jsi to byla ty, tak mi určitě neublížíš.. (Poví jí, co si o tom myslí a doufá, že má aspoň části pravdu. On sám si myslí, že tohle je pravda, ale neví jaké to je. Nepozná to a ani neví, zda by někdy i chtěl. Na její otázku zatím neodpověděl. Ani nevěděl, jak. Úřady se do toho zatím nepletli. A taky doufá, že už nebudou. Za nedlouho už bude plnoletý a tak bude moci bydlet sám. Ale kdyby se v tom začaly vrtat teď, tak by mohl skončit v děcáku.) Nevím. Zatím bydlím sám a dál nevím, jak to bude. (Otočil se směrem ke dveřím, za kterými právě započala hodina. Ignoroval blbé spolužáky, kteří mu dali pohlavek. Ignoroval i učitele, kteří jim říkali, ať jdou do tříd.)Nechceš jít někam jinam a nebo musíš do třídy?

Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo7_250 Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo3_250
Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo6_r2_250 Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo2_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 8:44 pm

No, svým způsobem jsem to byla já. Tohle je to, co jsem. Nebo aspoň tohle jsem minimálně jednou měsíčně. *Poznamenala a nebyla z toho zrovna nadšená. Dřív byla ráda vlkodlakem, ale ne v poslední době. Od smrti svých bratrů by raději byla normálním člověkem než tímhle. Nad jeho slovy, že neví, co bude dál, se zamyslela. Mohla by mu nějak nabídnout pomoc, ale nevěděla, jestli je to vhodné. Naštěstí ji z jejích úvah vyrušila její otázka.* Nějakou dobu jsem teď nebyla ve škole, takže když prošvihnu o jednu hodinu navíc, nic se nestane. A nám by se teď spíš hodila chvíle klidu, než jít někam a hodinu poslouchat něčí blábolení. *Rozhlédla se okolo a pak ho vzala za ruku. Vedla ho po chodbě a přitom se rozhlížela. U jedněch dveří zpomalila a lépe se rozhlédla. Jakmile si byla jistá, že se nikdo nedívá, otevřela dveře a i s Isaacem vlezla dovnitř. Hmátla po vypínači, který osvítil malou žárovku nahoře a osvětlil celou místnost. Jednalo se o nějakou komoru, ne nějak extra velkou. Kvůli tomu je dělilo jenom málo místo, asi tak dvacet centimetrů.* Teď máme možnost si promluvit a nikdo nás nebude otravovat.

Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 9:02 pm

(Na to, že to svým způsobem byla ona, raději neodpovídal. Jen přikývl a mlčel. Nevěděl o tom moc a tak to nechtěl zkazit dalšími kecy. Překvapilo ho, ale vlastně ani moc ne, že se nijak nevyjádřila k tomu, co řekl. Chápe, že neví, co k tomu říct. Ani on sám to neví a tak to prozatím neřeší a dokud to nebude muset řešit, tak to nechává být.) Nápodobně.Máš pravdu. (Přikývl s úsměvem na tváři. Přišlo mu až nepřirozené se usmívat. Její dotek ho uklidnil a on se měl chuť ještě víc usmívat. Je rád, že ho napadlo jít do té školy zrovna dneska. Nechal se od ní vést až k nějakým dveřím. Nijak neodporoval, protože ještě nevěděl, co ho vevnitř čeká. Byla to velmi malinká komorka a on se snažil pomalu dýchat a nejančit. Klaustrofobie mu v tom ale moc nepomáhá. Prozatím to nijak moc nedával najevo. To, že tu s ním byla Layla, ho uklidňovalo.) A-ano. To máme (Vydal ze sebe a nakonec přikývl.)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 9:23 pm

*Když promluvil, jeho koktání ji neušlo. Vybavila si, jak ji kdysi řekl, že má strach z malých prostor. Až moc pozdě si uvědomila, že tohle není ideální místo, kam ho zatáhla. Jenže potřebovala nějaké klidné místo a nechtěla riskovat nějaké učebny a kabinety.* Neboj se. Nejsi tu sám, jsi tu se mnou. *Zkošuela mu pomoct se uklidnit. Přitom ho vzala za obě ruce a přistoupila k němu blíž. Vzdálenost dvaceti centimetrů se zkrátila na deset centimetrů.* A teď máš příležitost se mě zeptat na co chceš. Když jsem se to dozvěděla já před lety, tak jsem měla spoustu otázek. Mezi nimi i tu, jestli existují upíři. Tenkrát jsem moc sledovala Stmívání. 

Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 10:13 pm

(Jenom přikývl.) Já vím. (Trochu nejistě se usmál. Nechal se chytit za ruce a jemně se začal usmívat. Opravdu ho těšila její přítomnost. Cítil, že jeho obavy jsou najednou pryč a on už se nemusí ničeho bát. Opravdu mu pomáhala a dokonce na chvíli přestal myslet na to, jak je tahle místnost malinká. Sledoval její rty a snažil se poslouchat to, co mu říká. Ani vlastně neví na, co by se jí měl ptát. Ale určitě ještě na něco přijde.) No.. (Zamyslel a pousmál se nad tím, co řekla ona.) A jsou tu nějací? (Pozvedl obočí a na obličeji se mu zjevil pobavený úsměv.) Ne tak třeba, jak se to dědí a nebo předává. Nebo prostě jak se můžeš stát vlkodlakem?

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 10:32 pm

Já myslím, že ne. Nikdy jsem na žádné nenarazila a nikdy mi nikdo neřekl, že existují. Ale existují různé bytosti a jestli jsou mezi nimi i upíři, to nevím. *Pokrčila rameny.* Ale jinak se to předává kousnutím. Alfa může předávat kousnutí dál a ten se pak stane betou a součástí jeho smečky. Anebo se to pak dědí v rodině, takže moje děti to po mně podědí. *Vysvětlila mu zhruba, jak se to předávalo.* Nějaké další otázky? *Pozvedla obočí a přitom jí cukly koutky směrem nahoru. Konečně se mohli bavit trochu normálně, i když bylo zvláštní, že věděl její tajemství.*

Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 10:47 pm

Tak to jsem rád. Opravdu bych tu nechtěl blýskající se lidičky. (Právě se tak trochu prozradil, že viděl Stmívání. Sice to pro něho bylo utrpení, ale viděl to. Její vysvětlení mu bohatě stačilo a už se ohledně tohohle nijak dál nemusel ptát. Mohl přejít k dalším chytrým otázkám.) No, tak třeba. Bolí to hodně? Víš, když se přeměňuješ? (Na chvíli sklopil zrak, ale po chvíli se jí už zase díval do očí. Přijde mu, že jsou si už teď oba dva blíž. Znají svá tajemství. I když to její je rozhodně větší.)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 11:40 pm

*Na její tváři se objevil úsměv a ona překvapeně pozvedla obočí.* Neříkej mi, že jsi se dobrobolně podíval na Stmívání. *Zasmála se. Za posledních pár týdnů to bylo poprvé.* Jenom malinko, ale to se dá snadno ignorovat. *Zavrtěla hlavou.* Je to pro nás něco jako přirozenost. Jako když chodíš. Síš to často provází pocity jako vztek, naštvanost, agresivita... *Byla docela ráda, že se ptá na takovéhle otázky. Čekala, že se bude ptát, jak se jí to stalo, na její bratry a podobně. Byla na takové otázk připravená a tušila, že na ně jednou dojde. Možná za chvíli, možná příští týdny.*

Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySat Nov 29, 2014 11:55 pm

(S úsměvem na tváři odvrátil pohled.) Nebylo to tak dobrovolné.. (Raději se k tomu už dál nevyjadřoval a doufal, že to samé udělá i Layla) Malinko? Opravdu? Tak aspoň, že tak. (Přikývne. Bylo by hrozné kdyby je to ještě bolelo. Stačí, že tím musí procházet každý měsíc. Najednou z něho úplně spadla nervozita a strach. Už se nemusel obávat toho, že je v malinké místnosti.) Nevím na, co se ptát dál. Tohle mi zatím asi postačí. (Přikývne. Opravdu netuší na co, by se měl dál ptát.)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySun Nov 30, 2014 12:04 am

A viděl si jeden díl, nebo jsi viděl všechny? *Zeptala se ho. Hodlala ho ohledně toho ještě trochu potrápit, případně donutit ho podívat se i na ty další díly. Ne, že by Stmívání tolik milovala, ale bylo by fajn se podívat společně na nějaké filmy a zapomenout na svoje problémy. Když se svými otázkami skončil, tak ji to malinko překvapilo, že ho zajímalo jenom tohle. Ale nestěžovala si.* Dobře, tak až budeš příště potřebovat nadpřirozenou radu, zkus se zeptat mě. *Pousmála se.* A teď bychom asi měli jít do tříd... *Vyndala z kapsy mobil a podívala se na čas.* Pokud to na těch deset minut má ještě cenu.

Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySun Nov 30, 2014 3:08 pm

Jen jeden. A ujišťuji tě, že na víc se jich kouknout nehodlám. (Rozhodně zakroutil hlavou. Opravdu se nechce trápit dalších několik hodin, díváním se na Stmívání. Zase by to na druhou stranu bylo fajn, ale mohli by se kouknout na něco jiného. Cokoliv jiného.) Budu to mít na paměti. (Krátce se zasmál. Teď když o tom mluvil, tak ho ještě napadla jedna otázka. A to otázka o jeho otci. Viděl jeho tělo a nedokáže věřit tomu, že to byla puma, či jaké zvíře vymysleli. Ale asi to nechá na jindy. Nebude kazit takhle skvělou atmosféru něčím takovým.) Myslím si, že to na 10 minut cenu nemá. (Zakroutil hlavou Opravdu se mu tam nechce jít jen na 10 minut. A navíc má teď kouče a měl by určitě skvělé poznámky.)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySun Nov 30, 2014 4:00 pm

A co na jiné filmy? Poslední dobou se toho o upírech točí hodně. Někde v těch filmech se objeví třeba i vlkodlaci... Co bys řekl na Vampýrskou akademii? Nebo Van Helsing nebo Underground? *Navrhla pár filmů, které si právě vybavila v hlavě, ačkoliv pořádně ani jeden z nich neviděla.* Kdyby jsi chtěl, tak by ses mohl dneska zastavit u mě nebo já u tebe a pustit si ty filmy. Udělali bychom si takový filmový večer. Bylo by to lepší, než abychom oba dva dřepěli doma sami.

Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptySun Nov 30, 2014 5:56 pm

Hele já filmy moc nesledoval. Ale pokud chceš, tak se s tebou rád na něco kouknu. Na cokoliv. (Usmál se sladce. Moc dobře ty filmy nezná a vlastně ani neví o,co všechno jde.) To je vlastně úplně super nápad. Rád se u tebe zastavím. Stejně doma nic nedělám a jen sedím na gauči. A nebo vyhazuje staré věci. Nebo je pálím. (Krátce jí vysvětlil, co celé dny vlastně dělal.) Není to tak depresivní, jak to zní. (Zakroutí hlavou. Chvíli na to uslyšel zvonek.) Tak můžeme jít. (Ukázal na dveře a pak z nich vyšel ven. Pořádně se nadechl a vydechl. Konečně se mu opravdu ulevilo)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

Počet príspevkov : 359

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptyTue Jan 06, 2015 9:08 pm

*Ráno trochu nestíhala,keďže ju nikto nezobudil. Rýchlo na seba hodila nejaké oblečenie ( http://ak1.polyvoreimg.com/cgi/img-set/cid/90710787/id/uZsfI0xLT7OqnZ2t-o6pxQ/size/y.jpg ),vyčeše si vlasy do drdolu a v kuchyni si dá šálku kávy. Na raňajky nemá čas ani moc chuť. Rýchlym krokom prejde do školy a zistí,že má ešte vlastne čas. Takže to stihla. Prejde ku skrinke z ktorej si začne vyberať nejaké knihy na prvú hodinu.*

Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsBeacon Hills High School - Stránka 25 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

Počet príspevkov : 141

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptyTue Jan 06, 2015 9:25 pm

(Uvědomí si, že by bylo na čase jít zase do školy. Sice ejnom by si lidi mohli myslet, že mu něco je. Že se třeba zbláznil a nebo bůh ví, co. Ráno se probudí velmi brzy, protože jeho spánek není pořád nejlepší. Obleče se do šedé trika, které mu pěkně tvaruje tělo. Rifle a mikinu. Vlasy si nějak sčísne, nají se nějakých cornflaků a pak vyběhne z domu. Kráčí pomalým krokem do školy, protože času má dost. Dojde do školy a jde rovnou ke svojí skříňce. Nedaleko té jeho je skříňka Allison. Prohlédne si jí odspoda až nahoru a pro sebe se usměje. Dojde k ní a opře se o skříňku.) Máš moc, moc pěkný nohy. Řekl ti to už někdo? (Přešel k ní blíž a chytl spodek její sukně, pomalu ho začal tahat nahoru a čekal na její reakci.)

Beacon Hills High School - Stránka 25 3019242257_1_7_OTkGOfy8
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptyTue Jan 06, 2015 9:35 pm

*Vyťahuje si ešte nejaké knihy a pritom si prezerá rozvrh,aby vedela aké si má zobrať. Porozhliadne sa po chodbe,ale nevidí tu nikoho známeho. Asi sú už všetci v triedach alebo prídu neskôr. Prezrie sa ešte v zrkadle keď si vtom všimne Jacksona,ktorý pristál na vedľajšej skrinke.*Čo? Teda ehm ďakujem.*Ani neodpovie nato,čo sa pýtal. Rýchlo odtiahne jeho ruku a mierne nadvihne obočie. Je celkom v rozpakoch keďže je to..Jackson.*

Beacon Hills High School - Stránka 25 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsBeacon Hills High School - Stránka 25 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptyTue Jan 06, 2015 9:42 pm

(Zakroutil hlavou.) Není ale vůbec za co. (Přikyvoval s úsměvem na tváři. Zasměje se, když odtáhne jeho ruku. Schová si jí do kapsy) Ale copak? Neříkej, že by se ti to nelíbilo. (Vypadá to jako, kdyby se natahoval po sukni, ale snaží se jí dostat k noze. Zajede jí rukou pod sukni a pohladí jí po stehýnku. Allison se mu líbila už od začátku a teď, když mu nic nebrání, tak si s ní může nezávazně zaflirtovat. A navíc se trochu odreaguje.)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptyTue Jan 06, 2015 9:48 pm

Nie,nepáčilo.*Povie mierne neisto. Nie,že by si tým čo povedala nebola istá,ale nechápe čo robí. A nie sú ani taký dobrý kamaráti. Vlastne si ju nikdy moc nevšímal. Pevne chytí jeho ruku a znovu ho od seba odstrčí.*Nebojíš sa,že ťa tu niekto uvidí? Robiť toto..*Poukáže na seba a zabuchne skrinku.*Pokiaľ viem,stále si s Lydiou. A ja so Scottom.*Vlastne ani nevie ako to medzi nimi je. Už pár dní sa jej Scott neozval. Teda nie pár dní,bola to už dlhšia doba.*

Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptyTue Jan 06, 2015 9:54 pm

Opravdu? (Přimhouřil oči a pak se šibalsky usmál. Má velmi pevný stisk, to by se později mohlo využít. Hned ho napadlo, jak by to využil.) Kdo ? Vždyť tu nikdo není.. (Potichu říkal a kroutil hlavou. A i kdyby byl, bylo mu to jedno.) A je tu Lydia? Nebo Scott..Nikde je tu nevidím, takže proč ne? (Mrkl na ní. Dlouho už s Lydiou nemluvil a ani nijak moc nechtěl. Teď neměl chuť na hádky, atp. Chtěl si užít. A nebo se jenom pobavit.)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptyTue Jan 06, 2015 9:59 pm

Naozaj.*Presladene sa naňho usmeje a upraví si sukňu do pôvodného stavu. Je pravda,že tam nikto nie je,ale niekto by mohol prísť. Teda nejaký ich spolužiaci tu ešte stále pobehujú.*Ty nie si v poriadku.*Zavrtí hlavou,pevnejšie si chytí knihy do ruky a mieri do učebne matematiky.*

Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptyWed Jan 07, 2015 9:47 am

Fajn. (Téměř bez zájmu poví a usměje se na ní stejně sladkým způsobem jako ona. Trochu ho překvapilo, že tak ustupuje. Sice jenom je zvyklý, že pískne a přiběhne jich stovka. Ale Allison je jiná a to se mu líbí.) Já vím. (Předběhl jí a zastavil se před ní.) Vážně si myslíš, že by se ti to nelíbilo? (Mrkl na ní a pak odstoupil, aby mohla klidně odkráčet.)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptyWed Jan 07, 2015 10:56 am

Nie.*Rázne povie,keď sa pred ňou objaví a povzdychne si.*Naozaj,Jackson,čo potrebuješ? Nudíš sa. Nájdi si nejakú inú zábavu. Alebo niekoho iného.*Povie celkom milým hlasom a zvraští obočie. Síce nikomu nepraje,aby ich tiež takto otravoval. Vlastne ju moc neotravuje,len jej je to nepríjemné.*Ja musím ísť na hodinu.*Popraví si tašku na pleci,usmeje sa a vojde do triedy matiky. Sadne si na jedno miesto,kde nie je moc ľudí a položí knihy na stôl.*

Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 EmptyWed Jan 07, 2015 11:29 am

(Líbila se mu ta její nedostupnost. Miloval to, jak se ho snažila odehnat. Jenže on teď nechtěl odejít. Chtěl být poblíž ní a dál ji provokovat.) Nepotřebuju nic.. Jen bych si rád popovídal. (Zvláštním až trochu sexy způsobem řekl slovo, popovídal.) Ale pokud nechceš, tak tě hold nechám jít. (Pokrčil ramena a vrátil se ke své skříňce, kde si rychle vzal učebnice a sešity. A mířil zpátky za Alli, protože měl taky matiku. Rozhlédl se po třídě a pozdravil se s pár lidmi. Usmál se na Allison a mířil rovnou k ní. Posadil se vedle ní.) Nevadí, že ne? (Usmál se sladce.)

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 25 Empty

Návrat nahoru Goto down

Beacon Hills High School
Strana 25 z 27Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills-
Přejdi na: