PříjemHledatRegistracePřihlášení

Martin House

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Malia Tate

Malia Tate

Počet príspevkov : 96

Martin House - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptySat Aug 23, 2014 7:53 pm

(Na to co řekla Lydia už neodpověděla, vlastně ani nebylo skoro na nic. Jak pochopila, tak se o tom Lydia chce bavit podrobněji až zítra. Proti tomu nic Malia nenamítala, i když moc nechápala, co chce dál rozebírat. Stilesovi svůj názor řekla a teď vlastně i Lydii skoro, i když to řekla jako otázku. Spíš jí překvapí, když Lydia řekne, že Malia dnes spí u ní. Povytáhne obočí, ale nic nenamítne. No aspoň si jednou v životě vyzkouší jaké to je spát u „kamarádky“. Dojde s ní k autu a odjedou k ní. napíše po cestě ještě tátovi sms, že spí dnes u Lydie. Obě dvě večer zalehnou do postele a dost brzy usnou. Malia se jako vždy probudí při svítání. Obleče si na sebe kraťasy, triko a mikinu, které si koupila včera a sejde dolů. Dojde ke dveřím a najednou na ní začne z ničeho nic skákat Lydii pes, kterej spal celou dobu s nimi v pokoji ve svém pelechu.) S tebou nikdo nechodí ven nebo co? (Podívá se na něj a nakonec vyjde z domu i s ním. Rozběhne se a pes zůstává hodně pozadu oproti ní, po chvíli spatří nějakého člověka, který si šel zřejmě taky zaběhat, ale nad Malii rychlostí jen povytáhne obočí. Radši zpomalí a pes jí konečně taky doběhne. Běží teď pomalu, tak akorát na člověka a Prada se jí drží po boku. Oběhne celý blok, kde Lydia bydlí a vrátí se zpátky k ní domů. Prada okamžitě dojde do kuchyně a začne pít vodu z misky, jako by právě odběhl maraton a pak s Malii dojde zpět do k Lydii do pokoje, kde lehne do pelechu zcela vyčerpaný. Za to Malia si připadá, jako by měla ještě více energie než předtím.)

Martin House - Stránka 2 Tumblr_na1oxs2fsC1se69vko1_250Martin House - Stránka 2 Tumblr_na1w32vPJ21se69vko3_250Martin House - Stránka 2 Tumblr_na1w32vPJ21se69vko1_250
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Počet príspevkov : 198

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 6:07 pm

(Když se vyspala i Lydia, Malia už dávno stála na nohou. Protáčela oči nad jejím ranním vstáváním. Když se upravila, tak pak vyrazila s Maliou na slíbené nákupy. Konečně si prošly celý obchoďák a nakoupily toho zatraceně moc. Kreditka Maliina otce asi dost utrpěla. Stejně tak kreditka Lydie. Malia u Lydie přespala i z neděle na pondělí. Lydia jí tak ve škole mohla všechno dobře ukázat a o všem jí poučit. Sice spolu neměly všechny hodiny, ale o přestávce na Maliu vždy čekala před třídou a ukazovala jí další a další věci. Nakonec jí vysvětlila, jak se může přidat do atletického kroužku. Když skončilo vyučování, vydaly se zase k ní domů. Lydia je značně nervózní, protože dneska je úplněk a ona má strach o Jacksona, který se jí posledních pár dní vyhýbá.)

Martin House - Stránka 2 Large
Martin House - Stránka 2 Tumblr_mj34vrHhdn1qb0uuxo3_500
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 6:24 pm

(Dny strávené s Lydii vlastně nebyli tak špatné. Myslela si, že to bude hrozné, kvůli tomu, jak jsou odlišné a hlavně že se nechápou navzájem, ale nakonec to bylo fajn. Konečně si nakoupila vše, co potřebovala a první den ve škole aspoň nebloudila po chodbách. A pro ní to vše bylo docela úlevné, protože se nemusela koukat na svého otce a přemýšlet, že by mu měla říct pravdu. Dneska měla jít znovu za psychiatričkou, ale dneska se jí obzvlášť nechtělo. Byl úplněk a ona se bála, co bude. Věděla, že se určitě promění, ale nevěděla, jak ovládnout, aby nikomu neublížila. Mohla by jít prostě do rezervace, ale co když přestane i přemýšlet, objeví se najednou mezi lidmi a někoho zabije? Navíc byla ještě od rána značně podrážděná, ale zatím se dokázala kontrolovat, aby na nikoho nevyjela. Sedí na posteli a přemýšlí. Podívá se na Lydii) Vypadáš docela nervózně. Máš strach, že tě budu chtít sežrat?

Martin House - Stránka 2 Tumblr_na1oxs2fsC1se69vko1_250Martin House - Stránka 2 Tumblr_na1w32vPJ21se69vko3_250Martin House - Stránka 2 Tumblr_na1w32vPJ21se69vko1_250
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 6:31 pm

(Podívá se na Maliu se semknutými rty. Chvíli jen přemýšlí, než spustí.) No, řekněme, že mi to k mému duševnímu zdraví nepřidává, to, že je dneska úplněk. Ale není to ani tak kvůli tobě. Teda, pokud bys tu se mnou zůstala, třeba bys mě sežrat chtěla, ale nepředpokládám, že budeš chtít spát tady, takže ne, tebe se nebojím. Mám strach o svýho kluka. Něco ho pokousalo a s tím vším, co teď vím... mám strach, že to zkrátka nebylo normální zvíře. (přizná se jí a hlasitě vydechne a zakroutí hlavou) Poslední dny se mi vyhýbá a já ho rozhodně nechci dráždit zprávami. Nechodí ani do školy. Možná bych za ním měla zajít, já nevím. Ale možná radši ne, protože jestli se vážně v něco začne měnit. (rozhodí rukama) Nevím, co mám dělat.

Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 6:51 pm

Rozhodně tady dneska s tebou nezůstanu. Nejspíš si zalezu do jeskyně v rezervaci. (I když se docela bojí, že tam nezůstane. Je to vlastně pro ní celkem nové a skoro poprvé. Když se proměnila poprvé, tak zabila svou matku a sestru a pak se z ní stal kojot, takže neví jaké to bude dneska. Promění se opět v kojota nebo zůstane proměněná jen na půl? Dokáže pořád myslet na to, že nesmí někomu ublížit nebo bude myslet jako zvíře a ovládnou jí lovecké pudy zvířete? Za chvíli, ale přestane přemýšlet nad sebou a úplňkem a zaujme jí, co říká Lydia) No mě nic nikdy nepokousalo, takže nevím, jak se pozná jestli to bylo jen zvíře nebo to byl nějaký vlkodlak a z Kena se stane taky. Ale radila bych ti se od něj dneska držet dál. Jestli se totiž opravdu začne měnit, mohl by ti ublížit, i kdyby nechtěl. I když to bude třeba čekat. Ale na něco takového se nedá připravit. A asi se to nedá ani jen tak ovládat, nevím. (Zavrtí hlavou. Ona sama to nečekala, když se poprvé měnila a bylo to pak ještě horší, ale je si jistá, že kdyby to věděla, tak stejně nebude vědět, co dělat a kdokoliv by byl v její blízkosti, mohl by přijít k újmě. Bohužel u její proměny byli lidé a rozhodně přišli k újmě a ovlivnilo to dokonce pak i jí a jejího otce.)

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 7:11 pm

Jo, jsem zvědavá, kolik vlastně lidí dneska zmizí do lesů a já nevím, kam všude ještě. (stále si kouše spodní ret a mne si prsty o sebe) Já jen prostě doufám, že Jackson bude v pořádku. Můžeš si o něm říkat, co chceš, ale když se mu člověk už dostane pod kůži, tak to není zas tak špatný člověk, jak si všichni myslí. Prostě k sobě jen nepouští tolik lidí. (argumentuje a obhajuje ho) Všichni si myslí, že spolu chodíme jen proto, abychom si zvyšovali náš středoškolský status oblíbenců. (ušklíbne se... napadne ji, že to vlastně asi tak chtějí, aby si to všichni mysleli. ale oni k sobě cítí něco víc a dokonce už si dokázali říct, že se milují.)

Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 7:29 pm

Třeba zase tolik ne. Já nevím třeba se to člověk časem dokáže ovládat, aby se o úplňku neměnil nebo co já vím. Jsem v tom vlastně taky nová. Proměnila jsem se jen jednou v životě. (Pokrčí rameny a řekne to docela lhostejným hlasem, i když uvnitř má celkem obavy.) Neřekla jsem, že je špatný. Jen se mi zdá povýšený. Povyšuje se nad ostatní jako by snad on byl ten nejlepší a ostatní lidé nestáli ani za pohled. A proč spolu chodíte je vaše věc. Aspoň mě to nějak zrovna nezajímá. (Mávne nad tím rukou a začne si prohlížet své ruce, přesněji řečeno nehty. Nehty, ze kterých dnes v noci budou drápy a možná jimi někoho opět roztrhá na kusy a pak nikdo nepozná ani, kdo to vůbec je. Přesně, jak o tom mluvil ten chlap ze hřbitova. Těla byla roztrhaná na kusy a nikdo by je snad už nedokázal poskládat dohromady. Zavře při té myšlence oči a snaží se uklidnit.)

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 7:38 pm

(Sleduje ji svým ostřížím pohledem, ale ten pohled není tvrdý. Spíš je plný obav. Ano, Jackson je jistě povýšený, to o něm věděla. Věděli to všichni. Rád si myslel, že je něco víc možná proto, že byl adoptovaný a tímhle si chtěl něco vykompenzovat. Že i když byl adoptovaný, dokázal být lepší než ostatní. Ano, asi tak to bude. A ona zrovna taky není příkladem lidské solidarity, i když v poslední době se toho pro ni hodně změnilo. Vlastně by řekla, že za poslední dobu pomohla více lidem, než ve svém celém životě, což bylo vážně co říct. Asi se za poslední dobu opravdu změnila, i když stále je v ní ta stará praštěná a někdy nevšímavá Lydia.) Neboj, uvidíš, že to dobře dopadne a ty se zítra prostě vzbudíš a všechno bude v pořádku, nic hrozného se nestane. (usměje se na ni povzbudivě)

Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 8:09 pm

(Dál přemýšlela o tom jaké to dnes bude. Dokonce uvažovala, že by řekla někomu o pomoc. Třeba Aidenovi, když už on mohl za to, že je zase člověk a musí se zabývat proměnou. Jakmile, ale Lydia promluví, zvedne hlavu a podívá se na ní se svraštělým obočím.) Proč myslíš, že mam obavy z dnešního večera a proměny? (Povytáhne vysoko obočí. Ano měla obavy, ale tak nějak nechtěla, aby to někdo jiný věděl. Nechce, aby si lidi mysleli, že je slabá. Slabí jednotlivci nepřežijí dlouho a dříve nebo později je zabije silnější jedinec. Už opět přemýšlí jako kojot, zvíře a řídí se zákony přírody.) To je jedno. Stejně to nechápeš. (Mávne nad tím rukou, vstane z postele a zadívá se ven z okna)

Naposledy upravil Malia Tate dne Wed Aug 27, 2014 9:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 8:17 pm

Protože by to tak měl naprosto každý? (povytáhne obočí a stále ji sleduje) Nemusíš si tu přede mnou hrát na super drsňačku, co v životě nic nerozhodí. (přesvědčuje ji... protože v tuhle chvíli to vážně není potřeba, není potřeba si něco dokazovat) Každý by se v takové situaci bál, ať je silnější sebevíc. (zvedne se z postele, na které seděla, přejde k ní a postaví se před ni.) Hele, možná se neměním v žádný zvíře, ale to neznamená, že tě aspoň nemůžu nějak podpořit.

Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 9:17 pm

Nehraji si na super drsňačku, jen nechci dávat svému okolí najevo, že jsem slabá. Slabí jedinci jsou loveni a zabíjeni, tak to chodí. (Podívá se na Lydii, která teď stojí před ní.) Nebojím se přeměny. Samotná přeměna není tak hrozná, když víš, co tě čeká. Možná to dokonce už ani nebude bolet, nevím. Ale.. (Odmlčí se a zhluboka vydechne, začne si mnout prsty z nervozity) Bojím se, že přestanu myslet a ovládne mě lovecký pud a nakonec se někoho zabiju, opět. (Poslední slovo řekla skoro neslyšitelně, ale v pokoji bylo takové ticho, že to Lydia slyšet mohla.) Když jsem byla kojot, tak jsem neútočila na lidi. Kojoti neútočí pokud nemají důvod, ale teď nevím jestli se o úplňku budu chovat jako kojot nebo jako člověk nebo jako predátor. (Pokrčí rameny a rozhodí rukama)

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 9:37 pm

A copak jsi slabá? Já teda nevím, ale podle mě silní lidé nemusí dávat ostatním najevo, že silní jsou. Většinou za tím totiž nějakou tu slabost skrývají. Z opravdu silného člověka to vyzařuje samo. A i tak... každej máme svoji slabost, ježiši (mele pantem a má přitom vykulené oči) Zase? (podmračí se a upře na ni tázavý pohled) Copak tys někdy někoho zabila? Jo, mě ses zabít pokusila, ale stále to neberu jako platný pokus. (semkne rty a když je dává od sebe, tak vlivem toho trochu mlaskne) Říkáš, žes neútočila na lidi a přesto jsi řekla, že jsi někoho zabila... jak tomu mám rozumět? (je docela zmatená)

Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 10:16 pm

Proto jsem nikdy neřekla, že já jsem ta silná. Bývala jsem jako kojot, protože jsem se nemusela zabývat svými city. (Chvíli se na ní jen dívá a přitom si kouše spodní ret až si ho skousne silněji a začne jí z něj téct krev. Otře si krev do ruky a opět se podívá na Lydii. Přemýšlí zda jí to má říct nebo ne. Nebojí se toho, jak na ní pak bude koukat, to je jí fuk, ale bojí se toho, že to bude zas prožívat, když o tom začne mluvit.) Jako kojot jsem neútočila na lidi. A vlastně ani před tím ne, dokonce ani při proměně jsem neútočila, ale bylo tam najednou hrozně málo místa a já jsem panikařila. Nevěděla jsem, co se děje. Měla jsem najednou drápy a tesáky. Pak se najednou začalo auto převracet ze střechy na kola a pořád dokola a dokola a pak byla všude krev, auto bylo zdemolované a všude byli stopy po drápech. A má matka a sestra byli mrtvé, roztrhané na kusy a celé od krve. Pak jsem utekla a nikdy už se neproměnila zpět až do té doby, než jste se tam objevili vy. (Trhaně se nadechne a dívá se stále na Lydii.)

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 11:08 pm

(Poslouchá její příběh a je stále více a více překvapená, což se zračí i na jejím výrazu. Pootevřené rty jí ztuhnou, jako by nešly zavřít. Oči má vytřeštěné, jako by teď právě viděla ducha a ve tváři má mírně nechápavý výraz. Snaží se vstřebat všechno to, co jí tady Malia vylíčila. Pak si uvědomí, že asi není moc taktní na ni takhle civět, takže se konečně donutí zase tvářit normálně. No, možná spíš lítostivě.) To je mi vážně líto, Malio. (Řekne upřímně. Kdo by takhle chtěl přijít o matku a sestru?) Chápu, že ses nemohla a možná ani nechtěla přeměnit zpět. A já jsem narušila tvůj svět a pak to s Aidenem. Omlouvám se. (vlastně se jí teď omlouvá za to, že ji de facto přinutila s Aidenem proměnit se zpět. Ne, že by zastávala teorii, že měla zůstat kojotem, ale muselo pro ni být hodně těžké to najednou všechno vstřebat jako člověk.)

Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 11:39 pm

(Uvědomí si, že Lydia na ní teď bude koukat jako na vraha a bude se jí možná dokonce bát, což jí vlastně nevadí. Nemá k ní žádný vztah, vlastně jí bere jen jako člověka, kterej jí pár dní pomáhal a ona se jí pak jen svěřila s tímhle vším. Užili si trochu zábavy při nákupech a konec. Netrápí jí to. Jenže, když se začne tvářit lítostivě, všechny tyhle myšlenky jdou už zase stranou.) Lítost by jsi měla vyjádřit spíš mému otci. To já je zabila a on kvůli tomu začal pít. Nemůžu se na něj skoro ani podívat, takže ty dny, co jsem byla u tebe byla pro mě dost velká úleva. Jo rozhodně jsem se nechtěla proměnit zpět a po čase ztratila svou lidskost a stala se jen kojotem, jen na té panence mi pořád záleželo. A můj prvotní vztek bohužel odnesl Stiles, který za nic nemohl a přitom jsem si to měla spíš vylít na Aidenovi, protože on mě donutil se proměnit a bojovat se všemi emocemi, které teď cítím a nevím, co s nimi. Každému tvrdím, že na uplynulých osm let si nevzpomínám a přitom si vzpomínám na každý detail, ale to víš teď jen ty a Stiles a byla bych ráda, kdyby to tak zůstalo. Hlavně, aby nic nezjistil táta, šerif nebo má cvokařka. Teď musím každý den myslet na to, jak jsem málem sežrala svou matku a sestru, chodím ke cvokařovi u kterého jsem teď měla být, ale myslím, že vzhledem k tomu, že má být úplněk to nebude vhodné, jelikož jsem od rána podrážděná a pokud by někdo zmínil něco, co se mi nelíbí, tak by to nedopadlo zrovna dobře.

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2014 11:51 pm

(Čeká, že Malia možná nebude stát o její lítost a omluvy. Že prostě zmlkne a už z ní nevypáčí ani slovo, ale spletla se. Malia se rozpovídala ještě víc. Na jednu stranu se přistihne, jak ji to tak nějak těší. Tedy ne, že by se chtěla živit na jejím neštěstí, ale těší jí, že jí někdo řekl něco takhle závažného a že spoléhá na to, že to opravdu udrží v tajnosti, jinak by se asi nikdy nesvěřil. Těší ji, že alespoň na chvíli může vystoupit z té své role povrchní královny střední.) Škoda, že ti vlastně nikdo nemůže zas až tak dobře pomoct. Nikdo tě nemůže zbavit vzpomínek a zážitků a výčitek. To můžeš jen ty sama. Ale ostatní tě můžou aspoň podporovat. Nevěděla jsi, co se s tebou děje, Malio. Jen těžko jsi to mohla ovládat. Nemůžeš za to. Ty sis vylila svůj vztek na Stilesovi? (povytáhne obočí) On to ví taky? Tak jo, dobře. A neboj, ode mě se to jen tak nikdo nedozví. Tohle je vážné.

Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2014 12:36 am

(Přijde jí hodně úlevné, když někomu může říct všechny své myšlenky, které se jí honí hlavou, co se stalo a nikdo na ní nekouká jako na blázna. Tohle nemůže říct té doktorce, které by se správně měla svěřovat. Zavřela by jí do nějaké místnosti hned, jak by začala s tím, že měla drápy a tesáky a vše by přičítala nějakému posttraumatickému šoku nebo něčemu podobnému. Ne, tohle mohla povědět jen někomu, kdo znal pravdu, že něco takového jako kojotodlak existuje. A byla ráda. Už neměla pocit, že brzy vybouchne a začne hystericky křičet. Dostává to ze sebe postupně a tohle potřebovala, i když poprvé si to nemyslela. Myslela si, že když o tom začne mluvit, začne se zase cítit hrozně a propadne dalším depresím jako posledně, když se jí o tom všem zdál sen.) Jenže já nevím jak. Nevím, jak potlačit všechny ty emoce. Tohle je pro mě nové. Být člověkem a cítit tu vinu. Já nevím, co dělat. Ztratila jsem polovinu svých schopností jako člověk. Nedokážu slyšet a cítit to co dříve. Nedokážu ovládat své emoce. Nevím, jak žít jako člověk. (Pokrčí bezmocně rameny) Jo to mi říkal i Stiles, že jsem nevěděla, co se děje. Vylila, ale neublížila jsem mu. Jen jsem na něj trochu křičela a měla chuť mu rozdrásat hrdlo. Vyčítala jsem mu to, že musím cítit opět tu bolest a vinu. Pak jsem se trochu uklidnila, protože on za to nemohl. No díky němu mam vlastně vzpomínky zpátky. Našel mou složku tedy složku z mého případu a já si jí přečetla, pak se mi vybavila každá vzpomínka mého života. A děkuji, že to nikomu neřekneš. Nechci skončit zavřená v Eichen domě, to místo mi nahání hrůzu.

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2014 7:50 pm

Malie, já vím, že ti tím asi nijak nepomůžu, ale na tohle všechno si teprv musíš zvyknout. A prostě spraví to až čas. Osm let jsi nebyla zvyklá na to, že bys cítila něco víc než lovecké pudy. Nikdo by od tebe nemohl čekat, že hned budeš jako všichni ostatní. A myslím, že to od tebe ani nikdo nečeká, i když neví, co všechno se stalo. Tvůj otec na tebe jistě nijak netlačí, dává ti čas. Ano, Malio, potřebuješ čas a potom, věřím, že se z toho dřív nebo později dostaneš. Nikdy se to nespraví úplně, ale alespoň se to zlepší, nebudeš na to tak myslet. (semkne rty do úzké linky, ale jako by se povzbudivě usmívaly.) Ty to zvládneš. Teď ti vše přijde chaotické a nové a nelogické a já nevím, co ještě, ale později ti bude vše dávat větší a větší smysl. (Je o tom přesvědčená, takže je to i celkem znát z jejího tónu hlasu.)

Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2014 8:28 pm

Dřív nebo později se dostat z toho, že jsem zabila svou matku a sestru? (Překvapeně povytáhne obočí. Kouká na ní jako by to byl snad vtip. Jak by se z toho asi měla dostat? Vždyť kvůli ní jsou teď mrtvé a to se už nedá změnit. Bude cítit tuhle vinu do konce života a nezmění to ani čas. Bude na to myslet pořád. A do toho ještě, co řekla své matce, než nastoupily do auta. Přála si jejich smrt a ono se to stalo. Cítí, jak na ní doléhají emoce ještě silněji než kdykoliv dřív. Podívá se ven z okna, venku už se začíná stmívat, ale ona ví, že má ještě pár hodin čas než to přijde.) Možná jsem nevěděla, co se se mnou děje a byla to prostě jen nehoda, ale to nijak nezmírní celý pocit viny. (Vydechne a prohrábne si vlasy. Otočí pohled zpátky na Lydii) Chci zpátky. Chci to zpátky. (Podívá se na ní vážně a přesvědčivě. Ano opravdu chce být znova kojot, protože být člověkem nezvládá. Je to pro ní až moc vysilující. Může napsat dopis na rozloučenou, jak navrhoval Stiles a nějakým způsobem přijít na to, jak se opět změnit. Třeba by jí mohl pomoct Aiden.)

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2014 8:56 pm

Když to řekneš takhle, zní to opravdu příšerně. (Připustí, ale ona to myslela dobře. Je jí jasné, že by to nikdy neodeznělo tak, že by na to zapomněla úplně, že by snad nikdy už necítila vinu. Ví, že bude, Ví, že si to zřejmě nikdy neodpustí, ale nakonec by se s tím naučila žít.) Malio, ne, to si nemyslím. Bohužel, vinu asi smýt jen tak nelze. O to víc ne, když ji ani smýt nechceš. Ale dalo by se s tím žít. Vím, že to zní absurdně, ale zvládla bys to. Zvládneš být člověkem, Malio. Neuzavírej se zase před světem. Otec se celé ty roky ubíjel a teď tě našel. Možná to není ideální, ale jsi tu a jsi s ním. A ty bys chtěla takhle všechno vzdát a prostě se vypařit? (podívá se na ni s tázavým pohledem) Na druhou stranu, je mi jasné, že být kojotem je pro tebe mnohem větší přirozenost. To rozhodnutí prostě náleží tobě. (Pak zkontroluje hodiny) Ehm.. no, neměla bys už jít? Já... ne, že bych tě vyháněla, ale víš jak. (podívá se na ni upřeně a mírně cení nervózně zuby)

Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2014 9:29 pm

Pro tebe a všechny je strašně snadné být člověkem. Ale pro mě ne. (Pokrčí rameny) Když se stanu opět kojotem, tak to bude pro mě opět vše jednoduché a přirozené. Napíšu otci dopis a on si bude myslet, že jsem odjela někam jinam a mam se dobře. A vlastně se budu mít dobře. Bude vědět, že žiju a to mu bude určitě stačit ke spokojenému životu. Já povedu spokojený život také, pokud mě můj otec teda nezastřelí. (Uzná nakonec, podívá se opět ven. Nepotřebuje hodiny, aby zjistila kolik má času. Moc dobře si pamatuje, jak vysoko byl měsíc, když se začala měnit.) Mám ještě nějaký čas. Měsíc musí být vysoko na obloze. Ale pořád mám problém. Když zalezu do jeskyně, nemam jistotu, že nikomu neublížím. Máš číslo na toho vlkouše? Třeba bude vědět, co dělat a navíc mi to dluží.

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2014 9:36 pm

(už nekomentuje to, jak je pro Maliu snadné tohle a pro ně zas tamto. Na jednu stranu má totiž pravdu, bude jí tak líp, ale na druhou stranu by se měla pokusit stát se opravdu člověkem) Na Aidena? Jo, jasně. Mám na něj číslo. Počkej moment. (Vytáhne mobil z kabelky, kterou měla na prádelníku a najde Aidenovo číslo. Nadiktuje ho Malii a mobil zase uklidí) Aiden ti určitě pomůže, jestli už sám nebude někde ukrytý. Teda... jestli se vůbec ukrývá (Vlastně jí teď došlo, že ne všichni vlkodlaci se musí někde schovávat. Někteří si mohou i užívat to, že se neskrývají... a zase jí na mysli vyvstal Jackson. Co teď asi prožívá on? Tedy pokud prostě jen klidně nespí?)

Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2014 10:13 pm

(Čeká než Lydia najde číslo na Aidena a přitom pořád kouká z okna a pozoruje měsíc. Když jí začne číslo diktovat, otočí se na ní, vezme si svůj mobil a uloží si ho. Pak mobil zandá zas zpátky do kapsy.) Ne, že bych byla nadšená z žádosti o pomoc od vlkouše, ale to asi budu muset přežít. A kdo ví jestli se někde ukrývá, třeba to nemá zapotřebí. V lese mu nedělalo problémy se proměnit a pak se proměnit zpět. (Pokrčí rameny. Přejde k posteli, kam si položila batoh a vezme si ho) Tak já zas půjdu a radila bych ti se večer radši zdržovat doma. (Naposled se na ní podívá a pak vyjde z jejího pokoje a dole vyjde vchodovými dveřmi ven. Všechny věci, co nakoupily už odvezli v neděli k ní domů, takže se teď nemusí tahat se všemi těmi věcmi. Zamíří rovnou do rezervace a po cestě ještě napíše smsku tátovi, že dneska opět spí u Lydie, i když to vlastně nebyla pravda, ale nechtěla, aby si dělal starosti, kde je.)

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2014 10:17 pm

Opatruj se. (řekne jí jenom polohlasem s mírně pootevřenými ústy a vypoulenýma očima ji sleduje, jak si bere svoje věci a nakonec odchází z jejího pokoje. Ano, dneska by se rozhodně měla držet doma a nechodit nikam. Dneska by to měla přežít a hned zítra... ano, hned zítra prostě půjde za Jacksonem. Už se jí prostě nebude dále vyhýbat a jistě i ví, jestli se v něco přeměnil nebo ne. Zítra se ho na vše zeptá a bude chtít odpovědi. Záleží jí na něm. Pak si lehla na postel a přemítala zas a znova o všem, co se v posledních dnech stalo a jistě ještě stane.)

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Martin House
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: