PříjemHledatRegistracePřihlášení

Whittemore House

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

Počet príspevkov : 141

Whittemore House - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 10:42 pm

(Ani se neurazí když ho Lydia nařkne tím že se opil. Začne hned mluvit o tom co viděl,je furt trochu vystrašenej) Nejsem opilej,měl jsem sotva kelímek,možná dva.Ale o to nejde,jde o Scotta a ty to nesmíš nikomu říct (Poví potichu a kouká na ní) Myslím si že je vlkodlak! Viděl jsem jeho drápy a ta holka mu šla pomoct a něco udělala a a oni zmizeli (Mluví jako pominutej,moc nechápe co se stalo,ale ví jedno chce to taky.)

Whittemore House - Stránka 5 3019242257_1_7_OTkGOfy8
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

Počet príspevkov : 359

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 10:43 pm

Ou,to je mi ľúto. Teda ak som správne pochopila,že asi chodí do krčmy často.*Opatrne povie,už bez úsmevu.*Tak stačí len dúfať,že si bude myslieť,že si naozaj na nočnej. Ty pracuješ? Kde?*Hneď sa ho spýta. Nechcela by pracovať popri škole,ale možno musí.*Laylu...*Chvíľu premýšľa a potom jej dojde kto je Layla.*Už viem ktorá Layla.*Povie s kamennou tvárou,ale napokon sa len trochu pousmeje. Ani vlastne nevie prečo ju štve,že tu s niekým je. Veď aj ona je so Scottom. Zastaví sa a zoberie si od neho pitie.*Ďakujem.*Usmeje sa a hneď sa poriadne napije.*

Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsWhittemore House - Stránka 5 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

Počet príspevkov : 96

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 10:47 pm

(Když sní všechno jídlo, co si dala na talíř, porozhlédne se po nějakém pití. Potom všem jídlu jí dost vyschlo v puse. Nakonec najde nějakou flašku s čirou tekutinou, otevře jí a napije se, ale hned jak ucítí tu chuť na jazyku tak to vyprskne) Fuj to je hnus (Otřepe se z toho a pak si nakonec přečte, co to drží za flašku v ruce.) Vodka. (Položí jí na linku a vyjde z kuchyně zpět mezi lidi. Projde to tam až nakonec narazí na jiné pití. Řekne nějakému klukovi, který stojí u pípy piva zda by jí nenatočil pití, jelikož ona s tím rozhodně neumí. Kluk jí vyhoví a pak jí podá kelímek s pivem. Napije se a tentokrát i polkne.) Jo tohle se dá (Uzná a rozejde se zas mezi lidi. Lydiu a toho jejího Kena nikde nevidí a nikoho dalšího tu nezná. Kouká se na lidi, jak tancují a rozhodne se jít si taky trochu zatancovat, když už je na svém prvním večírku. Zaposlouchá se do hudby a začne se do jejího rytmu pohybovat. Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_na29cf36Eh1se69vko1_400
Možná byla několik let kojotem, ale tancovat jí rozhodně jde. Během chvíle se kolem ní shlukne pár kluků a začnou tancovat přímo u ní. Usmívá se a užívá si tanec. Chvílema zavírá oči a zaposlouchá se do hudby ještě více.)

Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_na1oxs2fsC1se69vko1_250Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_na1w32vPJ21se69vko3_250Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_na1w32vPJ21se69vko1_250
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

Počet príspevkov : 224

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 10:49 pm

No,chodí tam dost často,ale aspoň jsem doma sám (Poví jí a koukne do země,po tom když se ho zeptá na práci je mu to blbý říct to,ale co) No pracuju na hřbitově,vykopávám hroby a tak.. (Trochu se usměje ale moc nechápe jakou má kamennou tvář když jí poví o Layle.. Ona tu je přece se Scottem.) Jojo Layla (Usměje se a sám se ihned napije pití)

Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo7_250 Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo3_250
Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo6_r2_250 Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo2_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Počet príspevkov : 198

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 10:50 pm

Cože? (vykulí oči a podívá se na něj) Scott a vlkodlak? Ale jak jsi na to přišel? Chci říct.Od kdy tě tak zajímá zrovna Scott, že si ho všímáš? (pak jí to dojde) Jasně... od tý doby, co tě válcuje v lacrossu. (takže Scott taky... Scott je taky vlkodlak. Není ani tak překvapená tím, že slyší slovo vkodlak jako tím,že zrovna Scott... ale co s tím má proboha společnýho jaká ona?) Jaká ona?

Whittemore House - Stránka 5 Large
Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_mj34vrHhdn1qb0uuxo3_500

Naposledy upravil Lydia Martin dne Sat Aug 09, 2014 10:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

Počet príspevkov : 197

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 10:51 pm

*Díval se na Jacksona jak odcházel a pak se podíval na Laylu. Teď už by věřil všemu.* Vlkodlak? *koukal na ní, ale když mu začala vysvětlovat co se s ním děje, tak jí věřil. Všechno to odpovídalo tomu co se děje. Ale nějak moc to co se mu stalo nechce. Když to všechno dopoví, tak přikývne* Ty jsi to co já. Že jo?

Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_mnw1pnNXUr1qho4rpo1_500 Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_n7fpjyEMZO1qhjv96o5_250
Návrat nahoru Goto down
Kira Yukimura

Kira Yukimura

Počet príspevkov : 25

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 10:55 pm

*Přijde. Sice opožděně na párty, ale to nevadí. Stejně jí tam nikdo nečeká. Nemá kdo. Vejde dovnitř, trochu zamáchá rukama a porozhlídne se.* Páni..*Vůbec nevěděla, že by tu mohlo být tolik lidí. Jde směrem k pití*

Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_namhxth0VD1ru9omyo1_250 Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_naxk0la0Z81rhuy99o3_250
Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_nam82ywAQ51th84n0o1_250 Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_namhxth0VD1ru9omyo4_250
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 10:56 pm

To je toho typujem jediná výhoda.*Pokrčí plecami a neustále ho sleduje. Asi sa ho pýta blbé otázky. Tiež by jej asi nebolo príjemné o tom rozprávať.*Na cintoríne? A...to sa tam nebojíš?*Prekvapene naňho pozrie a tiež sa usmeje. A keď otcovi povedal,že ide na nočnú. Preboha. Byť v noci,pravdepodobne sám,na cintoríne. Dosť strašidelné.*Wau,super.*Trochu ironicky povie,ale nakoniec sa usmeje,aby to až tak neznelo.*

Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsWhittemore House - Stránka 5 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 10:56 pm

(Trochu se naštve když mu nevěří,musí jí přesvědčit ví co viděl) Lydio! Já říkám pravdu (Chytí jí za ramena a dívá se jí do očí) Viděl jsem jeho drápy..A ta holka mu řekla ať něco udělá a oni zmizeli! A když jsem řekl že je vlkodlak tak mě hned poslala pryč (Hrozně ho štve že mu nevěří on by jí ve všem věřil.Neví jestli má vytahovat to se Stilesem,zatím chce aby mu věřila)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

Počet príspevkov : 211

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 10:59 pm

Jaks to uhodl? *Zeptala se ironicky a malinko se ušklíbla. Pak přikývla.* Jo, jsem vlkodlak. Ale ocenila bych, kdyby sis to nechal pro sebe. Nikdy nevíš, kdo je lovec vlkodlaků... a já bych ráda ještě chvíli žila. a ještě jedna věc... do úplňku si sežeň nějaké řetězy. Budeš je potřebovat. *Rozhlédla se okolo po lidech, ale nikdo z nich si jich nevšímal.* A teď mě omluv... jdu předstírat, že jsem normální teenager. *Pousmála se a pak se vydala do davu. Po chvíli nalezla opět Isaaca a Allison.* Ahoj Allison. Takže jsi přece jenom dorazila. *Vykouzlila na tváři ten jezdvořilostnější úsměv, jaký dokázala, ačkoliv byl malinko falešný. Ale potřebovala se jí vetřít do přízně a dostat se k nim domů a především do blízkosti jedné její příbuzné.*

Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:04 pm

To teda je,ale aspoň něco dobrý  na tom je (Usměje se i přes to že o tom nerad mluví,ale dneska nechce být smutnej. Po tom se však ale zasměje) Jojo na hřbitově,já tam náhodou rád chodím,je tam klid a obzvlášť večer. Nikde nikdo,žádný auta,prostě ticho (Usměje se a nad tou myšlenkou kde jenom sedí na lavičce na hřbitově se jenom pousměje) Neměla by jsi jít za Scottem? Já jen aby tě nehledal.. (Nechce ho naštvat,opravdu by nerad někomu něco kazil a možná by i měl najít Laylu.Nakonec ani nemusí protože stojí za chvíli vedle něho) Zrovna jsem tě chtěl hledat,kde jsi byla? Asi jsem byl dlouho pryč co? (Cítí se hrozně blbě)

Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo7_250 Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo3_250
Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo6_r2_250 Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo2_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:05 pm

(Když ji chytne za ramena, udělá to možná silněji, než chtěl, nebo to možná tak chtěl, aby dodal šmrnc svému projevu.) Au, to bolí. (sundá si jeho ruce z ramen a zamračí se.) Řekněme, že ti věřím, co s tím chceš jako udělat? Scott je vlkodlak a kdyby chtěl, jistě dokáže být nebezpečný. (Vzpomene si, jak ji Malia povalila, měla nahnáno. A z Aidena šel taky strach.) Ale je to Scott na druhou stranu. (pokrčí rameny, protože si myslí, že by Scott neublížil mouše.)

Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:07 pm

Ty,ty mi věříš? (Podívá se jí do očí a je mu líto že jí stiskl) Promiň.. já jenom,nevěděl jsem jestli je to pravda a teď když vím že je..Tak tak ( Neví jestli jí to má říct.. jestli jí má říct že chce taky být jako on,mít sílu a podobně.Rozhodne se že radši ne,protože by jsi myslela že, je to ještě větší blázen

Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:10 pm

*Chtěl se jí ještě na něco zeptat. Už otevíral pusu, ale ona odešla, tak spíš povzdychl a podíval se okolo. V této chvíli by fakt potřeboval Stilese. Ale nikde ho nevidí. Tak prostě pokrčí rameny a jde zpátky hledat Allison. Předstírá, že se nic nestalo. *

Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_mnw1pnNXUr1qho4rpo1_500 Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_n7fpjyEMZO1qhjv96o5_250
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:12 pm

Hrobové ticho. Doslova. Mňa by tam nedostal po tme nikto.*Zavrtí nesúhlasne hlavou a zasmeje. Nie,žeby sa až tak bála tmy,ale je to predsa cintorín.*Keby ma hľadal,tak ma aj nájde.*Pokrčí plecami a usmeje. Možno si Scott našiel lepšiu zábavu alebo dorazil Stiles.*Ahoj,Layla. Áno,predsa to nezmeškám.*Milo sa na ňu usmeje,ale v duchu ju prebodáva pohľadom. Asi je až moc žiarlivá,pritom Isaac sa jej nepáči. Teda aspoň si to doteraz myslela.*No ako si povedal,už by som mala ísť. Aj tak som tu navyše. Nevidela si Scotta?*Spýtavo na ňu pozrie a odloží prázdny pohár.*

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:14 pm

Já... možná... jo, asi jo, věřím ti. (Vykoktá ze sebe nakonec. Ale nějak si není jistá, jestli i když on jé řekl o Scottovi, ona mu má říct o Malii a Aidenovi. Zatím si to nechá pro sebe. Ještě nepotkala toho Stilese, se kterým potřebovala Maliu vyřešit.) Jacksone, nech Scotta na pokoji. Nechci riskovat, že se ti něco stane. (řekne upřímně)

Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:18 pm

Naprosto to chápu,hodně lidí se bojí hřbitovů (Poví a usměje se,pak se podívá na ty dvě jak se na sebe usmívaj a příjde mu to divný) Tak snad ho najdeš (Poví jí a pak se koukne na mobil,jeho otec už bude možná doma.. tak do hodiny by měl zmizet. Dýl tady být nesmí. Jinak by to bylo moc podezřelý)

Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:23 pm

(Rád by se jí zeptal co má s tím Stilesem,ale nechá to být) Dobře.. Víš asi se půjdu projít,čerstvý vzduch mi prospěje (Pomalu vstane a vyjde ze dveří.Na chodbě se na chvíli zastaví než sejde dolů. Po skoro 5 minutách sešel,vzal si kelímek s pivem a vyšel ven se někam projít)

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:27 pm

(Kývne, že je to dobrý nápad. Sleduje Jacksona, jak odchází. Ona sama se znovu naplácne na postel a zůstane tam. No, dnešní den má rozhodně spád. Sakra, Stilesi, kde jsi.)

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:29 pm

Zas tak dlouho jsi pryč nebyl, to jenom já jsem trochu netrpělivá. A pak jsem narazila na Scotta a pomohla jsem mu s jednou maličkostí. *Pousmála se na Isaaca a pohledem přejela na Allison.* Jestli ho budeš hledat tak doporučuju tamhle tím směrem. *Ukázala směrem, odkud sem před chvílí přišla.* Tam byl před chvílí.

Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Whittemore House - Stránka 5 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:32 pm

*Když uvidí Isaaca,Laylu a Allison, tak šel rovnou k nim a postavil se vedle Allison* Tady jsi.. *podíval se Allison a pak na Isaaca*

Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:34 pm

(Oddechne si protože nic nepokazil,teda aspoň v to doufá.Otočí se na ní a vzpomene si že zapomněl na pití) Zapomněl jsem na tvoje pití..Chceš ho přinýst? (Podívá se na ní a čeká na odpověď.Taky si znovu zkontroluje mobil jestli mu nevolal otec,naštěstí nic. Po chvíli k nim přišel Scott,jednou se na něho podíval a pak jen koukal do země. Cití se jakoby něco provedl,ale netuší co)

Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:36 pm

S jednou maličkosťou?*Zavrtí hlavou a nadvihne obočie. Nato sa bude musieť Scotta spýtať.*Ďakujem. A majte pekný večer.*Akurát sa chystá na odchod,keď sa pri nej zjaví Scott.*Prepáč,už som ťa šla hľadať.

Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:40 pm

My o vlku a vlk přišel. *Řekla přísloví, které ji v tu chvíli napadlo jako první a tu skrytou narážku na vlkodlaky si uvědomila až později. Ale radši se koukla na Isaaca.* Jo, asi bych si dala trochu pití. A možná ti tentokrát neuteču... I když záleží na mojí náladě. *Usmála se.*

Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 EmptySat Aug 09, 2014 11:42 pm

*Kdyby jen vlk. Otočí se na Allison* Půjdeme pro nějaké pití? *zeptá se Allison a nakročí už směrem k pití* Mějte se tu. *poví Layle a Isaacovi*

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down

Whittemore House
Strana 5 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: