PříjemHledatRegistracePřihlášení

Beacon Hills High School

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Next
AutorZpráva
Kira Yukimura

Kira Yukimura

Počet príspevkov : 25

Beacon Hills High School - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:39 pm

*Je v jídelně. Zatím nemá žádné kamarády když tu byla první den. Sedí někde u stolu, kde nesedí nikdo a pomalu obědvá*

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_namhxth0VD1ru9omyo1_250 Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_naxk0la0Z81rhuy99o3_250
Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_nam82ywAQ51th84n0o1_250 Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_namhxth0VD1ru9omyo4_250
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

Počet príspevkov : 211

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:39 pm

*Celou hodinu se snažila být neviditelná, aby ji nahodou učitelka nevyvolala nebo po ní něco nechtěla. Naštěstí jediné, co od ní získala, byl seznam povinné četby, který ale dostali všichni. S ulevou pak zjistila, že už zazvonilo a ona byla vysvobozena. Sbalila si věci a batoh si hodila na záda. Zamířila do jídelny, kde si vzala tác a nechala si na něj nandat jídlo. Vzhledem k tomu, že ji bude čekat trénink plavání za chvíli, si nedávala nic těžkého, jenom polévku a těstovinový salát. S tácem v ruce se pak rozhlédla po místnosti a hledala kam si sedne. Napadlo ji, že by si sedla na to samé místo co včera, odkud ji pak vyhodili ty tři holky, aby je provokovala. Pak si ale všimla Isaaca sedět u jednoho stolu a vzpomněla si, že mu nevrátila tužku. Sáhla do kapsy a vyndala ji, zatímco druhou rukou držela svůj tác a mířila k němu. Tác si položila naproti němu.* Ahoj. Můžu si přisednout? Na oplátku ti vrátím tvojí tužku. *Na důkaz svých slov pozvedla ruku s tužkou, aby ji viděl.* Pošli mě k jinýmu stolu a už svoji tužku nikdy nespatříš... a ona zažije velmi pomalou a bolestivou smrt v elektrickém ořezávatku. Teda když nějakej seženu.

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

Počet príspevkov : 197

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:42 pm

*podívá se na ní* Že pro nás přijede? *trochu se zasmál* Ne. Vůbec nevadí,ale mám tady kolo.. *trochu se zaksichtí.*

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_mnw1pnNXUr1qho4rpo1_500 Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_n7fpjyEMZO1qhjv96o5_250
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Počet príspevkov : 198

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:43 pm

Fajn. Tak se tam uvidíme. (věnuje mu trochu nejistý úsměv, přeci jen, ještě jí to moc nejde, usmívat se zrovna na Stilese, ale tohle všechno, co teď udělala byl pokrok... možná by ho neměla prostě už jen tak ignorovat. Určitě stojí alespoň za ten pozdrav. Celou hodinu je myšlenkami naprosto někde jinde. Konkrétně na té párty. Tedy u Jacksona doma. Vizuálně si projíždí jeho dům a v hlavě si připravuje, kde by co mělo být. Jackson sice možná nakoupí vše potřebné, ale rozhodně k tomu neuzpůsobí dům. To bude na ní. Když konečně zazvoní, vydá se do jídelny a nechá si nabrat na tác jídlo. Jak to vypadá, tak se celá její parta zdekovala dřív z vyučování, protože u jejího stolu bylo prázdno. Zakroutila hlavou a posadila se tedy k naprosto prázdnému stolu a pustila se do jídla.)

Beacon Hills High School - Stránka 16 Large
Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_mj34vrHhdn1qb0uuxo3_500
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

Počet príspevkov : 224

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:45 pm

(Celou dobu je zahleděnej do jídla,jestli tomu tak dá říkat,když v to ho někdo osloví. Je to tak holka z rána,ani neví jak se jmenuje a tak jenom přikývne) Jasně,sedni si.. Nemůžu přece nechat svojí tužku na pospas smrti (Se smíchem poví a sebe jí z ruky tužku a hodí do batohu,přisune si tác blíž k sobě a pak se na ní dívá.Dneska je to už druhá pěkná holka co s ním mluví,je toho na něj moc) Mimochodem já jsem Isaac..Ty jsi? (Nepamatuje si jesli se už představil nebo ne)

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo7_250 Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo3_250
Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo6_r2_250 Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo2_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

Počet príspevkov : 359

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:47 pm

Hm...Máme veľké auto. Nejako sa to tam zmestí.*Pokrčí plecami a usmeje sa. Pustí sa do jedla a občas sa poobzerá po jedálni ktorá sa naplnila ľudmi. Pozrie sa na Scotta a pousmeje sa. Vlastne ani netuší o čom sa s ním rozprávať,ale je rada,že aspoň nie je naštvaný,ako si myslela predtým.*

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsBeacon Hills High School - Stránka 16 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:49 pm

Dobře.. *když se to vejde do Stilesova džípu,tak proč by se nevešlo do jejich velkého auta?... začne jíst* Takže tam dneska večer půjdeš? *natočí na ní hlavu a dívá se na ní*

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_mnw1pnNXUr1qho4rpo1_500 Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_n7fpjyEMZO1qhjv96o5_250
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:50 pm

*Pousmála se a nechala ho, at si vezme svojí tužku.* Tvoje tužka se může radovat. Je v bezpečí... ale mám pocit že po tomhle, co jsem řekla, se asi bude bát, abys jí ještě někomu půjčoval. *Poznamenala, zatímco si sedala naproti němu.* Já jsem Layla. Jedna z těch nových lidí, kteří se tu teď vyrojili. Ale mám pocit, že tebe jsem už viděla včera na lacrosovém tréninku.

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_lp0ev9THQS1qlrfl7Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_macc2deEq41rrsltx
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:53 pm

*Po chvíli už má všetko zjedené,keďže si s tým trochu pohla a pozrie sa na Scotta.*Áno,pravdepodobne. Teda asi určite. Čakala som kým mi dáš vedieť,aby som vedela,či sa mám chystať.*Usmeje sa a kývne hlavou sem a tam.*

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_inline_mve7jkcVpu1rpeqtsBeacon Hills High School - Stránka 16 Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:55 pm

Takže si tam chtěla jít jen když bych tam šel já? *pozvedl trochu na ní obočí,usmál se na ní a už taky dojedl.Pomalu se začal zvedat*

Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey

Počet príspevkov : 224

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:55 pm

No po tom co jsi mi teď předvedla už já ani tužka nikomu věřit nebudem a ni nic nikomu půjčovat nebudeme (Se smíchem poví a pak dál pokračuje v mluvení) Těší mě.. No je tu hodně nových lidí,ale tak to tu bylo vždycky (Přemýšlí nad tím a pak přemýšlí nad tím jestli včera byl na lakrosu) Jop byl jsem tam včera,ale moc mi to nejde.. (podívá se na hodiny,už by měl jít domů.Jídla se ani nedotkl ani moc nemá chuť) Už budu muset jít.. uvidíme se na té párty? (Pomalu vstává,opravdu by měl už jít.Jeho otec zas bude šílet)

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo7_250 Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo3_250
Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo6_r2_250 Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_nl05koFq1Z1rr9dcxo2_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 2:57 pm

*Chvíľu je ticho,pričom premýšľa a nakoniec prikývne. V podstate je to pravda. Načo by tam inak chodila.*Áno,len keby si šiel aj ty.*Usmeje sa,ešte sa napije a taktiež sa postaví. Odloží tácku na miesto a čaká na Scotta.*Otec tu už asi bude. Ak je presný. Hovorila som mu nech nemešká.*Pozrie sa na hodiny a ide von z jedálne.*

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

Počet príspevkov : 67

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:01 pm

(Hned ze San Francisca jel ke škole. Má to opravdu na knop a to ještě musel porušovat předpisy. Ještě, že nedostal pokutu za rychlou jízdu nebo mu neprohledávali auto. Zbraně jsou sice legální, ale stejně by s tím bylo dlouhý papírování. Znovu mu totiž v bedně nějaké zbyly. Zaparkuje před školou, vypne motor a čeká na Allison a Scotta.)

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tw-6b
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski

Počet príspevkov : 136

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:06 pm

*Pomaly prejde až do jedálne, kde sa postaví pri pult a usmeje sa na kuchárku, ktorá mu s kamenným výrazom na tvári buchne na tanier, čo majú dnes na obed. Jeho to samozrejme neodradí ešte so širším úsmevom jej poďakuje a porozhliadne sa po jedálni. Šiel by si sadnúť na svoje zvyčajné miesto, ale vidí tam Scotta s Allison.* (Wou...) *Pomyslí si nie veľmi nadšene. On sa snaží Scottovi pomôcť a nič z toho. Allison stačí jeden úsmev a Scott je celý preč, takže aj zabudne na to, čo sa mu práve deje.* (Skvelé...) *Prejde mu mysľou, pričom nad sebou len pokrúti hlavou. Vlastne za to môže sám. On ich začal dávať dokopy, aby spolu šli na tú párty, ale to ešte nevedel, že jeho priateľ je možno vlkodlak, do čerta! Jeho pohľad padne na Laylu. Určite ju musí niekde zastaviť. Možno by na nej mohol aplikovať to isté, čo na Scottovi na chlapčenských záchodoch, ale riskovať, že sa neuzdraví by bol až priveľký risk. Prižmúri oči, akonáhle však zbadá Lydiu, ktorá sedí pri stole celkom sama, tak sa neovládne a vykročí smerom k nej. Sám nechápe, čo to vlastne robí. Jeho nohy ho vôbec nepočúvajú až sa nájde priamo pri jej stole a hľadiac jej do tváre vysloví tú katastrofálnu vetu.* Môžem?

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_m8r66fczzP1rzai1qo6_r1_250Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_mzqhxmfUvl1qb9jcko4_250Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_n8zw6t0ClT1qgwn27o2_250
Beacon Hills High School - Stránka 16 Punch-through-wall-2Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_md5qeo4FN21rzai1qo2_250Beacon Hills High School - Stránka 16 A-lot-like-death
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:15 pm

(Nimrala se v jídle, přemýšlela o výzdobě a taky o tom, že si všichni klidně odjeli a ji tu nechali. Jackson šel jistě pro svojí partičku, aby mu šli pomoct s nákupy a bavit se při tom, možná si z někoho i střílet. A ona? zkejsla tu sama. Jackson se jí ani slovem nezeptal, jestli by nechtěla jet taky. Jen jí přikázal, ať kouká přijít brzo. Sakra, tohle ji štve. Štve ji, že Jackson někdy zapomíná, že není věc ale člověk. Snaží se ho to odnaučit, ale zatím nějak bez výsledku. A další problém ano, byla to Jacksonova partička, ne její. Možná je populární, ale to je všeobecný status na škole. K Jacksonově partě se prostě jen přifařila. Když ji osloví Stiles, zvedne k němu zrak, vidličku má v ruce a dožvýkává sousto.) Jo, jistě. Sedni si, Nikdo krom mě tu není, místa tu je dost. (Řekla to i možná proto, že byla pod vlivem takových myšlenek. Není si jistá, jestli by normálně Stilese prostě neodpálkovala.)

Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:20 pm

*pousměje se nad tým když řekla,že tam vlastně kvůly něho. On tam jde vlastně taky kvůly ní.Zvedne,odnese tác a jde za ni*tvůj táta má o tebe asi velkou starost *pověděl a šel vedle ní pryč z jídelny*

Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:23 pm

*Keď sa naňho pozrie, tak len nasucho preglgne a v duchu sa zahriakne. Na čo vôbec myslel, keď sem šiel? Že mu celá šťastná a bez seba povie áno a zvyšok obeda sa budú rozprávať o tom, čo je medzi nimi?* (No to asi ťažko...) *Pomyslí si v duchu a je pripravený to otočiť k inému stolu, keď sa konečne ozve. Mierne pootvorí ústa, než ich znovu rýchlo zavrie a zhodí sa na jednu z voľných stoličiek, ktoré tam sú, samozrejme aby jej bol dosť blízko, ale zároveň nenarušoval jej osobný priestor. Položí si tácku na stôl a pozrie sa so zopnutými perami na ňu.* Kde sú vôbec ostatní? Neviem, či som ťa tu niekedy vôbec videl sedieť celkom samú...*Spýta sa jej, pretože vážne nechápe, kde je jej obvyklá parta.*

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_m8r66fczzP1rzai1qo6_r1_250Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_mzqhxmfUvl1qb9jcko4_250Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_n8zw6t0ClT1qgwn27o2_250
Beacon Hills High School - Stránka 16 Punch-through-wall-2Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_md5qeo4FN21rzai1qo2_250Beacon Hills High School - Stránka 16 A-lot-like-death
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:25 pm

Tak to teda áno. Ale som celkom zvyknutá. Vraj len nechce,aby sa mi niečo stalo.*Prikývne a usmeje sa. Vyjdú von zo školy a na parkovisku uvidí otcove auto.*To je on. Ak bude mať náhodou nejaké poznámky,tak si to nevšímaj.*Kývne hlavou k autu a zasmeje sa. Otvorí si dvere vzadu,nasadne a čaká na Scotta,,ktorý si šiel zobrať svoj bicykel.*Ahoj,otec.

Naposledy upravil Allison Argent dne Fri Aug 08, 2014 3:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:26 pm

Ou... spousta lidí kteří by si od tebe v budoucnu pujčili tužku, se na mě právě naštvali... *Ušklíbla se nad tím.* Já jsem měla pocit, že tady nebývá tolik nových lidí. Aspoň někdo mi to říkal. (Lydia, myslím.) *Dodala v duchu.* No, mě za chvíli bude čekat můj první plavecký trénink, takže uvidím, jak to dopadne. *Pousmála se a na jeho další otázku přikývla.* Jo, plánuju tam jít. Doufám že mi tam věnuješ jeden tanec. *Usmála se.* Zatím ahoj. *Rozloučila se s ním a poté co odešel, pokračovala v jídle. Nebo spíš konečně pořádně začala jíst. Během dlších pěti minut snědla svůj oběd a odnesla tác. Následně zamířila ke svojí skřínce, kde si vyložila učebnice a pak už mířila k bazenu.*

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:33 pm

(Trošku pobaveně se usmála, když se zdál Stiles dost šokovaný tím, že ho pustila si sednou k jejímu stolu. Ale bylo to jen takové mihnutí koutků. Když se jí zeptá, kde všichni jsou, našpulí rty a pokrčí rameny.) Zřejmě se všichni vypařili s Jacksonem a teď si užívají nakupování alkoholu a dalších věcí a kdo ví, jestli už náhodou doma nějakou tu lahev nenačali a nezačali dřív. Ne, že by snad něco na tu párty připravili. Jak je znám, tak je ani nehne a až tam přijdu, tak budou zlitý jak dogy a já se budu muset starat o to, aby bylo vše ťip ťop. (ušklíbne se a zaboří vidličku do zbytku jídla. Dneska jí ani nechutná)

Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale

Počet príspevkov : 72

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:35 pm

*Kolem konce vyučování zaparkoval kousek od školy auto a ke škole pak došel pěšky. Měl pocit, že jeho černé Camaro by možná bylo trochu podezřelé. U školy prošel kolem nějakého chlápka ve středním věku, který tam na někoho čekal. Nevěnoval mu pozornost, protože netušil, že je lovec vlkodlaků. Jinak by byl víc na pozoru. Místo toho se zastavil kousek od vchodu školy, kde zůstal skryt ve stínu a zaposlouchal se. Snažil se najít Scotta a brzy jeho hlas našel mezi hlasy ostatních stuentů. Zaposlouchal se do toho, kde je. Došlo mu, že bude v jídelně a tak vešel do školy. Chodby už byly docela prázdné a tak tamtudy jenom kráčel a čekal na vhodnou příležiztost, kdy bude Scott sám.*

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_m8fcafiepW1rqtr9uo3_500Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_mc45u5xC081rx1vxr
Návrat nahoru Goto down
Erica Reyes

Erica Reyes

Počet príspevkov : 17

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:39 pm

*Ani si nevšimla kedy zazvonilo na koniec druhej hodiny,celý čas len sedela schúlená v zadnej lavici a všetkých pozorovala. A ju si zase nikto nevšimol. Ale ani ju to už neprekvapuje. Je to takto každý deň. A keď si ju niekto všimne,je to vždy ešte horšie,pretože si z nej len robia posmešky. Pomalým krokom vyjde už z prázdnej triedy,kde sedela asi ešte päť minút po vyučovaní. Prejde po chodbe,kde zbadá nejaké desivého muža v tmavom a ide k svojej skrinke. No na žiaka určite nevyzerá. Možno má tak o pár rokov viac.*

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tumblr_m8njlakBVT1rts04zo1_500
Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:40 pm

*Pomaly sa pustí do jedla, pričom počúva, čo mu hovorí. Takže na ňu Jackson vlastne tak trochu kašle. Vôbec mu nevadí, že ju nechal na obede sedieť samú a vôbec by sa nečudoval, ak by to čo Lydia práve povedala, bola aj pravda.* Hm, takže zatiaľ, čo ty plánuješ a staráš sa, aby jeho párty mala úspech, tak on začne bez teba, opije sa niekde so zvyškom party a nechá ťa starať sa? *Mierne podvihne obočie, či to pochopil dobre a naberie si na vidličku ďalší kus zemiaka.* To znie vážne férovo a hodné na priateľa roka. *Poznamená možno trochu pobavene. Ak by bol on Jackson, tak by Lydiu v živote nenechal niekde sedieť samú.*

Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:41 pm

*jde si pro své kolo,odemkne ho a vede ho k autu,přejde zezadu auta,rovnou ke kufru a opartně,aby tam něco nezničil dal do kufru své kolo. Když ho tam dá,tak si sedne do zadního sedadla a zdvořile pozdraví* Dobrý den pane Argente. *pověděl a trochu se zaksichtil. Byl celkem nervozni.Vůbec nevěděl co má mluvit*

Návrat nahoru Goto down
Chris Argent

Chris Argent

Počet príspevkov : 67

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 EmptyFri Aug 08, 2014 3:45 pm

(Vidí vycházet Allison se Scottem ze školy. No, nemůže říct, že jeho dcera vypadá zrovna uvolněně. Zřejmě z něj má trochu vítr, aby jí neudělal nějakou ostudu, jak si ti teenageři myslí. Když otevře dveře a nasedne, tak se na ni dozadu otočí) Ahoj, Allison. (Pak si prohlédne Scotta.) Zdravím. (kývne mu) Takže ty jsi Scott. (Neřekne to jako otázku, jen to zkonstatuje.) Jdete na tu párty společně? (podívá se na oba dva. Když vidí, jak jsou z něho nervózní, tak pokračuje) Já jen, že by u nás Scott mohl povečeřet. (pokrčí rameny, jako by se nechumelilo)

Beacon Hills High School - Stránka 16 Tw-6b
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 16 Empty

Návrat nahoru Goto down

Beacon Hills High School
Strana 16 z 27Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills-
Přejdi na: