Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Whittemore House

Goto down 
+8
Malia Tate
Allison Argent
Scott McCall
Layla Reed
Isaac Lahey
Lydia Martin
Jackson Whittemore
Rozprávač
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySat Aug 09, 2014 11:44 pm

Tak já si tentokrát radši pospíším (S úsměvem poví a jde jí najít nějakej kelímek a něco do něho. Našel vodku,nalil jí to do kelímku a sobě už radši nic. Nemůže být cítit alkoholem. Nese oba dva kelímky a jde zpátky za Laylou) Tady to máš...Snad to piješ (Podívá se na ní a svoje pití dopije a kelímek někam položí)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySat Aug 09, 2014 11:45 pm

Jasné.*Usmeje sa naňho,pričom ho chytí za ruku. Mávne Isaacovi s Laylou a je rada,že od nich odišla. Začinalo to byť dosť divné.*Kde si bol doteraz?
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySat Aug 09, 2014 11:49 pm

*Zatímco Issac jí byl pro pití, tak se krátce koukla na Allison a Scotta.* Tak ahoj. Možná se uvidímě později... anebo až ve škole. *Pousmála se a pak už je sledovala, jak odchází. Následně přišel Isaac, tak se otočila k němu a převzala si od něj kelímek.* Děkuju... popravdě já piju hodně věcí, takže máš velkou šanci, že se trefíš. *Povzdudivě se na něj usmála a zkusila se napít. Napřed jenom ochutnala a pak to do sebe kopla všechno. Tolik tam toho nebylo, takže to měla spíš jako panáka vodky ve velkém kelímku.* Vodka... a docela silná. Začínám si říkat, že jet sem autem nebyl dobrej nápad.
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySat Aug 09, 2014 11:52 pm

Tak to jsem rád.. Já teda moc nepiju,ani mi to moc nechutná.Asi jsem divnej (Poví narovinu a potom se podívá na ty dva jak odcházej. Asi to je tak lepší. Po tom se už ale otočí na Layulu a poslouchá ji) No to teda nebyl.. Ale jestli chceš můžu tě doprovodit.. (Usměje se a zajímá ho její reakce)
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 12:00 am

Chvíli jsem se procházel kolem, pak jsem narazil na Laylu a trochu jsme si povídali. *mrkne na Allison a dá si ruce do kapsy.* Ty jsi byla celou tu dobu s Isaacem? *zeptá se jí. Nijak jí to nevyčítá. Nemá vůbec proč. Když už jsou u pití, tak vezme dva kelímky a načepuje do nich pivo. Po chvíli když dočepuje jí jeden kelímek s pivem podá.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 12:06 am

Ehm... No... *Po tomhle návrhu byla trochu rozpačitá. Nějak nevěděla co odpovědět- Přijmout nabídku doprovození domů, což by znamenalo romantickou procházku při měsíčku? Ale pak si řekla, co by asi udělala normální holka. Tohle by přijela.* Asi by se mi to hodilo. Bude bezpečné když bude mít mladá holka jako já doprovod domů. A pro auto si budu muset zajít zítra.
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 12:13 am

Tak teda domluveno (Usměje se na ní,je vcelku rád že jeho nabídku přijala.Ale rozhodně na ní nebude něco zkoušet. Prostě jí jen doprovodí a bude se cítit líp když,bude vědět že nešla sama.) Ale já budu muset jít tak do hoďky..Aby táta neměl kecy (Znovu zkotroluje mobil) *Možná spí* (pomyslí a spíš v to doufá)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 12:18 am

Přísný otec, který na tebe bedlivě dohlíží? *Pozvedla obočí.* Vlastně se ani nedivím... Jak jsem pochopila, tak má jen tebe. Musí mu na tobě hodně záležet a tak má o tebe asi obavy. *Najednou si na něco vzpomněla.* Teď jsem si na něco vzpomněla. Ve škole na obědě jsem ti řekla, že doufám, že mi věnuješ jeden tanec. *Usmála se na něj.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 10:15 am

Počula som,že ti pomohla s jednou maličkosťou. Čo to bolo?*Milo sa naňho usmeje a stále ide k pitiu. Už jej znovu dosť vysmädlo,ale nesmie piť moc. Domov by nemohla prísť opitá,to by nebol dobrý nápad.*Áno,fajn sme sa porozprávali.*Prikývne,usmeje sa a zoberie si od neho pivo,hneď si aj odpije.*Čo teraz?*Poobzerá sa naokolo a potom pozrie späť na Scotta.*
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 10:41 am

No dá se to tak říct.. (Snaží se usmát,ale moc mu to nejde. Jeho otci aby na něm záleželo? ) *Haha* (Pomyslí si a potom jí dál poslouchá.Tancovat mu vcelku jde,ale nemusí to.Ale když jinak nedá,rád si zatančí) Tak teda dobrá (Chytne jí za ruku a táhne někam kde není tolik lidí a pomalu začíná tancovat do rytmu hudby)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 11:54 am

*Cestou odložila prázdný kelímek na nějaký stolek a nechala se zatáhnout mezi těch pár tančících lidí. Stáli spíš na okraji, ten houf lidí, kde jich bylo víc, byl kousek od nich. Ale takhle alespoň se nemuseli tolik mačkat. Zaposlouchala se do rytmu hudby a tancovala podle ní. Tancovala docela dobře, nebyla v tom úplně skvělá, ale tančit dobře uměla. Postupně ale začali tancující lidi přibývat a i kolem nich začínalo být docela hodně lidí. Z toho důvodu tancovala docela blízko Isaaca, chvílema o sebe zavadili rukama, ramenem či nohou a trochu se o sebe otřeli. Ne, že by ji to nějak vadilo. Občas se mu podívala do očí a usmála se. Docela si užívala být zase normální puberťačkou.*
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski


Počet príspevkov : 136
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 12:08 pm

*Po pár minútach sa vedľa jeho auta konečne pristavilo otcovo policajné. Stiles sa netrpezlivo opieral o kapotu svojho džípu a celý čas sa rozhliadal do všetkých strán, akoby sa bál každého zvuku. Po krátkej konverzácií s nie práve nadšeným otcom, Stilesovi konečne vymenil pneumatiku a on mohol pokojne pokračovať v jazde. Už takto tam príde o dosť neskôr, ale bol si istý, že aspoň chvíľku s Lydiou mu už dnes nenaruší vážne nič. Žiaden Jackson, žiadna prasknutá guma...Ako premýšľal, tak sa konečne videl pred Jacksonovým domom, kde na voľné miesto odstavil auto a pomaly vystúpil. Zábava bola už v plnom prúde a on bol vážne zvedaví, či niečo zmeškal. Pomaly vykročil priamo k domu, kde už okolo neho prešla banda ožratých tretiakov, ktorí si do zajtra nebudú môcť prísť ani na meno. Mierne sa uškrnul a vošiel dnu, kde sa porozhliadol okolo, či neuvidí Scotta alebo Lydiu.*
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 12:52 pm

*Nejprve nevěděl co říct, ale pak ho něco napadlo.* Ptal jsem se ji na to učení. *Poví celkem přesvědčivě a napije se piva.* Nepůjdeme tancovat? *Navrhne ji.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 1:02 pm

*Len nato prikývne a pousmeje sa. Nevie prečo sa teraz zaoberá učením,ale treba to niekedy vyriešiť.*Môžme.*Usmeje sa,chytí ho za ruku a idú niekam,kde nie je až tak moc ľudí. Nevadlo by jej lepiť sa na Scotta,ale na ostatných sa nepotrebuje.*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 2:42 pm

(Nakonec se zvedne z postele a jde dolů. Přeci jen je tam Malia a raději ji tam nechce nechat samotnou moc dlouho. Jen doufá, že za tu dobu nezmizela. Když schází po schodech a uvidí ji, jak tam tančí s několika kluky, tak si oddychne) *Přizpůsobila se rychle.* (Pak se začne rozhlížet, jestli už tu není Stiles. Když ho konečně zmerčí, tak se vydá za ním.) Stilesi, tady jsi. Hledala jsem tě.
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski


Počet príspevkov : 136
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 2:53 pm

*Chvíľu sa len ohliada okolo, pričom prejde hlbšie medzi ľudí. Na to si konečne všimne Scotta s Allison, pričom je mu už vážne jedno, či ho bude rušiť alebo mu niečo prekazí, proste vykročí za ním, keď ho náhle zastaví hlas Lydie. Obráti sa k nej a mierne nakrčí čelo, pričom podvihne kútikmi úst a pootvorí ústa. Takže to predsa nebolo len pretože chcela naštvať Jacksona. Pozvala ho sem, uistila sa, že príde a keď meškal, tak ho hľadala. To na jeho očakávania znelo celkom nádejne, vlastne viac než to.* Lydia...* Nesmelo sa na ňu usmeje a pokrúti hlavou.* Tak ma tu máš, čo potrebuješ? *Spýta sa jej s otázkou v očiach. Aj keď toto nie je najvhodnejšie miesto na to, čo jej chcel povedať, ak by nemal inú možnosť, najskôr by to riskol. Celkom pri premýšľaní na Lydiu vypustí z hlavy Scotta a aj to, že niekde v okolí môže, vlastne určite je, Jackson,s ktorým ešte stále chodí a ktorý nie je práve najpriateľskejší, teda k Stilesovi nikdy nebol.*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 3:07 pm

Mám takový menší problém. (Oblízne si spodní ret.) No, možná je trochu větší. (opraví se nakonec a podívá se na něj.) Dneska jsem si byla zaběhat, tak jak jsem ti říkala. Připojil se ke mně jeden z těch nováčků - Aiden. A společně...(tohle je ta část, kterou vážně neví, jak interpretovat. Prostě jen řekne, že ji našli zmatenou v lese.) našli jsme v lese holku. Asi tak stejně starou jako my. (začne mu vysvětlovat s mohutným gestikulováním rukama.) A zavolali jsme tvýho tátu a záchranku. Tu holku si odvezli, jenomže utekla z nemocnice a objevila se mi u prahu. Kdybych jí řekla, že ji zavedu zpět do nemocnice nebo na policii, nejspíš by mi utekla, nevím, kam by šla. Tak jsem ji prostě vzala... sebou. (podívá se na něj s výmluvným pohledem.) Tancuje támhle. (Ukáže na Maliu.) Na nic si nepamatovala, ale vypadá to, že postupně si začíná vzpomínat. Prý se jmenuje Malia. Myslela jsem, že mi s tím dokážeš pomoct. (prosebně se na něj dívá)
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski


Počet príspevkov : 136
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 3:49 pm

*Keď povie, že má menší problém, tak len spojí pery do úzkej línie a ďalej hľadí spriama na ňu.* Som samé ucho. *Ubezpečí ju, že je pripravený vypočuť si to, ak by to už bolo čokoľvek. Keď však začne s tým, ako sa k nej pri behaní pripojil nejaký nováčik, ktorému najskôr stačilo napnúť svaly na rukách, zatiaľ čo on sa tu snaží o jedno prekliate "ahoj" už vyše roka, tak sa netvári práve najšťastnejšie.* Počkaj? *Snaží sa ju zastaviť.* Šli ste si zabehať a našli ste v lese dievča v našom veku? Vieš, ako to celé znie, Lydia? *Pochybovačne nadvihne obočie. Jasné, že jej stále pomôže, ak by už od neho chcela čokoľvek, ale veľmi nechápe, prečo to hovorí práve jemu.* Môjho otca? *Spýta sa jej zamyslene.* Čo s ňou vlastne bolo, keď ste ju tam našli? *Možno je z toho rozrušená a potrebuje to niekomu povedať a z nejakých neznámych dôvodov to chce povedať prve jemu. Možno by mal byť skôr šťastný, než zaskočený. Ale na druhú stranu by to mohlo mať niečo spoločné aj s tým, čo sa stalo v lese Scottovi. Nie, nad tým už radšej ani nepremýšľal.* Ako to myslíš, že ti objavila na prahu? Akoby nejaké dievča z lesa mohlo vedieť, kde bývaš? A ako to, že nevieš, kam by šla? To je to dievča nejaký bezdomovec alebo utiekla z domova? *Keď mu povie, že ju sem zobrala so sebou, tak sa jej chce spýtať, kde ju má, ale ona ho predbehne s tým, že mu ju rovno ukáže. Pomaly sa otočí smerom, kde mu Lydia povedala, že je. Už na prvý pohľad mu nepripadá ako niekto, kto by žil na ulici a tak či onak to v tomto veku ani nebolo možné, jedine, že by sa stala nejaká chyba v úradoch, a to si vážne nemyslel. Vlastne na niekoho, koho údajne dnes Lydia aj s nejakým...Radšej mu nebude vymýšľať žiadne meno, keďže ho ani nepozná, našla v lese...Nevyzerá práve...Rýchlo zarazil podobné myšlienky a otočil sa znovu k Lýdií.* Malia...*Zopakuje po nej akoby nad tým menom premýšľal.* Takže mi chceš povedať, že si ju našla v lese...Pamätala si len ako sa volá a chceš odo mňa, aby som ti s ňou pomohol. *Zhrnie to celé tak, ako to pochopil, než sťažka vydýchne a pomaly kývne hlavou.* Fajn, ale len ak si si istá, že to nie je len nejaké dievča, ktoré to prehnalo s pitím a zatúlalo sa niekam do lesa. *Uprie k nej svoj pohľad.*
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 3:58 pm

(Po celou dobu tancování se na Laylu usmíval.Vcelku si to užívá být normální a nebýt vyvrhel. A když se občas o sebe otřeli a nebo se dotkli jenom se usmál. Stále tancuje do rytmu a pozoruje Laylu a její taneční schopnosti) Tancuješ skvěle (Poví jí s usměvem,možná ho ani neslyší)
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 4:11 pm

Jo, já vím, zní to trochu pošahaně. (přizná) *A to kdybys ještě věděl úplně všechno* (Když si tohle pomyslí, tak se nad tím opravdu zamyslí, protože vážně by to chtěla někomu říct, mohla to říct Jacksonovi, ale neví proč, neměla by dobrý pocit z toho, že mu to řekla. Když jí říkal to o Scottovi, měla takový divný pocit z toho, jak jí to říkal. Jako by byl nadšený z toho, že něco takového existuje, ale nadšený tím špatným způsobem. Nevydrží o tom mlčet. Ne snad, že by byla taková drbna. Tedy ráda probírá věci, ale rozhodně ne věci takového druhu. Tohle bylo něco jiného a ona myslela, že za chvíli pukne, když se s tím někomu nesvěří. A pokud je Scott opravdu vlkodlak, Stiles o tom určitě ví. Stiles a Scott jsou jako dvojčata, netajili by před sebou takovéhle věci.) Ano, tvého otce, nejspíš se jí zmínil o tom, kde bydlím. Ta... Malia (použije nakonec spíš její jméno) Byla zmatená a nepamatovala si vůbec nic. Až když za mnou přišla, tak se přiznala, že si začala rozpomínat a vzpomněla si na svoje jméno. (Stále přemýšlí, jestli to má Stilesovi říct. Je na ni i poznat, že si rozmýšlí, jestli má pokračovat ve své výpovědi, nebo má mlčet. Vždycky už už vypadá, že něco řekne, ale pak se stáhne. Stilesovi to musí být podezřelé.) Jsem si naprosto jistá, že to není jen nějaká zatoulaná holka, která si dala moc alkoholu. (Její výraz je výmluvný a hovoří za vše - ví toho mnohem víc, než říká.)
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 4:16 pm

(Po celou dobu jeho procházky jen přemýšlel nad tím co dneska viděl. Stále netuší jestli je to pravda nebo ne. Ale hodlá to zjistit a to za střízliva. Taky mu hlavou vrtá ta Lydia,stoprocentně mu něco tají,jen neví co. Netuší proč mu to neřekne,ale ví jedno,mrzí ho to. Tak dál pokračuje v cestě, už skoro obejde blok.. Po chvíli už prochází okolo lesa)
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski


Počet príspevkov : 136
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 4:35 pm

Trochu? *Neveriacky nakrčí čelo a pokrúti nad tým celým hlavou.* Takže trochu pošahane ako nájdeš dievča v noci uprostred lesa, sťažka si pamätá na meno, ale ty jej chceš pomôcť, pretože sa ti objaví na prahu dverí, tak ju dovlečieš až na párty, kde dúfaš, že ti s ňou pomôže vždy ochotný Stiles, na ktorého spoliehaš a ktorý je zhodou okolností synom miestneho šerifa, takže by mal logicky vedieť, čo robiť. *Prenesie na jeden nádych a s pootvorenými ústami pokrúti hlavou. Tento dnešný večer nemal dopadnúť takto. Nemal rozoberať ďalšie fantasy príbehy o dievčati z lesa, ale mal sa konečne porozprávať s Lydiou, o tom ako to cíti, ako to cíti vyše roka a teraz keď sa konečne odhodlal, mu to niečo vážne zvláštne, ako boli posledné dva dni, prekazí.* (Vážne skvelé.) *Dokonca hlások v mysli mu znie ironicky. Stále nechápal, prečo jej chce Lydia tak veľmi pomôcť, nikdy nebola typ človeka, ktorý by sa nejako prevratne ťahal po pomoci druhým, ale ak si za tým stála, tak to bola šanca preňho. Pomôcť jej, získať v jej očiach iný obraz. Nie ten neschopný a márny Stiles, ktorý ohrieva miesto na lavičke, ale niekto, kto sa toho vie chopiť. Vlastne toto mal po otcovi, väčšinou mal plán alebo aspoň vedel, ako riešiť veci.* To je dobré znamenie, možno by si časom spomenula aj na niečo viac...Vlastne si myslím, žeby sa v každom prípade mala vrátiť do nemocnice, možno vyzerá v poriadku, ale strata pamäte rozhodne nie je v poriadku, Lydia...Proste ju tam treba odviesť a oni si to s ňou už vyriešia. *Prenesie rozhodne, pričom na nej jasne vidí, ako nad niečím premýšľa. Vďaka jeho nadobudnutej praxi s otcom začína mať tušenie, akoby to nebolo všetko, akoby mu nejaký dôležitý fakt unikal, pretože mu ho ona nepovedala. Pretože predsa len...Celé to, našli dievča v lese...Vie len svoje meno bola trochu ako scéna z nejakého filmu, ktorého žáner v tejto chvíli nevie určiť. Čo raz dlhšie Lydiu pozoruje, tým viac je presvedčený, že mu nepovedala všetko.* Pozri...Ak chceš, aby som ti pomohol, pretože ty vieš, že pre teba urobím čokoľvek, tak najskôr potrebujem, aby si mi povedala všetko...A nie len časť story, ktorá vôbec nedáva zmysel. *Pokrúti hlavou a mierne si oblizne suché pery.* Čo sa presne stalo v tom lese, keď ste Maliu našli, Lydia? Ležala na zemi, stála tam a nevedela ani kto je alebo tu je niečo, čo neviem? *Vlastne, ak ju tak teraz pozoruje, možno by to nemuselo mať ďaleko od toho, čo sa stalo Scottovi.*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 4:58 pm

Ty jsi vážně syn svého otce, Stilesi. (Postěžuje si trochu... no, je pravda, že ona umí vážně mizerně lhát a vymýšlet si. Potřebovala by nejspíš absolvovat nějaký kurz lhaní a předstírání.) Fajn, když to na mně poznáš ty, tak to na mě zítra u výslechu pozná i šerif Stilinski. Neumím si vymýšlet, zoufale to neumím, ale... vím o Scottovi. (Najednou z ní vypadne.) Vím o tom, co se s ním děje, ví to i Jackson, protože ten to zjistil a řekl mi to, ale vážně jsem neměla nejlepší pocit z toho, jak mi to říkal. Co s tím má vlastně společnýho ta holka? No, možná to, že ty jako Scottův přítel jistě víš o tom, co se s ním děje, tudíž bys mě neměl považovat za blázna a měl bys mi věřit když ti řeknu, že Malia je ... kojot (vydechne, ale když říká slovo kojot, tak ztiší hlas, i když by ji přes hudbu jistě kromě Stilese nikdo neslyšel.) Viděli jsme s Aidenem nějaký vrak auta v rezervaci a byla tam panenka, vzala jsem ji do ruky, jenomže pak se tam objevila Malia jako kojot a napadla mě. Ta panenka je pro ni hodně důležitá, takže vážně byla vzteklá, když jsem ji sebrala. A pak... pak tu byl Aiden... on (začne gestikulovat rukama) změnil se mu obličej, zářily mu rudě oči a měl... tesáky. (vykulí oči jako by vážně netušila, co tu teď říká a i teď jí to přišlo absurdní.) Pak zařval a Malia se najednou proměnila a byla z ní tahle holka. (ukáže Maliiným směrem) Prosím tě, řekni mi, že mi věříš a že víš, že se Scottem se děje něco podobnýho, protože nechci vypadat jako totální cvok. Jo a ještě, jestli někomu řekneš, že jsem ti to říkala, tak to zapřu. (vychrlí ze sebe naráz a musí se pořádně nadechnout, protože to říkala opravdu horlivě a rychle)
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski


Počet príspevkov : 136
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 5:27 pm

*Na to, že je syn svojho otca len pokrčí plecami a mierne podvihne kútikmi úst. Proste vedel, že mu to nepovedala celé, len ešte presne nevedel prečo.* Môj otec nemusí poznať nič, ak mi teraz povieš pravdu...Čo je také tajné, že si mi to proste nemohla vysypať rovno? *Mierne podvihne obočie, akoby už nechápal vôbec ničomu, keď jej zrazu vyjdú z úst tie tri slová, ktoré ho celkom zmiatnú.* O Scottovi? *Zvraští neveriacky obočie a keď mu začne vykladať o tom, že to vie aj Jackson a že by to mal vedieť aj on, ako Scottov najlepší priateľ, ale stále netuší, čo presne vedieť, pretože jeho teórií úplne neverí ani sám Scott, takže do pekla so všetkým a všetkými okolo!* Kojot?! *Neveriacky prižmúri oči a začne vehementne krútiť hlavou, akoby sa snažil, aby všetko zmizlo. Celá táto nezmyselná sféra. Celé toto divadlo, ktoré mu pripadalo, akoby ho jeden večer, keď zaspal niekto naložil do rakety a vystrelil na nejakú alternatívnu planétu plnú dvojníkov ľudí, ktorých poznal tu a plnú vlkodlakov, červených očí, tesákov, zvláštnych vecí a...a kojotov?* (Čo do pekla?) Ako to myslíš, že Malia je kojot? To sa ako počas splnu premieňa na...na...Bože, čo to má vlastne celé...A...A...*Na prvý pohľad to vyzerá tak, akoby o tom, čo sa deje so Scottom nevedel, takže to Lydia povedala niekomu, kto o tom nemá jediného tušenia. Naozaj bol však úplne mimo z toho, čo sa okolo neho deje. Jeho najlepší priateľ sa mení na vlkodlaka alebo kojota, teraz si už nebol istý a Lydia v lese našla dievča, ktoré už je kojot a premenilo ju nejaké zavrčanie...* (Bože môj, koľko ich tu vlastne je? A čo uhryzlo Scotta? Bol to ten Aiden?) *Podobné otázky mu v tú chvíľu priam zaplavovali celú hlavu, akoby už nevedel nič.* To...*Vyjde z neho, keď Lydia dorozpráva.* To nemôže byť pravda, proste nemôže. *Pokrúti hlavou.* Nemôže sa to diať, môj najlepší a jediný priateľ, akého som kedy mal nemôže byť...Ani teraz neviem, čo presne, Aiden, či ako sa volá, nemôže mať tesáky a tiež žiadne červené....Oči. *Vydýchne nakoniec, akoby sa pri červených očiach pozastavil. Presne s takými očami ho napadol vlk v tom sne a presne tak si predstavoval niečo, čo mohlo uhryznúť jeho priateľa. Znovu sa pozrie na Lydiu, pred tým akoby sa díval do priestoru.* A dievčatá sa nemôžu meniť na kojotov, ktorý napadajú v lese ľudí, kvôli bábike. *Pokrúti znovu hlavou, pričom sa tvári celkom vážne.* Takže nie...Ja...Neverím ti, neverím tomu, že to vieš a neverím tomu, že to viem ja, pretože tieto veci by sa diať nemali, deje sa to len vo filmoch alebo knihách a nie je to skutočné. *Obráti zrak, pričom pohľadom hľadá Scotta, ktorého videl s Allison už pred tým. Akonáhle ho zazrie vie len, žeby urobil všetko, aby mu nejako pomohol s tým, čo sa mu deje. Následne mu zrak prejde k tomu dievčaťu, k Malií, ktorá nevyzerá ako niekto, kto by sa menil na monštrum a neverí ani tomu, žeby sa to stalo z jeho kamaráta. On nebol monštrum, príšera, nestvora ani nič také, bol to Scott. Jediný priateľ, ktorého mal.* Ja...Porozprávam sa s otcom, podľa mena by sme ju mali nájsť v záznamoch o zmiznutých osobách. *Prenesie potichu.*
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 EmptySun Aug 10, 2014 6:17 pm

*Když ho chytbe za ruku,podívá se na jejich ruce,pak na ni a usměje se. Šel tam kam ho vedla. Když přišli na místo, kde by si mohli zatancovat, tak se skoro až nalepil na Allison a dal jí ruke kolem pasu. Po té sní začal tancovat do rytmu hudby.*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Whittemore House - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Whittemore House
Návrat nahoru 
Strana 6 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Martin House
» McCall House
» Lahey House
» Stilinski House
» Argent House

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: