Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Echo dom

Goto down 
AutorZpráva
Rozprávač
Admin


Počet príspevkov : 47
Join date : 22. 07. 14

Echo dom Empty
PříspěvekPředmět: Echo dom   Echo dom EmptyWed Jul 23, 2014 11:22 am

Bývalá vojenská nemocnica. Aktuálne je psychiatrické zariadenie.
Echo dom Untitl10
Návrat nahoru Goto down
https://teenwolfrpg.slovakforum.net
Malia Tate

Malia Tate

Počet príspevkov : 96
Join date : 07. 08. 14

Echo dom Empty
PříspěvekPředmět: Re: Echo dom   Echo dom EmptySat Aug 16, 2014 11:24 pm

(Přijedou před velkou kovovou bránu, která sama o sobě nebudí moc dobrý dojem, alespoň v ní ne. Když otec ohlásí, kdo je a za kým jedou, brána se otevře a oni vjedou dovnitř, zaparkuje na parkovišti. Malia vystoupí z auta a zvedne pohled k obrovské budově, která nevypadá zrovna nově a vůbec se jí nelíbí. Vypadá staře a tak trochu i zašle. Žádné barvy, prostě jednoduchá velká stavba. Působí to depresivně, do toho ještě mrholí a je částečně zataženo, to dodává na depresivním vzhledu ještě víc. Nasadí si kapuci, strčí ruce do kapes od mikiny a společně s otcem se vydá dovnitř. Tam se na recepci nahlásí a řeknou, že je doktorka Satcherová očekává. Jeden ošetřovatel je pak zavede do její kanceláře. Když vejdou dovnitř, Malia jako obvykle nepozdraví, jen se podívá na tu doktorku a začne si prohlížet kancelář. Její otec přejde k doktorce a podá jí ruku. Po telefonu už jí zhruba vylíčil, co se stalo. Doktorka se též představí a otočí pohled na Maliu, požádá jí jestli by nejdříve nemohla o samotě mluvit s její otcem. Malia se na ní nechápavě podívá, ale beze slova vyjde z kanceláře na chodbu. Začne se tam procházet a dívat se kolem.
Doktorka Satcherová a otec Malie se usadí ke stolu. Nejprve jí vylíčí, co se stalo nebo alespoň to co mu bylo řečeno, že se stalo. Přidá k tomu, že má o svou dceru docela obavy. Vylíčí jí, jak dnes brzy ráno vstal a nenašel Maliu v pokoji ani nikde v domě nebo před domem, jak se pak vrátila celá promočená a navíc trochu špinavá, jako by snad ležela někde na zemi a nezdá se mu, že se byla jen proběhnout. Také se jí zmíní o tom, jak skrývá dokonce i před ním veškeré emoce a chová se obzvlášť divně, v některých situacích. Doktorka si ho pozorně vyslechne a nakonec kývne. Řekne mu, že si s ní promluví a až poté diagnostikuje jestli jí opravdu něco je nebo je stále jen v šoku. Požádá ho, aby počkal na chodbě a poslal za ní jeho dceru.
Malia projde skoro celou chodbu, už chtěla zabočit doprava a podívat se dál, ale uslyší vrzání dveří a kroky. Otočí se a uvidí, že k ní míří její otec. Sdělí jí, že si doktorka teď chce promluvit s ní a on že počká na chodbě. Kývne a vydá se zpátky do kanceláře té doktorky, jejíž jméno si nepamatuje nebo si ho pamatovat prostě nechce. Vejde dovnitř a beze slova se usadí na židli naproti ní. Chvíli se na ní dívá a zkoumá její pronikavý pohled, který jí docela znervózňuje.) Tvůj otec mi řekl, co se stalo. Jak se cítíš po takové době být opět doma a s otcem? (Zeptá se doktorka stručně a sleduje její pohled a mimiku) Nevím, je fajn být zase doma. (Odpoví jí Malia, přičemž se dívá stranou.)Taky mi řekl, že si nepamatuješ na posledních osm let. Jaká je tvá poslední vzpomínka? (Malia na ní otočí pohled a opět jí hlavou probleskne vzpomínka na tu nehodu, zavře oči a zhluboka vydechne, poté je opět otevře a podívá se doktorce do očí) Jako poslední si pamatuji matně tu nehodu. (Řekne bez jakéhokoliv naznáku emocí. Doktorka kývne hlavou a něco si zapíše do zápisníku.) A co tvé vzpomínky na tvou matku a mladší sestru? (Malia jí probodne pohledem, nechce se bavit s cizím člověkem o své matce ani sestře. Založí si ruce na hrudi a neodpovídá) Dobře, tak zkusíme jinou otázku. Necítíš se v posledních dnech trochu jinak? Co se týče tvého projevu emocí, komunikace s jinými lidmi? (Nechápavě se na ní podívá) Jak to myslíte? Projevy emocí a komunikace s lidmi? Právě teď komunikuji s vámi, tak jak by jste posoudila mou komunikaci? (Povytáhne obočí a zavrtí hlavou. Takhle se jí doktorka zeptá ještě na několik otázek a Malia odpovídá stručně aniž by vlastně řekla něco podstatného nebo neodpovídá vůbec a někdy se jen zmateně dívá.) Nejlepší asi bude, aby ses co nejrychleji přizpůsobila tím, že začneš chodit do školy a budeš se vídat s dětmi tvé kategorie. (Pronese doktorka a sepíše Malii doporučení s upozorněním, že byla vystavena traumatickému zážitku, je háklivá na zmínku o její matce nebo sestře, uzavřená, mírně zmatená, bude nejspíše trvat než se začlení do společnosti, má částečnou ztrátu paměti a může mít návaly hněvu. Dodá tam ještě, aby při jakékoliv změně chování nebo problému, jí ihned kontaktovali a podávali zprávu každý týden. Podá jí ten papír a řekne ať ho dá ředitelce školy. Pak jí oznámí, aby se opět dostavila v pondělí odpoledne. Malia se zvedne a odejde z kanceláře. Řekne otci, že jí dala nějaké doporučení do školy a má ho zanést ředitelce. Ten se při té zmínce usměje. Myslí si, že jí rozhodně prospěje, když bude chodit mezi své vrstevníky. Ona si to teda rozhodně nemyslí. Škola? Vždyť do ní nechodila celých osm let. A vídat se s jinýma lidma její věkové kategorie? To určitě. Přečte si to doporučení a zavrtí nad ním hlavou. Ztráta paměti už jí dávno netrápí, ale nechce to říkat. Odjedou pak do města a nakoupí Malii něco málo na sebe. Později toho budou muset nakoupit mnohem víc, ale prozatím jí tohle bude stačit. Pak zamíří zpátky domů.)


Echo dom Tumblr_na1oxs2fsC1se69vko1_250Echo dom Tumblr_na1w32vPJ21se69vko3_250Echo dom Tumblr_na1w32vPJ21se69vko1_250
Návrat nahoru Goto down
 
Echo dom
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Zbytok-
Přejdi na: