Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Rezervácia

Goto down 
+15
Isaac Lahey
Allison Argent
Darcy Blake
Kira Yukimura
Erica Reyes
Peter Hale
Jackson Whittemore
Malia Tate
Aiden
Lydia Martin
Layla Reed
Derek Hale
Scott McCall
Stiles Stilinski
Rozprávač
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyWed Aug 20, 2014 11:58 pm

*Slyšel nějaký praskot větviček a šustění listí po levé straně, ale hlavu neotočil, jenom trochu nastražil sluch. Slyšel jak ten někdo zastavil, ale nedával najevo, že by toho slyšel. Šel dál stejným tempem. Zastavil se, až když zaslechl ženský hlas, a otočil hlavu. Spatřil tu učitelku z benzínky a proti jeho vůli mu cukly koutky.* Tak nějak. *Prohlédl si ji a její oblečení.* A vy jste se koukám rozhodla udělat něco pro svoje zdraví. Začínám si myslet, že na sebe máme docela štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 12:13 am

*S neutrálnym výrazom na tvári pokrčila plecami a mierne podvihla obočie.* Už sa to vlastne začína stávať mierne desivé...Niežeby ste mi prišli ako niekto vážne zvláštny. *Pokrúti možno trochu ironicky hlavou a spojí pery do úzkej línie. Vlastne...Ak by si teraz mala overiť svoje IQ, tak by to najskôr padlo pod bod mrazu. Muž žijúci v dome, v ktorom by žiť očividne nemusel, ale v lese, takže má skvelý priestor na samotu a rôzne iné aktivity, ktoré by nikto nemal vidieť - haló, je to vlkodlak. Ale nemohla si myslieť, že každý podivín, na ktorého narazí, sa počas úplnku mení na chlpaté zviera trhajúce všetko a všetkých okolo, proste by to už bola paranoja a ona nechcela byť prananojdná, na to si tu vystačil aj Chris. Uhm, zdravie...Jej pichanie v boku silne protestovalo proti jeho konštatovaniu.* Učiteľky by mali ísť príkladom, aj keď ich žiaci nevidia. *Vydýchne s poloúsmevom na perách a strčí si ruky do vačkov na bunde.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 12:24 am

*Popošel o trochu blíž k ní. Zastavil se asi metr od ní a opřel se o jeden strom.* Trochu zvláštní už to začíná být... *Přikývl a znovu si ji prohlédl. Předtím spíš poszuoval její sporotní oděv, který naznačoval běhání, nyní spíš hledla nějaké znaky, jestli není šílený zabiják. Ale vypadala jako neškodná učitelka.* Ale netipoval bych vás na někoho, kdo by někoho bez důvodu sledoval a pronásledoval, takže to budou asi opravdu jenom náhody. Aspoň doufám. *Pousmál se.* Takže když jdete žákům příkladem... učíte kromě výtvarky i tělocvik?*Uvědomoval si, že nemá jistotu, že výtvarnou výchovu opravdu učí, ale nějak se mu ten předmět k ní hodil.*
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 12:50 am

*Keď prejde bližšie smerom k nej a oprie sa o strom, ona sa len trochu vystrie a ďalej stojí s rukami vo vreckách na mieste.* No...*Zatiahne neurčito a mierne nahne hlavu do strany, pričom ho prejde rýchlym pohľadom.* Vždy sa nájde nejaký ten dôvod...Ale v tomto som vážne úplne nevinne. *Ohrnie spodnou perou, akoby nad niečím premýšľala.* Vy na druhú stranu celkom tomu typu aj zodpovedáte. *No...Povedzme, že mu nesálalo z očí priam anjelské dobro, to ona vedela rozpoznať.* Takže by som v to skôr mala dúfať ja ako vy. *Pokrčí nenútene plecami. Keď sa jej spýta, či učí okrem výtvarky aj telocvik, len pokrúti hlavou, ale to skôr pre seba, než aby odpovedala na jeho otázku.* Prečo máte pocit, že by som učila výtvarnú výchovu? Pripadám vám ako niekto, kto sa babre so štetcami alebo kreslí obrázky? *Podvihne spýtavo obočie.* Mám radšej biológiu. *Mykne ramenami.* Je to omnoho využiteľnejší predmet. *Napríklad pri love sa znalosti z prírody zídu vždy, ale to by mu rozhodne nehovorila.* A na telocvik tam celkom vystačí aj jeden učiteľ, je proste všestranný. *Z toho, čo stihla počuť z kabinetu v jeho triede sa len ťažko spamätávala. Ironickejšieho človeka možno v živote nestretla, ale za to sa pri ňom žiaci aspoň nenudia.* A vy okrem prechádzania sa po lese a pohoršovania zhrozených rodičov na školských chodbách, robíte aj niečo iné?
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 1:11 am

Možná trochu podezřele vypadám... *Musel uznat, že v tomhle měla pravdu. Bydlel v opuštěném domě a neměl zaměstnání, jen se toulat po městě. To podezřele vypadá.* ...ale náhodou jsem v tom taky nevinně. Doufat můžeme oba. *Sleduje její zavrtění hlavou a následnou reakci na jeho odhad jejího předmětu.* No, v malířském plášti, se štětcama v ruce a s pár čárancema od barev na tváři bych si vás dovedl představit. *Zadíval se jí do tváře a představil si ji tak. V téhle představě se mu líbila, ale i mimo ní, mu připadala pěkná.* Ale s tím tělocvikem jsem nebyl až tak daleko. Telocvik souvisí s tělem a anatomie je součást biologie. Svým způsobem jsem měl pravdu... Hodilo by se to k vám spíš, než ta biologie. Na tu bych spíš čekal někoho staršího. Jako třeba my jsme měli takovou starou ženskou... Dnešní studenti jsou na tom o něco líp. *Hlavu naklonil malinko na stranu a znovu si ji prohlédl, jako kdyby ji hodnotil. Nakonec se malinko pousmál.* Aspoň co se týče vzhledu učitelky. Jestli i u povahy učitelky tak to záleží na tom, jestli jim taky dáváte každý druhý den test nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 1:49 am

Oh, som rada, že v tom so mnou súhlasíte...*Kývne hlavou, pretože aj jeho výzor o ňom čosi napovedá - čierne vlasy, odetí skoro celý do čiernej, to jeho nádherné auto...Typovala by ho na nejakého kriminálnika, ktorý v lesoch v noci zabíja ľudí, ale nakoľko ona ešte stále celá zdravá stojí na mieste, tak jej typovanie najskôr stojí za hovno. Niežeby naňho nebol dobrý pohľad, pretože napriek všetkému teda naozaj bol.* Tak vám potom musím povedať, že máte vážne dobrú predstavivosť. *Pokrčí plecami.* Maľba, kreslenie, čokoľvek spojené s umením mi nikdy nešlo...*Pokrúti nad tým hlavou.* Som skôr tichý obdivovateľ. *Oblizne si suché pery a sťažka prehltne, keď sa jej zadíva do tváre.* Vlastne máte pravdu, ak by som neučila biológiu, tak učím telocvik, vlastne by som to mohla učiť pokojne zároveň, ale štyridsaťpäť minút za deň pred vygumovanými pohľadmi študentov a následné papierovačky, poznámky a vymýšľanie testov...Mi zo školy bohato stačia. *Bolo to pre ňu niečo ako obohatenie bežných dní v tomto nudnom meste, ale mala pocit, že zo školy odišla, len aby sa do nej zase vrátila. Trochu ju to frustrovalo.* Myslíte, že biológiu učia len seniorky? *Mierne podvihne obočie a roztiahne pery do krátkeho úškrnu.* Lepšie ako pre ktorého z nich...*Mykne neurčito ramenami a pod jeho pohľadom len na pár nepostrehnuteľných sekúnd zatají dych.* Tak...Hádam som aspoň tomu chlapčenskému osadenstvu sympatickejšia ako nejaká stará ženská...*Kývla nad jeho slovami hlavou.* Vlastne sa im jeden chystám dať na budúcu hodinu. *Usmeje sa krivo. Nezdalo sa, že by niekto nejako extra dával pozor, z toho čo sa preberalo a ona im navyše dala aj bonusové úlohy. Ak ich vypracovali, zvládnu test, ak nie...Budú mať najskôr všetci nedostatočnú. A nie...Vôbec to od nej nebolo svinstvo.* Ale inak som na nich vážne milá, teda som učiteľkou len pár dní, takže sa snažím...
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 2:12 am

To je škoda. *Pokrčil rameny.* V tom plášti by vám to vážně slušelo. *Trochu mu cukly koutky v náznaku úsměvu.* No, když se vám bude zdát, že studenty vídáte málo, tak jim můžete založit sportovní kroužek. Když to bude nějaký ne moc tradiční sport, tak to určitě ocení. *Navrhl jí, ačkoliv neočekával, že by se toho nápadu chytla. Pravděpodobně to jen přejde rukou a bude ráda, když si vyřídí to svoje papírování.* Vlastně teď už si dokážu představit i že biologii učí mladý a pěkný učitelky. *Malinko se pousmál, ale jeho úsměv následně přešel v úšklebek.* Chudák studenti. Takhle si moc oblíbenosti nezískáte.
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 2:45 am

*Keď povie, že je to škoda, tak len nechápavo podvihne obočím, než ho pobavene prejde pohľadom.* Neviem, či to mám teraz brať ako kompliment alebo by som vyzerala lepšie s bielym plášťom a zababraná od farby, ale každopádne radšej ďakujem. *Kývne hlavou. Keď začne ohovoriť o tom, žeby mohla založiť nejaký netradičný krúžok, tak sa sucho uchechtne a prestaví si, ako učí študentov strieľať s omejovými nábojmi alebo hádzať omejové granáty, či pripravovať pasce.* Určite nad tým porozmýšľam. *Prenesie rozhodne, aj keď by si samozrejme niečo také nemohla dovoliť, ale ak by to nejako pretlačil Chris, ktorý má známych snáď všade, tak by jej to možno prešlo. Sledovala jeho ľahký úsmev, pričom mierne žmúrila očami.* Wou, toto už znelo vážne ako kompliment, ak ste si samozrejme nespomenul na niekoho iného. *Mykne ramenami a mierne pootvorí ústa.* Prioritou učiteľov nemá byť obľúbenosť medzi žiakmi, má to byť počet vedomostí, ktoré im natlčie do hláv. *Uškrnie sa krivo.* A ak by ste ich učil vy...*Prejde ho opakovane skúmavým zrakom.*...Tak by ste ich rozhodne nenazýval, chudákmi. *Pokrúti hlavou.* Ja si už naopak dokážem predstaviť, že nie každý podozrivo vyzerajúci muž potulujúci sa lesom, je sériový vrah (alebo vlkodlak) a vážne vám za to ďakujem. Napol ste ma zbavili paranoje.
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 10:26 am

Dneska jsem se asi nějak dobře vyspal, že rozdávám komplimenty. *Poznamenal a při její další poznámce o kroužku, to bral, že to řekla jen ze zdvořilosti a ve skutečnosti se na nějaký nový kroužek vykašle.* Ne, těch učitelek biologie zas tak tolik neznám. Vlastně znám jenom jednu, možná dvě. To záleží jestli ta naše stará učitelka je ještě naživu. *Ušklíbl se nad variantou, že by je učil on.* To by nedopadlo dobře. Když jsem tak tajemný a podezřelý typ, tak by si určitě brzo nějaký rodič nevinné mladé dívky stěžoval. *Jeho účklebek přešel v pousmání, když naznačila, že by mohl být seriový vrah.* Takže teď jsem seriový vrah jenom napůl? Hmm... škoda, že jsem si dneska sebou nevzal motorovku....
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 4:22 pm

Alebo len chcete byť zdvorilý. *Pokrčí plecami nad jeho prvou vetou a strčí si ruky hlbšie do vreciek bundy. Následne ho prejde pohľadom a mierne ohrnie spodnou perou.* Rodičia? Možno...Študentky? Asi ťažko. *Pokrúti vecne hlavou.* Bolo by to pre ne niečo nové, určite by ocenili váš výskyt v budove školy. *Pokrčí plecami.* Takže som vás odhadla dobre...Po nociach sa zakrádate lesom alebo ulicami a čakáte na nejakú potenciálnu obeť. *Prenesie s miernym úškrnom na perách.* Ešte tu stojím, takže som hádam v bezpečí alebo len čakáte na vhodnú príležitosť, ale myslím, že ste ich mali už plno. *Vrah to nie je určite, ale zvláštny typ teda áno. Nepozná veľa ľudí, ktorí by žili v rozbúranom dome uprostred lesa, keď nemusia, navyše žiť v lese nie je príliš bezpečné a ona vedela, o čom hovorí. Samozrejme, nemôže vedieť, že tam okrem bežných zvierat žije aj niečo omnoho nebezpečnejšie a tiež sa do toho nechcela starať. Vlastne to už urobila...Vedela aj o požiari a aj koľko ľudí tam zomrelo. Predpokladala, že to bola najskôr Derekova rodina alebo aspoň blízki známy.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 6:46 pm

*Pousmál se nad poznámkou o studentkách. Bral to jako kompliment.* To by určitě ocenili studenti i studentky, protože nemám, co bych je učil. Hodiny by byly velmi zajímavé. *Ušklíbl se nad jejíma úvahama o něm jako o masovém vrahovi.* Až tak dobrý úsudek nemáte. Ve skutečnosti si oběti vybírám ve dne a v noci pak jdu najisto. To je důvod, proč tu pořád stojíte. Útočím v noci a teď je den. Ve dne by s tím bylo moc problémů, někdo by mohl slyšet křik a pak vidět mě, jak někam odnáším velký černý pytel... Někomu by se to mohlo zdát trochu podezřelé.
*Na chvíli zauvažoval nad tím, jak si pořád vykají. Vzhledem k tomu, že byly stejného věku, se to zdálo trochu divné.* Mimochodem možná bychom si mohli začít tykat, když už jste... jsi odhalila moje tajemství. Jsem Derek.
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 8:30 pm

Takže rodičia môžu byť šťastní a ich ratolesti sú od vás uchránené...*Prenesie spokojne a keď povie, že tak dobrý úsudok nemá, tak len podvihne jedným obočím.* Oh...*Vydýchne, akože jeho stratégiu konečne pochopila.* Ale zabiť ste ma mohli aj u vás doma a pochybujem, žeby to niekto uprostred lesa počul. *Oponuje jeho teórií.* Takže...Hádam, že prostá nevinná učiteľka biológie nebude na vašej listine. *Uškrnie sa naňho krivo.* Derek. *Zopakuje po ňom trochu zvláštnym tónom v hlase. Hodilo sa to k nemu, akoby jeho rodičia hneď po pôrode vedeli, čo z neho vyrastie.* A nemáš strach, žeby som to niekomu mohla povedať, kým sa ma rozhodneš zabiť? Možno je toto tvoja posledná šanca. *Pokrčí neurčito plecami, než nahne hlavou mierne do strany a trochu sa vystrie.* Darcy, mimochodom. *Občas si želala, aby jej matka mala trochu lepší vkus na mená. Mohla sa volať Christine, Jennifer, Sophie...A z tých všetkých krásnych dievčenským mien jej vybrala nejakú skomoleninu. Avšak nemôže sa čudovať, keď jej matka je blázon.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 10:11 pm

To mohl... *Přikývl.* Ale byl den a seriový vrazi mají svoje zásady. Pořád máš ještě pár hodin času. Anebo já, pokud se pletu a role jsou prohozené... i když myslím, že v tom souboji o život bych vyhrál. *Prohlsil trochu sebevědomě, ale na první pohled by si to pomyslel každý. On je chlap, mladý a silný, a ona je žena, ačkoliv sportovní typ, tak proti němu se nezdála, že by měla moc šancí. Takhle by to viděl kdejaký náhodný pozorovatel. Když k tomu připojil i svoji vlkodlačí sílu, tak si byl jist, že by vyhrál.* A kdo říkal, že to je moje pravé jméno? Mohl jsem si ho vymyslet před pěti minutama. Stejně jako ty tvoje... *Pousmál se*
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 10:33 pm

V prípade, že sa ti podarí zistiť, kde bývam a dostať sa cez môjho uja, o čom silne pochybujem. *Usmeje sa víťazne.* Tým by som si nebola až taká istá...Byť tebou, nepodceňujem ma. Možno by mi stačilo pár sekúnd a by ste namiesto státia ležal. *Vydýchne pochybovačne a pokrúti hlavou nad tým, žeby v súboji o život vyhral. Teda ona by potrebovala určite nejakú zbraň, ale pri množstve, ktoré vlastnia to nebol problém. Každopádne to Derek nemohol vedieť a pri ňom vyzerajú jej ramená naozaj smiešne, takže niet divu, že si je taký istý.* A znie to trochu arogantne. *Prekríži si s pobaveným výrazom na tvári ruky na hrudi. Neznáša, keď ju niekto podceňuje.* Neviem...*Pokrčí plecami.* Hodí sa k tebe, ale pokiaľ si sériový vrah, tak na mene veľmi nezáleží, všakže? *Bola to skôr rečnícka otázka.* Ja som čestný človek, nemám dôvod ti klamať v tom, ako sa volám...*Tvári sa, že premýšľa.* Teda...Ak si práve vo všetkých tých divných veciach o vrahovi a mŕtvolách len žartoval a ja som uchránená od vraždiaceho sociopata. *Spojí pery do úzkej línie.* Pretože toto mesto je až primalé na to, aby tu niekomu prechádzali vraždy a zmiznutia ľudí, ak teda vynecháme riadenie pumy. *Mierne sa pousmeje.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 10:50 pm

Tvůj strýc by mě trochu zdržel. *Přiznal popravdě.* Ale lepší než nějaký tvůj manžel nebo milenec. Ty by byly ve stejné posteli jako ty, ale strýčkovi bude chvíli trvat než přiběhne. Možná bych stihl do té doby i zmizet... *Malinko se ušklíbl nad tím, jak se ho snažila přesvědčit at ji nepodcenuje.* Arogatnně to asi zní, ale spíš je to zdravý úsudek. Pořád si myslím, že mám lepší šanci než ty. Nějak si neumím představit, jak by se ti podařilo mě složit. *Naklonil trochu hlavu na stranu a podíval se jí do očí. Díval se na ní, jakoby ji vyzýval, ať to zkusí. Věděl, že sotva by se pohla, už by ji dostal.* Víš, co je ironie? Tady se bavíme o tom, jak jsem možná seriový vrah a jak se ke mně hodí moje jméno, ale přitom moje jméno znamená panovník. Zatímco to tvoje znamená temný. To se hodí na serioveho vraha víc. *Ušklíbl se. Neznal sice významy všech jmen, ale těhlech pár si pamatoval. Před lety, ještě před požárem jeden večer zkoumali významy jmen a jedna jeho přibuzná, která později uhořela, se Darcy jmenovala. Proto věděl nyní i význam jejího jména.*
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 11:26 pm

Zas taký rýchly nie si, bránila by som sa. *Ozrejmí mu rozhodným hlasom a oblizne si pery, ktoré jej zas celkom vyschli. Asi by si mala zaopatriť nový balzam.*Nie som ten typ, ktorý sa nechá len tak zabiť s manželom či bez. *Pokrúti hlavou.* Pozdravuj svoj zdravý úsudok, keď sa budeš kotúľať lístím. *Uškrnie sa naňho krivo, pričom mierne nadvihne jedno obočie.* To pomaly znelo, akoby si ma k tomu vyzýval, Derek...*Prenesie s neutrálnym pohľadom na tvári.* Ale vážne by som ti nerada spôsobila nejaké trvalé zranenia alebo niečo...*Znovu pokrúti hlavou, ale nebavilo ju, ako strašne si bol istý, že má prevahu, len preto, že vyzerá na prvý pohľad silnejšie. Keď sa jej spýta, či vie, čo je irónia, tak len mierne zvraští čelo a čaká, čo z neho vylezie.* Viem, je to trochu bizarné meno...No ja vážne nemôžem za to, ako sa volám.*Zdvihne obranne ruky.* Ale asi máš pravdu, vrahom som ja, problém vyriešený. *Zloží si s úsmevom ruky späť k telu.* A náhodou viem, kde bývaš a v noci najskôr budeš...A náhodou to je uprostred lesa...Nepríde ti to dosť strašidelné? *Tvári sa celkom vážne, keď sa ho to pýta.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyThu Aug 21, 2014 11:36 pm

Taky je to taková skrytá výzva. *Pousmál se a vyzývavě se na ní podíval.* Jsi si nějak moc jistá, že mě přepereš. Máš možnost to dokázat. *Přestal se opírat o strom a narovnal se.* Pokud si to teda neschováváš na večer, až mě přijdeš zabít. Budeš mít ideální příležitost, ideální místo... ale právě jsem tě odhalil, takže jsi přišla o moment překvapení. Až v noci uslyším šramot, budu očekávat tebe s pánvičkou.*Tipnu si zbraň, kterou asi bude doma mít. O jejich sot rozšířené sbírce zbraní nic netušil a nepředpokládal nic takového.* Možná s baseballkou, pokud nějakou takovou doma máte.
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyFri Aug 22, 2014 12:21 am

Tak, ak má byť skrytá, tak sa ti to veľmi nedarí. *Pokrúti rozhodne hlavou a keď sa odlepí od stromu, tak len nakloní hlavu do strany a krátko sa zasmeje.* Ani ťa nepoznám a už chceš, aby som sa s tebou bila...*Uškrnie sa sucho, než pokrčí plecami.* Ja som typ vraha, ktorý zabíja skôr cez deň, rada riskujem, trochu adrenalínu ma vždy nabudí, aby som to urobila znovu...Je to tak trochu návykové. *Kývne hlavou do oboch strán.* Takže s pálkou a panvicou, huh? A čo tak sekáčik na mäso? *Podvihne jedným obočím a sleduje jeho provokačný pohľad.* Fajn, takže to chceš dokázať, ak sa nemýlim?...*Vydýchne nakoniec a tiež sa mierne narovná, pretože jej prišiel až príliš istý, podceňoval ju len pretože bola žena a pritom je omnoho lepšia ako niektorí mužskí lovci.On bol možno silnejší, ale ona vedela rôzne techniky, ktoré jej ukázali Kate aj s Chrisom. Občas dokonca pozorovala iných lovcov, ak jej zostal čas pri nejakom záťahu. Samozrejme on bol vlkodlak, takže normálne bez zbrane nemala veľkú šancu, ale to ona nevedela.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyFri Aug 22, 2014 12:39 am

A ze skryté výzvy se stala otevřená výzva. *S úšklebkem ji sledoval.* Takže bych se měl teď ve dne bát? *Pozvedl obočí, ačkoliv bát se vůbec neměl v umyslu. Nenapadalo ho nic, čím by ho mohla vystrašit.* No, pokud si přineseš ten sekáček na maso, tak ale jenom čistý. Nechci dostat infekci... i když tu vlastně tak jako tak nedostanu, protože to bys mě napřed musela trefit. *Ušklíbl se a trochu ji tak popichoval, aby něco udělala. Možná když ji trochu popíchne, tak konečně něco udělá.* Je to na tobě, jestli si na mě troufnu. Ale neboj, dám pozor, aby se ti něco nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyFri Aug 22, 2014 12:51 am

Možno by si sa mal hlavne báť práve v tento moment. *Prejde ho trochu ostrým pohľadom, pretože jasne vníma, ako ju celkom zámerne provokuje.* Môžeš mi veriť, že nejaká infekcia ti bude ukradnutá, keď ťa zabijem. *Avšak keď teraz začne pochybovať aj o jej schopnosti trafiť sa, tak len mierne pootvorí ústa a prejde si jazykom po vrchnej rade zubov.* Bojíš sa o moju mušku? *Podvihne neveriacky jedným obočím.* Fajn, ty si to chcel, máš to mať...*Pokrčí plecami, než sa uškrnie.* Skôr by si mal dať pozor, aby sa niečo nestalo tebe, pretože...*Ani to nedopovedala a spôsobom, akým jej to pár krát ukazovala Kate, mu zarazila lakeť do brucha a podkopla nohy, teda sa o to aspoň pokúsila. Normálne by sa nenechala vyprovokovať, ale jeho arogantný a sebaistý postoj ju poniekiaľ znervózňoval, vlastne priam dráždil. Nemala rada, keď sa na ňu niekto povyšoval a ani o nej v podstate nič nevedel, čiže ju posudzoval na prvý pohľad.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyFri Aug 22, 2014 1:02 am

*Každou vteřinu ji pozorně sledoval a očekávala nějaký útok. Nic neříkal, jen se ušklíbal a byl si jist, že jí tak provokuje ještě víc. Každou chvílí očekával ptok a toho se nakonec dostal, aniž by se doslechl konec věty. Jakmile postřehl loket mířící k němu, chytil ji za něj a přitáhl si ji blíž k sobě. Postřehl i snahu o podkupnutí mu nohou, ale nevyvedl oho to z rovnováhy. V tu chvíli ji totiž přitahoval k sobě a přitom ji otočil a chytil za ruce. Stalo se tak, že byl přitisknutý k jejím zadům a držel ji.* Cože jsi to říkala? Že se mám bát? *Řekl jí do ucha, které měl pár centimetrů od svých rtů.*
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyFri Aug 22, 2014 1:22 am

*Prvý jej útok, čo bol lakeť priamo do brucha jej celkom nevyšiel, keďže jej ho chytil a stiahol k sebe. Rovnako ako ustál jej kop nohou, ktorý by ho mal dostať k zemi. To ju už držal za ruky, pričom stál stále na nohách a najhoršie na tom bolo, že tesne za ňou. Zrazu cítila jeho dych na svojom uchu, než k nej prehovoril. Vlastne ju jeho blízkosť dosť rozrušovala. Prižmúrila oči niekam na stromy do diaľky, pričom si opakovala, žeby to normálne zabralo. Lenže on bol nejako až príliš silný, buď trávy v posilňovni hodiny denne alebo tu nie je niečo v poriadku.* Ak by som tu mala ten sekáčiť, tak určite...*Prenesie sebaisto, než nakoniec vydýchne a mierne napne hrudník.* Fajn, nateraz si vyhral. *Možno by si dovolila ešte niečo, ale jej pred pár hodinami zošívaný bok, by istotne protestoval a ona nechcela skúšať šťastie.* Ale ak by som sa veľmi snažila, dostala by som ťa, skôr či neskôr. *A možno tiež nie, ale proste bola až príliš tvrdohlavá a hlavne hrdá.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyFri Aug 22, 2014 1:29 am

To by ses s tím sekáčkem musela trefit. *Ušklíbl se, ačkoliv ten ušklebek vidět nemohla, když stál za jejími zády. Teprve, až když uznala jeho prohru ji pustil a nechal ji, at se otočí.* Asi budu muset děkovat bohu, že jsi se moc nesnažila. *Poznamenal a stále si z ní trochu utahoval. Nakonec ale trochu zvážněl.* Ale pokus to byl dobrý. Na nějakého opilce, který by tě někdy večer cestou domů obtěžoval, by to určitě zabralo.
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyFri Aug 22, 2014 2:19 am

*Začal ju už vážne rozčuľovať.* (Takže trafiť, huh?) *Pomyslela si trpko a mierne pretočila očami nad jeho povýšenectvom. Keď ju do pár sekúnd pustil, tak sa pomaly, aj keď dosť neochotne, otočila, aby mu videla do tváre a zamyslene našpúlila pery.* Nemusíš dávať tú aroganciu najavo ešte viac, už si ju všimla. *Kývne rozhodne hlavou a zamračí sa naňho.* Doslova mi prepaľuje oči. *Prenesie celkom vážne.* Každopádne som rada, že si sa zabavil, ale ja ti to vrátim, neviem kedy, ale vrátim. *Hovorí to, akoby si tým bola celkom istá. Tak veľmi neznášala prehry, že sa to pomaly nedá ani opísať.*  Tak opilca, huh? *Nadvihne jedno obočie a sleduje jeho pohľad.* Na to ho by som sa myslím, nenamáhala vôbec. *Mierne pokrúti hlavou, pričom sa mu pozrie rovno do očí, než od neho radšej odstúpi, len pre istotu, pretože ju okrem rozčuľovania aj mierne rozrušoval, čo si tak úplne nechcela priznať.* Ale v noci ťa určite navštívim, môžeš ma pokojne čakať...*Usmeje sa naňho krivo.* A hlavne žiadne triky, úteky mojich obetí netolerujem, Derek. *Pokrúti rozhodne hlavou.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 EmptyFri Aug 22, 2014 11:54 am

*Zasmál se, když slyšel, jak si stěžuje na jeho aroganci, čímž ho pobavila. Vlastně to bylo poprvé za dlouhou dobu, co se sice krátce, ale za to upřímně zasmál. Nakonec ale přešel zpět k vážnému výrazu, skrz který se ale prodíral mírný úsměv. Zadíval se jí do očí.* Takže by ses tím opilcem nechala obtěžovat? *Pozvedl obočí.* Anebo bys radši vzala nohy na ramena a utekla? *Když se odtáhla, tak ho to trochu zklamalo, protože, ačkoliv si to nepřiznával, její blízkost mu byla příjemná.* Budu na tebe v noci čekat, až dorazíš se sekáčkem na maso. Hlavně ho ale přines čistý. Nechci, aby na něm byla krev předchozích obětí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rezervácia - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rezervácia   Rezervácia - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rezervácia
Návrat nahoru 
Strana 5 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills-
Přejdi na: