PříjemHledatRegistracePřihlášení

Beacon Hills High School

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next
AutorZpráva
Scott McCall

Scott McCall

Počet príspevkov : 197

Beacon Hills High School - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 8:09 pm

*Sbalí si věci, dá si batoh na záda a chytne je za ucha. Chtěl jí zrovna za Allison a oslovit jí,ale v tu chvíli ho zastaví nějaká dívka. Byla to ta ze které měl divný pocit a taky ta která si kreslila toho vlka.* ehm.. Jo. *Trochu se na ní pousmál a vysvětlil jí dopodrobna, kde najde učebnu Dějepisu.* Hele. Ty.. *Neví jak se jmenuje,takže jí nijak nemůžeš oslovit.* Často kreslíš? *Nadzvedne obočí. Tohle vůbec nechtěl říct. Chtěl se jí na něco zeptat,ale nechal to být a tak vypustil ze sebe první blbost,která ho napadla.*

Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_mnw1pnNXUr1qho4rpo1_500 Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_n7fpjyEMZO1qhjv96o5_250
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

Počet príspevkov : 211

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 8:16 pm

*Pozorně si vyslechla do učebny dějepisu.* Díky.*Poděkovala mu a chystala se tam jít, když ji zarazila jeho otázka.* No... většinou kreslím, když se nudím. *Pokrčila rameny. Nechápaka proč se jí na to ptá, ale neřešila to.* A mimochodem nejsem žádná hele ty, ale Layla. Když už jsme stejného druhu, tak bysme měli znát svoje jména, Scotte. *Spiklenecky na něj mrkla, protože si myslela, že už dávno poznal, co je zač. Pak se vydala do učebny dějepisu a už mu nevěnovala pozornost.*

Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

Počet príspevkov : 359

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 8:19 pm

*Po zazvonení rýchlo vstane,dá si knihy do tašky a vyjde na chodbu. Nechápe prečo sa s ňou nikto nebaví. Nerada začína konverzáciu prvá,ale tu sa do toho očividne nikto nehrnie. Jedine Lydia. Ale čo je to jedna kamarátka. Vie podľa rozvrhu,že druhá hodina je história,ale moc sa sa nato necíti. Prejde ku schodom,na ktoré si sadne a oprie si hlavu o stenu.*

Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsBeacon Hills High School - Stránka 4 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 8:20 pm

*Trochu zamrkal když to řekla* Ze stejného druhu? *Udiveně si řekne pod nosem. Porozhlídne se a hledá Allison. Když jí najednou uvidí u schodů,tak se k ní vydá. Když je najednou u ní,tak jí hned osloví* Ahoj. Scott *usmál se na ní*

Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_mnw1pnNXUr1qho4rpo1_500 Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_n7fpjyEMZO1qhjv96o5_250
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Počet príspevkov : 198

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 8:27 pm

(Když si vezme všechny potřebné věci na hodinu historie, otočí se. Stiles tam stále čeká, zřejmě na Scotta. Ti dva jsou jak siamská dvojčata. No, nutno říct, že se k sobě docela jako dvojka hodí. Oba jsou naprosto marní. Projde kolem něj a zamíří do učebny dějepisu, kde si sedne do lavice uprostřed v řadě u okna. Ačkoliv jí šly spíše vědní obory, historii měla ráda. Brala to jako takové vyprávění příběhů.)

Beacon Hills High School - Stránka 4 Large
Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_mj34vrHhdn1qb0uuxo3_500
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 8:36 pm

*Vešla do učebny dějepisu a usadila se v předposlední lavici v řadě u okna. Aniž by si to uvědomila, tak si sedla za Lydii. Všimla si toho, až když se rozhlédla po třídě.* Ahoj. *Oslovila ji. Hlavou ji proběhla vzpomínka na to, jak vyslechla ten její rozhovor o modě, ale hned tu myšlenku zapudila.* Takže nakonec spolu máme přece jenom nějakou hodinu. *Ušklíbla se a svůj batoh si sundala ze zad a nechala ho ležet pod lavicí.*

Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 8:40 pm

(Otočí se na Laylu a usměje se) Znovu ahoj, Laylo. Jo, A dokonce hned první den. (kývne hlavou a uvelebí se na židli tak, aby jí to bylo pohodlné vzhledem k tomu, že je na ni otočená.) Jaká byla tvoje první hodina? Přežila jsi to ve zdraví, jak tak koukám. Hezká kožená bunda, mimochodem. (dodá)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 8:45 pm

Nějak jsem to přežila. Měli jsme matiku a na uvítanou jsme my dvě nové měly hned počítat nějaký příklad u tabule. Ale nebylo to moc těžké. *Pokrčila rameny a pak na její pochvalu její bundy kývla.* (Takže má nějaký vkus.) *Pomyslela si v duchu, ačkoliv nahlas řekla něco jiného.* Díky. Ty máš pěknou... *Přejela ji pohledem a snažila se najít na ní nějaký kousek, který se jí líbil. Šaty byly pěkné, ale mimo její vkus.* Ty máš pěkné boty. *Rozhodla nakonec.*

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 8:54 pm

Aha, matika. No jo, to dělá matikář všem novým. Vsadím se, že toho nového kluka vyzkouší taky, až bude mít hodinu. (zkonstatuje) Jo? Díky, jsou z výprodeje, takže nic závratnýho (mávne rukou), ale dík. (usměje se) A kde jsi ty koupila tu bundu? Nějakou podobnou bych si určitě pořídila. (přejede pohledem ještě jednou po její bundě.) A už jsi se tu s někým seznámila? Jo, to mi připomíná. Zítra se pořádá párty. Je to takový večírek na začátek roku. Takže, pokud budeš mít čas, tak určitě přijď. (Vytáhne z kabely letáček a podá jí ho.) Ještě chci pozvat Allison.

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:01 pm

Tahle bunda? *Pozvedla obočí.* Tu jsem koupila v jednom obchodě v New Yorku. Mám trochu slabost pro kožené bundy ruzných barev... proto je sbírám. *Pousmála se* Vlastně jsem se tu zatím pořádně seznámila jenom s tebou. A pak trochu s jedním klukem, který mi řekl, jak se dostanu do téhle třídy. Jinak jsem zatím bavila jenom ještě s tou druhou novou, který jsem pomohla s příkladem z matiky. *Pokrčila rameny.* Můj společenský život se zatím asi ještě pořádně nenastartoval. Asi zajdu na tu párty, aby se to nějak pohnulo. *Poznamenala a vzala si od ní letáček.* Mimochodem díky za pozvání. Allison je ta druhá nová, že jo?

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:06 pm

*Odvráti svoj nepríčetný pohľad od steny a pozrie sa na Scotta. Trocha sa vystrie a pritiahne si tašku,ktorú mala na kolenách bližšie k sebe.*Ahoj. Ja som Allison.*Trochu sa pousmeje a zasunie si vlasy za ucho pričom ho pozoruje.*

Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsBeacon Hills High School - Stránka 4 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski

Počet príspevkov : 136

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:08 pm

*Za chvíľu bude zvoniť, ale Scotta nikde nevidí. Nakoniec sa rozhodne, že to počká aj po hodine, tak zdvihne tašku zo zeme a vykročí pomalým krokom na francúzštinu, ďalší predmet, ktorý mu nerobil problém, ale ani ho nejako nenadchýnal. Naraz mu vo vačku riflí pípne mobil, ktorý rýchlo vytiahne a prečíta si správu od otca.*
kód:
Dnes prídem neskoro, nečakaj ma.
*Akoby to bola nejaká novinka. Jeho otec bol so Stilesom vždy, keď mohol, ale práca šerifa mu to tak často nedovoľovala. Napriek všetkému mali priam vzorný vzťah, až na večné prúseri, ktoré Stiles neustále vyvádzal, ako napríklad včera so Scottom. Mierne sa pousmeje a vojde pomaly do triedy, pričom si sadne do voľnej lavice. Do zvonenia ešte chýba pár minút, tak si začne niečo čmárať do zošita a znudene krčiť čelo.*

Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_m8r66fczzP1rzai1qo6_r1_250Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_mzqhxmfUvl1qb9jcko4_250Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_n8zw6t0ClT1qgwn27o2_250
Beacon Hills High School - Stránka 4 Punch-through-wall-2Beacon Hills High School - Stránka 4 Tumblr_md5qeo4FN21rzai1qo2_250Beacon Hills High School - Stránka 4 A-lot-like-death
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:09 pm

Co teď máš? *zeptá se jí a trochu i nadzvedne obočí. Allison se mu líbí.* Jestli náhodou nemáme stejnou hodinu. *usměje se na ní*

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:11 pm

V New Yorku. (olízne si spodní ret) No, tak to si o takové bundě můžu dál nechat jen zdát. (pokrčí rameny a vydechne) Nevadí. Určitě na nějakou narazím i někde tady v okolí. (Vytáhne si z kabely vodu, rozdělá víčko a napije se, protože jí vyprahlo.) Jo, Allison je ta druhá nová holka. Právě proto jsem vás chtěla pozvat. Jste tu nové, takže by bylo fajn, kdybyste přišly a seznámily se s vícero lidmi. Bude jich tam dost. A rozhodně nebudou chybět členové lacross týmu. (významně se na ni podívá)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:15 pm

Ja-a ani neviem. Teda. Asi mám históriu. Čo ty?*Trochu nervózne sa naňho pousmeje. Vážne neverí tomu,že sa s Ňou konečne niekto baví. A ten niekto je Scott. Toho jej musel poslať niekto z neba.*

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:17 pm

To rozhodně narazíš. Černé kožené bundy jsou dost oblíbené. To spíš kožené bundy ostatních barev se špatně schánějí. Já se momentálně snažím najít nějakou zelenou. Bud svítivě zelenou nebo tmavě zelenou anebo oboje. Možná budu mít štěstí v tomhle městě. *Pokrčila rameny.* Takže lacrossový tým? *Pozvedla obočí.* Tak to si nemůžu nechat ujít. Dneska odpoledne na tréninku si je pěkně prohlédnu a když se mi nějaký zalíbí, tak bych pak mohla využít tu párty. *Šibalsky se usmála.*

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:31 pm

(zasměje se) No, máš to opravdu dobře promyšlené. Zní to jako dobrý plán. Já chodím na každý trénink týmu. Docela ten sport podporuji, baví mě sledovat to. No a taky můj přítel je kapitán týmu, takže je jasné, že chci podpořit i jeho. (vysvětlí jí, i když teď zrovna je na Jacksona naštvaná... jejich vztah byl vůbec dost divoký.) Ale jak už jsem ti řekla předtím před kanceláří, někteří hráči tam jen zaplňují lavičku. (ušklíbne se)

Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:32 pm

Tak nemáme. Mám francouzštinu. Ale uvidíme se někdy potom? *Usměje se na ní. Přijde mu, že to až moc přehání a měl by ubrat.*

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:36 pm

No samozrejme. Rada.*Pousmeje sa a rýchlo sa postaví pričom si upraví šaty a usmeje sa naňho.*Si dobrý v matike? Pretože ak áno,mohol by si mi dať doučovanie. Vážne nerozumiem vôbec ničomu.*Pousmeje sa a pokrčí plecami.*

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:45 pm

Takže na kapitána týmu si nemám dělat zálusk. Budu si to pamatovat. *Ušklíbla se* Netušít jak je to s tím zbytkem týmu? Kolik z nich je zadaných a kolik volných? *Pozvedla obočí. Docela si užívala tuhle situaci, kdy si hrála na normální puberťačku.* Ale i ti co sedí na lavičce jsou potřební a důležití.... Jinak by na tu lavičku padal prach.

Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:46 pm

Noo.. *pokroutí hlavou. Radši jí neřekne o svých známkách,protože by si jí nejspíš odradil* Nejsem dobrý v matice. Ale můžeme se učit spolu. *zasmál se*

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:50 pm

*Trochu jej zmizne úsmev z tváre,ale nakoniec sa znovu usmeje.*Skvelé,to by sme mohli. Kedy máš čas?*Popraví si stále padajúcu tašku z pleca a ruky si založí na hrudi pričom naňho tázavo pozerá. Je rada,že nato Scott kývol. No nechcem sa do ničoho moc hrnúť,čo mu už ale tak určite pripadá keďže sa ho hneď pýta kedy. V duchu si začne nadávať,ale navonok sa stále úsmieva ako priblbé slniečko.*

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:56 pm

Vlastně si myslím, že jsou všichni momentálně volní. Až na Jacksona, s ním chodím já. (ukáže na sebe, že je to samozřejmé) No a ještě si dej pozor, protože Danny Māhealani je no... (nakloní se k ní a pošeptá, aby to nikdo jiný neslyšel) Je na kluky, prostě gay. Takže s ním nemá ani cenu flirtovat či tak něco. (doporučí jí) No, jinak ostatní hráči jsou v pohodě. No a pak jsou tu Scott a Stiles. Ti dva prostě jen zaplňují volné místo v týmu a jak říkáš, starají se o to, aby na lavičku nepadal prach. Jo a ještě Greenberg. To je kapitola sama pro sebe. Trenér ho nesnáší. (dodá s teatrálním výrazem)

Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 9:59 pm

Taak třeba zítra po škole? *nadšeně se jí zeptá* Už budu muset jít,tak se uvidíme. *usmál se na ní* Zatím se měj.. *odejde od ní,ale ještě se za ní otočí.. Po chvíli si vzpomene,že když budou mít trénink,tak bude potřebovat inhalátor.  Ohmatá si kapsy,ale nic nemá v kapsách* A sakra.. *rozhodne se jít hned za Stilesem,který je už v učebně,tak hned přiběhne k němu* Stilesi? Potřebuji, aby si po škole se mnou zašel najít můj inhalátor, který jsem včera ztratil v tom lese když se na mě vrhlo stádo jelenů.Však víš...

Naposledy upravil Scott McCall dne Mon Aug 04, 2014 10:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 EmptyMon Aug 04, 2014 10:02 pm

Takže Jackson, Danny a Greenberg ne. *Shrnula to, co jí právě řekla.* A ti dva na lavičce... myslím, že už jsem na ně stihla narazit. Ten Stiles mi připadá trochu jako ňouma... ale takovej zabavnej. *To že ji svým způsobem připadal i trochu roztomilej, raději neřekla nahlas.* Byla sranda sledovat ho, jak si na hodině utahoval otevřeně z učitele. Škoda že ho pak vyhodil, ukončil tím to představení. A ten Scott... on není dobrej v lacrosu? *Pozvedla obočí, protože tohle ji zarazilo. Čekala, že jako vlkodlak bude díky svým schopnostem v lacrosu dobrý. Všichni vlkodlaci byli dobří ve sportu.*

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down

Beacon Hills High School
Strana 4 z 27Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills-
Přejdi na: