PříjemHledatRegistracePřihlášení

Martin House

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Rozprávač
Admin

Počet príspevkov : 47

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Martin House   Martin House EmptyWed Jul 23, 2014 11:47 am

Dvojposchodový dom rodiny Martin.
Martin House Tumblr_mb6h2zAYsW1rhenloo4_500
Návrat nahoru Goto down
https://teenwolfrpg.slovakforum.net
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Počet príspevkov : 198

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptyMon Aug 04, 2014 12:54 pm

(Ráno vstane, protáhne se ještě v posteli a zamáčkne budík, který ji probudil. Vyskočí z postele a nejdřív jde do koupelny, kde si udělá ranní hygienu a rozčeše si vlasy. Potom si oblékne šaty, protože to vypadá, že dnes bude opravdu teplo, sedne za svůj kosmetický stůl a tam se nalíčí. Teprve potom si pracně vyčeše drdol. Vezme si svou kabelu, nahází do ní pár věcí, které bude ve škole potřebovat a vydá se z domu směrem ke škole.)
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptyThu Aug 07, 2014 4:16 pm

(Přijde domů a je celá otrávená. Vleze si do sprchy a pak do postele. Nemá chuť si ani číst, takže hodně rychle usne.)

Martin House Large
Martin House Tumblr_mj34vrHhdn1qb0uuxo3_500
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptyThu Aug 07, 2014 7:23 pm

(Vstala celá rozmrzelá a nafrčená. Dneska nemá moc dobrou náladu. Ještě k tomu venku je opravdu hnusně, takže jí to moc nepřidává. Stejně se ale o sebe pečlivě postarala a upravila se. Martin House 2cc7ede73d673568a70ac726532fe2fe Pak si vzala všechny potřebné věci a vydala se cestou do školy. Zase vyšla o něco dřív. Nějaká jí to tak poslední dobou vycházelo.)

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 10:52 am

(Přijede domů Jacksonovým autem. Naštěstí s ním nic neudělala, snad se jí povede ho dovézt zpět taky v pořádku. Když o tom tak přemýšlí, vážně by si ráda šla zaběhat, jak řekla odpoledne Stilesovi. Sice se už teoreticky koupala, ale vlasy si neumyla a to rozhodně chtěla, takže se rozhodla se převléknout do sportovního a opravdu si jít zaběhat směrem do rezervace a až se vrátí, tak se osprchuje a umeje si hlavu. Vyrazila tedy z domu a mířila směrem k rezervaci. Zatím jen zahřívacím tempem.)

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 5:05 pm

(Celou cestu mlčela. Ono asi ani nebylo moc vhodné mluvit o tom, co se tam v lese vlastně stalo, když je vezl domů policajt. Možná by něco od Aidena zjistila pohledem do očí, ale ona se na něj ani nepodívala. Celou dobu koukala ven z okýnka. Bála se mu podívat do očí, bála se, že budou znovu takové, jaké byly předtím - rudé. Jak je tohle vůbec možné? Nechápe to, nerozumí tomu. Stále si snaží namluvit, že se jí to jenom zdálo, i když je to chabé přesvědčování. Když ji vyhodili doma, jde do svého pokoje, dokonce se i zamkne, panenku položí na postel a jde si dát hodně studenou sprchu. Když konečně vylezla, tak se vrátila do ložnice a svezla se u postele. Zvřela oči a před očima jí celý ten incident probíhal.)

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

Počet príspevkov : 96

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 5:19 pm

(Celou cestu se chová, co nejvíce nenápadně, i když stejně upoutává dost pozornosti a ještě, aby ne, když má na sobě delší sportovní tílko a sportovní kraťasy, má mokré vlasy, protože v nemocnici si je nevysušila a ke všemu nemá boty. Po nějaké době konečně dojde na adresu, kterou jí prozradil šerif a doufá, že to je opravdu adresa, kde bydlí Lydia. Dojde pomalu až ke dveřím. Chvíli se dívá na dveře, ale nakonec zazvoní.)
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 5:34 pm

(Z přemýšlení a naprostého chaosu ji vytrhne zvonek domovních dveří. Nechce se jí dolů, nechce se jí vylézat z pokoje, ale její máma není doma a co když je to něco důležitého? Rychle na sebe hodí nějaký tílko a kraťasy, odemkne dveře pokoje a jde dolů po schodech. Pak otevře dveře, už chce něco říct, ale náhle oněmí a s otevřenou pusou se dívá na Maliu. Stojí tam ve dveřích jak prkno.)

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 5:47 pm

(Přešlapuje na místě a čeká až jí někdo otevře. Když jí konečně otevře Lydia, podívá se na ní.) Ahoj... (Lehce se pousměje. Vlastně neví, co by jí měla říct) Ehm já... Přišla jsem ti poděkovat za ty půjčené kraťasy a ... (Vydechne a podívá se na zem) ...viděla jsem tě, jak jsi sebrala ze země tu panenku.
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 5:55 pm

Ahoj... (zamrká... tohle je divné... ta holka, ta holka, co teď před ní stojí byla kojot. Je si tím naprosto jistá. A Aiden... Aiden taky není člověk. Sakra, co to má znamenat?) Asi pojď dovnitř. (Řekne, jako by si tím nebyla jistá, ale uhne jí, aby mohla vejít.) Tu panenku mám. Upustilas ji, chtěla jsem ti ji dát, až budu zítra na stanici... (Pak si to uvědomí) Co tady vlastně děláš? máš být v nemocnici? A jak mi vysvětlíš to, co se stalo v tom lese. (ptá se jí zmateně a se strachem v očích.)

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 6:04 pm

(Když jí řekne, aby šla dovnitř, pomalu vejde a zavře za sebou dveře, pak se otočí zpátky na ní) Já vím, chtěla jsem si pro ní dojít, ale nedovolili mi to a pak jsem viděla, jak jsi jí sebrala.. (Pokrčí rameny a pak nakrčí čelo a zmateně se na ní podívá) Nechtěla jsem tam být a co myslíš tím, že ti mám vysvětlit, co se stalo v lese? (povytáhne obočí) Co se stalo v lese? (Nepamatuje si ani to. Má prostě totální okno. Snaží si vzpomenout, co se stalo v tom lese a hlavně, jak se tam dostala, ale nic. Před očima má furt jen jednu scénku a to, jak jede s matkou a sestrou v autě, ale uvědomuje si, že se to stalo už před několika lety, protože jí v té době bylo 9 let)

Martin House Tumblr_na1oxs2fsC1se69vko1_250Martin House Tumblr_na1w32vPJ21se69vko3_250Martin House Tumblr_na1w32vPJ21se69vko1_250
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 6:12 pm

Co se stalo v lese?! (zasměje se se zoufalstvím v hlase... možná už z toho zešílela.) Já tomu sama nechci věřit, tomu, co se stalo. Přijde mi to... Je to hloupost, prostě to nejde. (odmítá tomu věřit, kroutí rychle hlavou a dívá se někam do prázdna. Pak ale najednou upře pohled na Maliu.) Byla jsi kojot. Přísahám bohu, že jsi mě povalila na zem jako kojot a pak... Aiden... ježiši...  tohle je absurdní, tohle nejde... štípni mě (natáhne k ní ruku)

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 6:37 pm

(Povytáhne obočí a pozoruje její reakci, vůbec jí nechápe. Poslouchá jí a když řekne, že byla kojot, tak se začne smát) Byla jsem kojot? Neuhodila ses do hlavy? (Zavrtí hlavou, tohle jí přijde absurdní a ta holka jí přijde dost na hlavu. Přemýšlí jestli si nemá jít pro tu panenku a zmizet. Když jí řekne, aby jí štípla, tak to udělá až na to, že jí štípne dost silně a Lydie tam má teď na tom místě pár kapek krve.) Promiň, nechtěla jsem tolik. (Podívá se na svou ruku a pak na tu malinkou ranku na ruce Lydie. Neuvědomila si, že použila tolik síly a vlastně se ani nenamáhala. Prostě jí štípla a najednou tohle, normální člověk by se musel aspoň trochu snažit, teda pokud by neměl nějaké nehty, která snadno protrhnou kůži, ale ona měla dost krátké nehty. Byla jsi kojot Vzpomene si na její slova a najednou se jí začne vracet pár vzpomínek. Třeba na to, že žije v jeskyni nebo žila. A také i na ten dnešek, jak vystartovala po Lydii a pak ten kluk, z kterého cítila vlka na ní zařval a ona se proměnila) Byla jsem kojot, vystartovala jsem po tobě a pak ten vlk teda kluk.. (Začíná jí to všechno postupně docházet a postupně se jí vrací vzpomínky na posledních 8 let, ale odzadu, jako by si pouštěla film, ale od konce na začátek.)

Martin House Tumblr_na1oxs2fsC1se69vko1_250Martin House Tumblr_na1w32vPJ21se69vko3_250Martin House Tumblr_na1w32vPJ21se69vko1_250
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 6:47 pm

Auu! (zasyčí a podívá se na tu ranku, co jí Malia způsobila. No, alespoň si tím ověřila, že rozhodně nesní a nezdá se jí to.) Ano, byla jsi kojot a kéž bych byla padlá na hlavu, nebo možná jsem, já nevím. (máchne rukama do strany a vážně se tváří trochu pološíleně. Když jí začne převypravovat, co se dneska stalo a že Aiden je vlk, zamračí se a začne kroutit hlavou) Vlk. Aiden je vlk. A já jsem asi panenka Barbie? (vyjedkne. Nemohla tohle vstřebat, nešlo to... ne, ne, někdo si z ní jen hloupě vystřelil. Aiden si z ní jistě vystřelil a je s touhle holkou domluvený. Ale proč by po ní pak chtěl, aby zavolala policii? Chytne se za hlavu a snaží se dýchat, pak zase vzhlédne.) Potřebuju alkohol.

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 7:06 pm

(Kývne) Pokud se ten kluk jmenuje Aiden, tak jo je vlk. Nebo aspoň poloviční, nevím. Ale cítila jsem z něj vlka a proto jsem byla ještě víc agresivní, když mě srazil k zemi. Kojoti nemají rádi vlky. Nevypadáš ani zdaleka jako panenka Barbie teda. (Změří si jí pohledem ani trochu nechápe, proč tak vyšiluje a chová se divně. Povytáhne obočí a pozoruje jí) Alkohol? Proč? To je vlastně jedno. Můžeš mi dát tu panenku? A já pak hned zas zmizím domů.

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 7:32 pm

Mám ti dát panenku a ty půjdeš domů? (podívá se na ni nevěřícně a začne se smát) A jako kam domů? Zalezeš si do nory v lese? Máš být v nemocnici. (podívá se na ni přísně.. rozhodně z toho nechce mít průšvih) A zítra máme vypovídat... i když... bože, co mám asi vypovídat, když jsem viděla, co jsem viděla?! (vykulí oči a skousne si ret.) A navíc... takhle tě nikam nepustím. (koukne na ni) Vypadáš příšerně. Stiles. (napadne ji to z ničeho nic. On je syn šerifa, on bude vědět, co mají dělat. Byla si jistá, že rád strká nos do práce svého táty.) Půjdeš se mnou na večírek. Půjčím ti šaty a budeš se snažit být nenápadná. Já si tam promluvím se Stilesem, je to syn šerifa, on nám pomůže.

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 7:40 pm

(Zamračí se, když řekne, že si zaleze někam do nory v lese) Ne, do jeskyně. Kojoti nežijí v norách. (Koukne na ní jako na blbce, který ani neví, že kojoti nežijí v norách) Jsem zdravá, tak proč bych byla v nemocnici? (Otráveně vydechne a protočí oči) Fajn, půjdu s tebou na večírek. Bude tam aspoň nějaké jídlo? Umíram hlady, protože jste mě vyrušili z lovu. A mam jednu podmínku. Žádné šaty ani sukně na mě nenavlíkej.

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 7:55 pm

Samozřejmě, že kojoti nežijí v norách. (vyštěkne trochu) Byla to jen sarkastická poznámka, tak jsem použila slovo nora. (vydechne...Hlavou jí pořád běží to, že tu před ní vlastně stojí kojotodlak a Aiden je zřejmě vlkodlak. Copak uvízla v nějakým béčkovým hororovým filmu?) Pojď se mnou nahoru. (pokyne jí a vydá se nahoru. Otevře skříň a začne ze svého šatníku vyhazovat oblečení) To ne, tohle ne... tohle by šlo (hodí to na jinou kupičku) Tohle rozhodně jo. (kývne si pro sebe a snaží se rozptýlit výběrem oblečení pro obě dvě. Nakonec poskládá dva outfity i s botami. Jeden pro ni Martin House Holiday-Party-Outfit-13a druhý pro Maliu.Martin House Keg-party-outfit ) Obleč se a vyrážíme, pokud nechceš udělat něco s vlasy. (Jí mezitím docela uschnuly... nechá si je rozpuštěné a oblékne se. Když se oblékne i Malia, tak si ji prohlídne a vyrazí ze dveří.) Jo, už sis vlastně vzpomněla na jméno? (zeptá se jí, když jdou po schodech. Pak vyjdou z domu.) Nasedej (pokyne k autu a sama si nasedne na místo řidiče a pak nastartuje, když je Malia v autě a vyrazí k Jacksonovi.)

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptySat Aug 09, 2014 8:10 pm

Jak jsem měla vědět, že to je sarkastická poznámka a že si opravdu nemyslíš, že kojoti žijí v norách? (Vydá se s ní nahoru a pak jí pozoruje, jak vyhazuje oblečení) Pane bože (První člověk se kterým po tolika letech mluví a je to zrovna nějaká holka ujetá na módu a nejspíše i dokonalost podle toho, jak si vybírá oblečení. Vezme si pak oblečení, které jí Lydia podala a oblékne si ho, zapne si kolem krku řetízek a obuje si boty. Koukne na sebe do zrcadla, není to tak hrozné, jak si myslela, vlastně se jí to docela líbí až teda na ty boty, ty by nejraději vyměnila hned za nějaké bez podpatku. Kabelku hodí pak na postel, protože si do ní stejně nemá, co dát a navíc by jí asi nebavilo jí furt tahat sebou. Vlasy jí také mezitím uschly, takže si je nechá, tak jak je má, i když vypadají trochu neupraveně. Rozejde se z pokoje s Lydiou.) Jo asi jo. Jmenuju se Malia, aspoň myslím teda. (Vyjde z domu a nasedne do auta, ke kterému míří Lydia)

Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski

Počet príspevkov : 136

Martin House Empty
PříspěvekPředmět:    Martin House EmptyMon Aug 11, 2014 2:54 pm

Presne to tým chcem povedať, akurát si nemyslím, že sa toho od teba niekedy dočkám, ale ak do budúcna zostaneš človekom a trochu sa uvedomíš, tak mi môžeš poslať aspoň pohľadnicu s ďakovným listom. *Pokrčí nad tým plecami.* Možno áno, ale ja to vďaka bohu prežívať nemusím, má isté výhody byť normálny...Teda, skoro normálny. *Otočí sa k nej na pár sekúnd pohľad od cesty.* Takže vážne netuším, akoby som sa cítil a ani by som nemohol, pokiaľ by som to neskúsil. Možno by som mal teraz povedať niečo ako...Nie je podstatné, že si ty nepamútáš ich, ak si oni pamätajú teba a chýbaš im, ale skutočnosť by bola, žeby som to celé rozprával do vetra takže sa pokús prežiť aspoň pár dní ako človek, uteč a nechaj nejaký list s podpisom, že sa máš dobre a žiješ presne tak, ako si to vždy chcela. Zabehni si späť do lesa a viac si dávaj pozor na svoje veci a áno, tým myslím tú bábiku, pretože by tam do budúcna nemusel byť žiadny Aiden, vlkodlak, ktorý by toho chudáka, ktorý sa jej dotkne, mohol zachrániť a ty by si niekomu pravdepodobne mohla ublížiť, ak nie ho zabiť. *Prenesie vecne.* Možno by si si zvykla. *Mykne ramenami.* Niekde som čítal, že zvieratá sú prispôsobivé, preto mnohé druhy ešte nevyhynuli. *Mierne počas riadenia podvihne kútikmi úst.* O seba a o bábiku...*Opraví ju rýchlo.* Nezabúdaj na ňu, je v tvojom živote podstatnou osobou, teda...Skôr vecou...Sám som mal jedného plyšového psa, keď som bol malý a vlastne ho mám doteraz. Je to vlastne celkom oslobodzujúce byť fixovaný na nejakú vec, aj keď to znie vážne zvláštne, nemôžeš povedať, žeby si sa nestarala vôbec. *Občas žvatlal úplné nezmysli, inokedy si proste z niekoho len mierne uťahoval, teraz to bolo tak napol.* Nechápeš, pretože sa to ani nesnažíš pochopiť, preto máš možno pravdu v tom, žeby si sa mala vrátiť do lesa, bude to tak pre teba, tvojich rodičov, ktorí o tebe už osem rokov nevedia a ktorých nepoznáš, takže je úplne jedno, či im môj otec zavolá, že ťa našli a následne zase zmizneš, najlepšie. *Kývne rozhodne hlavou.* Vždy si priama bez nejakých výčitiek z toho, žeby si sa niekoho mohla dotknúť. *Konštatuje sucho a sleduje cestu pred sebou.* Vážne úžasná vlastnosť. *Mierne prižmúri oči, pričom trochu zrýchli, takže sa k Lýdií domov dostanú celkom skoro. Zastaví na príjazdovej ceste a pozrie sa na Maliu.* Budem sa síce opakovať, ale moja myseľ ti akosi nedokáže veriť, takže...Ak chceš utiecť, tak rozhodne nie teraz aj kojoti by mali dodržať slovo, teda štekot. *Pokrčí plecami a pomaly vystúpi z auta, pričom prejde až na trávnik. Netuší, čo by robil, ak by sa zrazu niekam rozbehla, asi by po nej niečo hodil...Alebo to by vlastne nebol najlepší nápad vzhľadom na to, že mu stačilo pár slov na to, aby ju dokázal rozčúliť tak, že sa jej zmenili oči. Je ešte príliš mladý nad titulku v novinách "Ďalšia obeť roztrhaná zvieraťom na trávniku svojej spolužiačky."*

Martin House Tumblr_m8r66fczzP1rzai1qo6_r1_250Martin House Tumblr_mzqhxmfUvl1qb9jcko4_250Martin House Tumblr_n8zw6t0ClT1qgwn27o2_250
Martin House Punch-through-wall-2Martin House Tumblr_md5qeo4FN21rzai1qo2_250Martin House A-lot-like-death
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptyMon Aug 11, 2014 3:34 pm

Ne, nemyslím si, že někdy pochopim vás lidi, takže ode mě nečekej žádný děkovný dopis, ani pokud bych zůstala člověkem a zůstala ve městě nebo, kde vlastně bydlí má takzvaná rodina. Pokrčí rameny a povytáhne obočí, když řekne, že je skoro normální) Skoro normální? To znamená, že snad vážně nejsi tak úplně člověk, jak si myslí Ken? (Podívá se na něj ve stejný moment, jako on na ní) Vidíš netušíš, jak by ses cítil a nevíš ani, co by jsi dělal, takže se nad mými rozhodnutími, co chci a kam chci, netvař tak nechápavě a neříkej mi, že bych se měla starat o lidi, které neznám. Proč bych měla nechávat dopis s podpisem? (Nechápavě na něj koukne)Jenže tu panenku jsem neměla u sebe ani v jeskyni, kde žiju nebo jsem do teď žila. Měla jsem jí v jednom autě kousek od té jeskyně. (Možná by jí teď mělo všechno dojít a spojit si to, ale nepřemýšlí nad tím, tudíž jí nic nedojde.) Pokud sis nevšiml, tak nejsem jen tak obyčejný zvíře, teď člověk teda. Takže asi uvažuji i trochu jinak než ostatní kojoti. (Neví proč jí teď vykládá o tom, aby nezapomněla na tu panenku a že i on sám byl fixovaný na nějakého svého plyšového psa, když byl malý) Proč pro tebe byl důležitý ten plyšový pes? (Koukne na něj tázavě. Možná, kdyby jí on řekl, proč byl pro něj důležitý, tak by mohla pochopit, proč je pro ní důležitá ta panenka.) Jo bude to nejlepší. Jak pro mě, tak pro mé rodiče. Nejspíš by mě totiž nechápali, stejně jako nechápeš ty mě. (Řekne neutrálním tónem) Dotkla jsem se tě snad něčím, co jsem řekla? Prostě říkám, to co si myslím a nepřemýšlím nad tím. Jsem upřímná. (Když zastaví před domem Lydie, zadívá se na její dům a pak vystoupí z auta. Poslední Stilesovo slova už skoro nevnímá, takže na ně ani neodpoví. Přejde též na trávník a zadívá se nahoru do oken. Předtím než s Lydiou odešli si všimla, že měla otevřené okno do pokoje a teď vidí, že je stále otevřené. Přejde až k domu na místo, kde je střecha domu nejníže. Sundá si boty, které má na sobě, protože ty by jí akorát překáželi. Chvilku přemýšlí jestli dokáže vyskočit, tak aby se chytila aspoň okapu. Pak se prostě odrazí od země, co největší silou a vyskočí. Chytí se okapu a pak se vyšplhá nahoru na střechu. Přejde po střeše opatrně až nad okno Lydie pokoje, spustí se dolů, tak že se opět drží okapu a pak se prostě zhoupne do otevřeného okna. Rozhlédne se po pokoji. Lydiu nevidí, ale za to vidí svou panenku. Okamžitě si jí vezme do ruky a přejde opět k oknu. Zastaví se a na chvíli zauvažuje, že by mohla utéct jiným oknem směřujícím na druhou stranu, ale nakonec si to rozmyslí, protože mu dala slovo, že neuteče dokud se vše nevyřeší. Sedne si na kraj okna a přehodí nohy ven z okna, pak se jen rukama odrazí a skočí dolů. Podívá se na Stilese) Fajn, teď můžeme na tu policejní stanici za tvým otcem.

Návrat nahoru Goto down
Stiles Stilinski
Admin
Stiles Stilinski

Počet príspevkov : 136

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptyMon Aug 11, 2014 4:20 pm

Prečo proste nemôžeš byť tiché, plaché dievča, ktoré sa práve premenilo z kojota na dievča a jediné, čo chce je opäť nájsť svoju rodinu, ak nejakú má? Bolo by to všetko tak jednoduché, proste by som niekomu pomohol a mal z toho radosť, ale takto mi celý ten proces znechucuješ, môj bože...*Vydýchne sťažka a pokrúti rázne hlavou, akože už nikdy viac.* Ken? Čo máš vôbec s tým Kenom?...*Mávne nad tým rukou.* Pozri...Na tvoje pomery som úplne normálny, ale na celkom ľudské pomery spoločnosti, som trochu mimo rady. *Pokrčí neurčito plecami.* Žeby preto, aby si všetci boli istí, že si to písala ty a že si v poriadku? *Pozrie sa na ňu nechápavo.* Niekomu by na tebe mohlo aj záležať, nie nutne, ale ak už nič iné, tak by si to mohla urobiť aspoň zo slušnosti, ak ťa niekto hľadal celých osem rokov. *Mykne ramenami.* Vlastne...Lydia mi o tom niečo hovorila, ale trochu som prestal počúvať pri slove "kojot". *Ozrejmí jej vecne, pričom má stále väčšiu a väčšiu chuť spýtať sa jej, o čom tá posledná spomienka bola. Už len z dôvodu, že tam bolo auto, ktoré by pred ôsmymi rokmi a ani teraz nemohla riadiť, tam s ňou musel niekto byť, ak v ňom mala bábiku a mohlo to byť jediné jej spojítko s minulosťou, na ktoré sa ako malá fixovala rovnako ako on na plyšového psa...Je proste dosť možné, že tu toho bude viac, než len jedno zmiznutie.* Že som si to nevšimol...*Komentuje jej uvažovanie a keď sa ho spýta na toho psa, tak len trochu pootvorí ústa, než ich opäť zavrie a pokrčí plecami.* To je jedno...*Povie nakoniec vyhýbavo.* Ja tvojím dôvodom v podstate rozumiem, len určité by v tvojom uvažovaní sú mi trochu...Trochu dosť vzdialenejšie, ale už na tom nezáleží, odveziem ťa na stanicu, veci sa vyriešia a obaja budeme mať snáď pokoj. *Mierne ohrnie spodnou perou akoby premýšľal.* Vlastne to bolo skôr vrelé konštatovanie, priamy ľudia sú niekedy fajn, ale občas je hovoriť všetko, čo vidíš, vnímaš alebo čo máš na jazyku aj nepríjemná vec. *Povie rozhodne a sleduje ju ako sa díva hore do okien.* Čo to robíš? Skús proste zazvoniť, možno má doma matku...*Zatiahne skoro šeptom, aby nevzbudzovali priveľkú pozornosť, keď sa Malia začne vyzúvať a ide pomaly k nej. Zrazu však vyskočí a došplhá sa až hore na strechu.* Čo blázniš, preboha? Zíď hneď dole...*S mierne pootvorenými ústami a neveriackym pohľadom na tvári stojí pár metrov na trávniku a sleduje ju, ako ide po streche ďalej.* Do pekla...Toto máš vážne u mňa Lydia, toto máš u mňa. *Vydýchne už pomaly zúfalo a mierne krčí obočie, ako sa presúva k Lýdynmu oknu. Stále netuší, čo je pre ňu také dôležité, že to musí dostať späť...Vlastne, jediné, na čom jej očividne aspoň trochu záleží je tá bábika, takže je dosť možné, že si ju Lydia nakoniec zobrala. Keď sa zhúpne do jej okna, tak kŕčovito vystrčí ruky do vzduchu a mierne nimi máva dopredu, akoby už videl, ako padá. Jasné, pravdepodobne by to prežila a ešte naňho zazerala, prečo ju otravuje, ale toto bolo trochu nad jeho pomery tolerantnosti. Keď sa jej podarí dostať do izby, tak sa len netrpezlivo obzerá okolo a mierne si trie spánky, akoby sa snažil koncentrovať. Zrazu ju znovu uvidí v okne a mierne k nej prižmúri oči, pričom pokrúti hlavou. Keď si sadne na okraj okna, tak len podvihne obočie a čaká, než zíde dole. Akonáhle sa odrazí a zoskočí na trávnik, tak len neveriacky nakrčí čelo a zamračí sa na ňu. Malo však význam jej ešte niečo hovoriť? Najskôr už ani nie...Na pár sekúnd privrel oči. Vlastne mal pravdu s tou bábikou, bola asi jediné, za čo by chcela merať cestu späť sem. Znovu si povzdychol, nasadol do auta a naštartoval. Mohol byť aspoň rád, že dodržala slovo a neutiekla.* Bola by si úžasný vykrádač domov...*Poznamená vecne.*

Martin House Tumblr_m8r66fczzP1rzai1qo6_r1_250Martin House Tumblr_mzqhxmfUvl1qb9jcko4_250Martin House Tumblr_n8zw6t0ClT1qgwn27o2_250
Martin House Punch-through-wall-2Martin House Tumblr_md5qeo4FN21rzai1qo2_250Martin House A-lot-like-death
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptyMon Aug 11, 2014 5:34 pm

Fajn už nebudu mluvit o svých pocitech, o tom co chci a že k těm lidem, kteří mají být moje rodiče, nic necítím a ani je nechci obzvlášť vidět. Nebudu mluvit o ničem, aby jsi se cítil dobře a mohl z toho mít dobrý pocit. Takže děkuji Stilesi Stilinski, že mi pomáháš a chceš, abych skončila u své rodiny. (Pronese ironicky, ale mile se usměje, i když ne moc upřímně) No, když jsem viděla Lydii šatnu a poté, jak hodnotila každý kus oblečení než si něco konečně vybrala, tak se mi zdálo, že hrozně lpí na dokonalosti a Jackson je její přítel a navíc mi přijde až nezdravě namyšlený, takže pro mě to jsou Barbie a Ken (Pokrčí rameny) Jasně, takže jsi skoro jako já. Až na to, že já vystupuju z řady jako kojot a ty jako člověk. (Zvedne ruce, jako že to vzdává) Fajn, pokud budu chtít pak utéct, tak napíšu dopis a podepíšu se pod to. Spokojený? (Povzdychne si.. Kývne na to, že už to je jedno, odveze jí na stanici a budou mít pokoj. Tedy on určitě bude mít už pokoj, ale jde o to zda ona bude mít pokoj. Co když nenajdou její rodinu? Co s ní pak bude? Strčí jí někam, kde bude muset přečkat než její rodinu konečně najdou? Pochybuje, že by jí nechali ať si jde kam chce a po jejím posledním útěku z nemocnice jí určitě budou více hlídat, takže nebude moct ani utéct.) Je to nepříjemná věc, protože tím někomu ubližuji? A není snad lepší, když člověk ví pravdu a nemyslí si pak něco, co není pravda? (Když na ní pak mluví po dobu, co se chystá vyskočit na střechu a co je na střeše, tak ho neposlouchá. Chtěla tu panenku a nechtěla nikomu zas vysvětlovat, kde se tu bere a proč. Dojde zpět na místo, kam dala boty a sebere je do ruky. Pak odejde do auta za Stilesem, nasedne a podívá se na něj, když na ní promluví) Díky

Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptyMon Aug 18, 2014 7:07 pm

(Nevěděla, kam by měla skočit dřív. Celý týden se děly divné věci. A Jackson jich byl součástí. Má o něj strach. Opravdový strach. Je jako tělo bez duše, jako by ji ani nevnímal poslední dobou, co u něj byla. Dokonce ji posílal pryč. Šla, když to chtěl, ale doma se mohla uhryzat nejistotou. Ve škole skoro vůbec nevnímala, co se děje. Stalo se, že ona sama byla jako tělo bez duše. Malia, Aiden, Scott, možná i Jackson... ti všichni byli nebo budou někým, kým si ani pořádně nedokázala připustit, že by mohli být. Nemohla si zvyknout na to, že existují vlkodlaci, i když se tvářila, že je všechno v pohodě a všechno úžasně zvládá. Když šla do školy dnes, tak byla stejně tak mimo)

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House EmptyFri Aug 22, 2014 1:02 pm

(Dělala si zrovna večeři, krájela si zeleninu, chtěla si udělat kari rýži s bohatou zeleninou, ale po většinu času, co krájela, byla zamyšlená. Přemýšlela, poslední dobou pořád jen o něčem přemýšlela. Měla by si dát pauzu. Ani ty nákupy nevyšly, protože zrovna probíhala inventura. Už má všeho až po krk. Z přemýšlení ji vytrhla až ostrá bolest. Zasyčí bolestí a podívá se na svoji ruku. Neví, jak to dokázala, ale rozřízla si prst a to docela hluboko. Rána byla pěkně rozšklebená. Asi by s tím měla zajít do nemocnice. aby se jí na to podíval doktor. Udělala si aspoň mašličky a zalepila to a pak se vydala do nemocnice.)

Martin House Large
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

Martin House Empty
PříspěvekPředmět: Re: Martin House   Martin House Empty

Návrat nahoru Goto down

Martin House
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: