Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Beacon Hills High School

Goto down 
+13
Chris Argent
Kira Yukimura
Bobby Finstock
Isaac Lahey
Ethan
Erica Reyes
Jackson Whittemore
Aiden
Darcy Blake
Scott McCall
Stiles Stilinski
Lydia Martin
Rozprávač
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
AutorZpráva
Rozprávač
Admin



Počet príspevkov : 47
Join date : 22. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyWed Jul 23, 2014 10:41 am

Beacon Hills High School je škola v Beacon Hills, ktorá bola založená v roku 1941.
Učitelia, pracovníci:
Tréner Bobby Finstock - Učiteľ ekonómie a tréner veľmi úspešného LaCrosse tímu na škole
Adrian Harris - Učiteľ chémie
Garrison Myers -  Vodič autobusu
Ms. Morrell - Učiteľka francúzštiny a výchovný poradca
Mr. Westover - Učiteľ dejepisu
Beacon Hills High School 478px-Teen_Wolf_Season_3_Behind_the_Scenes_Pali_High_School_Beacon_Hills_HS_Sign
Návrat nahoru Goto down
https://teenwolfrpg.slovakforum.net
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:00 pm

(Dorazí před školu. Je tu celkem brzy. Dneska jí příprava netrvala tak dlouho, jako jí vždy trvá. Asi už je vytrénovaná. Rozhlíží se po školním dvoře, jestli nezahlédne někoho z jejích přátel nebo alespoň někoho známého. Ráda se baví. Avšak nejvíc očima loupe po Jacksonovi. Ovšem nikoho nikde nevidí. No, nevadí. Je tu vážně brzy. Ostatní většinou chodí až později. Sedne si na lavičku a nechá se ovívat ranním vánkem.)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:22 pm

*Svým autem přijela ke škole a zaparkovala. Umyslně přijela o něco dříve, protože tohle je její první den na nové škole a tak jí bylo jasné, že bude muset zajít do kanceláře a vyřídit nějaké papírování. Problém byl, že netušila, kde najde kancelář. Zatím tu ještě nebyla a ohledně nástupu do školy se domlouvala akorát s někým přes telefon. Přemýšlela, kde by mohla najít kancelář a přitom se rozhlížela okolo. Všimla si nějaké holky na lavičce a napadlo ji, že ta by ji to mohla říct. Přišla proto k Lydii.* Ahoj. Mohla bys mi pomoct a říct mi, kde najdu kancelář školy? *Trochu se na ní pousmála.*
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski


Počet príspevkov : 136
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:22 pm

*Odstaví auto na parkovisku vedľa budovi školy, zhrabne ruksak zo sedadla vedľa seba a pomaly vystúpi z auta, pričom si ho prehodí volne cez pleco. Za sebou samozrejme zabuchne dvere a uistí sa, že je auto zamknuté, aj keď pochyboval, žeby mu ho niekto ukradol, ale človek nikdy nevie. Predsa len môže niekoho nudiť chodiť sem každý deň na bicykli. Hodí si kľúče do vačku nohavíc a poopraví si lem trička, pričom začne pomaly stúpať pred školu, kde každé ráno čaká na Scotta. Bol to prakticky jeho jediný kamarát, ako sa hovorí, outsideri si rozumejú. Dojde pred schody, ktoré vedú k širším dverám dnu do budovi a oprie sa o stĺp. Zrak mu automaticky padne k Lýdií, ktorá sedí neďaleko na lavičke. Občas má pocit, že má v sebe nejaký čip, ktorý jeho oči zachytia vždy keď je v dohľade. Spojí pery do úzkej línie a začne na ňu prakticky zízať.*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:28 pm

(Když k ní přišla a promluvila na ni nějaká holka, tak se na ni podívá a prohlídne si ji od hlavy až k patě.) Ahoj. Jsi tu nová, že? Většinou mám přehled o lidech, co chodí do školy. (I když oni si většinou myslí, že je Lydia úspěšně ignoruje jako například Stiles.) Jistě není problém.(zvedne se z lavičky a napřáhne k ní ruku.) Já jsem Lydia. (Pousměje se.) Tak pojď teda za mnou. (Kývne hlavou ke vchodu školy a vydá se tam. Vejde dovnitř a jde dál rovně chodbou, potom zatočí doleva a nakonec se zastaví uprostřed chodby před kanceláří.)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:38 pm

Jo, jsem tu nová. Přistěhovala jsem se nedávno. *Přikývla a trochu si přitom prohrábla vlasy. Snažila se tak zamaskovat svoji nervozitu ohledně jejího pravého důvodu, proč je tady. V duchu doufala, že se jí nebude vyptávat na rodiče.* Já jsem Layla M... Reed. *Potřásla si s ní a sama by si nejradši málem nafackovala, že se takhle málem přeřekla. V duchu si říkala, at už se konečně uklidní a hraje svojí roli, zatímco následovala Lydiu do školy, až ke kanceláři. Když se Lydia zastavila, zastavila také a rozhlédla se okolo. Všimla si dveří s nápisem kanceláře školy.* Takže hádám, že už jsem tady. *Přejela pohledem na Lydiu.* Tak děkuju. Možná se uvidíme později na nějaké hodině, když budeme mít nějakou společnou.
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:42 pm

*Přijede ke škole na kole. Hned si ho zamkne,aby mu ho náhodou nikdo nevzal a porozhlídne se jestli náhodou neuvidí Stilese. Jakmile ho uvidí před dveřmi školy u schodů,tak jde k němu a trochu ho plácne přes záda* Neslintej.. *zasmál se na něho* Musím ti něco říct. Něco důležitého *porozhlídne se kolem.*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:44 pm

Jo. Jsme tady. Moc se s ní nehádej, je to hrozně nepříjemná baba. (protočí oči a vydechne) No jistě, třeba se ještě uvidíme. A tahle škola není zas tak velká, takže kdybychom náhodou žádnou společnou hodinu neměly, tak se tady stejně určitě najdeme. Počkej moment. (Vztyčí prst a vytáhne z kabely bloček a propisku. Napíše na něj svoje telefonní číslo a pak vytrhne ten papír a podá ho Layle.) Kdybys něco potřebovala, tak se klidně ozvi. (usměje se)
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski


Počet príspevkov : 136
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:47 pm

*Keď Lydia prejde ešte s nejakým dievčaťom, ktoré tu pred tým nevidel, vedľa neho dnu do školy, tak ju úspešne nasleduje pohľadom.* Ahoj, Lydia...*Vyhŕkne za ňou, niežeby čakal, že si to všimne, alebo ho nejako zaregistruje. Musel si proste zvyknúť, že každý jeho pokus úspešne ignoruje. Robila to už pár rokov a nedala mu jedinú šancu ukázať, ako dobrý by pre ňu bol. Občas má pocit, že ho sabotuje Scott, ale potom si spomenie, že je to vzájomná záležitosť. S výdychom ohrnie spodnou perou a sleduje jej vzďaľujúci sa chrbát. Na to ucíti tlak na chrbáte, pričom sa sprudka otočí ku Scottovi a s pootvorenými ústami na tvári si buchnuté miesto prejde rukou.* Nebudem slintať, ak sa ti nebudeš dopúšťať násilia. *Prenesie so sarkazmom v hlase.* Tak do toho, ale ak začneš s tým, že sa na teba usmialo nejaké dievča, tak nečakaj, že ti na to naletím. *Pokrúti rozhodne hlavou.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:50 pm

Takže žádné hádání, jenom přikyvovat a nadávat jí v duchu. Díky za radu. *Malinko se ušklíbla.* Myslím, že při velikosti týhle školy je docela pravděpodobný, že spolu nějakou hodinu mít budeme. *Když ji podávala lístek s číslem, tak si ho od ní převzala.* (Potřeboval bych najít a zabít jednu mrchu. S tím mi taky pomůžeš?) *Pomyslela si ironicky v duchu.* Fajn, když zase budu potřebovat něco najít, tak se ozvu.
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:55 pm

Ne. Neusmál se na mě nikdo *trochu se zasmál,ale pak spustil* Včera večer. Když si mě vytáhl do lesa kvůli té tvoji mrtvoly. A pak tě odvedl tvůj táta. Tak jsem šel pryč,ale nějak mě převálcovalo stádo vyplašených jelenů. A pak za mnou stal nějaký vlk? *trochu se divně zatváří* A ten mě kousl do boku. *podívá se na svůj bok*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 1:58 pm

Jo, přesně tak, nadávat v duchu. (příkývla) No, někdy se stane, že tu někdo z ročníku s někým hodinu nemá, ale to je opravdu vzácnost. Většinou jsou to alespoň dvě hodiny do týdne. (Mele dál pantem.) No, nebudu tě zdržovat a ty se tedy určitě ozvi, když budeš chtít. Přeju ti hezký první den a ať to tu zahájíš úspěšně. (usměje se) Jo a odpoledne je trénink lacrossového týmu, kdyby ses chtěla podívat na pár úžasných těl. (zasměje se) Ale najde se tam i pár naprostých outsiderů, kteří věčně jen sedí na lavičce, ale těch si nevšímám. (ušklíbne se a zakroutí hlavou)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 2:08 pm

Tak zatím ahoj. *Kývla a pousmála se, když se s ní rozloučila.* Na ten odpolední trénink asi zajdu... musím ohlídnout zdejší zboží. *Ušklíbla se.* Doufám, že se tu najde pár pěkných kousků, který za něco stojí... No, ale asi už půjdu, tak ahoj. *Rozloučila se s ní nakonec a pak vešla do kanceláře, aby si s tou hádavou babou vyřídila veškeré papírování.*
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski


Počet príspevkov : 136
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 2:10 pm

Vďakabohu. *Vydýchne si.* Už som sa bál, že budem z našej dvojky ten pozadu...*Pokrúti hlavou, akoby to bol celé nejaký nezmysel a keď začne rozprávať o tom, ako boli včera v lese a čo sa stalo po tom, čo odišiel z otcom, tak len vystrie ruky pred seba a porúti hlavou.* Ho-hou...*Vydýchne nechápavo.* Ako to myslíš, vlk? *Zamračí sa naňho.* Vlci tu nežijú posledných šesťdesiat jeden rokov, vážne pochybujem, že by sa sem nejaký vrátil, aby ťa mohol v noci v lese pohrýzť...Neznie ti to celé ako najaká postmagorická scénka z hororovo-fantasy filmu? *Mierne podvihne jedno obočie a keď sa Scott pozrie na svoj bok, tak k nemu kývne hlavou.* Fajn, ak ťa niečo, čo by sa mohlo podobať vlkovi naozaj uhryzlo, tak mi to ukáž...Možno to bola len nejaká veverička. *Pokrčí plecami.* Veverička s väčším ústnym otvorom.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Jackson Whittemore   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 2:11 pm

*přijíždí svým autem ke škole zaparkuje vezme si batoh a jde do školy směrem do třídy*?
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 2:15 pm

Ahoj. Na tom tréninku se když tak uvidíme. Chodím tam pravidelně. (mrkne na ni a když zajde, tak se vydá chodbou zpátky směrem ke skříňkám. Když k nim dojde, tak na zámku nakombinuje svůj kód a pak skříňku otevře. Začne si brát potřebné učebnice na svou první hodinu.)


Naposledy upravil Lydia Martin dne Mon Aug 04, 2014 2:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 2:29 pm

Vieš, žeby som to spravila rada, ale tvoji rodičia by ma zabili...*Prenesie na to, žeby ona nemusela ísť do práce a Allison do školy, pričom ďalej pokračuje po ceste.* Všade sa nájdu aj ľudia, ktorí ti hneď nesadnú a možno ani po čase nie, ale vyvážia to tí, s ktorými sa spriatelíš. *Pousmeje sa na ňu, sleduje cestu pred sebou a pozrie sa na sesternicu, ktorá sedí vedľa nej.*A nieže budeš opätovať úsmevy hormonálne nabitým puberťákom, inak tvoj otec bude nútený vybrať jednu zo zbraní, ktoré predáva, a to by vážne nedopadlo dobre. *Uškrnie sa na ňu, aby jej mierne odľahčila náladu, pričom už z ďaleka pomaly vidno budovu školy.*Budem ti držať palce, jedine ak ty mne tiež...Ak tú prácu nedostanem, tak ma porazí. *Povzdychne si sucho.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 2:47 pm

Oni by sa to nedozvedeli. No tak,Daaaarcy.*Povie jej meno dlho a pozrie sa na ňu psími očami. Je jej jasné,že jej aj tak nevyhovie,ale za pokus to stálo.*To áno. Skúsim sa tam s niekým začať baviť už dnes. Nech mám čo najskôr nejakých priateľov a nemusím každý večer sedeť doma v izbe.*Usmeje sa a pozrie sa von oknom pričom si oň oprie hlavu. Spomenie si nato ako jej rodičia povedali,nech po škole príde ihneď domov. Nevie prečo,ale celkom jej to vyhovuje. Aj tak nemá kam a ským ísť. Jedine,že by sa jej dnes ešte zmenili plány,ale to si nemyslí.*Áno,áno,samozrejme. Budem nato myslieť.*Zasmeje sa a zavrtí hlavou. Vie,že jej otec je taký,čo sa týka chalanov,takže to moc skúšať ani nebude. Ale nejaký fešáci by sa tam nájsť mohli.*Budem. Neboj sa,určite ťa zoberú. Som si tým istá.*Povzbudivo sa na ňu ausmeje a pozrie sa na veľkú školu.*Ja letím. Vidíme sa neskôr. Tak ahoj.*Rýchlo povie keď zastavia pred školou,vyskočí z auta a zabuchne dvere. Rýchlym krokom mieri ku škole,pričom sa obzerá po ľudoch naokolo. Vojde dovnútra a hľadá svoju skrinku.*
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 2:48 pm

Hele. Slyšel jsem vití. A nebylo to jen tak nějaké vití jako když vije člověk. Prostě vlčí vití. *když mu řekne, že chce vidět to jeho kousnutí,tak si vyhrne triko až po celou bílou náplasť.* Jasně. Veverka s velkým ústním otvorem.. *trochu se zasměje*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 2:56 pm

(Pak skříňku zavře a podívá se směrem do chodby a uvidí další novou holku.) *To si všichni řekli, přestěhujme se do Beacon Hills?* (Pomyslí si. Ale ta holka na sobě má dost pěkné oblečení.) Ahoj. (Osloví ji.) Máš dobrej vkus. To se mi líbí. Zdá se, že nejsem jediná na týhle škole, kdo ví, co je to móda. (Postěžuje si a semkne rty.) Jo, jsem Lydia. (zakroutí hlavou a trochu protočí oči, že se zapomněla představit.)
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 3:06 pm

Dobre vieš, že pred tvojimi rodičmi sa nedá nič utajiť, Alli. *Pokrčí plecami a prejde na príjazdovú cestu k parkovisku.* Presne tak to urob, spriateľ sa s populárnymi a v piatok večer nebudeš nikdy sedieť nikde sama. *Kývne k nej rozhodne hlavou, pričom zastaví auto pred školou.* Kiežby si mala pravdu, no každopádne mi dnes po škole zavolaj, ak budeš potrebovať hodiť domov, predpokladám, že ak by ma zobrali, tak dnes ešte určite nenastúpim.*Prikývne a sleduje, ako sa vzďaľuje od auta smerom ku škole. Mierne si povzdychne a načiahne sa dozadu po kabelku, pričom vyberie kľúče zo zapaľovania hodí ich do jedného z vreciek. Pomaly vystúpi z auta, prevesí si kabelku cez plece a kráča smerom do školy. Ide opačným smerom, ako šla Allison, pričom sa jej na chodbe podarí stretnúť nejakého učiteľa, ktorý sa už ponáhľa do triedy a ktorý jej objasní, kde nájde vedenie. Pred dvermi do riaditeľne si mierne oblizne pery a pevnejšie zovrie papiere, ktoré predtým vytiahla z kabelky v rukách. Dvakrát zaklope, než sa ozve hlasné "Ďalej." Vojde dnu, pousmeje sa na staršieho muža za stolom a prejde pred neho, pričom si sadne na stoličku a položí svoje papiere so životopisom rovno pred neho na stôl.* Teší ma...Som tu kvôli tomu miestu na prácu učiteľa biológie. Volali ste mi, že mám prísť dnes. *Ozrejmí mu, pričom prejde rovno k veci. Riaditeľ len kývne hlavou, než ju prejde pohľadom a skĺzne zrakom k papierom, ktoré prejde očami a v rýchlosti prelistuje. Málokedy sa stane, žeby sa sem hlásil nejaký nový učiteľ a v takom malom meste to bol občas celkom problém niekoho nájsť.* Vyhovuje vám nástup od zajtra? *Mierne podvihne obočie a podá jej ruku.* Samozrejme...*Odvetí Darcy, pričom sa jej na tvári objaví krátky úsmev a zatrasie jeho rukou.* Takže, slečna Blakeová, vítam vás v učiteľskom zbore...*Keď jej vysvetlil všetko potrebné a ona konečne mohla ísť späť do auta, tak spokojná s vývojom naštartovala, pričom dúfala, že Allison všetko zvládla, ako chcela a vyrazila na pumpu, keďže musí dotankovať.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 3:12 pm

*Stále hľadá svoju skrinku pričom neisto kráča po chodbe plnej študentov. Ani jedna známa tvár,nikto. Ani nečakala,že tu bude niekoho poznať,ale mala aspoň malú nádej. Tá je však teraz preč. Ani sa nenazdá a už je pred ňou nejaké pekné dievča.*Ehm..Ahoj.*Pousmeje sa na ňu pričom si tašku chytí pevne na pleci. Poobzerá sa a potom pozrie späť na ňu.*Ďakujem. Tebe to tiež sekne. A je to pravda. Mám pocit,že ľudia s dobrým vkusom už vymreli.*Zloží jej menší kompliemnt potom či si prehliadne jej oblečenie,prejde si rukou po svojich šatách a usmeje sa.*Ja som Allison. Som tu nová.*Kývne hlavou zo strany na stranu a stále sa neisto obzerá okolo seba.*
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski


Počet príspevkov : 136
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 3:16 pm

Ako si môžeš byť tak istý? Vlci z tejto oblasti vymizli skôr, než sa vôbec narodila tvoja matka, Scott. *Pokrúti neveriacky hlavou a keď si vyhrnie tričko a odhalí náplasť, tak sa mu na tvári objaví bolestná grimasa.* To vyzerá...Bolestivo. *Povie nakoniec, pričom sa mu z úst vydrie ústupčivý povzych.* Ok, mohlo sa stať, že sa sem nejaké presunuli, vlci emigrujú a ty si mal najskôr šťastie, že si natrafil len na jedného a nie na celú smečku. *Chytí mu lem trička a stiahne ho dole.* Ale každopádne to je cool. *Prenesie ku kusancu na jeho tele.* Ako bolestne cool..*Dodá rýchlo a pokrčí plecami.* Chápeš, čo tým myslím. *Povie nakoniec.* Bol si s tým vôbec niekde? *Spýta sa ho už cestou k dverám školy.* Vieš, že je pravdepodobnosť, že bez patričného ošetrenia môžeš pokojne dostať besnotu? *Kráča chodbou ku svojej skrinke.* A s kým tráviš väčšinu času? *Otočí sa naňho s otázkou v očiach.* So mnou, samozrejme...A to ma stavia do ohrozenia. *Ukáže na seba, pričom sa zastaví pri skrinke, kde si odloží tažku a zoberie nejaké knižky.*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 3:22 pm

Díky. (Usměje se na ni a hrdě se vyprsí. Málokdo dokáže ocenit, že chodí módně oblečená a opravdu upravená. Potěšilo ji to.) To mi povídej. (Ušklíbne se a zakroutí hlavou.) Lidi dneska absolutně neví, co je to dobrý vkus. No vážně. Chodit v otrhaných riflích a vytahaných tričkách? (Teď mluví hlavně o mužském osazenstvu.) Aspoň my zachováváme populaci na vyšší módní úrovni. (zasměje se) Jo, všimla jsem si, že jsi nová. Nových tváří si všimnu hned. Už jsem dneska jedný holce ukazovala, kde je kancelář. A co ty? Nechceš nějak pomoct, Allison? (podívá se na ni tázavě)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School EmptyMon Aug 04, 2014 3:29 pm

*Poté, co vyřídila všechny papíry v kanceláři školy, se dostala zpátky na chodbu. V ruce svírala lístek s číslem její skřínky a s jejím rozvrhem. Vydala se ke svojí skřínce, která byla náhodou asi tak 8 skříněk od té Alisoniny. Díky tomu zahlédla Lydiu, jak se baví s nějakou novou holkou. Zatímco odemykala svojí skřínku, tak se ze zvědavosti zaposlouchala do toho, o čem se ty dvě baví. Došlo jí, že se baví o módě.* (To zní, jako kdyby se tej Lydii líbilo oblečení týhle nový a moje ne... Copak jsou snad nějaké šatičky lepší než kožená bunda? A na otrhaných džínách není vůbec nic špatného.) *Pomyslela si, zatímco strkala do skřínky nějakou učebnici. Otočila pak hlavu a podívala se na Alison a přejela pohledem její oblečení.*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Beacon Hills High School Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Beacon Hills High School
Návrat nahoru 
Strana 1 z 27Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills-
Přejdi na: