PříjemHledatRegistracePřihlášení

Benzínka

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aiden

Aiden

Počet príspevkov : 95

Benzínka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Aiden    Benzínka - Stránka 2 EmptyWed Aug 13, 2014 4:00 pm

(Jemně nakrčí obočí a poslouchá ji, no takže to pravděpodobně neví, ale když se o něm zmínil všiml si jejího úsměvu. Ona ho má ráda a jestli on má rád ji, tak jí to asi nebude chtít říct. Hm, tady by mohl zasáhnout a možná i prozradit jeho malé tajemství.) Aha.. a nepřipadal ti v posledních dnech takový divný? Neříkal ti třeba, že má lepší sluch, reflexy nebo něco takového? (nadzvedne obočí a usmívá se)
Benzínka - Stránka 2 Tumblr_n0d874mh2N1t90e7uo1_250 Benzínka - Stránka 2 Giphy
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

Počet príspevkov : 359

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyWed Aug 13, 2014 4:14 pm

*Zamyslí sa nad tým,pričom sa pozrie do zeme a potom späť naňho.*Hm...Keď sme prišli na párty,vyzeral,že sa mu hudba zdala až veľmi nahlas. Ale zas tak hlasno to nebolo.*Ďalej nad tým premýšľa a pritom ho pozoruje.*A má dobré reflexy,je dobrý v lakrose a to je vraj novinka. Stalo sa to len tak z ničoho nič,cez víkend.*Pousmeje sa a potom trochu neisto naňho pozrie.*Už mi povieš,prečo sa ma pýtaš na takéto veci?

Benzínka - Stránka 2 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsBenzínka - Stránka 2 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Aiden

Aiden

PříspěvekPředmět: Aiden    Benzínka - Stránka 2 EmptyWed Aug 13, 2014 4:39 pm

(Přikývne spíš pro sebe, tím si to potvrdil. Scott je určitě nový vlkodlak. Jen by ho zajímalo, kdo ho proměnil. Ani on, ani jeho bratr to nebyl. Později to nějak zjistí.) Hm, to je zajímavé (uznale přikývne, chvíli se na ni dívá a pak zakroutí hlavou) Víš co, raději se ho na to zeptej sama.. nechci se mezi vás dva nějak plést (usměje se, vezme helmu do ruky a podá ji Allison.) Jedeme? (nadzvedne jemně obočí a usmívá se)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyWed Aug 13, 2014 4:50 pm

Nechceš sa medzi nás pliesť? Aiden,no tak. Keď už si niečo začal,tak mi to povedz.*Prosebne naňho pozrie a napokon si povzdychne. Vážne nevie,čo jej týmto chcel povedať,ale asi sa bude naozaj musieť spýtať Scotta.*Fajn.*Zoberie si od neho helmu,nasadne na motorku a nasadí si ju. Vyzerá to,že o chvíľu začne pršať,čo nie je moc dobré.*

Benzínka - Stránka 2 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsBenzínka - Stránka 2 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Aiden

Aiden

PříspěvekPředmět: Aiden    Benzínka - Stránka 2 EmptyWed Aug 13, 2014 4:57 pm

(Její prosení nebere v potaz, nasadí si helmu a také se posadí na motorku. Vypadá to, že bude pršet, proto rovnou vyjede, aby je ten déšť nepotkal. Doufá, že stihne najít znovu cestu, kterou zná, protože právě teď nemá tušení kde je. Začne jezdit po městě, ale zatím nenarazil na žádnou známou uličku.)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyWed Aug 13, 2014 5:07 pm

*Prevráti očami nad tým,že jej ani neodpovie a nič mu už ani radšej nehovorí. Aj tak by ju určite odignoroval. A nechápe prečo jej to nepovie on,veď ona by neskôr šla za Scottom a spýtala by sa nato tiež,či jej povie pravdu. Ale takto ani nevie,čo sa ho má pýtať,keďže netuší o čo ide. Pozerá sa po meste a čaká,kam ju zavezie.*

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

Počet príspevkov : 351

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyThu Aug 21, 2014 5:45 pm

*Prejde na benzínku svoji malým,čiernym BMW a vypne motor. Je pomerne prázdna,ale vzhľadom nato koľko je hodín, tu asi veľa ľudí nebude. Vystúpi von a trochu sa porozhliadne. Pristúpi k svojmu autu z druhej strany a začne tankovať,pričom sa občas pozrie nato,ako stúpa cena.*

Benzínka - Stránka 2 Tumblr_mw1euzpYgI1qh01r8o1_500
Benzínka - Stránka 2 Tumblr_n57tpt2zvu1r7rty7o7_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

Počet príspevkov : 23

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 1:19 pm

(Byl vážně rád, že mu vše vychází a hlavně, že si ještě nikdo nevšiml, že mizí ze svého pokoje v pečovatelském domě. Toulal se po Beacon Hills čím dál častěji, spíše ve své vlčí podobě či ve formě částečné přeměny, ale převážně to bylo zatím jen v lese. Teď ovšem zkusil jiný kalibr. Benzínovou pumpu. Chce udělat rozruch, ale chce ho udělat nepozorovaně. Rozhodl se, že dnes někoho zabije. Alfa je tu a on chce, aby to všichni věděli. Jen mu hraje do karet, že nikdo neví, že on je Alfa. Dokonce ani jeho synovec Derek nic nepoznal. Je spokojený s tím, jak umí dobře hrát. Přišel tedy k benzínové pumpě a vyhlížel potencionální oběť - zatím v lidské podobě, takže jeho tvář byla zjizvená od ohně.)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

Počet príspevkov : 211

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 1:30 pm

*Přijela se svým autem k pumpě, neboť už ji docházel benzín a pokud nechtěla všude začít chodit pěšky, tak sem musela. Auto zastavila venku u jedné pumpy a vylezla z auta. Rozhlédla se okolo, ale neviděla nikoho jiného na pumpě. Asi mají ostatní lidi v sobotu večer lepší věci na práci, než jezdit si natankovat na pumpu. Vzala do ruky benzínovou pistoli a zastrčila ji do nádrže auta. Sledovala displej, dokud tam neobjevila dostatečně velká částka a pistoli vrátila zpět na své místo. V autě si vzala peněženku a zamkla ho, vydala se dovnitř. Zatím nezamířila k pokladně rovnou, napřed se chtěla kouknout, co tam mají. Zvažovala, že by si koupila brambůrky, neboť na ně zrovna dostala chuť.*

Benzínka - Stránka 2 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Benzínka - Stránka 2 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 1:37 pm

(Seděl vedle pumpy na odpočívadle pro auta. Byl tam malý stoleček s lavičkami. Slyšel, jak přijíždí nějaké auto. Ze zvědavosti se šel nakonec podívat, ale ten někdo už zřejmě zaplul dovnitř. No, přinejhorším prostě zabije toho, kdo uvnitř je i s pumpařem, takže se rozhodne vejít dovnitř a porozhlédnout se. Jakmile vejde, uvidí mladou dívku, která zrovna procházela regály a něco hledala. Co ho ale zaujalo, byl její pach. Páchla jako... vlkodlak. Se zaujatým výrazem si ji chvíli prohlížel s nakloněnou hlavou.)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 2:07 pm

*Zaslechla otevření dveří a krátce pohlédla přes rameno. Přišel nějaký muž, ale to ji moc nezajímalo, proto se zase otočila k regálům. Jeho pach nepoznala, buď měla jako beta horší čich než on, nebo on dokáže svůj pach schovat. Takže přemýšlela nad tím. jestli si vzít česnekové nebo slaninové brambůrky. Po chvíli ale dostala pocit, jakoby ji někdo pozoroval. Zvedla hlavu a podívala se nahoru do zrcadla, které tam bylo umístěno kvůli zlodějům, aby od pokladny bylo vidět i za regály. Nyní v tom regále místo zloděje spatřila muže, jak ji sleduje. Trochu se zamračila, protože ji to vrtalo hlavou, proč na ní tak zírá, a čekala, co udělá*

Benzínka - Stránka 2 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Benzínka - Stránka 2 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 2:19 pm

(Podívá se stejným směre, kam se dívá ta dívka a zjistí, že ho sleduje v zrcadle. Vydá se k ní a stoupne si hned vedle. Podívá se na výběr brambůrků, na které kouká.) Vzal bych si slaninové, pokud čekáte nějakou mužskou návštěvu. Z těch česnekových by vám mohlo zapáchat z úst a to vážně nevím, jestli by se vašemu příteli líbilo. (uchechtne se trochu) Ale je tu i šance, že žádnou mužskou návštěvu neočekáváte a prostě jste si řekla, že když jste na benzíně, koupíte si něco na zub. V tom případě bych volil ty česnekové. (mlaskne si pro sebe)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 2:31 pm

Anebo existuje třetí možnost. *Natáhla se a vzala do ruky brámbůrky s příchutí špízů. Sice si většinou bere slaninové nebo česnekové, ale tyhle už dlouho neměla. Je čas na změnu.* A já vám dám na oplátku taky jednu radu. Když muž ve středním věku pozoruje po večerech mladé osamocené holky na benzínce, tak to působí divně. *Následně se od něj otočila a zamířila k pokladně. Na pult položila brambůrky. Ani nemusela říkat prodavači, kde tankovala, vzhedem k tomu, že tam byla sama, mu to bylo jasné. Řekl jí částku a ona vyndala peníze z peněženky a podala mu je. Poté zamřila ven ke svému autu s brambůrkami a peněženkou v ruce.*

Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 2:53 pm

(Ušklíbne se pobaveně, když si Layla vybere naprosto jiné brambůrky a pak povytáhne obočí, když mu řekne, že pozorování je divné. Sleduje, jak zaplatila. Když vyšla, vydá se za ní ven. Když se zavřeli dveře od krámku, tak roztáhl ruce v rozmáchlém gestu a spustil.) No, to je jistě pravda. Ale, kdo by nepozoroval, když před sebou vidí vlkodlaka. (Pak se náhle chytne za pusu, jako by řekl nějaké sprosté slovo.) Já to vážně řekl, nemůžu tomu uvěřit (poškrábe se na bradě.) Měl bych se naučit držet jazyk za zuby. (vše říká ironickýma pobavených tónem.)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 3:03 pm

*Nepřekvapilo ji, když za sebou slyšela kroky, ale nedělala si s tím až tak velké starosti. Počítala se svojí vlkodlačí sílou a tak předpokládala, že by si s případným násilníkem, dokázala by si s ním poradit. Ale když vytáhne vlkodlaky, tak se zarazila. Otočila se na něj a přimhouřila oči.* Fajn, tak karty na stůl. Co jsi zač ty? *Překřížila ruce na hrudi.*

Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 3:13 pm

(Když se Layla zeptá, co je zač, skloní hlavu a začne se smát tichým bublavým smíchem, pak se na ni podívá protáhne obličej.) Víla Zuběnka. Neměla bys pro mě nějaký ten zoubek? Dám ti za to odměnu. (Vážně se baví. Tuhle vlkodlačici on ale rozhodně nepřeměnil. Taky na ní cítí, že není nováček. Zajímalo by ho, co tady dělá.)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 3:21 pm

A já si vždycky vílu Zuběnku představovala v modrých šatičkách a s dlouhýma bondatýma vlasama... *Prohlédla si ho.* Ne, to by ti moc neslušelo. *Zavrtěla hlavou.* Ale máš smůlu, protože já na Zuběnku nevěřím. Na to už jsem dost velká. Věřím jenom na vlkodlaky a nějaké další bytosti. Takže když už mi nechceš říct, co jsi ty doopravdy zač, tak můžeš jít otravovat někoho jiného.

Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 3:27 pm

Vážně ne? A já si vždy myslel, že by mi blond vlasy slušeli. (Řekne hraně zklamaně. Oblízne si spodní ret a dělá, že přemýšlí.) No, víš, já mám dost problémy s důvěrou. Ani psycholog mi s tím nedokázal poradit. (kroutí hlavou se semknutými rty) Ale (vztyčí prst) Hádám, že máš šťastný den, protože se mi zamlouvá tvoje prořízlá pusa. (usměje se na ni zářivě) Jsem Alfa. (řekne vážně důležitě) A teď by mě zajímalo, co tu dělá cizí vlkodlak.
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 3:37 pm

*Protočila oči, nad jeho poznámkou o vlasech.* (Ten se asi hodně rád poslouchá...) *Pomyslela si a pak čekala, co z něj vypadne. Nakonec pozvedla obočí, když se zmínil o její prořízlé puse.* A to mě většinou ta moje pusa spíš přivádí do problémů... tohle je příjemná změna. *Jakmile se přiznal, že je alfa, tak si zaujatě prohlédla.* Takže alfa... Hádám, že ten samý alfa, který poslední dobou kouše teenagery a snaží se vytvořit si smečku. *Jeho otázce na její přítomnost ve městě se vyhnula. Nebyla si jistá, na jaké je přesně straně, a proto mu hned neplánovala vykládat, co má přesně v umyslu.*

Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 3:47 pm

Jo, přesně tenhle Alfa. Trefa do černého. (ušklíbne se) Ale pšt (Dá si prst důležitě před ústa) Je to takové malé tajemství. (řekne tiše a pak k ní přejde blíž) Vážně chci slyšet, co tu děláš. Slyšela jsi mě předtím, problémy s důvěrou, snad i sebekontrolou. (podívá se na ni mrazivě) Koukej to vyklopit. (doporučí jí)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 3:58 pm

*Mírně se zamračila, když viděla, jak se k ní přibližuje a zároven v jeho slovech našla náznak vyhrožování. Ale něco podobného mohla čekat, když se tu baví s Alfou. Aspon už konečně poznala místního Alfu.* To je moje osobní věc. Jenom se chci někomu pomstít Ale nemusíš si dělat starosti, protože do tvých plánu, ať jsou jakékoliv, to zasahovat nebude. Můžeš si klidně dál budovat svoji smečku.

Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 5:56 pm

Pomstít? (povytáhne zvědavě a zaujatě obočí.) Tak tohle mě začíná opravdu zajímat. Já jsem dost pomstychtivý člověk. (roztáhne rty do zářivě zlověstného úsměvu.) Koho máš v hledáčku? (zeptá se) A jistě, že se mi nebudeš plést do toho, co dělám, ani bych to neradil se do toho plést. (jeho hlas je klidný, ale je v něm cosi zlověstného.)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 6:04 pm

Jedna lovkyně vlkodlaků. Tady ve městě má rodinu, takže hádám, že se tu taky někdy objeví. A až to udělá, tak se jí pomstím. Chci, aby trpěla. Hodně moc. *Stiskla rty pevně k sobě a sevřela ruku v pěst, když si představila tu její tvář.* A ty si zatím klidně mužeš zakládat tu tvoji smečku, na kterou pak budu narážet ve škole.

Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 6:11 pm

(Když se zmíní o lovcích a speciálně nějaké lovkyni, jejíž rodina je tady, tak se na chvíli zarazí. Podívá se na ni s celkem vážnou tváří. Pak mu ve tvářích začnou škubat svaly, než se na ni zase podívá) Argentovi? Neříkej, že jdeš po slavné Kate Argentové. (zašklebí se pobaveně... jméno Kate řekne se silnou ironií a nechutí v hlase. Sice jen hádal, ale nikdo jiný než ona ho nenapadá. A vše, co teď Layla řekla, by sedělo.)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2014 6:16 pm

Uvažuješ správně. Ta ženská se asi dost proslavila... Ale podle tvýho tonu hlasu hádám, že ne zrovna dobře. *Sledovala jak se šklebí a trochu ji to připadalo, jakoby to bral jako hru. Ona většinou spoustu věcí nebrala moc vážně, ale tohle zrovna ano. Pokud šlo o pomstu smrti jejích bratrů, tak neznala nic důležitějšího.* Tobě taky něco udělal?

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Benzínka
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills-
Přejdi na: