PříjemHledatRegistracePřihlášení

Argent House

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Allison Argent

Allison Argent

Počet príspevkov : 359

Argent House - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 8:06 pm

*Opätkami dosť hlasno klopká po zemi,takže ak je otec v pracovni alebo celkovo v dome,už ju určite musel započuť. O tom sa presvedčí,keď vyjde zo svojej pracovne a ide k nej.*Otec.*Pousmeje sa a potom zavrtí hlavou nad tým,čo povedal.*Celkom som to zvládla. Našla som si tam pár priateľov. Naozaj len pár.*Nachvíľu si položí hlavu na jeho rameno a potom sa vystrie.*Ale najradšej som len ticho sedela v zadnej lavici a všetkých pozorovala. To je väčšia časť toho,čo som dnes robila.

Argent House - Stránka 2 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsArgent House - Stránka 2 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

Počet príspevkov : 67

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 8:14 pm

No, rád slyším, že jsi nezůstala stranou a začala jsi se s někým bavit. To je důležité. Vím, že je těžké být někde nový, ale o to víc jsem rád a pyšný, že jsi to zvládla. (pousměje se... když vejdou do knihovny, tak se usadí na sofa a čeká, až si Allison sedne vedle něj) A pozorování je všehovšudy taky důležité. Pozorováním nejlépe zjistíš, co od ostatních čekat. Když budeš cvičit, tak za chvíli začneš rozeznávat jednotlivou řeč těla. (dívá se na ni... není to úplně tak, že by snad vůbec nepočítal s tím, že z Allison bude lovec, ale připravoval ji na to hezky pomalu.) Takže první den a ty už máš kamarády. No, popravdě jsem nepochyboval o tom, že by sis žádné nenašla. (usměje se)

Argent House - Stránka 2 Tw-6b
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 8:24 pm

Popravde,po prvej hodine som tomu už moc nedávala nádej. Veď sa somnou vôbec nikto nebavil,ako keby som bola neviditeľná. Neviem čím to bolo.*Zavrtí hlavou pričom naňho trochu nechápavo a zároveň spytovne pozrie,ako keby čakala,že jej povie prečo tomu tak bolo. Sadne si vedľa neho a ruky si položí na stehná.*Naozaj? Asi sa teda budem viac venovať tomu pozorovaniu,ale poviem ti,nebola to teda moc zábava.*Zasmeje sa a trochu sa poobzerá sa zľahka po miestnosti,potom sa znovu pozrie na otca.*Tak to dúfam,že si o tom nepochyboval. A tak som sa rozprávala s pár kamarátkami,že by sme po škole zašli...*Odmlčí sa a pritom sa pousmeje.*Niekam von. Takže môžem ísť alebo máš naplánované na dnes niečo oveľa dôležitejšie?*Nevinne sa naňho usmeje a nespúšťa z neho pohľad.*

Argent House - Stránka 2 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsArgent House - Stránka 2 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 8:35 pm

No, nemusíš to s tím pozorováním zas tak přehánět. Lepší je se bavit. (usměje se vlídně) Vážně? Až takhle rychlé to bylo? A kam ven byste chtěly s tvými novými kamarádkami zajít? Nebo snad ještě nejste rozhodnuté? (podívá se na ni tázavě) Víš, že tě rád pustím, ale musím vědět, kde budeš.

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 8:47 pm

Jasné,jasné. Chápem a budem sa snažiť.*Prikývne a usmeje sa. Bolo by vážne divné keby každého len pozorovala. Ale jej oči popravde najviac zaujal Scott. Potom už sa nepozerala na nikoho iného.*Áno,ale ešte nevieme kam. To sa dohodneme až keď sa stretneme.*Vážne mu nebude hovoriť,že sa ide pozrieť na tréning lacrossového týmu. Pousmeje sa a prikývne.*Dobre,ďakujem. Nemusíš na mňa až tak dávať pozor,ja budem v poriadku,otec.

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 8:53 pm

(Podívá se na ni. Ví, že mu teď zrovna lže, ale nechá to být. Každé dítě svým rodičům občas zalže a kam by asi tak mohla jít partička holek, než zřejmě slintat nad nějakými kluky. Nechá to být. Allison by se taky měla jednou pobavit, pokud se tedy bude bavit slušně.) Dobře. Ale buď doma v rozumnou hodinu. A Allison, žádní kluci. (Nemyslí to tak, že by jí zakazoval přátelit se s mužským osazenstvem spolužactva. On si je jistý, že Allison ví, jak to myslel.)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 8:59 pm

Budem. Samozrejme.*Vedela,že ak otec vie,že mu zaklamala nebude si môcť nechať újsť nejakú tú poznámku na chalanov. Pokrúti hlavou a usmeje sa. Postaví sa z gauča pričom si napraví šaty a pozrie naňho.*Nepotrebuješ odomňa už nič?*Prejde trochu bližšie k dverám,čo samé hovorí o tom,že sa už chystá na odchod,ak od nej už otec nič nechce.*

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 9:03 pm

(Allison jistě poznala, že ví, že mu lže, protože se na něj tak zvláštně pousmála. No, oba prostě už znají své návyky. On má přečtenou ji a ona jeho.) Ne, já osobně už nic, ale ještě než půjdeš, tak ukliď nádobí z myčky, ano? (podívá se na ni kývne hlavou na znamení, že už může jít.)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 9:11 pm

Dobre.*Pousmeje sa a vyjde von z dverí. Potichu ich za sebou zavrie a vyjde hore po schodoch,do svojej izby. Hodí si tašku na posteľ,poupraví sa v zrkadle a zavrie za sebou. Znovu zbehne rýchlo dole,ako keby nestíhala,pričom má ešte dosť času a ide do kuchyne. Pomaly začne vyberať riad z umývačky pričom ho ukladá do poličiek.*

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 9:15 pm

(Když odejde, tak se pro sebe pousměje. Je rád, že Allison zapadla do nového kolektivu, jak zapadla a že už první večer se domluvila s jejími novými známými, že někam zajdou. Allison byla vždycky spíše uzavřená dívka, ale třeba ji tady v Beacon Hills někdo pořádně rozmluví a zasvětí do společenského života teenagerů. Byla až příliš vážná, zasloužila si bavit se. Zůstane v knihovně, nalije si whiskey a popíjí.)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 9:24 pm

*Všetok riad uprace a zistí,že to spravila až nejak veľmi rýchlo. Prejde teda do obývačky,kde si sadne na gauč a oprie si hlavu dozadu. Potrebuje sa na chvíľu natiahnuť,ale nechce ani zaspať. Len si chvíľu posedí a potom pôjde späť do školy. No naozaj by bolo lepšie keby vedela,o koľkej ten tréning je.*

Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake

Počet príspevkov : 148

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 10:05 pm

*Keď má všetky dôležité papiere zľahka preštudované, tak si znudene rukou prehrabne vlasy a pozrie sa na diginálne hodiny stojace hore na komode s oblečením. Bola zhruba hodina od obeda a zvažovala všetky pre a proti, či si ísť k večeru zabehať do lesa. Tak či tak musela vrátiť tomu mužovi svoj dlh a keď býva akurát niekde na konci lesnej cesty, tak to bola úžasná príležitosť. Zloží papiere z postele na kvôpku a položí ich vedľa postele na strinku. Následne vstane z postele a prejde tých pár krokov k dverám, pričom vyjde z izby a zíde dole do kuchyne, kde v rýchlosti otvorí chladničku, vytiahne z nej pomarančový džús a trochu si z neho odleje dopohára. Ako sa otočí od linky, tak si všimne hlavu sediacej Allison v druhej miestnosti. Mierne sa pousmeje a pomaly vykročí s pohárom v ruke k nej.* Mám sa pýtať alebo mi povieš sama, ako dopadol tvoj prvý deň v novej škole? *Prenesie cestou k pohovke, na ktorú sa pomaly zvalí a otočí k Allison tvár.*

Argent House - Stránka 2 Tumblr_m3o8ypIpU21rqtr9uo1_500Argent House - Stránka 2 Tumblr_mfhw32nuiN1qcq6jwo1_500Argent House - Stránka 2 Tumblr_m4up9sWhAW1rqu0rzArgent House - Stránka 2 Tumblr_m1s7pvXgxA1r6fzito1_500
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 10:15 pm

*Započuje nejaké búchanie v kuchyni,ale moc tomu nevenuje pozornosť. Pravdepodobne to bude len otec alebo Darcy,ak je teda doma. O tom,že je to ona ju presvedčí sama keď príde k nej do obývačky.*Poviem ti to sama.*Pousmeje sa pričom sa trochu posunie,aby mala Darcy viac miesta a pritiahne si nohy k brade.*Takže...Skoro nikto sa tam somnou nebavil,ale neviem v čom som robila chybu. Proste si ma nikto nevšímal,ako keby som tam ani nebola.*Povie jej to isté čo otcovi,pretože chce vedieť,či jej k tomu dá nejakú radu. Aj keď si myslí,že zajtra to už nebude také hrozné. Prvý deň je vždy ten najhorší,potom to už hádam pôjde ako po masle.*Našla som si tam pár kamarátov,ktorý sú celkom fajn. Teda musím ich lepšie spoznať,ale to sa stane hneď  zajtra,kedže ma jedno dievča pozvalo na svoju párty. Prosím ťa nehovor to otcovi. Neviem či ma tam pustí.*Pokrčí plecami a pritom na ňu prosebne pozrie. Síce otcovi asi znovu klamať nebude,ani dnes jej to nevyšlo,ale tak...skúsiť to môže. Uvidí,čo ešte do zajtra vymyslí.*Stíhaš to chápať? Mám ti toho ešte dosť čo povedať.*Zasmeje sa  azavrtí hlavou. Proste keď je z niečo nadšená,tak to musí niekomu povedať a hovorí pritom veľmi rýchlo. A to čo jej chce povedať ďalej,by asi nebolo vhodné keby hovorila otcovi. Takže musela počkať kým príde Darcy. S ňou sa o takýchto veciach rozpráva najlepšie.*

Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 10:36 pm

Tak do toho a nič nevynechaj...*Pobudne ju s takým tým jemným nadšením na tvári, odloží džús na sklenený stolík a sadne si do tureckého sedu, pričom si podoprie bradu rukami. Milovala podobné babské rozhovori. Mala totiž pocit, akoby sa vrátila ešte do tých stredoškolských čias a jej najväčší problém boli spolužiaci, hráči v ich týme a nepríjemné baby, ktoré sa ju snažili presvedčiť, že sú lepšie než ona. Teraz by sa nad tým mohla tak maximálne zasmiať a pokrútiť hlavou.* Tak to je chyba okolia...*Pokrčí plecami.* Ale podľa vlastných skúseností ti môžem povedať...*Nakloní sa k nej mienre bližšie.* Že keď si nová, tak sa decká väčšinou snažia tváriť, akoby na teba nezízali, ale zízajú...*Kývne hlavou na potvrdenie svojich slov.* Tvoju prítomnosť vnímajú viac, než obvykle a vždy, keď ti k ním náhodou zájde pohľad...Tak ho odvrátia a začnú si niečo čmárať do zošita. *Pokrčí pobavene plecami.* Ešte keď to nové dievča vyzerá ako ty...*Povzdychne si sťažka, keďže s takou tváričkou to Allison nebude mať celkom ťažké nikdy a nikde.* Po čase si však zvyknú, prestanú ťa vnímať ako "Aha, to je to nové dievča!" a budú ti celú hodinu posielať zo zadných lavíc krivé úsmevy...Teda aspoň to chlapčenské osadenstvo. *Mierne prižmúri oči.* A ja ako dobrá učiteľka...Budem každého z tých faganov napomínať, aby si to nechali pre svojich rodičov, keď ich hodnotenie bude "4-". *Keď povie, že si tam už stihla nájsť nejakých priateľov, tak sa spokojne pousmeje a mierne sa v sede vystrie.* Takže párty...*Prižmúri spiklenecky oči a nakloní hlavu s povzdychom do strany.* Povedzme, že tvoj otec nebude mať na výber...Zaslúžiš si trochu zábavy...Navyše...Ak si v škole nová a vynecháš večierky, na ktoré ťa pozvú...*Pokrúti hlavou.* Tak si ďaleko nezájdeš.*Načiahne sa po pohári a odpije si z džúsu, pričom rýchlo kývne hlavou na to, či to stíha chápať.* Len pokračuj...Vieš...Keď si hovorila, o tom, že si si našla pár kamarátov, ktorých musíš ešte lepšie spoznať, tak som mala pocit, že jedného z nich trochu špeciálnejšie, než ostatných. *Uškrnie sa na ňu krivo.* Ako sa ten šťastlivec volá?

Argent House - Stránka 2 Tumblr_m3o8ypIpU21rqtr9uo1_500Argent House - Stránka 2 Tumblr_mfhw32nuiN1qcq6jwo1_500Argent House - Stránka 2 Tumblr_m4up9sWhAW1rqu0rzArgent House - Stránka 2 Tumblr_m1s7pvXgxA1r6fzito1_500
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 10:55 pm

*Je rada,že aspoň niekoho to zaujíma. Hovorila by to aj mame,ale ona na taktéto rozhovory nie je a večne nemá čas. Takže bude všetko rozprávať Darcy,vždy to tak bolo a aj to tak bude. Cíti sa ako na spovedi,ale to je celkom dobré. Aspoň neskôr nebude až moc ukecaná.*Ver mi,keby zízali,všimla by som si to. Bolo by to lepšie,pretože by aspoň vedeli,že existujem. Neviem či mám so sebou nosiť transparent alebo niečo podobné,aby si ma všimli.*Zakrúti hlavou a zasmeje sa nad jej nápadom. Ktorý však nie je až taký zlý. Keď narazí na jej "krásu" len pokrúti hlavou. Nie je až taká krásna ako jej hovorí jej rodina. Moc to preháňajú.*Takže ťa zobrali? Ja som to vedela! Kedy nastupuješ?*Nadšene sa usmeje,pritiahne si ju k sebe a zľahka ju objíme.*Bude z teba dobrá učiteľka,ale nápadníkov mi odháňať nebudeš!*Výhražne naňu pozrie a následne sa zasmeje. Darcy vie byť tiež pekne tvrdá,nech sa to týka hocičoho.*Ja viem,že to nemôžem zmeškať. Ale vysvetliť to otcovi nebude také ľahké. Navyše už som mu dnes klamala. Povedala som mu,že idem von s kamoškami,ale došlo mu,že idem niekam,kde budú aj chalani. Samozrejme,on vždy vie keď klamem. Má ma až moc prekuknutú.*Povzdychne si a po chvíli ju začne bolieť chrbát,takže si tiež sadne do tureckého sedu a vystrie sa.*Takže neviem ako mu o tej párty povedať. No...Nesťažovala by som sa keby mu to povieš,alebo aspoň nejako naznačíš.*Nevinne sa naňu usmeje,ako to robieva vždy keď od niekoho niečo chce. Dúfa,že Darcy sa s otcom porozpráva a nejak mu povie,že potrebuje aj zábavu a nemusí sa o ňu toľko strachovať. Otec na ňu dáva veľký pozor a keby vedel kde je tá párty,vôbec by sa nečudovala keby sa tam objaví,aby ju skontroloval. Nie je to tak,že nechce aby niekam chodil,len sa o ňu bojí.*Hm..Jeho meno je Scott. Dnes som ho omylom zrazila na chodbe a už vtedy mi prišiel hrozne zlatý. A mali sme spolu matiku a potom som ho stretla na chodbe. Šli sme spolu na obed,kde nám jeho kamarát "vybavil",*Naznačí úvodzovky,lebo nevie či sa to dá považovať za vybavenie.*že spolu pôjdeme na tú párty. To je aj ďalší dôvod prečo to v žiadnom prípade nemôžem zmeškať. Takže keby mi to otec nedovolí,kľudne pôjdem aj oknom.*Sebavedomo sa usmeje a čaká čo jej nato všetko Darcy odpovie.*

Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyTue Aug 05, 2014 11:21 pm

*Prejde ju skúmavým pohľadom, než pokrúti hlavou.* Transparent by ti nesvedčil, zlato. *Prenesie rozhodne.* Ale vážne...Môžeš mi veriť, že si ťa všimli...Ani nevieš, koľko hláv sa za tebou dnes otočilo a ty si hovoríš, aká si priehľadná. Aj tykajúca bomba u doktora na detskom oddelní je nenápadnejšia než ty. *Povie istá svojími slovami, než si potichu povzdychne a pokrčí plecami.* Ale je pravdou, že som to dnes trochu neodhadla a ty si mala pravdu. Nie vždy sú v malých mestách všetci ľudia tak priateľskí, ako to človek čaká. *Pokrúti hlavou a štuchne ju mienre do pleca.* Allison Argentová, čo má znamenať to krútenie hlavou? Chceš, aby si mala hneď prvú hodinu domácu prácu navyše? *Mierne podvihne obočie a s miernym poloúsmevom kývne hlavou, keď sa jej spýta, či ju zobrali.* Už od zajtra...Akoby nemali žiadnych učiteľov. *Uškrnie sa krivo a objatie jej tiež opätuje. Bola rada, že majú taký vzťah, aký majú. Vždy mala z rodiny najbližšie k nej a ešte ku Kate, to bol dôvod prečo sa rozhodla, že sa sem presťahuje spolu s nimi. Navyše to bola dobrá šanca trochu zmeniť prostredie a skúsiť niečo nové, ako je napríklad učenie na strednej. Už teraz sa tešila, ako bude žiakom robiť presne to, čo robili učitelia jej, keď na strednú ešte chodila sama.* To vieš, že nebudem...Ale ako sa hovorí...Dôveruj, ale preveruj. *Žmurkne na ňu jedným okom.* Tvoj otec vie byť občas naozaj strašne vnímaví. Nehovor mu to, ale občas mi to lezie krkom. *Sťažka si povzdychne a pokrúti hlavou.* Ale myslím si, že ak nič nenamietal a vedel, že mu klameš, tak tento krát ocení, ak mu povieš pravdu. Vždy ťa môže skontroľovať aj telefonátom a je to predsa len párty so spolužiakmi. *Pokrčí plecami a chvíľu sa tvári, že premýšľa.* Môžem mu niečo naznačiť...Ale zvyšok si budeš musieť vyriešiť sama. *Kývne hlavou.* Avšak si stále myslím ,že ťa pustí a ak nie on, tak pritlačíme na tvoju matku. Povolenie jedného rodiča ti bude stačiť. *Uškrnie sa na ňu krivo.* Hm...Takže Scott. *Tvári sa, akoby sa snažila zapamätať si jeho meno.* Určite sa naňho zajtra pozriem a dúfam, že bude minimálne tak zlatý, ako šťastne sa tváriš, keď o ňom rozprávaš. *Ďalej ju počúva a keď povie, že tam majú ísť spolu, tak len dopije džús a odloží už prázdny pohár na stôl.* Tak tam teda vážne musíš byť, zlato...*Prenesie rozhodne.* A ak by nám to s tvojími nevyšlo, tak ti ponúkam kritie pri rýchlom úteku oknom a ešte rýchlejší odvoz na miesto...

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyWed Aug 06, 2014 11:09 am

Tak to radšej nebudem ani skúšať.*Zasmeje sa a pokrčí plecami. Vymyslí niečo lepšie aby si ju všimli.*Dobre,možno si ma všimli,ale nebavili sa somnou. Ja som sa snažila byť milá,usmievať sa na každého,ale nič. Uvidíme ako to pôjde zajtra.*Pousmeje sa a kývne hlavou. Verí vto,že to už bude určite lepšie. A po tej Lydiine párty to môže byť ešte lepšie. Predsalen môže byť rada,že ju pozvala. Už len to niečo znamená.*Prečo si to myslíš? Kto dnes nebol na teba milý?*Nadvihne tázavo obočie a sleduje ju. Teda ak správne pochopila,to čo jej povedala.*Nie,nie,nechcem. Nič si nevidela.*Žmurkne na ňu ked ju šťuchne do pleca a zasmeje sa. Aj tak si o tomto vždy bude myslieť svoje.*Môžeš byť rada,že nastupuješ čo najskôr. To je dobré znamenie.*Pozrie sa hore,ako keby do neba a následne sa na ňu usmeje. Odtiahne sa od nej a ruky si položí na nohy.*Samozrejme. Dám na všetky tvoje slová.*Prikývne a usmeje sa. Veď Darcy má väčšinou vždy pravdu.*Lezie krkom? Samozrejme,ani muk. Ale veď ho poznáš,vieš aký je.*Pokrčí zľahka plecami stále s úsmevom na perách. Už si za tie roky zvykla na otcovu povahu a berie to normálne. Aj keď ju vie naozaj niekedy vytočiť.*Fajn,poviem mu to. Teda neskôr. Ďakujem.*Nadšene sa usmeje,keď povie,že mu niečo naznačí a jemne zatlieska. Je pravda,že ak jej to otec nedovolí,pôjde za matkou. Ale tomu dáva ešte menšiu šancu.*Dobre,uvidíš,že sa ti bude páčiť. Teda...Vieš ako to myslím. *Pousmeje sa na ňu pričom stále premýšľa o Scottovi.*Och,Ďakujem ti veľmi pekne. Možno sa mi to zíde.*Zasmeje sa a zavrtí hlavou.*Zajtra sa mám ešte so Scottom aj učiť. Vyzerá to na pekný deň.

Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyWed Aug 06, 2014 11:39 am

Určite lepšie...Dnes si pre nich bola niečo celkom nové. Predpokladám, že v takýchto malých mestá sa nestáva, žeby mali novú spolužiačku každý deň. *Pokrčí plecami, akoby to bolo jasné.* A vidíš, nakoniec sa predsa len osmelili a už prvý deň máš čestnú vstupenku na párty so spolužiakmi...Tomu hovorím úspech. *Kývne uznanlivo hlavou.* Ach...*Vydýchne a mávne nad tým rukou.* To nestojí ani za zmienenie...Ale poviem ti...Pokiaľ nebudeš mať z nejakých dôvodov cestu na benzínku, tak sa tam ani nezastavuj. *Pokrúti hlavou.* Myslím, žeby mali trochu vymeniť personál. *Prenesie sucho, než sa znovu uškrnie.* Z toho sa už nevyvlečieš, ale ak mi potom povieš, ako dopadla ta párty a špeciálne časti so Scottom, tak by som mohla mierne prižmúriť oči a nabúchať prácu len tvojím spolužiakom. *Pokrčí ramenami. Samozrejme by Allison nemohla brať ako niekoho špeciálneho, koho sa učenie netýka a ani to už len pre jej prospech nebude robiť, ale v prvom rade je jej sesternica, než učiteľka.* Možno máš pravdu...Aj keď váš riaditeľ vyzerá ako starý chlípnik, ktorý si volá prváčky do kabinetu. *Mienre ohrnie spodnou perou a prižmúri k nej oči.* Nie že mu na to niekedy skočíš. *V túto chvíľu má na tvári celkom vážny pohľad, aj keď to tak samozrejme celkom nemyslí. Vážne pochybovala, žeby si niečo také v tak malom meste, kde sa nič neututlá a všetko hneď víde najavo, riaditeľ dovolil.* No...Povedzme, že keď ti na hodine poviem, aby si sa dívala na tabuľu a nie na Scotta, tak to neber ako radu, ale ako učiteľskú frázu, ktorá ma pre efekt bude robiť na hodine dôležitou. *Mierne sa vystrie, akoby si už teraz nacvičovala postoj. Je to pre ňu niečo nové a sama nevie, ako to pri všetkých tých otravných deckách zvládne. Pri najhoršom bude pred školou čoskoro parkovať sanitka a nebudú odnášať ju.* Lezie krkom. *Zopakuje s rozhodnosťou v hlase.* Lezie mi krkom to, ako sa ma snaží prečítať a pomaly o mne vie na jeden pohľad viac, než viem ja...To je presne vec, ktorá mi vadí, ale máš pravdu, poznám ho, viem aký je a už som si pomaly zvykla, aj keď neviem, či sa na to dá niekedy úplne zvyknúť. Ale vždy robí ústupky. *Mierne sa na ňu pousmeje.* Je to dobrý otec a ak to bude považovať za správne a bezpečné, čo je vzhľadom na nadržaných týnedžerov plných hormónov, ktorí sa snažia dostať k jeho dcére, ešte otázne, tak ťa pustí. *Mierne pri tom kýva hlavou zo strany na stranu.* Ja viem, že bude...Ak sa páči tebe, tak aj mne. *Pokrčí plecami.* Len vážne dúfam, že to nie je žiadny z tých chlapček na týždeň typov. *Mierne k nej prižmúri oči.* Dúfam, že nie...Verím tomu, že tvojich rodičov presvedčíme. *Povie sebaisto a drgne ju do pleca.* Hm, takže učiť, čo? *Zasmeje sa potichu.* A budete sa učiť v tvojej izbe alebo u neho v izbe?

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyWed Aug 06, 2014 12:20 pm

Tak to asi áno,ale všimla som si,že dnes sme tam boli nové až dve. Teda najmenej.*Pousmeje sa a kývne hlavou sem a tam. Teda vie len o Layle,ale možno tam bolo ešte niekto nový.*To teda áno. A to ma tam pozvalo asi to najpopulárnejšie dievča zo školy. Asi sa jej zapáčil môj vkus,pretože mi to hneď aj hovorila.*Zasmeje sa a spomenie si nato čo jej Lydia hovorila. Allison nikdy nebola moc dievčenský typ,ale vždy sa rada pekne obliekala. To ju veľmi bavilo. Ale žeby sa nejak priveľmi maľovala a starala o všetky tie babské veci,tak to vôbec.*Momentálne ani nemám auto. Takže sa tam nechystám,ale ak áno,dám na tvoje slová. Ja som hovorila,že určite všetci nebudú až taký milý.*Pousmeje sa nad tým. Síce ona nenarazila dnes na nikoho nepríjemného,čo je dobré.*Fajn. Teš sa nato,že ti určite všetko poviem a nevynechám jediný detail. Veď ma poznáš.*Uistí ju o tom,že sa všetko dozvie,pravdepodobne ako prvá a usmeje sa.*Našťastie som riaditeľa ešte nevidela. Rodičia mi všetko ohľadom školy vybavili,takže som mala pokoj. Nemusíš sa báť.*Zasmeje sa a oprie si hlavu nabok,o operadlo.*Naozaj ťa to bude robiť dôležitou? Tak to si pozriem.*Uchechtne sa a zavrtí hlavou. Vie si Darcy predstaviť ako učiteľku,ale nie ako prísnu učiteľku čo každého napomína. Skôr kamarátsku učiteľku. No,je zvedavá ako sa jej bude dariť a či to s tými deckami hneď nevzdá.*Čo už. Nezmeníme ho.*Ešte krátko odpovie na tú vec ohľadom otca. Ani by ho nemenila. Možno pár maličkostí,ale to ani nestojí za reč.*Ale otec mi v tomto nebude veriť. Nechcem ani vedieť čo by spravil,keby ma s niekým chalanom vidí. Nebudem sa ani snažiť to zistiť.*Nesúhlasne,rýchlo zavrtí hlavou a zasmeje sa. Ale keby mala chalana už dlhšiu dobu,určite by to pred ním netajila.*Nie,nie je. Teda aspoň tak nevyzerá a verím tomu,že taký nie je. Príde mi dosť hamblivý,čo neviem či je dobré alebo zlé. Ale je to zlaté.*Ani si neuvedomí,že už sa znova nad Scottom rozplýva,tak trochu zatrasie hlavou aby ho odtiaľ dostala.*Áno,učiť.*Dôrazne jej zopakuje a taktiež sa zasmeje.*To ešte neviem. Nejako sa dohodneme,ale neviem či je dobrý nápad brať ho sem domov.*Pokrčí plecami a zamyslí sa nad tým. To kde sa budú učiť,ju ani vôbec nenapadlo,takže sa ho musí spýtať. Pozrie sa na nástenné hodiny a všimne si,že už tu sedí dosť dlho.*Takže už by som asi mala ísť,nech nezmeškám ten tréning. Nerada by som o to prišla.*Milo sa na ňu usmeje a postaví sa,pričom si znovu popraví šaty.*Nezabudni sa porozprávať s tým otcom,prosím. Uvidíme sa neskôr.*Zľahke ju pobozká na líce,zoberie si tašku a vydá sa von z domu,mieri do školy.*

Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyWed Aug 06, 2014 12:56 pm

Wou, tak to asi nebudeme jediná rodina, ktorá si povedala, že menšie mesto bude na život lepšie. *Pokrčí plecami a mierne si oblizne suché pery.* Pozri, aj keby to bola najväčšia hus na škole, nie je možné, aby si jej nepadla do oka, zlato. *Prenesie s rozhodnosťou v hlase.* A ak ťa najpopulárnejšie dievča na škole pozve na párty, ktorú usporiadala, tak sa jej drž a nikdy sa v škole ani po škole nestratíš. *Povie vecne.* A Argentové mali vždy dobrý vkus, to nie je žiadna novinka. *Uškrnie sa na Allison krivo a podoprie si rukami hlavu.* Teraz to je už aj tak jedno. *Mávne nad tým rukou.* Pokiaľ pri tom nikto nepriešiel k úrazu, tak to považujem za vyriešenú vec. *Prenesie ,pričom ešte myslí na to, že nie všekto je ešte celkom vybavené. Stále musí vrátiť peniaze mužovi, ktorý za ňu zaplatil. Niektorí ľudia by sa na to vykašľali a boli by šťastní, že ušetrili, ale ona to proste urobiť nemohla. Už tak to bolo dosť trápne a ak by ho v takomto malom meste niekde ešte niekedy stretla, čo je dosť pravdepodobné, tak by sa najskôr prepadla rovno pod zem alebo skočila do najbližšieho kríku. V duchu nad sebou pretočí očami a znovu prejde mysľou k Allison.* Tak či tak si naňho dávaj pozor a celkovo na všetkých...Možno by si mohla nosiť jeden z tých sprejov na oči, čo ti kúpil tvoj otec. *Navrhne jej rýchlo. Vlkodlaci nie sú jediní, ktorých by sa ľudia mali báť...Každý človek by sa mal chrániť aj pred iným človekom. Ľudia občas dokážu byť vážne krutí a ty máš len jednu jedinú šancu pomôcť si, na nič iné ti čas nezostane.* Budem všetkých obľúbená slečna Blakeová....Nieže ma budeš oslovovať inak. *Pohrozí jej so zdvihnutým obočím na tvári, než sa krivo uškrnie.* Možno je aj dobre, že nie...*Komentuje ešte ku Chrisovi a pokrúti hlavou.* Nespravil by nič...Teda, možno by mu celý čas posielal skúmavé a vražedné pohľady, ktorými by sa mu snažil prejsť rovno do duše a hĺbky kostí, ale hádam by to ten chalan nejako prežil. *Zasmeje sa potichu.* Ver mi, je to dobre...Pokiaľ sa hanbí, tak to znamená, že mu prídeš dosť dôležitá na to, aby mal strach...Dôležitá na to, aby sa tešil na každýkrát, keď ťa uvidí, ale bál sa ti niečo povedať, pretože sa strápni a stratí u teba možnosť. *Povie rozhodne, pričom sa pousmeje nad tým, ako sa do toho chalana stihla zahľadieť.* Pokiaľ len učiť. *Pokrčí neurčito plecami a mierne ohrnie spodnou perou.* Pokojne ho pozvi, dám pozor na to, aby sa tvoj otec držal na uzde a myslím, že tvojej matke to tiež vadiť nebude. *Uistí ju a žmurkne na ňu jedným okom.* Jasné, jasné, len choď...A nezabudni si prichystať obrúsok...Sliny nie sú v móde, zlato. *Odporučí jej spokojne.* Pripravím ho na to...Ako som ale povedala....Zvyšok si musíš vyriešiť sama, už nie si malé dievčatko, aby za teba musel riešiť tvoje veci niekto iný. *Sleduje ju, keď sa stavia z pohovky.* A dávaj si pozor...*Povie ešte za ňou, než sa postaví tiež a vyjde hore do izby, kde sa prezlečie do bežeckého oblečenia, čo tvorí športová podprsenka, nohavice tesne pod kolená a mp4. Pomaly sa natiahne ku komode, z ktorej vyberie peniaze, ktoré by mali uhradiť ten benzín a vloží si ich do vačku. Následne vyjde z domu a rozbehne sa smerom k ceste do lesa. *

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyThu Aug 07, 2014 3:43 pm

*Príde domov a hneď rýchlo vybehne po schodoch. Hodí si všetky veci do izby,prezlečie sa do bieleho tielka,čiernych legin a vyčeše si drdol. Nahádže si do tašky nejaké knihy podľa rozvrhu a pozrie sa na hodiny. Tento deň ušiel celkom rýchlo. Ľahne si do postele,ešte chvíľu len tak pozerá do stropu a potom zaspí.*

Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyThu Aug 07, 2014 5:51 pm

*Keď prišla z lesa domov, bola celá spotená a unavená, tak si hodila rýchlu sprchu, spravila si ľahkú večeru a vyšla do svojej izby, kde si ešte krúžkovala fixkami rôznych farieb pre prehľadnosť veci na zajtra do školy. Vážne ešte nevie, ako jej to pôjde, ale decká si proste budú musieť zvyknúť. Tejto práce by sa už práve teraz nevzdala. Akonáhle odpratala všetky papiere, tak vstala z postele a vysunula si rám okna, pričom sa oprela o parapetu a chvíľu sa len kukala na tú tmavú oblohu. Nakoniec jej začala byť trochu zima, tak okno opäť zavrela, zatiahla záclony a pomaly vkĺzla pod paplón. Zaspávala s tým, že si opakovala, aby zajtra nezabudla ísť do banky.*

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyThu Aug 07, 2014 6:27 pm

*Ráno vstane znovu na hlasné pípanie budíka. Posadí sa na posteľ a pozrie sa von oknom. Vonku je dosť zamračené.*Úžasné!*Povie si sama pre seba a prevráti očami. A to dúfala,že dnes bude pekné počasie,pretože pekné počasie prináša dobrú náladu. Dá si rýchlu sprchu,oblečie sa ( http://1.bp.blogspot.com/-9b34Un5C7aQ/UB2nFt-qYaI/AAAAAAAAABM/N5yEVZDFORE/s1600/Screen+shot+2012-08-04+at+5.47.44+PM.png ) a spraví na sebe všetky potrebné úpravy. Zoberie si tašku a vydá sa von z izby. Vtom ju napadne,že nevie či sa Darcy rozprával s otcom o tom,že dnes sem možno príde Scott a,že chce ísť na párty. Preto radšej zamieri do jej izby,zaklope na dvere a čaká.*

Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyThu Aug 07, 2014 6:42 pm

*Ako jej ráno začal pípať mobil, tak ho šmahom prsta vypla, prevrátila sa na druhú stranu a spala ďalej. Celú noc mala naozaj zvláštne sny o tom, ako utekala po lese, pričom ju naháňal čisto čierny vlk s červenými očami. Nemala pri sebe žiadne zbrane, a tak mohla len utekať a stále utekať medzi stromi a dúfať, že narazí na nejaký úkryt. Až sa jej to nakoniec predsa len podarilo a pred ňou sa vynoril ten schátralý dom zo včera, presne vtedy ju zobudilo niečie klopanie na dvere a ona sa sprudka posadila na posteli. Pár krát mierne privrela oči a potom znovu otvorila, pričom si rukou prebehla vlasy a šľahla pohľadom po hodinkách na komode.* Do riti! *Zakliala a urýchlene sa pratala von z postele. Prvý deň do práce a ona už mierne zaspala. Chcela ísť do kúpeľne, ale uvedomila si, že jej niekto klopal, tak šla otvoriť.* Allison...*Vydýchne rozospato a pretrie si rukou oči.* Deje sa niečo? Ak sa chceš spýtať, či ťa hodím do školy, tak odpoveď je áno, ale nejako som sa zabudla...*Prizná, aj keď je už úplne očividné, že zaspala.*

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 EmptyThu Aug 07, 2014 7:17 pm

*Čaká pri dverách,ale nepočuje,žeby bola Darcy hore. Asi ešte spí,čo je divné. Jedine,keby zaspala. Konečne sa otvoria dvere a v nich stojí rozospatá Darcy.*Ja som sa len chcela spýtať,či si sa rozprávala s otcom. O tom,že dnes by mal prísť Scott a o tej párty. Alebo to budem musieť začať ja pri raňajkách.*Hovorí trochu potichšie,ale počuje,že mama je už v kuchyni.*Tak si pohni. Rýchlo sa nachystaj.*Prikáže jej a zasmeje sa.*

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Argent House
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: