Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Craig's house

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 10:27 am

Tak to dúfam. Ani tak moc nemám tušenia,prečo som tu a ako som sa sem dostala..*Nadvihne obočie a radšej rýchlo odpije z džúsu. Dúfa,že mu nič také nepovedala,ale to by sa správal asi inak. Alebo je dobrý herec. No práve v tejto chvíli sa cíti dosť neisto.*Dobrú.*Usmeje sa a pustí sa do jedla. Trochu toho zje,ale väčšinu času sa v tom iba prehrabuje. Nechce,aby to vyzeralo,že jej to nechutí,skôr nemá chuť.*
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 10:50 am

No.. (Přemýšlí nad tím, že by si ten příběh mohl trochu poupravit..Ale nakonec radši poví pravdu) Narazil jsem na tebe v baru a nechtěl jsem aby jsi skončila s nějakým jiným chlapem. Tak sem ti nabídl doprovod a pak jsme nakonec skončily u mě.. (Dodal s úsměvem a dodejdl svojí porci. Vstal a odnesl talíř do dřezu,posadil se zpátky. Koukl se na Emmu jak se v tom jídle přehrabuje a talíř jí rovnou sebral) Nemusíš to jíst.. Chápu, že nemáš chuť (Usmál se na ní a talíř položil na linku,o kterou se následně opřel)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 11:05 am

*Pozorne ho sleduje a dosť nedočkavo čaká,čo jej povie.*Prečo nie? Mám pocit,že mne to bolo jedno.*Pokrčí plecami a znovu sa napije.*A nič sa tu nestalo však?*Prižmúri trochu oči. Aj keď jej niečo povie,netuší,či mu môže veriť a celé si to nevymýšľa. Ani by sa nečudovala. A vlastne.. Prečo to nevyužiť,keď bola opitá. Aj celkovo to,že si ju zobral domov.*Ale ja..Fajn.*Položí vidličku ešte do taniera predtým,ako jej to zoberie a usmeje sa.*
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 11:17 am

No v tu chvíli ti to jedno bylo,ale asi by jsi ráno nebyla šťastná.. (Pokrčil ramena a napil se džusu. Ani moc netuší,proč se rozhodl jí vzít k sobě. Prostě jí tam nechtěl nechat a aspoň nestrávil další večer/ráno sám) Tady ne.. (Poví trošku tajemně a přemýšlí, zda jí má o té puse říct a nebo ne. Jasně nemusí mu věřit,ale zkusit to může) No když jsme šly ke mě..Tak si mě zastavila a chvilku jsme se líbaly. (Pozvedl jedno obočí a pak se otočil a začal mít nádobí.)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 11:49 am

Možno áno,možno nie. Možno by som skončila s niekým dobrým.*Povie kľudne a trochu sa usmeje. Pravdepodobne by bola s nejakým nechutným,tlstým ožranom. Našťastie je tu. Nechápavo naňho pozrie,keď povie,že tu nie. Takže niekde inde áno? Vypočuje si jeho ďalšie slová a zavrtí hlavou.*To som si mohla myslieť.*Prevráti očami,pričom tým chcela povedať,že mu neverí ani slovo.*Zase taká opitá,aby som sa s tebou bozkávala som nebola. To by sa nestalo.*Založí si ruky na hrudi,postaví sa a prejde znovu do jeho spálne. Verí tomu,že sa to nestalo. Prejde do kúpeľne a z poličky si zoberie všetko svoje oblečenie. Vráti sa k posteli,hodí ich na ňu a posadí sa.*
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 11:56 am

(Rychle se na ní otočí a nádobí nechá být nádobím) S někym dobrým?... To je jedno,věděl jsem že mi neuvěříš. (Pokrčil rameny a sledoval jí jak odchází pryč. Jasně,neměl jí to říkat.Ale co? Stejně mu na ní nezáleží a tak nepotřebuje aby mu věřila. On ví, že se to stalo a to mu stačí. Po chvilce, ale přejde do ložnice.Chce se oblíknout a tak jde rovnou ke skříňi a ani si nevšímá toho, že tam někde je Emma. Sundá si svoje tričko a nandá si nějaké čisté,nandá si nějaké tepláky a pak se na ní otočí)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 12:31 pm

Nikdy nevieš.*Povie ešte do prázdna nato,s kým by skončila a usmeje sa. Jasné,že mu neuverí. Keby jej povie aspoň niečo..reálne. Nie niečo,čo on chce aby sa stalo. Nemusí ani dlho čakať a už sa aj Daniel objaví v spálni. Sleduje ho ako sa prezlieka a potom mu pozrie do tváre.*Čo?*Nadvihne obočie,keď sa na ňu pozrie a zoberie si veci do ruky. Prejde do kúpeľne a zabuchne dvere. Mala by sa dať dokopy a čo najskôr odtiaľto vypadnúť. Nevie,ako s ním včera mohla vydržať. Je rada,že si to nepamätá. Zhodí zo seba jeho tričko,prezlečie sa do šiat,ktoré mala včera a trochu si upraví vlasy. Prejde von z izby,bundu drží v ruke a všimne si ešte nie úplne zahojenej rany na jej ruke. No už to nevyzerá až tak hrozne,takže si to len tak niekto nevšimne.*
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 12:42 pm

Nic.Jen jsem nevěděl, že jsi tady (Pověděl v klidu a když za sebou zabouchla dveře od koupelny, tak se jen zasmál. Lehl si na postel a začal přemýšlet,všechno mu to příjde vtipný. A vlastně taky moc nevěří tomu co se večer stalo. Tomu polibku a je už rád, že ho má za sebou a že ho nebude muset opakovat. Koukne se ke dveřím,které se právě otevírají a zahlédne na její ruce nějakou jizvu. Vypadá jako kousanec a ne jako normální kousanec. Obvykle by se o to zajímal,ale dneska na to nemá náladu a hlavně nemá náladu být s ní dalších pár minut) Odcházíš? (Škodolibě se na ní usmál)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 1:01 pm

*Prejde si druhou rukou po uhryznutí a radšej si to zakryje tou bundou.*Áno,odchádzam.*Milo sa naňho usmeje a vyjde von zo spálne,bez nejako otočenia za ním. Prejde do obývačky a tam uvidí ležať pri gauči svoje topánky. Posadí sa a začne si ich obúvať. Pritom sa pozrie na hodiny,ktoré už ukazujú,že je dosť hodín.*
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 1:07 pm

(Rychle vstane a přejde do obýváku) Tak se teda měj.. (Postavil se ke dveřím a opřel se o futra. Za pár hodin by měl pomalu jít do práce,no spíš neví ani kolik je a kdy má být v práci. Koukne se na hodiny a pak zpět na Emmu) Jsi víc milá když jsi opilá (S posměškem v obličeji rychle dodal)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 2:09 pm

*Nasunie si topánky na nohy a pritom sa naňho pozrie.*Bola som milá? Ou..Tak nato si nezvykaj. Ja som rada,že si nepamätám to,že som s tebou strávila dlhšiu chvíľu.*Usmeje sa a vstane. Prejde k nemu a založí si ruky na prsiach.*
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 2:22 pm

(Sleduje jí jak si nazouvá boty) Neboj se,to nebudu. V tu chvíli co jsi mě políbila ti to tak nevadilo. A určitě si na to brzo vzpomeneš a příjdeš si pro další (Svůj pohled jí zamířil do očí a pak se zářně usmál. Odešel od futer až k vchodovým dveřím.)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 2:38 pm

Vymysli si niečo lepšie a uveriteľnejšie.*Usmeje sa a žmurkne naňho. Nad jeho ďalšími slovami iba zavrtí hlavou a povzdychne si. Prejde na chodbu a otvorí dvere,dobre,že mu s nimi nevrazí do hlavy.*To sa nestane.*Posledný krát sa naňho usmeje,vyjde von a mieri pomaly domov.*
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 2:41 pm

(Neuvěřitelně se začal smát) To si opravdu myslíš, že jsem si to vymyslel? Opravdu nemám zapotřebí si vymýšlet příběhy jako tyhle. A kdybych si už něco vymyslel tak by to nebyla jenom pusa (Mrkl na ní a pak když otvírala dveře hned uhnul.Výjde ze dveří a zařve na ní) Neříkej dvakrát (Zamával za ní a pak zabouchl dveře)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 4:09 pm

Nemáš? Tak to určite.*Tiež sa zasmeje a zavrtí hlavou.*Môžeš byť rád,že sa s tebou "baví" žena ako ja.*Naznačí úvodzovky a milo sa pritom naňho usmeje. Ako sa vezme to bavenie. To,že naňho kričí nie je moc priateľské rozprávanie.*Vieš,že keby si vymyslíš niečo viac,neuverím ti to už vôbec.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 4:28 pm

Ale prosimtě.. Žena jako ty? Myslíš namyšlená,tvrdohlavá,ulhaná a můžu dál pokračovat.. (Usmál se na ní a pomalu sešel dolů ze schodů) Tak mi nevěř.. Opravdu mi na tom nezáleží. (Pozvedl ramena a pomalu přešel k ní) Já spíš lituju tebe..
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 6:27 pm

Áno,žena ako ja. No mysli si čo chceš. Možno som taká len pri tebe,pretože ťa nemám rada.*Pokrčí plecami a sleduje ho,ako ide k nej.*Ľutuješ? Prečo?*Trochu nechápavo zavrtí hlavou a založí si ruky na prsiach. Vážne nevie,čo tým myslel.*
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 6:33 pm

Jo tak ty mě nemáš ráda? A proto jsi mě políbila a pak si se mnou šla ke mě? (Zasmál se a stoupl si před ní) Protože jsi přišla o vzpomínky na tohle.. (Odmlčel se a pak k ní přistoupil ještě blíž. Vůbec nechápe co ho k tomu vede. Asi to, že mu nevěří a, že si o něm myslí jakej je lhář. Odhrne jí vlasy z tváře a políbí ji)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 6:39 pm

Prestaň si vymýšľať veci,ktoré chceš aby sa stali. Neviem,prečo som sem šla,ale očividne to tiež nebol najlepší nápad.*Pokrúti hlavou nad jeho smiechom a povzdychne si. Nadvihne jedno obočie,keď k nej pristúpi a nič mu nepovie. Keď ju pobozká tak je úplne zaskočená a nevie čo má spraviť. Tiež ho jemne pobozká,pričom privrie oči. Znovu ich otvorí a odstrčí ho od seba.*Čo si myslíš,že robíš?
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 6:47 pm

(Po tom co jí políbí a ona mu polibek opětuje, tak se usměje. Přehlídne i to, že ho odstrčila) Nevím? Možná tě líbám? Abych ti připomněl o co jsi přišla (Pozvedl ramena a pak jí odpověděl na to co mu řekla před tou pusou) Možná to nebyl nejlepší nápad,ale byl tvůj... (Pozvedl ramena a pak se otočil,připravil se k odchodu do domu)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 6:58 pm

Ty si naozaj šialený. Ako ti to mám povedať? Počkaj..Nič medzi nami nebude!*Povie to dosť pomaly nato,aby jej rozumel a prevráti očami. Nemôže povedať,že sa jej to nepáčilo,ale to on nevie. Ani to nikdy vedieť nebude. A taktiež nechápe,prečo sa ju snaží tak zúfalo presvedčiť o tom,že sa včera bozkávali. Možno to nakoniec bude pravda.. Ale aj tak tomu nechce veriť. Prehodí si bundu do druhej ruky a nespúšťa z neho pohľad.*Opití ľudia robia sprostosti.
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 7:07 pm

Oukej. Možná máš i pravdu,jsem šílenej. Protože se tady snažím přesvědčit ženskou jako ty o tom co se stalo. Jenže ty mi nikdy neuvěříš,protože ty nevěříš nikomu.Sotva věříš sama sobě.. (Povrchně se zasmál a otočil se na ní Všechno ho to začíná ještě víc štvát a hlavně to, že jí vůbec dal pusu. Měl jí nechat být a žít si sám,se svým tajemstvím. A jí nechat být ať si dál žije sama a dělá bůh ví co. Jenže néé.. On to musí všechno pokazit) Jo..To jo. A proto jsem tě taky nenechal v tom baru,víš? Protože by jsi skončila v posteli s nějakým tlusťochem a možná by jsi ani nebyla v posteli,ale někde bůh ví kde. Víš co? Příště tě tam nechám a nebudu se o tebe starat. (Máchnul rukama a pak pomalu šel ke schodům)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 7:17 pm

Ale prečo sa o to tak zúfalo pokúšaš? Aj keby sa to stalo,nič to nezmení,iba to budem vedieť a ty budeš mať dobrý pocit...Poznáš ma dobre. Mohol si si už za tú chvíľu trochu zvyknúť.*Pousmeje sa,aj keď nato nemá vôbec náladu. Nechápe čo s ňou má za problém a či ju nemôže nechať tak. Vie,že mu nezačne veriť,ale aj tak sa stále o niečo také pokúša.*Ale ja ťa nezaujímam ani nič podobné. Preto si ma odtiaľ zobral a to všetko,však?*Trochu sa usmeje,ale zamyslí sa nad tým čo jej povedal. Možno má pravdu. Možno ju zachránil od vyspania sa z nejakým ožratým pedofilom alebo niekým podobným. A kto vie ešte čomu všetkému zabránil.*Tak to bude najlepšie.*Stisne pery k sebe a otočí sa na sekundu za ním. Následne sa otočí späť a ide po ulici k svojmu domu.*
Návrat nahoru Goto down
Daniel Craig

Daniel Craig


Počet príspevkov : 276
Join date : 07. 09. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 7:25 pm

Možná protože mi na tom záleží (Pověděl hrozně potichu a tak to ani nemohla slyšet) Jo máš pravdu. Nezajímáš mě. Vzal jsem tě z toho baru jen,protože mi na tobě nezáleží!! (Otočil se na ní a řekl s trošku zvýšeným hlasem. Hned zase vyšel nahoru po schodech. Kopl do dveří a pak se o ně opřel. Složil si hlavu do dlaní a přemýšlel. OPravdu se v tom zamotává. Asi se do ní pomalu začíná zamilovávat a toho štve. Proč si nemohl vybrat jednodušší typ? Néé..on se musí zabouchnout do nejvíc složitýho člověka)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 EmptySat Sep 20, 2014 7:37 pm

*Už mu nato ani nič nepovie,ani keď sa vráti k tomu,že mu na nej nezáleží. Naozaj to znelo ako keby kričal,že je to úplne naopak. Radšej zrýchli krok a mieri stále k svojmu domu. Po pár minútach sa tam dostaví,odomkne a vojde dovnútra. Oprie sa o dvere,pričom si nahlas vydýchne a pokrúti hlavou. Nič z toho,čo sa stalo v noci a dnes sa stať nemalo. Prejde hore do izby,prezlečie sa a sadne si k počítaču,kde začne niečo robiť.*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Craig's house - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Craig's house   Craig's house - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Craig's house
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Lahey House
» Stilinski House
» Argent House
» Martin House
» McCall House

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: