Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Argent House

Goto down 
+6
Isaac Lahey
Layla Reed
Aiden
Scott McCall
Allison Argent
Rozprávač
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 4:51 pm

Ďakujem. Aj mne sa páči,síce som ho ani ja sama ešte celý zvnútra nevidela.*Pousmeje sa,kývne hlavou a spolu sa vydajú na cestu.*Aj celkom áno. Aspoň ostatní,ja stále vybaľujem. Vôbec sa mi do toho nechce,takže mám stále plnú izbu krabíc.
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 5:14 pm

Proč ne? Schovávaj tam před tebou ve sklepě mrtvoly? *Ušklíbla se, ačkoliv to tak myslela. Sice před ní možná něco schovávali, pokud ji neřekli uplnou pravdu o nadpřirozenu, ale mrtvoly asi někde zakopavali.* Docela chápu o čem mluvíš. Ono otevřít ty krabice, všechno to vyndat, roztřídit, vymyslet, kam to dát, a pak to tam dát... Moc práce. *Ve skutečnosti nyní jenom hrála, protože sama se nikdy pořádně nestěhovala. Měla jenom jednu tašku s nějakým oblečením a pár maličkostí, to bylo všechno.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 5:23 pm

Vlastne ani neviem. Proste nebol čas,síce sme v meste už asi mesiac.*Zasmeje sa a pokrčí zľahka plecami. Nejak ju nelákalo,preskúmať celý dom. Zatiaľ jej postačia tie miestnosti,čo pozná.*Mŕtvoly? Možno áno. Rozhodne by som to mala skontrolovať.*Znovu sa zasmeje a zavrtí hlavou.*Presne. Ale raz sa k tomu určite dostanem.*Usmeje sa a ruky si prekríži na prsiach pričom sleduje cestu a občas sa pozrie na Laylu.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 5:36 pm

Ale dávej si bacha na zombíky. *Zasmála se* (Doufám, že ti neexistujou) *Pomyslela si v duchu.* Myslím, že tak za půl roku otevře první krabici. A za rok už možná budeš mít vybalenou polovinu. Teda pokud se náhodou znovu nepřestěhujete. Proč jste se vlastně přestěhovali sem? Někdo z rodičů tu dostal dobrou práci?
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 5:46 pm

Samozrejme. Budem si to pamätať.*Žmurkne na ňu a zasmeje sa.*Hádam áno. Na začiatku som asi dúfala,že tu dlho nezostaneme,preto som nevybaľovala. Ale celkom sa mi tu zapáčilo.*Uzná a pousmeje sa.*Uvidíme,ako mi to pôjde.*Kývne hlavou zo strany na stranu a sleduje svoje kroky.*Ja...vlastne ani neviem. Moji rodičia asi dlho nevydržia na jednom mieste.
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 6:03 pm

(Ty to nevíš, ale já vím proč jste sem přijeli... Takže by to znamenalo, že o ničem neví) Takže jste docela stěhovavý typy... No, aspoň jsi viděla hodně věcí. *Pokrčila rameny.* Ale pokud byste znovu přestěhovali, tak by asi ten tvůj vztah se Scottem moc nevyšel... Jak to vlastně máte?
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 6:15 pm

To áno,ale radšej by som zostala na jednom mieste dlhší čas. To neustále balenie,cestovanie a hľadanie si nových priateľov sa mi nepáči.*Zavrtí nesúhlasne hlavou a pozrie sa na oblohu. V tomto meste je pomerne často zamračené,len dúfa,že dnes nebude pršať. Pozrie sa na ňu,keď začne rozprávať o Scottovi.*Ehm,tak to asi nie. Vieš,že ani neviem? Vyzerá to celkom dobre,ale nie som si istá,čo je medzi nami.
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 6:50 pm

No, měla jsem pocit, že mezi vámi něco začíná. Když jste byli na tom veřírku spolu, pak jste byli spolu další den ve škole a i předevčírem.... Vážně to začíná vypadat jako byste spolu chodili. *Uculila se na ní a v duchu protáčela oči nad tímhle pubertálním holčičím tlacháním.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 7:07 pm

*Vypočuje si ju a potom sa usmeje.*No tak možno áno. Niečo medzi nami je určite a mne sa Scott naozaj páči.*Prikývne stále so širokým úsmevom na perách. Vtom ju niečo napadne.*A čo ty a Isaac?*Rýchlo sa jej spýta nato,čo ju zaujíma. Aj ona ich pár krát spolu videla. V škole aj na párty. Nie,žeby sa jej to veľmi páčilo,ale chce vedieť čo medzi nimi je.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 7:19 pm

Já a Isaac? *Pozvedla obočí a pak se podrbala na hlavě. Uhnula pohledem a snažila se tvářit, jakože se nic neděje.* No, malinko jsme se sblížili. Ale teď jsem ho posledních pár dnů nějak míjela. (Snad mu jeho táta nic neudělal)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySat Aug 23, 2014 7:40 pm

*Sleduje jej výrazy a iba prikyvuje.*Takže zblížili,čo?*Pousmeje sa a jemne do nej šťuchne. Vlastne ani nevie,prečo na tej párty na ňu žiarlila. Veď sa jej predsa páči Scott,ale na Isaacovi niečo je.*Pristane vám to spolu.*Milo sa na ňu usmeje a porozhliadne sa. Ani nevie ako,sa ocitli uprostred námestia.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySun Aug 24, 2014 8:26 pm

*Prejde veľmi rýchlo pred dom a vojde dovnútra. Nevyzerá to dnes na najkrajšie počasie,ale keď už má plán,že si pôjde zatrénovať tak aj pôjde. Vie,že by sa inak k tomu už tak ľahko nedokopala. A pomôže jej to trochu sa odreagovať. Pred celým týždňom sa jej to rozhodne zíde. Vybehne do svojej izby a pozrie sa na všetky tie krabice,porozkladané po celej izbe. Povzdychne si a prejde k jednej z nich. Mala si aspoň na tie krabice napísať čo v nich je,aby sa jej to lepšie hľadalo,ale pri balení sa jej to zdalo celkom zbytočné. Už chápe prečo to ľudia robievajú. Zišla by sa jej s tým trochu pomoc,ale nechce nikoho otravovať. A ani moc nepotrebuje,aby s ňou dnes šiel otec. Rada pôjde sama,aspoň si prečistí hlavu. Začne si prezerať jednu krabicu po druhej a hľadať svoj luk.*
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySun Aug 24, 2014 9:16 pm

*Sprudka sa posadí na posteli. Párkrát sa len zhlboka nadýchne, pričom sa díva uprene niekam pred seba na stenu a v duchu si opakuje, že to nebolo nič, len nočná mora. Znovu vydýchne a na pár sekúnd privrie oči, akoby si myslela, že sa zobudí do krásneho rána bez nejakých zvláštnych snov, ktoré jej budú celý deň prebiehať pred očami. Pokrúti hlavou a prejde si rukou po mokrom čele. Vlasy si pritom pohybe hneď aj odhrnie z tváre a pozrie sa na skrinku vedľa seba, kde má položené menšie digitálne hodinky. Bolo za päť minút šesť ráno a ona už bola hore, aj keď vstávať vôbec nemusela. Sťažka si povzdychne a odkope od seba nohami prikrývku, pričom sa pomaly postaví na bosé nohy. Do zrkadla v izbe sa radšej ani nepozerá a ide rovno do kúpeľne, kde zo seba zhodí nočnú košeľu a dá si dlhú sprchu, aby ju trochu prebrala. Následne je v kúpeľni ešte asi ďalšiu hodinu, aby zo seba spravila trochu človeka, pretože sa zdala byť neobvykle bledá a pod očami mala priam čierne kruhy. Tiež si skontrolovala škrabnutie, ktoré sa už pekne hojilo, tak si naň naniesla už len nejaký krém s vitamínmi na podporu hojenia jaziev a vrátila sa späť do izby, aby sa mohla prezliecť zo župana. Dala si čierne legíny s nejakým dlhším topom a tenkú čiernu mikinu, ktorú si vnútri mohla nechať rozopnutú. Pomaly zišla dole do kuchyne, kde ešte o takomto čase v nedeľu nebola ani Victoria a spravila si nejaké raňajky, pričom sa aj s kávou odobrala späť hore do izby, kde si robila nejaké poznámky do školy. O pár hodín na to videla Allison z okna, ako ide von s nejakým dievčaťom, ale bola rada, že si našla tak rýchlo priateľov. Mierne sa pousmeje, zatiahne závesy a ide za Victoriou do obývačky, kde sa dlhý čas rozprávajú a pozerajú nejaké filmy, než si Victoria spomenie, že musí ísť niečo vybaviť do mesta, a tak do pár minút odíde. Ona samozrejme zostane v obývačke, kde sa rozvalí na gauči a pchá do seba nejaké keksy. Zrazu začuje, ako sa otvorili dvere a keďže pochybuje, žeby sa už vrátila Victoria, tak vie, že to bude najskôr Allison. Chvíľu premýšľa či má ísť za ňou, ale keďže ju ten film neopísateľne nudí, vypne telku, pomaly sa pozbiera na nohy a vyjde po schodoch za ňou do jej izby. Pomaly sa zastaví pred dvermi a už ich otvárajúc zaklope niekam do prostred, pričom ju vidí zohnutú nad nejakými krabicami, akoby niečo hľadala. Vlastne Victoria jej hovorila, že sa Allison ešte poriadne nevybalila, ale takto to vyzerá, akoby sa veľmi nevybaľovala vôbec. Mierne sa uškrnie a prejde dverami dnu do izby.* Hľadáš niečo? *Mierne podvihne obočie.* Alebo si sa konečne rozhodla začať vybaľovať a nevieš, kde začať?
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySun Aug 24, 2014 9:39 pm

*Prehrabáva sa už dobrú chvíľu vecami,ale svoj luk a šípy stále nemôže nájsť. Vážne má chuť polovicu z tých krabíc vyhodiť,ale všetky veci čo sú tam,sú pre ňu potrebné. A taktiež je tam veľa spomienok. Započuje klopanie na dvere a následne Darcy v nich.*Áno,hľadám. Môj luk. Vážne nemám tušenie,kam som ho dala a to som si chcela ísť dnes po dlhom čase trochu zatrénovať.*Povzdychne si a chytí sa za čelo. Prejde k posteli a posadí sa na ňu.*Vybaľovať? Ja? Nie,to zatiaľ nehrozí. Síce už by som s tým začať mohla,ale vôbec sa mi do toho nechce. No zišlo by sa mi tu trochu viac miesta,tých krabíc je až priveľa. Neviem kde som prišla k toľkým veciam.*Pokrčí plecami a zazubí sa na ňu.*Takže,ak mi chceš pomôcť,môžeš začať.*Poukáže rukou na krabice a pritom sa rozvalí na posteli.*Ja potrebujem prestávku.*Ešte k tomu dodá a ruky roztiahne do vzduchu,pričom po chvíli klesnú vedľa nej.*
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySun Aug 24, 2014 9:59 pm

*Keď povie, že hľadá svoj luk, tak len mierne podvihne obočie, akoby si overovala, že počula dobre. Bolo by vlastne skvelé, ak by začala znovu trénovať, mohla by sa tak pripravovať na to, čo ju bude čakať a ani o tom nevedela. Mierne sa pousmeje a kývne hlavou.* Vlastne je to skvelý nápad, trochu športovej aktivity ešte nikomu neuškodilo a tvojho otca to vždy potešilo, takže by si naňho mohla urobiť dojem a on by viac a viac uvažoval nad tým čiernym BMW, alebo si to chcela Mercedes? *Tvári sa, že premýšľa.* Nie, nie vlastne už viem...Limuzínu aj so šoférom. *Uškrnie sa pobavene a prekríži si ruky na hrudi.* Raz to budeš musieť všetko postaviť na svoje nové miesto, čím dlhšie to budeš odkladať, tým viac na to budeš nadávať a tým dlhšie budeš tráviť čas hľadaním niečoho, čo by si mohla mať pod nosom, ak by si sa konečne vybalila. *Pokrúti hlavou nad jej prístupom. Typický lenivý tínedžer.* Možno by si mohla uvažovať, žeby si to zriedila a polovicu z vecí dala na charitu, v tom prípade by tie veci konečne nabrali svoj úžitok a neležali zahádzané na dlážke v tvojej izbe v krabiciach. *Poukáže na tú kopu kartónu. Keď jej povie, že ak chce pomôcť, tak môže začať a rozvalí sa ako posledné chúďa na posteli, tak mierne prižmúri oči, prejde k jej posteli, zdvihne jeden vankúš a hodí jej ho priamo do tváre, pričom si prekríži ruky na hrudi.* A keby si sa vybalila, tak by si vedela, že luk aj so šípmi tu vôbec nemáš, pretože je dole v garáži. *Vie to, keďže ho tam videla, keď čistila zbrane.* Takže vstávaj, idem s tebou...Aspoň budem mať istotu, že ťa v lese nič nezožerie. *Usmeje sa pobavene.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySun Aug 24, 2014 10:21 pm

Otec mi včera pripomenul,že by som mohla luk vytiahnuť a podobne. A tiež si myslím,že je to dobrý nápad. No nie som si istá,či ho ešte vôbec aj viem chytiť do ruky. Už je to dlhý čas,odkedy som naposledy strieľala. Ale potrebuje to cvik,aby som nevyšla z formy už úplne.*Kývne hlavou a pousmeje sa. Celkom sa nato už aj teší. Rozhodne,ale musí ísť niekedy aj s otcom. Tiež jej dobre poradí. Keď znovu začne spomínať autá a robiť si z nej srandu,tak sa na ňu zamračí.*Teraz si zo mňa s otcom neprestanete robiť srandu,však?*Nadvihne obočie a nechápavo zavrtí hlavou. Čo je na tom,že chcela trošku drahšie autá? Nič.*Ale to je veľmi nadlho. A teraz som pomerne zaneprázdnená.*Pousmeje sa. Vyhovára sa nato,že je zaneprázdnená čo je pravda len tak trochu. Skôr sa jej do toho nechce. Ešte aj vidí koľko toho je.*Na charitu? Nie,ja všetky tie veci potrebujem a používam!*Hneď zatrhne jej nápad. Nikde nebude nič dávať,aj keď to nepoužíva. Nechce si priznať,že viac ako polovica z tých vecí nebola použitá najmenej rok.*Hej,Darcy!*Okríkne ju,keď po nej hodí vankúš a zasmeje sa.*Vážne?*Troch začudovane sa na ňu pozrie a keď jej povie,že ide s ňou,prikývne. Síce chcela ísť sama,ale spoločník jej nezaškodí.*Jasné,jasné. Ale ja sa o seba viem postarať.*Žmurkne na ňu a sťažka sa postaví z postele. Prejde k dverám a hneď mieri dolu a následne do garáže.*
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySun Aug 24, 2014 10:55 pm

*To znamenalo, že ju na to Chris predsa len pomaly ale isto chystal. Mierne sa nad tým pousmiala a našpúlila zamyslene pery.* Ak sa to raz dobre naučíš, tak ti držanie pôjde už skoro automaticky, so zamierením môžeš mať trochu problém, ale určite potrebuješ cvik, presne ako hovoríš. *Kývne k nej súhlasne hlavou a mierne sa zasmeje nad jej výrazom, keď si z nej znovu začala mierne uťahovať. Už chápala, na čom sa Derek tak bavil, ale stále sa jej to nepáčilo. Možno si najbližšie zoberie aj zbraň a on pochopí, že by už nemal šancu. A potom by ju nahlásil na polícií a ona by musela vysvetľovať, ako si dovolila na nejakého človeka mieriť zbraňou. To bol dnešný systém. Na chvíľu sa tvári, akoby nad tým premýšľala, pričom sa díva niekam na strop.* Hmm...*Zatiahne váhavo.* Nie. *Pokrúti rozhodne hlavou a kútiky úst sa jej automaticky podvihnú dohora.* Máš pravdu...Ležanie na posteli a čumenie do stropu je vážne namáhavá práca, nechceš vystaviť diplom? *Ona sama mala čo hovoriť, keď pred pár minútami ešte ležala na gauči pred telkou. Ale ona bola staršia a...a proste mala pravdu, starší majú vždy pravdu, teda až na Chrisa, on je výnimkou. Keď povie, že to potrebuje a používa, tak podvihne obočie a zohne sa ku prvej krabici, čo uvidí a ktorá je aj otvorená, keďže tam hľadala ten luk. Vytiahne z tadiaľ veľkého ružového motýľa, priam posiateho trblietkami na krídlách, ktorého si desaťročné dievčatá väčšinou vešajú niekam na skriňu alebo na luster. Jej obočie sa zdvihne ešte vyššie.* A vysvetlíš mi na čo presne potrebuješ toto? A netvrď mi, že máš k nemu nejaký citový vzťah, vieš v určitom veku by si sa dievčatá mali týchto vecí už dávno zbaviť. *Pokrúti hlavou a položí ho späť do krabice.* Najbližšie ma neprovokuj, ak to nechceš schytať dvakrát. *Pohrozí jej s istou iróniou v hlase, ale za to na tvári má pohľad, akože to myslí smrteľne vážne.*Strieľala som si z teba už niekedy?...Som prekvapená, že si si ho nevšimla, to máš z toho, že si sa ešte ani veľmi neobzrela po dome. *Mierne prižmúri oči. Buď pôjde nakupovať alebo bude sedieť pred telkou, čiže si vyberá možnosť tri, a to je ísť s jej najobľúbenejšou sesternicou do lesa cvičiť strieľanie na luku. Teda až na to, že Allison bola jej jediná sesternica, ale to už nebolo dôležité.* Iste, iste...Hlavne sa cestou po schodoch nepotkni. *Uťahuje si z nej znovu, ale pravdou je, že ju len tak rodinne naťahuje. Ide samozrejme dole za ňou, keďže sa tak či tak chcela pozrieť, či má v aute dosť benzínu.* Ak chceš, môžeš šoférovať, aspoň si to môžeš nacvičiť, keď budeš mať vlastné. *Pokrčí plecami a vojde za ňou dnu do garáže, pričom jej poukáže na stojan za širšou skrinkou, v ktorej nenápadne stojí jej luk. Šípy sú hneď v poličkách za sklom, ktoré ide jednoducho otvoriť.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySun Aug 24, 2014 11:18 pm

Máš pravdu. Vlastne...Už sa nato,že znovu chytím do rúk luk,veľmi teším. Celkom mi to chýbalo,teda,aj keď som nato tak nejak zabudla.*Uchechtne sa a ruky si dá za hlavu,čím si ju podoprie tak,aby videla na Darcy.*Wau,tak to vám veľmi pekne ďakujem. Týmto mi krásne spríjemňujete deň.*Ironicky prehovorí a pritom sa nadšene usmeje. Veď ich to raz prejde,ale nevie kedy. Tak skoro to určite nebude.*Robím aj iné,dôležité veci. Nemôžem si ani na chvíľu oddýchnuť? Veď už aj ja začínam starnúť.*Nahodí smutný výraz a následne sa zasmeje. Najmladšia z rodiny,ale hovorí o tom,ako starne. Nato ešte bude mať veľa času. Sleduje ju,ako ide k jednej krabici,pričom sa posadí do tureckého sedu. Prižmúri oči,keď vyberie nejakú vec,o ktorej ani netuší,žeby ju niekedy mala.*Ehm...*Pozrie sa na veľkého motýlika a poškriabe sa na hlave. Postaví sa,prejde ku krabici kam ho odložila a vytiahne ho.*Možno k nemu nemám citový vzťah,ale páči sa mi.*Nájde jednoduchú odpoveď a položí ho na jej toaletný stolík.*A už má úžasné miesto a skrášľuje mi izbu. Vidíš? Takto sa tu nájde miesto pre všetky moje veci.*Pousmeje sa a pozrie sa na toho motýlika. Je to detské,ale príde jej to celkom zlaté.*Samozrejme.*Prevráti očami a usmeje sa na ňu.*Jasné,že nie. Načo by som si pozerala celý dom? Stačí mi,že trafím do izby a do kuchyne. Čo viac mi treba?*Rozhodí rukami do vzduchu a pokrčí plecami. Raz si ho určite obzrie. Verí,že tá veľká chvíľa niekedy príde. A určite tu ani nie je nič zaujímavé. Možno mŕtve telá o ktorých hovorila s Laylou.*Prosím ťa,Darcy,už mlč!*Zavrtí hlavou a sladko sa na ňu usmeje. Rýchlo prejde do garáže a pozrie sa na svoj luk a následne na šípy. Nemala tušenia,že to je tu.*Naozaj? Super. Teda nie som v šoférovaní ešte práve najlepšia,takže sa budem snažiť...*Radšej sa stopne,kým dopovie celú vetu.*Akoby si teraz nič nepočula.*Nevinne sa pousmeje a zoberie si kľúče od jej auta,ktorá vysia pri všetkých ostatných na stene. Zoberie si svoj luk,šípy,položí si ich do auta a ide si sadnúť na miesto vodiča.*
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptySun Aug 24, 2014 11:48 pm

*Nič z toho, čo povedala pred tým už nekomentovala, len sa pobavene uškŕňala alebo prevracala očami. Starnúť...To asi ťažko. Kiežby mala jej vek a nemusela sa každé ráno báť, že ju za chvíľu čaká šedivenie vlasov.* Je to obyčajná tretka Allison, ale ak chceš pohoršovať svojich priateľov, keď sa prídu navštíviť, tak si to tam pokojne nechaj. *Kývne sarkasticky hlavou.* Možno kúpelňa, ale uznávam...Nie všetci ľudia pravidelne dodržujú hygienu. *Pokrčí neurčito plecami a keď jej povie, aby mlčala, len obranne zdvihne ruky do vzduchu a pomyká hlavou mierne do strán.* Veď už mlčím, už mlčím...*Zamumle s výdychom a obuje si cestou pri komode vysoké čižmy, pričom počká, kým si Allison zoberie všetko, čo potrebuje na strieľanie - čiže luk a šípy, aby mohli ísť. Keď však začne hovoriť o tom, že nie je v šoférovaní najlpšia a naznačí niečo ako, budem sa snažiť nehavarovať a nezničiť ti auto a nedolámať nejaké kosti, prinajlepšom, tak len trochu zhrozene nakrčí obočie a pokrúti nad sebou hlavou.* To som ti vážne dovolil riadiť moje auto a ešte naznačila, že do neho dobrovoľne nastúpim? *Spýta sa akoby samej seba a radšej rýchlo spojí pery k sebe do úzkej línie.* Kam sa podel môj pud sebazáchovy? *Asi dostal nohy a utiekol kade ľahšie. Mizera jeden. Nakoniec si len sucho povzdychne, otvorí vchod do garáže, aby mohla vyjsť s autom, pričom keď vyjde, tak ho za sebou zavrie a sadne si na miesto spolujazdca vedľa nej, pričom sa rýchlo pripúta.* Ak cestou do niečoho narazíš, je ti jasné, že ťa zabijem a potom to poviem tvojmu otcovi, ktorý ti nikdy nekúpi žiadne auto, ale to bude jedno pretože budeš mŕtva. *Samozrejme len žartovala, vedela, že Allison má skúšky na vodičák poctivo za sebou.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptyMon Aug 25, 2014 12:03 am

To si píš,že si ju tam nechám.*Žmurkne na ňu a usmeje sa. Vlastne má pravdu. Keď príde domov,rýchlo sa tej veci na stolíku musí zbaviť. Je to dosť trápne. No dá ju len späť do krabice,aj tak si ju chce nechať,na pamiatku. Vlastne všetky veci si necháva na pamiatku,síce ani netuší či ich niekedy používala.*No našťastie,ja medzi tým nečistotných ľudí nepatrím. A do kúpeľne mi vedú dvere z izby,ako si si mohla všimnúť,keďže je to tak asi v každej izbe. Takže naozaj mi stačí poznať kde je kuchyňa a moja izba.*Pousmeje sa na ňu a kývne hlavou k jej kúpeľni. Nadšene si sadne na miesto v jej aute. Neverí tomu,že jej dovolila šoférovať. Toto sa jej ešte nestalo. Nemá vodičský preukaz dlho,ale už to nejaká doba bude. Odvtedy,ako spravila skúšky,ale za volantom nesedela. Nemala tú príležitosť.*Jasné,jasné. Rozumiem. Uvidíš,ja to zvládnem.*Zasmeje sa s kývnutím hlavy a zastrčí kľúče do zapaľovania. Vyjde z garáže,prejde hneď na cestu pred ich domom a vyrazí rýchlo do lesa. Teda tak rýchlo,ako by sa malo ísť podľa predpisov. Chce aby Darcy videla,ako dobre vie jazdiť.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptyTue Aug 26, 2014 10:49 am

*Večer ako prídu domov s Darcy,rýchlo v garáži odloží luk so šípmi a popraje jej dobrú noc. Vyjde hore do svojej izby a vyčerpane sa zvalí na posteľ. Po chvíli sa zdvihne a prezlečie sa do pyžama. Umyje sa,nachystá si pár vecí do školy a skontroluje svoj laptop a mobil. Márne čaká,že by niekoho zaujímalo čo s ňou je. Celý víkend sa nikto ani neozve. Ľahne si do postele a po chvíli premýšľania zaspí. Ráno sa zobudí tesne pred tým,ako jej má zapípať budík. Natiahne sa cez celú posteľ a ešte pár minút len tak sleduje strop. Vôbec sa jej nechce ísť do školy,ale asi by jej to doma neprešlo. Dá si rýchlu sprchu,upraví sa a následne sa oblečie. ( http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/d1/d7/09/d1d709163341eceb497a772fd04fcb00.jpg ). Zbehne dolu po schodoch a odpije si z kávy,ktorá je na stole. Nečaká na Darcy,ani na raňajky a rýchlo sa vyberie von z domu. Mieri do školy.*
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptyTue Aug 26, 2014 5:35 pm

*Zaspala až neskoro v noci, pričom pred tým asi polhodinu opäť pozerala z okna na nočnú oblohu a ulicu pred ich domom. Nakoniec si okno nechala otvorené a šla spať. Ráno sa nemusela nikam ponáhľať, prezliekla sa, v kúpeľni zo seba trochu spravila znovu človeka a šla do kuchyne spraviť si kávu. Celkom pritom zabudla na svoju včerajšiu halucináciu, ale možno to bolo len tým prostredím alebo zostala vnútri traumatizovaná z toho, čo sa stalo, keď s Chrisom boli na rajóne s tým Alfom, aj keď ona sa cítila byť úplne v poriadku. Proste na to nebude myslieť a už sa to nestane. Otvorila poličku nad linkou a chcela si vybrať kávu, avšak zistila, že púzdro na ňu je prázdne, čo znamenalo, že Victoria ju najskôr zabudla kúpiť alebo sa dnes ráno proste minula posledná. Povzdychla si, odložila prázdne púzdro späť na poličku a vybrala si namiesto kávy pomarančový džús, aj keď jej to veľmi nepomohlo. Naraňajkovala sa, pozdravila Victoriu, ktorá práve zišla dole po schodoch a rozhodla sa, že najskôr skočí nejakú kúpiť, aby sa zajtra vôbec mohla prebrať, keď bude vstávať do školy, keďže má prvú hodinu. Prejde cez halu, zhrabne si kľúče z botníka, prezuje sa do čižiem a prejde do garáže, z kadiaľ svojím autom pomaly vyrazí do mesta.*
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptyTue Aug 26, 2014 8:27 pm

*Když ucítí jak ho Allison chytla za ruku, tak se podíval na jejich ruce, pak na ní a pousmál se. Úplně zapomněl, že je dneska úplně, takže by měl co nejdříve vypadnout a sehnat ty řetězy* Tak.. už jsme tady *poví když uvidí Allisonin dům*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptyTue Aug 26, 2014 8:37 pm

*Išli spolu ruka v ruke až pred garáž a tam ho pustila. Vytiahla si kľúče a malým ovládačom na nich otvorila dvere. Vošla dovnútra a poukázala na Scottov bicykel,ktorý stál opretý o stenu. Avšak ho nenechala len tak si ho zobrať,pritiahla si ho k sebe a obmotala ruky okolo jeho krku.*Máš dnes čas? Mohli by sme večer niečo podniknúť.*Jemne ho pobozká a následne sa usmeje. Celkom jej cez víkend chýbal,takže by jej to nejak mohol vynahradiť.*
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 EmptyTue Aug 26, 2014 8:42 pm

*Chtěl se vydat pro své kolo, ale nějak ho Allison zdržela, tak se na ní vyjeveně koukne a chytne jí za pas* No.. jsem už domluvený se Stilesem *pokrčí rameny* Co třeba zítra? *pozvedne obočí a políbí jí na špičku nosu. Když mu znovu zavibruje mobil v kapse, tak ho rychle jednou vytáhne, natočí ho tak, aby to Allison neviděla a odepíše.*
kód:
To ještě nevím, ale někde daleko. Nevím jak to bude probíhat. Doufám, že jsou ty řetězy pevné.. A Kojodlak? To mi pak musíš vysvětlit..
*odepíše mu a podívá se zpátky na Allison* Tak zítra? *znovu jí políbí* zítra budu celý tvůj.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Argent House - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Argent House
Návrat nahoru 
Strana 8 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Lahey House
» Stilinski House
» Martin House
» Hale House
» Whittemore House

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: