Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Whittemore House

Goto down 
+8
Malia Tate
Allison Argent
Scott McCall
Layla Reed
Isaac Lahey
Lydia Martin
Jackson Whittemore
Rozprávač
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 6:39 pm

*Tiež sa naňho usmeje a zastaví sa na mieste,kde to nie je až také preplnené. Keď ucíti jeho ruky,pozrie mu do tváre a začne tiež tancovať,tak ako ide hudba. Pritom z neho stále nespúšťa oči.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 7:04 pm

Díky. *Usmála se* Ty taky tancuješ dobře. *Zavolala na něj skrz tu hlasitou hudbu a doufala, že ji skrz tu hudbu uslyší. Původně nečekala, že bude tancovat tak dobře, když o sobě sám říkal, že je trochu samotářský. Právě proto ani nečekala, že se jí podaří tak snadno ho přesvědčit, aby si s ní zatančil. Ale jak čas a písničky plynuly, tak si pomalu začala uvědomovat, že asi brzo budou muset jít. Sám říkal, že bude muset brzo jít domů.*
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 7:50 pm

*Jednou rukou jí drží za pas a druhou jí pohladí hřbetem ruky po tváři. Přitom s ní pořád tancuje. Usmívá se a kouká jí do očí. Nikde jinde.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 8:01 pm

*Usmeje sa naňho a stále ho sleduje. Má takú chuť ho pobozkať,keď je tak blízko nej,ale určite to nespraví. Bolo by to...divné. Síce keby ju pobozká on,nebránila by sa. Ale nebude to radšej naňho skúšať sama. Ďalej tak tancujú,tesne na sebe s úsmevom na tvári.*
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 8:15 pm

*Sjede ze zad na její ruce, proplete si s ní na nich prsty, ještě více jí přitáhne a pak jí něžně políbí na rty. Doufal, že se nějak nebude bránit.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 8:24 pm

*Pozrie sa na sekundu na ich ruky a potom už len pocíti Scottove pery na svojich. On jej asi číta myšlienky,čo je dosť strašidelné. Bozk mu opätuje,po chvíli sa od neho pomaly odtiahne a rukami sa dotkne jeho hrude.*Scott...*Vydýchne a v tom pesnička skončí. Trochu od neho odstúpi aby mu dala priestor a znovu ho chytí za jednu ruku.*
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 8:55 pm

*Pousmál se do polibku když mu polibek oplatila a pak se na ní podíval.* No?.. Allison? *zeptá se jí a kouká na ní. Když se ho chytí za ruku, tak trochu pohoupne.*
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:10 pm

(Kupodivu jí přes tu hudbu slyší a tak může poděkovat.) Díky.. (Sám se trochu diví že mu to jde.Dnešek si užil,ale po chvíli si uvědomí že,se musí vrátit domů. Vůbec se mu tam nechce,ale musí.Zadívá se na Laylu a začal mluvit) Laylo? (Bohužel nebyl slyšet a tak se k ní naklonil a pošeptal jí do ucha) Laylo,už budu muset jít..Nevadí? Doprovodím tě,ok? (Odtáhne se když to dořekne a usměje se na ní)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:15 pm

Nič,teda...Ja len ďakujem. Za všetko. Zato,že si sa so mnou "učil".*Naznačí úvodzovky so smiechom.*A zato,že si tu so mnou. To by som vlastne mala poďakovať aj Stilesovi.*Pokrčí plecami a pousmeje sa naňho. Poobzerá sa okolo seba.*Celkom sa to tu začína vyprázdňovať. Veď je ešte málo hodín.
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:25 pm

Joo učil. To i já děkuju. Hodně jsem se toho naučil. *Několikrát přikývne,poví celkem vážně, ale to jen předstírá. Když se zmíní o Stilesovi, tak se trochu zadrhne.* Stiles.. *Uvědomí si, že mu má vlastně něco říct. Ale nemůže jen tak od Allison odejít.* Celkem jo.. *Porozhlédne se.* A my budeme muset za chvíli taky odejít.. *Pokrčí rameny.*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:28 pm

Já... Stilesi, vím, jak to vypadá, já tomu... ach bože, když jsem to viděla, tak jsem si myslela, že jsem se pomátla. (řekne upřímně a vydechne... potom semkne rty a taky kroutí hlavou) Nemysli si, že jsem si řekla, že prostě teď zrovna si vystřelím ze Stilese a budu předstírat, že jsem viděla v lese kojota, kterej se proměnil v holku. Ježiš, to zní tak absurdně. (dá si obličej do dlaní a promne si ho. Potom se znovu podívá na Stilese.) Copak ty to o Scottovi nevíš? Neříkej mi, že to nevíš, že ti není divné, jak to, že teď najednou umí hrát lacross! (namítne s roztaženýma rukama) Stilesi, já nejsem blázen, rozumíš? Odmítám to, odmítám, že mi nevěříš, odmítám, že bych měla bát blázen. Viděla jsem, co jsem viděla! Sama jsem tomu nechtěla věřit, já.. popravdě ani nevím, jestli tomu věřím teď, ale když nemůžu věřit sama sobě, tak komu teda? A teď, teď se ti tady svěřuju, tobě, chápeš, tobě a vůbec vlastně nevím, proč to říkám tobě. (začne zase kroutít hlavou a kousat si nehty.) Tohle je jako zlý sen. (zamumlá si do nehtů) Tohle... proč to říkám tobě? Proč jsem se vůbec obtěžovala ti to říkat? Neměla jsem to dělat, měla jsem si to nechat pro sebe, měla jsem... (vydechne a svěsí ramena.) To je jedno. Myslela jsem, že ty... že jsi jiný... ale... to je jedno. (zakroutí zase hlavou a otočí se směrem od Stilese.)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:30 pm

Nevadí. *Zavrtěla hlavou a trochu se pousmála. Sice by tam klidně ještě nějakou dobu zůstala, ale na druhou stranu, kdyby tam zůstala sama, tak by se tam už tolik nebavilo. Proto radši využije toho doprovodu domů.* Takže půjdeme. *Vydala se pomalu ke dveřím a cestou se rozhlížela, jestli uvidí někoho známého s kým by se mohla rozloučit, ale momentálně nikoho neviděla.
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:34 pm

(Ihned následuje Laylu,jenom se podívá jestli neuvidí Allison aby jí aspoň zamával. Zahlédne jí,ale vypadá zaneprázdněně a tak se jen usměje a výjde ven. Zavře za sebou dveře a venku zkontroluje mobil,nic. Po tom výjde z příjezdové cesty na chodník) Tak..Kudy? (Vykozlí úsměv na tváři který v nočním světle vypadá skvěle)
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:38 pm

(Pomalu projde okolo lesa,za chvíli je u cesty která vede do rezervace.Napadne ho že kdyby se proběhl možná mu to pomůže. A navíc dnešek je pro to super,není zima,měsíc docela svítí. Rozhlédne se a pak se rozeběhne do rezervace.)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:40 pm

Samozrejme,nápodobne.*Tiež povie vážne,ale nakoniec sa zasmeje. Vedela,že s tým učením asi moc nepohnú,ale nečakala,že to vzdajú tak ľahko. Veď ledva otvorili knihu. No jej proste nešlo učiť sa,keď pri nej bol Scott.*Prišiel sem vlastne? Nevšimla som si ho tu.*Poobzerá sa po ľudoch naokolo,ale zatiaľ ho tu nevidí. No nejak sa jej nezdá,že by neprišiel. Hlavne keď ho pozvala Lydia.*To áno. Musím byť do jednej doma.*Vyberie si telefón a pozrie sa na čas.*Ou,to už je toľko. Tak asi o chvíľu pomaly pôjdem.*Ukáže smerom von z domu a pousmeje sa.*
Návrat nahoru Goto down
Aiden

Aiden


Počet príspevkov : 95
Join date : 30. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Aiden    Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:44 pm

(Zaparkuje svou motorku před domem a sundá si helmu. Zadívá se na dům, uslyší nějakou hudbu a řvaní ožralých puberťáků, takže má za to, že je tady správně. Helmu si nechá zavěšenou na řídítku a klíče si dá do kapsy. Vejde do domu a rozhlédne jestli tu neuvidí Lydii. Chodí po domě a ze začátku ji neumí najít, napadlo ho jestli tady vůbec šla po tom co se dnes stalo a co viděla, třeba neměla chuť na žádnou párty. Ale kde jinde by byla? Doma taky nebyla. Ještě chvíli chodí po domě a pak se zadívá na tančící skupinku lidí a všimne si té dívky z lesa. Zaměří se na ní a ucítí z ní kojota. To mu potvrdí, že je to ona. Překvapeně nadzvedne obočí, myslel si, že má být v nemocnici. A s tím jak tančí mu ani nepřijde, že ještě před pár hodinami, ji našli v lesa jako kojota a pak si ani nepamatovala kdo je, nebo co se stalo. Připadá mu jako normální puberťačka na párty, až na ten závan kojota, který z ní cítí. Kousek dál v rohu konečně zahlédne Lydii, pro sebe si oddechne, že nebude muset vymýšlet další plán s názvem ,,Hledá se Lydie". Rozejde se k ní, sice se zrovna baví s nějakým klukem, pravděpodobně s jejím kamarádem a vypadá to, že vedou celkem vážný rozhovor. To ho, ale neodradí od toho, aby ji odsud odtáhl na tišší místo, kde jí bude moct vše v klidu vysvětlit. Dojde k nim) Lydie, můžu s tebou mluvit? (podívá se na ni vážně, toho kluka si právě teď moc nevšímá, má toho v hlavě moc na to, aby se ještě zabýval nějakým puberťákem)
Whittemore House - Stránka 7 Giphy Whittemore House - Stránka 7 Tumblr_n1obk3OYaa1t90e7uo1_250
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski


Počet príspevkov : 136
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:51 pm

Ja si to nemyslím Lydia, viem, že si zo mňa nestrieľaš, to by znamenalo, že si zo mňa strieľa aj Scott, a to...Tomu po tom, čo som videl neverím tiež. *Pokrúti rozhodne hlavou. Vidí na nej, aká je zo všetkého zmätená, rovnako ako bol a ešte stále je on sám. Akoby samá myseľ pracovala proti telu, proti zmyslom a nemohla uveriť, že to, čo ich oči videli...Je pravda.* Je mi to divné, všetko okolo Scotta sa zrazu stalo také, ale nebudem, *na chvíľu sa odmlčí,* nemôžem ti tu vykladať, čo sa s ním deje, keď to neviem a mám pocit, že to nevie ani on sám. *Pokrúti hlavou, pričom dlhý čas len mlčal a mlčky ju ďalej sledoval. On proste nebol na podobné situácie, väčšinou sa snažil nájsť za všetkým niečo vtipné, čím by si to možno aj sám odľahčil. Nevedel, ako sa má zachovať alebo čo má robiť, tak ju len schmatol za ruku, otočil ju späť k sebe a postavil sa tesne pred ňu.* Ty nie si blázon Lydia...*Povie to tak sebaisto, akoby v najväčšom lejaku oznamoval, že prší.* A povedala si mi to preto, lebo vieš, že to pochopím a ja som to pochopil, ver mi...Ani si nevieš prestaviť, ako veľmi to chápem, ale ťažko sa verí tomu, že svet za tvojimi okami, pokým ty pokojne spíš...*Vydýchne a pokrúti hlavou.*...je len súbor vecí, ktoré sú celkom iné, ako vyzerajú, tmavšie...Možno temnejšie. Ja...Netuším, čo sa deje so Scottom, viem len...Že mu pomôžem, nech to je čokoľvek a tiež...Pomôžem tebe, aj keby si sa na kojota menila sama. *Poslednú vetu hovorí celkom potichu, akoby sám nevedel, kde sa to v ňom nabralo. Následne ju pustí a pozrie sa smerom k Malií.* Ak niekto taký je...Tak nájdem človeka, ktorému chýba a zoberiem ju k nemu, prisahám. *Následne, keď k ním príde nejaký chalan, tak len len zopne pery pevne k sebe, obíde Lydiu a pomaly vyjde von, pričom vytiahne mobil a zavolá otcovi.*


Naposledy upravil Stiles Stilinski dne Sun Aug 10, 2014 9:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 9:52 pm

No. Zatím jsem ho tu neviděl. Ale určitě tu bude. Když ho pozvala Lydie, tak to si určitě nenechá Stiles ujít.Do jedné? *podívá se na ní. Vážně už je tolik hodin. Nechce se mu to věřit.* Odvezu tě. *Pousmál se na ní a šel vedle ní směrem k autu.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 10:00 pm

*Jakmile se dostala ven na čerstvý, ale i studený vzduch, tak se v první chvíli trochu zachvěla zimou. Od té doby, co vešla do domu, se trochu odchladila. Obejmula si rukama ramama ve snaze se trochu zahřát a pak se kývla hlavou k jedné straně ulice.* Tamhletudy. *Následně se tím směrem vydala.*
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 10:04 pm

(Podívá se na Laylu která vypadá že brzo umrzne. Jde směrem kterým ona a mezitím si sundavá mikinu. Vždycky má na sobě mikinu ať je sebevětší vedro,musí aby zakryl modřiny. Ale v noci by neměli být vidět. Mikinu podá Layle a usměje se) Na..Ať nezmrzneš (Poví sladce a kouká na cestu)
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 10:07 pm

(Když si po svém trochu hysterickém výlevu poslechla Stilese a ten ji ubezpečil, že jí věří a že jí chce pomoct a rozhodně si nemyslí, že je blázen, jenom k němu pokývne hlavou, protože se začíná zajíkat a neví, jestli by ze sebe něco dalšího kloudného vymámila. Nakonec, když se objevil Aiden, tak se na Stilese ještě otočila.) Díky, Stilesi. Máš to u mě. (myslela to naprosto upřímně, pak se otočíla na Aidena a přemýšlela, jestli se ještě rychle nemá vydat za Stilesem a utéct tak Aidenovi, ale nedokázala se hnout. Prostě tam jen stála jako prkno a zírala na Aidena.)
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 10:12 pm

(Píše sms Lydii :
citace :
Pomoc,rezervace,bolest,rychle
Navíc se nezmohl) *snad jí to přesvědčí* (pomyslel si a mobil schoval)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 10:14 pm

To si hovorím aj ja. Možno sú niekde tu. Spolu.*Zasnene naňho pozrie a zasmeje. Vážne v to veľmi dúfa a ak to tak bude,určite to už zajtra bude Scott vedieť. A ona sa nato jednoznačne spýta Lydie.*Áno.*Prikývne a usmeje sa.*Si si istý? Už si pil,ale ak ti nič nie je tak kľudne.
Návrat nahoru Goto down
Aiden

Aiden


Počet príspevkov : 95
Join date : 30. 07. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Aiden    Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 10:14 pm

(Je rád, že ten kluk nezačal dělat nějaké scény nebo, že to dokonce nebyl ten její přítel. Trochu ho znervozňovalo, když se na něj tak dívala. Ale bylo to lepší než kdyby před ním utekla. Chvíli se na ni díval, stále moc nevymyslel jak jí to všechno vysvětli. Mohl by začít tím co řeknou zítra na stanici, ale pak je tady ta otázka, kterou by ji v tuhle chvíli nejraději položil a to je, co tady sakra dělá ta holka? Ale pak je tady to důležitější, aby na něj ani na ni nic neřekla. To by nebylo dobré, kdyby celé město vědělo o vlkodlacích.) Můžeme jít někam, kde nebude tolik lidí? (zeptá se nakonec, nepotřeboval by, aby při přesvědčování Lydie je ještě někdo slyšel.)
Whittemore House - Stránka 7 Giphy Whittemore House - Stránka 7 Tumblr_n1obk3OYaa1t90e7uo1_250
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 EmptySun Aug 10, 2014 10:16 pm

*Vzala si od Isaaca mikinu a pousmála se.* Díky. *Zatímco šla vedle něj, tak otočila hlavu směrem k němu a v tu chvíli si všimla těch modřin, které měl na sobě. Normální člověk by si toho asi nevšiml, ale ona měla lepší smysly.* Co to máš na ruce?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Whittemore House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Whittemore House
Návrat nahoru 
Strana 7 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Hale House
» Lahey House
» Reyes House
» Grayson House
» Craig's house

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: