PříjemHledatRegistracePřihlášení

Centrum města

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Daniel Craig

Daniel Craig

Počet príspevkov : 276

Centrum města - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 05, 2015 9:00 pm

(Mírně našpulil rty a ironicky se zatvářil. Už se k tomu nevyjadřoval, protože si o tom myslel své a ona si myslela to svoje. Sleduje jí, jak si stahuje ruku k tělu. Jako kdyby se jí snad dotkl nějaký starý úchylák.) Ano. Řekl jsem ti to, protože jsem chtěl, aby jsi to věděla. Už mě to nebavilo skrývat. ( Snaží se mluvit pomalu a klidně, ale moc mu to nejde. Je naštvaný, protože se poprvé někomu svěřil s něčím tak obřím a ten dotyčný mu nevěří ani slovo.) Pokud to tak chceš. Tak mi nezbývá, než vyhovět. (Odtáhne se od ní a nechá jí odejít. Nechce se za ní honit, protože moc dobře ví, že by to akorát ještě víc pokazil.)

Centrum města - Stránka 9 Tumblr_ncq8co03UX1qkq43do3_250Centrum města - Stránka 9 Tumblr_mck1rmybnF1qdvjpho1_250Centrum města - Stránka 9 Tumblr_n4541yg2Ld1s2wzbdo1_500
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

Počet príspevkov : 351

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 05, 2015 9:17 pm

Teraz už chápem to tvoje agresívne správanie. Vy všetci,vlkolaci,ste rovnaký.*Slovo "vlkolaci" povie s mierne znechuteným výrazom. Teraz všetko ľutuje. Bola s ním v posteli a všetko okolo neho. Keby to len vedela skôr,mohlo to byť oveľa ľahšie. Po pár krokoch a jeho slovách sa zastaví. Pozrie sa jeho smerom a prejde späť k nemu. Zotne ruku v päsť a jednu mu vrazí.*Ďakujem,že si mi to povedal.*Otočí sa a kráča preč. O jeden dôvod naviac neznášať ho. Je naštvaná a sklamaná. Vôbec nevie čo si myslieť.*

Centrum města - Stránka 9 Tumblr_mw1euzpYgI1qh01r8o1_500
Centrum města - Stránka 9 Tumblr_n57tpt2zvu1r7rty7o7_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 05, 2015 9:49 pm

Ehm..Jasně. My vlkodlaci jsme úplně stejní. Všichni zabíjíme lidi, rozcupujeme každýho. Jsme agresivní hajzlové. Ano.. (Celou dobu zněl ironicky, až sarkasticky. Nesnášel jí za to, jak se chová. Za to, jaké má názory na celou tuhle věc. Chápe, že má vůči vlkodlakům nějakou averzi, ale že jí musí mít vůči naprosto všem, to nechápe. Sleduje jí, jak odchází pryč a jak se po chvíli vrací zpět. Napřímí se a postaví se přímo před ní. Podívá se, jak zatne ruku v pěst. Už moc dobře ví, co bude následovat a nechá se. Čeká na to, co zanedlouho přišlo. Promne si tvář a přejede si po čelisti.) Cítíš se teď líp? Pomohlo ti to? Nemáš vůbec zač. (Sarkasticky poví a stejně tak se i usměje.)

Centrum města - Stránka 9 Tumblr_ncq8co03UX1qkq43do3_250Centrum města - Stránka 9 Tumblr_mck1rmybnF1qdvjpho1_250Centrum města - Stránka 9 Tumblr_n4541yg2Ld1s2wzbdo1_500
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 05, 2015 10:01 pm

Áno,presne tak. Alebo mi chceš povedať,či ty nič také nerobíš? Nikdy si nič podobné nespravil? Nikdy nikoho nezabil?*Nadvihne obočie a pritom má vážny výraz. Vážny výraz,ale práve sa jej chce aj smiať. Môže jej povedať hocičo,aj tak si o ňom bude myslieť svoje.*Cítim sa oveľa lepšie.*Prikývne a usmeje sa,aj keď to on už nemôže vidieť. Vlastne to nie je vôbec pravda. Cíti sa otrasne. Ale to vrazenie jej aspoň trochu uľavilo.*

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 05, 2015 10:13 pm

Ne. Nikdy jsem nikomu neublížil. Nikdy jsem nikoho nezabil! (Skoro zařve, ale tlumeným hlasem, tak aby to neslyšel každý, kdo stojí na ulici.) To si vážně o mě myslíš tohle? Vážně? (Na tváři se mu objeví tázavý a nechápavý výraz. Zakroutí hlavou a skousne si ret.) Ty si vlastně bezcitná. Je ti jedno, jaký ten člověk je, stejně ho zabiješ, jen protože je vlkodlak. Zabiješ i mě, hm? (Trochu popojde a následuje jí.) Kdy mě zabiješ, hm? (Poví k jejím zádům a pak se zastaví. Není mu vůbec dobře. Cítí se příšerně a zdrceně.)

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 05, 2015 10:26 pm

Samozrejme.*Povie si sama pre seba,ale tak,aby to počul aj on a uchechtne sa. Toto mu rozhodne neverí. Je vlkolak. Možno nezabíja každý deň,v čo dúfa,ale určite nie je svätý.*Áno,vážne.*Prikývne a pousmeje,aj keď jej do úsmevu vôbec nie je. Najradšej by ho práve nakopala,zbila,pobozkala. Vôbec nevie čo spraviť.*Nie je mi to jedno,ale ako som už povedala,ste všetci rovnakí. Stále som nespravila nič horšie,ako každý jeden z vás.*Zavrtí hlavou do strán a zastaví sa,keď ju nasleduje. Keď začne rozprávať o tom,či ho zabije,pozrie sa na chvíľu do zeme. Nad tým ešte nestihla premýšľať. Nevie akú odpoveď mu má dať. Chce pokračovať v tom,čo robí. Nechať všetkých zaplatiť,za všetko čo spravili. Ale toto je iné. Je to Daniel. Vie,že by nemala nad žiadnou výnimkou ani uvažovať,ale.. Otočí sa k nemu a neisto sa naňho pozrie.*Ja neviem..*Povie do vzduchu a odvráti od neho pohľad. Je to dosť neurčí odpoveď,ale čo iné povedať.*

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyTue Jan 06, 2015 7:02 pm

(Zakroutí nad jejím uchechnutním. Je naštvaný, protože se mu tu vysmívá. Nevěří mu. Nevěří tomu, že on není zabiják. Ona to mu určitě ani věřit nechce, bylo by to pro ni moc těžký. Přiznat, že by nějaký vlkodlak byl jiný. A to on je. Je jiný. Neubližuje nikomu a nikdy ani neublížil. Ten její úsměv ho pomalu zabíjí. To ona je ten, kdo tu ubližuje. To ona je ten vrah. Ne on.) Neudělala si nic horšího, než kdokoli z nás? Vážně ne? Ty jsi vrah, ne já. Ty ubližuješ nevinným, ne já. (Hnusně řekl a mluvil pomalu, aby na to dal větší důraz. Vidí, že jeho otázka ji zarazila. Trochu ho těší, že nad tím musí přemýšlet.) Nevíš? Vážně, nevíš? Klidně mě zabij, víc už mi ublížit nemůžeš. (Mluvil sklesle, protože se tak i cítil. Byl naštvaný, smutný, zklamaný. Pocity se v něm přímo bouřili. Otočil se k ní zády, protože se na ní už nemohl dívat.)

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyTue Jan 06, 2015 7:20 pm

Ja ubližujem nevinným? Naozaj?*Zasmeje sa,ale vážne schuti. Toto ju naozaj pobavilo. Vlkolaci určite nie sú nevinný. On taktiež nie je nevinný,aj keď to tvrdí. Veď sa určite už na začiatku nevedel ovládať a spravil niečo.* Fajn,možno som vrah. Ale zabíjam zvieratá. Až taký zločin to nie je. A napokon si to zaslúžili.*Povie s mierne usmievavým výrazom,ktorý jej neschádza z tváre.*Už ti viac ublížiť nemôžem? Tak to hovorí ten pravý. Vlastne ja som tá,ktorá by tu mala byť naštvaná. Nejako zázračne si ma prinútil k tomu,aby som začala niečo k tebe cítiť,pritom si vedel,že to nebude fungovať. Vedel si,že to nemá žiadnu budúcnosť keďže si vlkolak. Potom si zistil,že ich zabíjam a úplne si sa na mňa vykašlal.*Rýchlo povie všetko čo mala na srdci. Možno aj to,čo nahlas povedať nechcela.*Nemôžem ťa zabiť. Ublížila by som tým viac sama sebe.

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyTue Jan 06, 2015 7:39 pm

Není to vtip,Emmo. (Naštvaně poví a stiskne čelist, aby skousl slova, která vyslovit nechce. Ne všichni jsou sice nevinní, ale on rozhodně je. I když byl velmi mladý, tak se ovládal. Měl svojí malou sestřičku a věděl, že se o ní musí postarat. A to by nešlo, kdyby byl nějaké monstrum.) Zvířata? Hmm, máš na to tak skvělý názor. Úplně dokonalý. (Ironicky podotkl a stejným způsobem se i zašklebil. Poslouchá ji, co říká a bedlivě ji naslouchá. Možná má pravdu, ale i ona jemu ublížila.) Zázrakem? A co ty? Vyhýbal jsem se několik let ženám, protože jsem věděl, že se do nich prostě zamilovat nemůžu. Ale pak si sem nakráčíš ty s tím tvým sexy zadkem, krásným obličejem a puff.. Zamiloval jsem se do tebe. Měla si moje srdce a ty jsi ho pouhými pár slovy rozdrtila. Ani nevíš, jak jsem se cítil, když si řekla, že zabíjíš vlkodlaky. Žena, do které jsem se zamiloval je člověk, který mě chce zabít. Jak perfektní, že? (Otočil se na ní na začátku svého proslovu a na konci se zašklebil. Na její poslední slova nic neříká a raději jen mlčí.)

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyTue Jan 06, 2015 7:56 pm

*Nato,že to nie je vtip mu už nič neodpovie. Ani vlastne nemá čo. Na všetko majú rozdielny názor. Nikdy sa na ničom ešte nezhodli.*A chceš mi povedať,že nie ste zvieratá? Vlastne ani sa neunúvaj odpovedať,aj tak viem čo odpovieš.*Mávne rukou do vzduchu pričom si odfrkne. Nevie či ju to všetko viac naštvalo alebo sklamalo. Asi sa to nejak zmiešalo dokopy. A to vôbec nie je dobré. Musí priznať,že ani pre ňu to nie je ľahké. Skoro nikdy nemala nikoho "vážneho". Konečne našla niekoho,kto je od nej taký odlišný,ale svojim spôsobom ju priťahuje. Keby nie,už by tu dávno nebola. Na Danielovi je niečo iné. Potom všetkom čo povie jej to nedá a musí sa pousmiať. Ani vlastne nevie,začo ten úsmev bol. Možno sčasti zato,že jej dosť polichotil a taktiež,že sú konečne k sebe úprimný.*Pozri...*Povie po dlhom uvažovaní a poriadnom nádychu.*Prepáč. Za všetko.*Skloní hlavu k zemi a radšej pozoruje chodník,na ktorom stoja. Vlastne ani nevie,začo sa ospravedlňuje.*Že som ti..zlomila srdce.*Povie to dosť kŕčovito. V jej hlave to znelo lepšie,ale tak nejak to popísal aj on.*Nič z tohto som nechcela.*Pokrčí plecami a pozrie sa mu do tváre. Nechcela si nikoho nájsť,toľko sa hádať. Nechcela tu v tento deň ani skončiť. Nič z tohto sa stať nemuselo. Načiahne sa k nemu a jemne,neisto ho rukami objíme okolo krku. Objatie trvá iba pár sekúnd,trochu sa poodtiahne a pobozká ho na líce. Bez slova sa otočí a pomalým krokom sa vydá preč. Musela to spraviť,nechať ho ísť.*

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyTue Jan 06, 2015 8:30 pm

(Jen zakroutí hlavou a nevyjadřuje se k tomu. NEchce nic už říkat, protože by se s ní akorát zase pohádal. A to on nechce. Protože teď na to už nemá náladu. Nejradši by jí jen políbil, objal jí a už jí nikdy nepustil. Jenže to nemůže, protože by to akorát schytal do koulí a nebo rovnou do obličeje. Vidí, že se její úsměv změnil. Už to není takový pošklebek, ale upřímný úsměv. Otočil se na ní, když začala mluvit. Díval se jí do očí do té doby, než sklopila pohled. Trochu se usměje. Příjde mu vtipné, že se mu holka jako Emma omluvila. Hned mu úsměv zmizí, protože se na něho už zase začíná dívat.) To je v pořádku, Emmo. (Trochu soucitně poví. Ví, že ani jeden za to nemůžou. Byla to jen hloupá shoda náhod. Nasaje její vůni, když se k němu natáhne a obejme ho. Její rty cítil i několik vteřin po tom, co se odtáhla. Nemohl jí nechat jen tak obejít, aniž by ochutnal její rty. Musel jí políbit. Věděl, že to bude sice riskantní, ale musel. Doběhl jí a jemně jí chytl za dlani. Spojil si s ní prsty a otočil si ji k sobě. Jen se na ní chvíli díval a pak jí druhou rukou přejel po tváři. Natáhl se k ní a jemně jí políbil.)

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyTue Jan 06, 2015 8:52 pm

*Keď povie,že to je v poriadku iba sa usmeje a jemne prikývne. Rázom ju prešla tá chuť poriadne sa sním pohádať a kričať. Nevie čo s ňou robí. Pri ňom je úplne iná. Teda keď práve nie je naštvaná. Počuje za sebou nejaké rýchle kroky,ale kým sa stihne otočiť už ju drží za ruku. Jemne ju stisne a pozrie sa mu do očí. Tak trochu tuší čo bude nasledovať a nevie čo spraviť. Vie,že už by sa bozkávať nemali,tam s touto debatou nesmerovala. Ale nechce sa od neho ani odtlačiť. Bozk mu nežne opätuje a rukou mu prejde na krk,kde ho jemne pohladí. Následne chytí jeho ruku,ktorú jej položil na tvár a stiahne mu ju k telu. Po dosť dlhom bozku sa od neho odtiahne,ale neodstúpi. Ešte sa naňho iba raz usmeje a pevne stisne pery k sebe.*Maj sa.*Potichšie povie,otočí sa a znovu ide preč. Toto už je naozaj koniec. Nevie či úplný koniec pre to,čo medzi sebou majú,ale aspoň pre teraz. Asi by sa pár dní vidieť nemali.*

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyTue Jan 06, 2015 9:06 pm

(Potěšilo ho to, že místo nějakého kopnutí dostal polibek. Opětovala mu ho a něžně. Bylo to úžasné, skoro až nekonečné. Cítí její teplou ruku na jeho krku. Polibek byl velmi dlouhý, ale přitom mu přišel hrozně krátký. Nechtěl jí pustit, ale věděl, že musí. Nechal jí odejít. Přikývl na její měj se a jen se usmál.) Ty taky. (Usměje se na ní a otočí se na druhou stranu. Kráčí ke svému autu a následně jede domů.)

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptySun Jan 11, 2015 7:25 pm

*V deň voľna nerobí nič zaujímavé,iba oddychuje a pozerá telku. To je vlastne jej typický deň,keď má voľno. Prejde do kuchyne a otvorí dvere do chladničky,kde ju čaká nemilé prekvapenie. Je prázdna. Samozrejme,zabudla nakúpiť. Rýchlo na seba hodí džínsy,čierne tielko a burgundy mikinu. Vlasy si nechá voľne spadať na plecia. Zoberie si veci ktoré potrebuje a vydá sa do mesta. Dnes by sa mohla trochu prejsť,takže si neberie auto. Pohyb jej príde vhod. Síce cvičí každý deň,teda skoro každý deň,začala to dosť zanedbávať. Nemala chuť nič robiť. Nemala náladu. Vojde do supermarketu a začne hľadať potrebné veci.*

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 12, 2015 8:03 pm

(na dnešek dostal volno a tak si konečně zašel zaběhat. Měl chuť se pořádně proběhnout a provětrat se. Když se vrátil odpoledne, tak si chtěl udělat zeleninovou směs s kuřecím a rýží, ale nemá ani jedno. Musí si teda jít nakoupit do města, nejdřív se ale vysprchuje a oholí se. Dá si 25 minutovou sprchu a pak vyleze, rychle se osuší a prohlídne se v zrcadle. Asi si nechá tu bradku a vousy, líbí se mu to. Osuší se a navleče se do nějakého oblečení. Hodí na sebe nějakou mikinu a vyjde s peněženkou, mobilem a klíči z domu. Pomalu kráčí ke středu města, kupodivu se mu ani nechtělo autem. Potřebuje se zase donutit k pohybu. Konečně už se dostal k supermarketu a tak vešel rychle dovnitř. Procházel se úzkou uličkou a hledal nějakou dobrou rýži.)

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 12, 2015 8:10 pm

*Prechádza pomedzi regálmi a v rukách už drží nejaké pečivo,pomazánku a ďalej popritom hľadá veci. Prejde do jednej uličky a na konci vidí Daniela. Otočí sa na päte a zastaví sa. Prečo by sa mu vlastne mala vyhýbať? Mala by sa k nemu správať normálne. Možno aj priateľský. Veď predsa sú priatelia. Pravdepodobne. Pomalým krokom s tichým klopkaním tenisiek po podlahe v obchode k nemu príde a usmeje sa.*Ahoj.*Jemne povie a z pier jej neschádza milý úsmev. Konečne je úprimný.*Čo ty tu?*Rýchlo sa spýta,aj keď jej napokon dôjde,že to je blbosť. Asi to čo každý normálny človek v potravinách.*

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 12, 2015 8:45 pm

(Koutkem oka spatří Emmu, ale neotáčí se a dál si prohlíží rýži. Vidí, že se otočila na odchod, ale hned se zase otočila zpátky a míří k němu. Neví, jestli se má připravit na nějaké nadávky a nebo to bude normální, milý rozhovor. Otočí se na ní s úsměvem od ucha k uchu.) Em.. Ahoj. (Potichu ze sebe vydá. Potom jejich polibku a všem tom, co se stalo, neví, jak by se měl chovat. Měl by být milý? Sladký? Mrzutý? Kamarádský? A nebo by se měl chovat jako hajzl? Když si ale všimne toho úsměvu, tak z něho všechno opadne. Jako kdyby z něho padli obří otěže.) Já se snažím nakoupit něco k jídlu. A momentálně se snažím vybrat nějakou dobrou rýži, nejlépe nějakou, kterou nepřipálím a nepřevařím. Což asi nebude nejjednodušší. (Sladce se usměje a beznadějně se podívá na dvě rýže, které drží v ruce.)

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 12, 2015 9:03 pm

*Dúfa,že aj on si myslí,že sú v pohode a nie je naňu naštvaný ani nič podobné. Síce má milý úsmev,ale určite sa vie pretvarovať,tak ako aj ona. To už stihla zistiť.*No to mi mohlo dôjsť. Nápodobne.*Poukáže na svoje jedlo v rukach. Mala by rýchlo skrátiť túto debatu,pretože jej už odpadnú ruky. Pozrie sa na dve ryže v jeho rukách pričom sa k nemu priblíži a poukáže na jednu z nich*Nie som najlepšia kuchárka,ale aspoň v niečom sa vyznám. Ber rozhodne túto.*Usmeje sa,ako keby mu dala najlepšiu radu na svete. No on práve vyzerá,že ju naozaj potrebuje. Z ďalšieho regálu si zoberie vločjy,ale od Daniela sa zatiaľ moc nevzďaľuje.*

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyMon Jan 12, 2015 9:15 pm

(Uštědří ji svojí poznámky, protože se snaží být milý. Jen se usměje a podívá se jí k jejím plným rukám. Má toho opravdu hodně a hodil by se jí košík. To ostatně i jemu, protože toho asi bude muset koupit i víc. Spolu s ní se dívá na rýže, ale přitom pozoruje její obličej.) Ehmm..Jo.. Díky.. Za pomoc. (Zkomoleně poví a rychle uhne pohledem, aby to nevypadalo, že jí nějak sleduje. Vrátí jednu rýži do regálu a tu druhou si vezme. Přejde k ní a v ruce zatím drží jen tu rýži. Znovu se jí koukne do náruče.) Nechceš košík? Víš, co? Podrž mi to a počkej tady. Ne, že mi tu rýži ukradneš. (Poslední větu poví, když odchází a tváří se vážně. Otočí se a míří uličkami a jde najít nějaký košík. Nechce se mu až ke vchodu a tak, když zahlédne nějaký skoro prázdný košík, tak z toho vyndá obsah a rychle odběhne pryč. Vrátí se k Emmě s úsměvem na tváři.)

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyTue Jan 13, 2015 5:06 pm

Nemáš zač.*Milo sa usmeje a kývne hlavou. Keď môže,tak pomôže,aspoň v tomto. Je to taký..priateľský čin. Aspoň sa jej to tak zdá. Nikdy nemala moc kamarátov,takže presne ani nevie ako sa správať. Asi trochu menej "ona".  Ale zase sa nesnaží ani nijak pretvarovať. Nestihne mu ani odpovedať a on už sa niekde stratil,aby našiel košík. No nebude sa sťažovať. Samozrejme,prvé čo ju napadlo je,že mu ukradne ryžu. Určite. Stojí tam uprostred uličky s plnou náručou jedla a čaká,kým sa vráti. Rýchlo vhodí veci doňho a je rada,že má prázdne ruky.*Ďakujem. Toto som potrebovala.*Zasmeje sa a mierne si pošúcha ruky. Už ani nevie,o čom by sa vlastne mali rozprávať. Tak radšej prejde ďalej po uličke a začne hľadať niečo na pitie.*

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyWed Jan 14, 2015 4:38 pm

(Podrží košík, aby si do něho mohla naházet věci a sám si tam dá rýži. Usměje se na ní mile.) Nemáš vůbec za co. A teď to vezmi. (Podá jí košík, ale pak se zasměje a vrátí ho zase blíž k tělu. Dívá se na ní, jak pomalu odchází a chvíli si jí jenom prohlíží. Otočí se k regálu s kořením a hodí tam nějaké koření na kuřecí, kari a nějaké další koření, které už doma nemá.) Takže, co dneska plánuješ? (Mile se usměje a postaví se vedle ní. V hlavě si zatím promýšlí, co všechno si ještě musí koupit. Rozhodně nějaké to maso, pak hodně zeleniny. Pečivo, a mnoho dalšího. Prostě si v hlavě promýšlí svůj nákupní plán.)

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyWed Jan 14, 2015 5:06 pm

*Vyberie si nejakú ochutenú minerálku a pozrie sa naňho,keď k nej znovu príde.*Ja..no..Ešte neviem. Niečo si uvarím a budem pozerať telku. Proste oddychovať.*Pokrčí plecami a usmeje sa. Robí to isté každý deň,ale to mu nemusí hovoriť. Nech si nemyslí aká je lenivá.*A čo ty?*Ešte k tomu dodá a ďalej si prezerá regál,či nenájde niečo zaujímavé. Síce už má všetko potrebné,ale jedla nikdy nie je dosť.*A dosť som premýšľala...O tom,že by som odišla z mesta. Pochopila som,že na tomto meste nie je nič moc zaujímavé.*Sklopí pohľad k zemi a ide stále ďalej po uličke. Je to skoro celkom pravda.*

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyWed Jan 14, 2015 5:18 pm

(Zasměje se, nad jejím plánem. Jeho plán je vesměs stejný, on to takhle měl skoro každý den. Ale většinou si nevařil a jen si objednal jídlo.) To zní jako skvělý plán. (Přikývne s úsměvem. Co on? Má jí říct, že si udělá jídlo a lehne si před gauč, u kterého stráví zbytek dne? A nebo by si měl něco vymyslet?) No, asi si udělám něco k jídlu a pak se uvelebím na gauči. Vesměs budu dělat to, co budeš dělat ty. (Zasměje se a pomalu se dá do chodu, aby mohl začít hledat maso.) Cože? (Zasekne se a podívá se na ní. Nechce se mu věřit, že by opustila tohle město.) Jak, jako odejít? To už jako nebudeš bydlet tady? To se jako někam odstěhuje? (Snaží se pomalu dýchat. Ani netuší, proč ho to tak vzalo. Ale ne. Vlastně to tuší a moc dobře. Má jí rád a hodně, a neví, jak by to zvládal být sám. Být sám v tomhle nudném městě.)

Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyWed Jan 14, 2015 6:33 pm

To teda áno. Dosť podobné plány.*Prikývne a tiež sa zasmeje. Prvé čo ju napadne je to,že by si spolu ľahli pred telku,jedli a relaxovali. Rýchlo zaženie tú myšlienku do kúta a začne vnímať,čo sa deje teraz. Nie fantazírovať nad nezmyselnými vecami.*Presne tak.*Neisto prikývne,keď vidí jeho reakciu nato,že odíde. Dosť dlho premýšľala nad tým,či mu to vôbec povedať. Mohla sa jednoducho vypariť a bolo by po probléme.*Ale je to len nápad. Nehovorím,že hneď odchádzam. Musím si to ešte premyslieť.*Pokrčí plecami a usmeje sa naňho. Určití ľudia jej budú chýbať. Teda pravdepodobne len on.*Myslíš,že by som mala ostať?*Spýtavo naňho pozrie s nadvihnutým obočím. Celkom ju zaujíma,čo nato povie on.*

Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 EmptyWed Jan 14, 2015 7:24 pm

Asi máme podobné myšlení. (Podotkl usměvavě. Nikdy by teda neřekl, že by se zrovna ona někde válela. Co on ví, tak ona vždycky hýřila nadšením ze sportu a ze cvičení. Ale to ostatně i on. Sleduje jí s trochu podezřívavostí. Rozhodně nechce, aby se někam odstěhovala, protože to by mohlo znamenat, že jí už neuvidí. Dokud se ho nezeptá, tak nic neříká. Jen se trochu usmívá. Nad odpovědí se ale už musí zamyslet. Měl by jí říct přesně, co chce a nebo by si to měl přibarvit.) No..Pokud tě to táhne někam jinam a tady už tě to nebaví, tak přece nemá cenu tu trčet ne? Sice jenom tohle město není nic extra. Ale taky neříkám, že by si měla hned odjet pryč. (Projde mezi uličkami a zastaví se u mrazáku. Otevře ho a vyndá z něho kuřecí řízky. A ještě vezme nějakou mraženou zeleninu, ale tu má jenom na případ nouze.)

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Centrum města   Centrum města - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down

Centrum města
Strana 9 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills-
Přejdi na: