PříjemHledatRegistracePřihlášení

Rezervácia

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

Počet príspevkov : 141

Rezervácia - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptySun Aug 10, 2014 11:19 pm

(Její otázka ho trochu zarazí.Ani moc netuší co se stalo,všechno bylo tak rychlý) Netuším..Asi ke mě někdo ze zadu přiběhl a kousl mě netuším,ale nebodnul mě to vím jistě.Ale hned byl pryč,byl tak potichý (Přemýšlí nad tím a kouká se jinam,po tom ho však pohladí a on se na ní podívá) Já..No to je klíč od mého domu,chtěl jsem abys věděla že můžeš kdykoli přijít )Taky tím chce naznačit to jak jejich vztah myslí vážně)

Rezervácia - Stránka 3 3019242257_1_7_OTkGOfy8
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Počet príspevkov : 198

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptySun Aug 10, 2014 11:31 pm

Muselo to být nějaké zvíře. (podívá se na něj) Tohle neudělal člověk. (I když si tím není tak jistá po všech dnešních zkušenostech. Ale ne, nechce a nedokáže si připustit, že by Jacksona něco infikovalo, nebo jak by to měla nazvat. Prostě ho jen napadlo zvíře. Nějaký normální divoký kojot.... Když řekne, že e to klíč k jeho domu, trochu se zarazí.) Nechtěl jsi mi ho dát spíš, až se uzdravíš? Myslím, že teď není správná doba mluvit zrovna o tomhle, ale vážím si toho. (usměje se... to ale už dorazí záchranáři, kteří si vezmou Jacksona do parády. To nejnutnější ošetří na místě a pak ho vezmou do sanity.) Pojedu hned za vámi. (Řekne, než ho naloží, pak nasedne do auta a vydá se směrem za sanitou k nemocnici.)

Rezervácia - Stránka 3 Large
Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_mj34vrHhdn1qb0uuxo3_500
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptySun Aug 10, 2014 11:35 pm

Já,já vůbec netuším co to bylo (Zmateně odpoví a pak jí jemně stiskne ruku) Chtěl jsem ti to dát když ti řeknu že tě miluju,ale zapomněl jsem . A naopka právě teď je správná (Ani to nestihne doříct a oni ho už nakládaj na nosítka a vezou do nemocnice. Cestou ho trochu ošetřili.)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

Počet príspevkov : 211

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyTue Aug 12, 2014 9:07 am

*Po nějaké době tam s Isaacem dorazila. Zastavila se na jednom místě, které bylo pěkné a kde byl i pěkný výhled na okolí. Rozhlížela se okolo a pak se podívala na Isaaca,* Víš, že jsem ani nevěděla, že tady v Beacon Hills si tolik ceníte přírody, že tu máte rezervaci? Je tady pěkně.

Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

Počet príspevkov : 224

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyTue Aug 12, 2014 2:30 pm

(Dojdou na místo kde je vcelku pěkný výhled. Posadí se na zem a kouká se na město) No,už to tak bude.. Je to malinký město co? (Zadívá se na město a potom na nebe) Pojď ke mně (Podává jí ruku a čeká až se posadí)

Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo7_250 Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo3_250
Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo6_r2_250 Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo2_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyTue Aug 12, 2014 3:04 pm

Viděla jsem i menší města... ale taky větší. Ale takovýhle malý města, bývají o něco klidnější. A oproti těm ulně nejmenším se tu aspon občas něco děje. *Přejela pohledem na Isaaca a vzala ho za ruku. Usadila se vedle něho.* Žiješ tady od narození?

Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyTue Aug 12, 2014 6:31 pm

No tohle město mi přijde mrtvý.. jakoby se tu nikdy nic nedělo (Zasměje se nad tím ) Ano.. Můj otec tu taky vyrostl (Podívá se na město a pak jí chytí za ruku )

Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo7_250 Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo3_250
Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo6_r2_250 Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo2_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyTue Aug 12, 2014 7:21 pm

A ty už se nemůžeš dočkat, až odsud vypadneš? *Pozvedla obočí* Neboj, jednou se odsud dostaneš. A potom procestuješ celý svět. *Usmála se na něj.*

Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 2:18 pm

To máš pravdu (Kývl na ní a pak se usmál) Procestuju ho celej!Aspoň doufám (Se smíchem odpověděl. Skoro hodinku tam tak jenom seděli. Ale vyrušil je telfeon,Isaacův telefon. Jeho otec potřebuje pomoct v práci a tak se Isaac rozloučil. Políbil se s ní a potom odběhl domů)

Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 7:10 pm

(Jackson skoro celý den proležel a tak se rozhodl,že se půjde podívat na místo kde se to stalo. Tak zamířil do rezervace,dojel tam otcovým autem a pak došel pěšky na místo kde se to stalo.Stále se rozhlížel okolo sebe.Cítil se na tom místě špatně,něco mu to tam vadilo.Trochu se mu udělalo blbě a musel se posadit.Po chvíli ucítil příval tepla na uších a později na krk.Šáhl si na ucho a pak se zadíval na svojí ruku. Z uší mu teče nějaká tekutina,která není krev,má zvláštní barvu)

Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

Počet príspevkov : 23

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 7:33 pm

(Znovu prchnul z pečovatelského domu. Už ho to pomalu přestávalo bavit. Stále se jen ukrýval a musel si hrát na krypla, ale mělo to svůj účel. Myslel si, že by snad mohl znovu někoho potkat a zaútočit, ale zastavil se, když spatřil toho kluka, kterého minulý den pokousal. No, možná by nebylo na škodu, když už je tady, trochu si obhlédnout zboží. Vyrazí k němu.) Promiňte, pane, (pak si všimne, že z něj vytéká nějaká tekutina. Zaujalo ho to. Nebyla to krev, bylo to něco jiného. Jako by odmítal proměnu, ale s nějakými dost zvláštními vedlejšími účinky.) jste v pořádku? (změnil svou větu)

Naposledy upravil Peter Hale dne Wed Aug 13, 2014 7:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 7:41 pm

(Byl zabraný do zjištění co je ta tekutina zač,po chvíli ho z myšlení však někdo vythrl. Vzhlédl nahoru a uviděl nějakého muže.) Co,co? Jo..běžte (Snaží se toho muže odehnat,ale pravděpodobně se mu to nepodaří. Tak se radši vydá sám pryč,zvedne se a stále si sahá na uši,tekutina má velmi tmavou barvu) Co to sakra je? (Vzlyká a povídá si pro sebe) Co se mi to děje? (Nechápavě se ptá sám sebe)

Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 7:51 pm

(Zamračí se. Tohle ho začne vážně zajímat. Není to obvyklé. Jde za ním.) Vážně jste si jistý, že nechcete nijak pomoct? (povytáhne obočí... on by mu pomohl jen těžko, ale chce zjistit, co je to za tekutinu. Sáhne mu na ucho a tekutina mu zůstane na prstech) Asi byste si měl zajít k doktorovi. (vše říká s mrazivým chladem)
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 7:59 pm

(Otočí se na toho muže co na něho stále mluví) Ne..Nechte,ne nechte mě být (Z toho všeho je vyděšený,proto se tak zasekává) Já už nemůžu jít do nemocnice (Kroutí hlavou a stále si sahá na ucho tekutina nepřestává vytékat. Po chvíli mu už však vytéká i z nosu) Panebože..Co se mi to děje? (Sahá na tekutina která mu teče z krve,vytáhne si kapesník a utírá si tu tekutinu)

Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 8:07 pm

Dobře, dobře, jak myslíte. (Dá od něj ruce pryč a míří z dohledu někam do rezervace. Pak si promne tekutinu v prstech a přičichne si k ní. Tohle není při přeměně vlkodlaků normální a není to normální ani při odmítnutí přeměny. Tohle je něco jiného. A on se rozhodl, že tohohle kluka bude v příštích dnech, hlavně o úplňku sledovat. Mohlo by se z něj vyklubat ještě něco zajímavého. Ušklíbne se pro sebe.)
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 8:13 pm

(Kývne na toho chlápka a pak se otočí a jde k východu.Napíše smsku Lydii
citace :
Kde jsi? Potřebuju auto.
(Napíše to a odešle.Posadí se na zem a po chvíli mu přestane téct krev z uší,ale ještě chvíli mu teče z nosu.Nakonec to všechno skončí,možná to bylo kvůli tomu kousnutí,nějaká infekce)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 8:15 pm

*Poté, co se rozloučila s Isaacem se rozhodla, že se ještě trochu projde po lese. Procházka jí prospěje. Ani nikam nespěchala, jenom se procházela a poslouchala zvuky přírody. Po chvíli ale zaslechla nějaké hlasy, které ji do té přírody neslyšeli. Zaslechla něco o nemocni, doktorech, zmatenosti a zvědavost ji nedala a mířila blíž. Dorazila tam ve chvíli, kdy odcházel nějaký muž od nějakého kluka, ve kterém následně rozpoznala Jacksona.* Jacksone? *Oslovila ho, když přišla blíž, protože se jí zdál nějaký divný.*

Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 8:19 pm

(Zadívá se na holku co přišla,moc jí nepoznává.Ale to není důležité) Ano? (Koukne na ní,obličej má ještě trochu od tekutiny a tak si po něm přejede dlaní. Ty si pak rychle otře do kalhot a doufá že se nebude vyptávat,protože sám netuší co se mu děje)

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Počet príspevkov : 198

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 8:20 pm

(Poté, co byla na policejní stanici se vydala k nemocnici, když zjistila, že tam Jackson není, tak jen v duchu nadávala, vzala jeho auto a jela k němu domů, kde taky nebyl. Potom jí přišla smska. Jackson.) *No, že ses taky ozval.*
Jsem u tebe doma, ale ty tu nejsi. Kam mám přijet? Jsi v pohodě? napsal:

Rezervácia - Stránka 3 Large
Rezervácia - Stránka 3 Tumblr_mj34vrHhdn1qb0uuxo3_500
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 8:23 pm

(Odpoví Lydii :
citace :
Jsem v pohodě,jen jsem se šel projít.
rychle odešle a pak mobil schová.Kouká se okolo a doufá že nepříjdou další lidi. Nikomu to nesmí říct a ani nechce)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 8:26 pm

Jseš v pohodě? Vypadáš trochu divně. *Trochu přimhouřila oči, když viděla nějakou černou tekutinu. Poznala, že to není krev a to ji přišlo divné. V kombinací s částečně vyslechnutým předchozím rozhovorem to probudilo její zvědavost.* Co tu vlastně děláš?

Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 8:35 pm

Jsem úplně v pohodě! Proč se mě na to všichni ptaj?! (Vyletí,vstane a začne pokřikovat) Prostě mi nic není jasný? Jsem úplně v pohodě a tohle? (Ukáže tekutinu co má ještě na ruce) To nic není,jasný?! Tak se o to prostě nezajímaj! (Dokončí větu a potom se znovu posadí na zem. Kolena si pokrčí a hlavu zaboří do rukou)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 8:39 pm

*Jeho náhlý výbuch ji nijak nevyvedl z jejího klidu, jenom nad tím pokrčila rameny.* Všichni se tě na to ptaj, protože nevypadáš v pořádku. A lidi jsou bud zvědaví nebo ti chtěj pomoct anebo obojí. Mohl bys je nechat, aby ti pomohli. Bylo by to pro tebe a tvoji... černou tekutou věc lepší. Ale jak chceš. Klidně si trp dál. *Pokrčila nad tím znovu rameny, obrátila se k němu zády a vydala se pomalu pryč.*

Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 8:42 pm

Nic mi není jasný?! Jsem v pohodě a nežádám si od nikoho pomoc (Naštvaně jí odpoví a pak když odejde se mu uleví. Něco se s ním děje,něco špatnýho,něco čemu nerozumí a on z toho šílí.)

Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 EmptyWed Aug 13, 2014 9:12 pm

(Po skoro hodince mu začne být zima tak se vydá domů. Pěšky tam dojde skoro za 15 minut,ale cesta mu přišla nekonečná. Celou cestu totiž přemýšlel jenom o tom co se mu stalo)

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down

Rezervácia
Strana 3 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills-
Přejdi na: