PříjemHledatRegistracePřihlášení

Argent House

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Darcy Blake

Darcy Blake

Počet príspevkov : 148

Argent House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyWed Aug 20, 2014 11:08 pm

*Mierne pootvorí oči a nadvihne hlavu, ktorú má otočenú na pravú stranu k dverám. Pomaly vydýchne, zvraští kŕčovito čelo a podoprie sa rukami o matrac, aby sa mohla posadiť. Cíti sa byť mierne dolámaná, ale inak ju nič nebolelo. Teda zaspávala s pálením škrabnutia pod náplasťou, ale už to skoro ani necítila. Podvihla kútikmi úst a pomaly položila nohy na drevenú dlážku, až sa odrazila rukami od postele a snažila sa natiahnuť cestou do kúpeľne aspoň polovicu svojich svalov, ktoré boli celkom stuhnuté.
Zaprela sa rukami o umývadlo a vlažnou vodou si omyla tvár, hlavne zahmlené oči zo spánku. Pár sekúnd len sledovala svoj odraz v zrkadle, než spojila pery do úzkej línie a vyhrnula si tričko. Opatrne si odlepila náplasť a prešla rukou po stehoch. Z poličky za zrkadlom vybrala masť, ktorou si to párkrát pretrela, to isté zopakovala aj pri ramenách, do ktorých jej Alfa zadrel drápy. Všetko odložila znovu na svoje miesto a vrátila sa do svojej izby, kde si obliekla nejaké sivé rifle a hodila na plecia bundu, keďže na večer býva vonku väčšinou zima, je to celkom logické. Vyšla z izby dole schodmi do predsiene, kde pozdravila Victoriu, ktorá akurát pozerala nejaký film, čo dávali v televízori, mohla ju vidieť, keďže miestnosť bola prepojená oblúkovým vchodom s obývačkou, následne vyšla von, zapla si bundu a vložila slúchadlá do uší. Potrebovala sa ísť prejsť, nevie ešte presne kam, možno by mala ísť len po okraji lesa, aj keď po dnešnom zážitku sa jej veľmi nechce. Avšak...V Beacon Hills nie je žiadna smečka a nevyzerá to vôbec tak, žeby tu boli nejaký vlkodlaci. Ohrnie spodnou perou a prejde od domu cez cestu, pričom chodníkom ide až smerom k lesnej ceste.*

Argent House - Stránka 6 Tumblr_m3o8ypIpU21rqtr9uo1_500Argent House - Stránka 6 Tumblr_mfhw32nuiN1qcq6jwo1_500Argent House - Stránka 6 Tumblr_m4up9sWhAW1rqu0rzArgent House - Stránka 6 Tumblr_m1s7pvXgxA1r6fzito1_500
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

Počet príspevkov : 359

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 2:23 pm

*Po nevydarených nákupoch a dlhej ceste sa konečne dostane domov. Hodí si veci vedľa dverí a okamžite sa vyzuje. Byť celý deň na opätkoch nie je práve najlepší nápad a ani nato nie je zvyknutá.*Je tu niekto?*Povie do ticha,ktoré sa rozlieha po celej hale a prejde do kuchyne. Hneď si naleje do šálky kávu a sadne si za stôl,pričom čaká,či niekto príde. Najradšej by stretla otca,pretože má preňho malú prosbu. No nevie,či sa mu bude pozdávať.*

Argent House - Stránka 6 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsArgent House - Stránka 6 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

Počet príspevkov : 67

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 3:10 pm

(Slyší Allison, jak volá, jestli je někdo doma. Vyjde ze své pracovny, ve které byl skoro celý den. Snažil se spojit si všechny věci, které se v poslední době odehrávaly v Beacon Hills. Sejde dolů po schodech a jde do kuchyně, kde sedí Allison.) Nejmladší nohy a všichni musí chodit za nimi. (postěžuje si, že si Allison jen tak zahuláká a čeká, jestli někdo přijde.)

Argent House - Stránka 6 Tw-6b
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 3:23 pm

*Popíja kávu a v tom počuje,ako niekto ide po schodoch. Podľa toho,ako ťažko pádne sú kroky,to bude otec.*Pretože sú najmladšie,tak si ich musím šetriť.*Pokrčí plecami a usmeje sa naňho. Jednu nohu si dá na stoličku a oprie si o ňu bradu.*

Argent House - Stránka 6 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsArgent House - Stránka 6 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 3:29 pm

Samozřejmě. (ušklíbne se mírně a taky si jde nalít kávu a sedne si naproti Allison) Takže, máš něco na srdci, když už jsi tady hulákala na celý dům? (povytáhne tázavě obočí.)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 3:35 pm

Nie,nič. Teda jedna vec by tu bola.*Pousmeje sa naňho a znovu si odpije z kávy,pričom ho sleduje.*Vieš,tak som premýšľala. Občas ma do školy vozí Darcy,ak má aj ona prvú hodinu. A občas chodím peši,čo do školy nie je práve najbližšie.*Rukami sa hrá so svojou šálkou,chvíľkami pozoruje stôl a občas sa pozrie na otca.*Zišlo by sa mi nejaké auto.

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 3:43 pm

(Napije se kávy a poslouchá, co z Allison nakonec vypadne. Pak se zakucká, když řekla, že by chtěla svoje auto. Podívá se na ni docela překvapeně. Nějak by do ní neřekl, že by chtěla opravdu až takhle řídit a žádala si svoje vlastní auto.) Mo, tedy zrovna tohle jsem opravu nečekal. jaké auto by sis představovala?

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 3:55 pm

To je až také prekvapujúce,že chcem auto? Dobre,nikdy ma to ani nenapadlo,ale teraz sa mi to zdá celkom dobrý nápad.*Pokrčí plecami a usmeje sa. Keď sa jej spýta,aké auto by si predstavovala,trochu sa zamyslí. Nad tým ešte moc nerozmýšľala. V autách sa moc nevyzná.*Dúfala som,že s tým by si mi pomohol ty. Rozmýšľala som nad Mercedesom alebo BMW,hlavne nech nie je priveľké,pretože v tom by som sa celkom strácala.*Kývne hlavou sem a tam a ďalej rozpráva.*A malo by byť čierne. To by vyzeralo dobre.

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 6:07 pm

(Čím déle ji poslouchá, tím je jeho výraz pobavenější. Potom už to nevydrží a opravdu se rozesměje. Vlastně už se dlouho takhle nesmál.) Mercedes? BMW? A Ferrari bys takhle náhodou nechtěla, co? Nebo všechny tři auta naráz? (stále se směje svým hrdelním smíchem)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 6:16 pm

*Sleduje ho s nadvihnutým obočím,keď mu cukajú kútiky a vidieť,že sa o chvíľu začne smiať. A tak sa aj stane. Položí svoju šálku na bok a pousmeje sa.*Veď si sa pýtal,aké auto by som si predstavovala. Tak som ti to povedala.*Pokrčí plecami a usmeje sa. Možno práve preto on použil slovo "predstavovala". Pretože také auto zostane nakoniec len v jej predstave.*Ferrari? No neviem aké to je auto ani ako vyzerá,ale keď chceš,tak mi ho kúpiť môžeš.*Nevinne sa naňho usmeje,síce vie,ako to myslel.*Kľudne. A už sa prestaň smiať,otec. Myslím to vážne.

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 6:36 pm

Vážně jsi mě pobavila, Allison. Tohle už se dlouho takhle nikomu nepovedlo. BMW a Marcedes (řekne si ještě jednou pro sebe a koutí nad tím hlavou, jako by tomu nemohl uvěřit) Bohužel pro nás, nevykrádáme banky, ale řekneme, že o nějakém starším, trochu ojetějším autě bych se podívat mohl. Mám pár známých. (kývne nakonec) Ale co za to?

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 6:42 pm

Tak to som šťastná,že sa tak bavíš.*Ironicky povie a zavrtí hlavou. Dopije svoju kávu a potom pozrie späť naňho. Tak z tých drahých áut asi nič nebude,ale aspoň to skúsila. Môže byť rada,že sa posnaží nájsť aspoň niečo.*To nevykrádame,ale ty máš dobré auto.*Vážne naňho pozrie,ako keby mu to vyčítala. Síce si naňho zarobil,ale ona nemá také možnosti ako jej otec.*Čo zato? Nestačí ti,že som taká úžasná a poslušná dcéra?

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 6:48 pm

Ale, tady začíná být někdo až moc drzý, asi si to s tím autem ještě rozmyslím. (podívá se na ni a přimhouří oči. Pak se napije kávy) Milá Allison, já mám sice dobré auto, ale jezdím s tím autem po celách Státech, ne do školy. (ušklíbne se na ni) Tohle si pamatuj. Možná stačí, když se tak budeš opravdu chovat. (připustí)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 6:59 pm

*Keď povie,že si to s tým autom rozmyslí,tak už je radšej ticho. Nebude otca pokúšať aby náhodou neprišla o nádej na auto.*Ale keby mám auto ja,tiež by som mohla chodiť po celých štátoch. Teda nešla by som ďaleko,ale aspoň do susedného mesta určite.*Pousmeje sa naňho. Určite by s tým autom nechodila len do školy.*Samozrejme,že budem.*Usmeje sa na otca. Vždy bola poslušná a aj bude. Teda niekedy si príde až moc poslušná. Na skoro úplne všetko sa pýta rodičov,ale je nato zvyknutá.*

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 7:06 pm

Do vedlejšího města můžeš i s tou ojetinou. (ušklíbne se na ni tochu pobaveně... hašteřit se s Allison o autech, no kdy by ho tohle jenom napadlo.) Co luk? Chodíš si takhle někdy zatrénovat? (změní téma... zajímá ho, jestli Allison alespoň trochu trénuje... pořád přemýšlí o tom, jestli jí má říct, co jsou zač.)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 7:14 pm

Ale no tak.*Povzdychne si a založí si ruky na prsiach. Otca to očividne veľmi baví,robiť si takto z nej srandu. Všimne si,že nejak rýchlo zmenil tému,ale asi to bude lepšie,ako sa baviť o autách. Teraz môže len dúfať,že nezabudne,aby jej nejaké našiel.*Nie,to vôbec. Odkedy sme sa presťahovali som ešte nebola a ani nemám s kým. A popravde ani som nato nepomyslela,keďže všetko mám ešte v krabiciach a nemám to na očiach.*Pokrčí plecami a pousmeje sa. Celkom jej to chýba. Pri tom sa vždy dobre odreagovala.*

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 7:29 pm

Nemyslíš, že je to škoda? Šlo ti to. Měla bys to cvičit. Pokud budeš chtít, budu chodit s tebou a třeba ti dát nějaký ty otcovský rady. Možná se nevyznám ve všem, ale ve zbraních rozhodně ano. (usměje se... jde na to opatrně. Nechce to na ni hned všechno vychrlit. Zatím by bylo opravdu nejlepší, kdyby začala znovu cvičit.)

Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 7:40 pm

*Pomaly prejde až k domu, pričom sa zhlboka nadýchne a pomaly vydýchne. Vlastne cestou vôbec nepremýšľala nad tým, čo pôvodne chcela, nejako sa jej nedarilo myseľ upriamiť len na jednu vec, a tak radšej počúvala hudbu. Derek je trochu zvláštny, ale napriek všetkému nevyzeral ako zlý človek, teda bol to len jej odhad, keďže len náhodne párkrát stretla, a tak nemohla posúdiť, či prvý pohľad neklame, nemala tie úžasné schopnosti ako Chris, ale občas chcela. Prehrabla si rukou vlasy a pomaly vošla dnu, pričom sa rozhliadla po predsieni. Nikoho nevidela, ale za to mohla počuť hlasy, ktoré vychádzali z kuchyne. Rozopla si bundu a pomaly šla za nimi, pričom zastala medzi dvermi a prešla Allison aj Chrisa pohľadom.* Dcéro-otcovský pokec? *Mierne podvihne obočím.*

Argent House - Stránka 6 Tumblr_m3o8ypIpU21rqtr9uo1_500Argent House - Stránka 6 Tumblr_mfhw32nuiN1qcq6jwo1_500Argent House - Stránka 6 Tumblr_m4up9sWhAW1rqu0rzArgent House - Stránka 6 Tumblr_m1s7pvXgxA1r6fzito1_500
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 7:47 pm

No áno,možno.*Prikývne a nad tým,že jej to išlo,sa len pousmeje. Vie,že jej to celkom išlo,ale nikdy sa s tým moc nechválila. Strieľanie z luku je trochu netradičný koníček. Ale otec ju vždy nejak viedol k takýmto veciam.*Dobre,ak tie veci nájdem,tak rada pôjdem.*Pousmeje sa. S ním to pôjde dobre a priučí sa určite aj niečo nové.*Samozrejme,to všetci vieme.*Otec bol vždy expert na zbrane. Pousmeje sa na Darcy,ktorú ani nepočula prísť a prikývne.*Tak trochu.

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 7:57 pm

(otočí se na Darcy) Jo, představ si, že tady mladá dáma mě přišla požádat o Mercedes nebo BMW. (zase se vrátí k tomu svému pobavenému tónu) Že by s ním chtěla jezdit do školy. A měl by být černý, jiný nechce. (kousne se do rtu, aby se znovu nezačal smát)

Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 8:05 pm

*Úsmev Allison samozrejme široko opätuje.* Vlastne som mala najskôr pocit, že ide o niečo vážne, než len tak trochu...*Možno by sa jej mohol rozhodnúť konečne povedať pravdu o jeho hlavnom zamestnaní. Keď jej však Chris ozrejmí, že ide o úplne niečo iné, tak len spojí pery pevne k sebe, pričom jej cuknú kútiky úst.* A čo tak súkromné lietadlo? *Podvihla k Allison provokačne obočie a oprela sa o rám dverí, pričom si prekrížila ruky na hrudi.* Takže čierne, huh? *Kývne uznanlivo hlavou, pričom si spomenie na krásne čierne Derekovo nablýskané Camaro, na ktoré si raz určite našetrí a pokrčí na Chrisa plecami.* Tak...Myslím si, že dospelá je na to už dosť, možno by mohla spraviť ďalší krok, dostala by od svojho milovaného a jediného otecka auto a mohla by jazdiť za...*Na chvíľu sa odmlčí, než to dokončí.* "Priateľmi." A nemusela nikoho prosiť, aby ju stále vozil, príde mi to praktické.

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 8:20 pm

*Počúva čo Darcy hovorí o tom,že mala pocit,že ide o niečo vážne. Nevie čo má na mysli,takže radšej zostane ticho.*Áno,rob si zo mňa srandu aj ty.*Trochu naštvano a vyčítavo pozrie na ňu pozrie. Pretočí nad otcom očami a povzdychne si.*Čierna mi proste pristane.*Pokrčí plecami a usmeje sa. Dúfa,že aspoň Darcy sa to bude zdať ako dobrý nápad. No ona je väčšinou na jej strane. Jej nesledujúce slová ju o tom presvedčia.*Vidíš,všetkým sa to zdá ako dobrý nápad.*Nadšene sa pozrie na otca a postaví sa zo stoličky,zoberie prázdne šálky a odloží ich do umývadla. Keď sa Darcy pozastaví nad tými "priateľmi",zavrtí hlavou a pousmeje sa. Vlastne by mohla zavolať Scottovi. A možno by mal aj dôvod prísť sem,keďže jeho bicykel trčí stále u nich v aute.*

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 8:27 pm

(rozmáchne ruce) Děláš jako kdybych ti snad řekl, že žádné auto nedostaneš (zakroutí dotčeně hlavou) Ale rozhodně to nebude ani BMW ani Mercedes, to už jsem ti řekl, na to nemám dost finančních prostředků. Myslím, že na takové první ježdění je ojeté, malé auto nejlepší. To si myslím já. (podívá se na obě dvě) Tak za přáteli? (povytáhne obočí)

Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 8:41 pm

*Pretočí nad Chrisom očami a zloží si bundu z ramien, pričom ju zatiaľ len prevesí cez stoličku a otvorí chladničku, keďže jej od obeda začína pomaly škŕkať v bruchu. Pomaly si vytiahne maslo, salámu a mnoho iných vecí, pričom si začne pomaly robiť dva sendviče. Ľahká a prijateľná večera.* Takže jej chceš dať nejakého ojazdeného chrobáka a pustiť ju na tom z domu? *Otočí sa od linky k nemu, pričom prejde pohľadom až na Allison.* Sú aj menej ojazdené autá, ktoré sa dajú kúpiť pokojne v bazároch...Majitelia si proste kúpili lepšie, a tak ich jednoducho predali. *Pokrčí plecami.* To je chybou dnešných ľudí...*Natiera maslo na sendvič.* Stačí aj malé a ojazdené a potom prečo ľudia pri dopravných nehodách umierajú? *Myslela tým tak trochu svojho otca.* Ak už ojazdené, tak aspoň väčšie a spevným nárazníkom. *Keď ich konečne dorobí, tak si ich naloží na tanier a hodí si citrónovú šumienku s nejakými vitamínmi do vody z pohárom.* Tvoja dcéra si ich našla kopec...*Usmeje sa na Allison.* (Hlavne jedného špeciálneho, ak sa nemýlim.)

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 EmptyFri Aug 22, 2014 8:53 pm

Copak jsem snad řekl, že bude deset let staré? (podívá se nevraživě na Darcy) Samozřejmě, že bude spíš zánovní, než že to bude vrak. (podívá se na Allison) Tvoje sestřenice mi leze na nervy. (vezme si hrnek kafe a vstane od stolu) Končím s touhle debatou, dámy. Nemám rád, když se proti mně vy dvě vždy spojíte. Připadám si potom jako strašný člověk. (ušklíbne se na obě a pak vyjde nahoru po schodech a zase se zavře v pracovně)

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down

Argent House
Strana 6 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: