PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Layla Reed

Goto down 
AutorZpráva
Layla Reed

Layla Reed

Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Layla Reed Empty
PříspěvekPředmět: Layla Reed   Layla Reed EmptySun Aug 03, 2014 7:47 pm

Jméno postavy:
Layla Reed
(dříve se jmenovala Layla Moon)
Rasa: vlkodlak - omega
Věk postavy: 17
Zaměstnání: studentka

Vzhled: Je štíhlá a trochu menší, než bývá na její věk zvykem. Narodila se s tmavými vlasy dlouhými vlasy, které si dříve žehlila, ale nyní má blonďaté dlouhé vlasy, které nechává vlnité. Kromě toho má ještě tmavě hnědé oči, ale občas ji trochu nudí, proto si někdy změní barvu očí pomocí kontaktních čoček na zelenou či modrou. Ale v případě přeměny na vlkodlaka, je jí to k ničemu, protože to jí oči modře zasvítí.
Jinak se většinu času obléká do ležerního oblečení, většinu času nosí džíny nebo kratasy. Šaty nosí jen při zvláštních příležitostech a sukni jenom jednou za čas. Ale za to zbožnuje kožené bundy různých barev. Ve svojí sbírce má černou, tyrkysovou, červenou, fialovou a béžovou koženou bundu (nic z toho ale není pravá kůže). Další zvláštností je u ní tetování na levém zápěstí, skládajícího se ze jména Michael, Mitch a z malého půlměstíce mezi nimi. Přesto ale svoje tetování schovává za hromadou náramků.
Layla Reed Images?q=tbn:ANd9GcSq8afGOwEKUR11UFMHfX1MV5-eNVz84RhKPPVVS6XP1_-pWyJXcALayla Reed Images?q=tbn:ANd9GcRAEkaFdR6Sw0oAU6WMuN41fYka-9ZWttqlmuskHV5ZQirC9R1ukQ

Povaha: Ráda se směje a blbne s ostatními jako klasická puberťačka, ačkoliv nyní už ne tolik jako dřív. Vlastně skoro vůbec. Poté, co ztratila svoji smečku a rodiny se uzavřela do sebe a začala toužit po pomstě. Někdy ale bývá trochu zbrklá, což ji přivádí často do problémů.

Minulost: Vyrůstala v rodině s dvěma staršími bratry. Ani ona a ani její bratři neměli jednoduchý život. Jednou přišel jejich otec o práci a nedařilo se mu najít novou, v důsledku čehož klesl až k pití. Layla tou dobou ještě nebyla na světě a její nejstarší bratr, Michael, měl těsně před dosažením dospělosti. Brzy zjistila jejich matka, že čeká Laylu. Klukům to ještě nestihla říct, řekla to pro začátek pouze jejich otci a ten raději utekl před tou zodpovědností. Nechtěl snášet další vyčítavé pohledy, že je nedokáže uživit a tak zbaběle utekl. Jejich matka to nesla hodně těžce, což se podepsalo na jejím těhotenství. Konečný následek to mělo ten, že zemřela při porodu.
Naštěstí byl Michael, který byl zodpovědný a nebyl po svém otci, se rozhodl, že se o svoje sourozence postará. Začal pracovat a vzdal se veškerých šanci, že by šel na nějakou vysokou školu. O několik let později byl ale kousnut jedním alfou a stal se vlkodlakem. To samé se pak stalo i jeho bratrovi Mitchovi, kterému tou dobou bylo jen dvanáct let. Prý byli vybráni kvůli jejich příjmení Moon, jen Layla byla ještě moc malá. Oba dva se stali součastí jedné smečky a vlivem jistých událostí, které Layle nikdy moc nepopisovali, se z Michaela stal nakonec alfa.
Layla postupně rostla, až dospěla do věku 14 let. Michaelova smečka se tou dobou už docela rozrostla, jen před Laylou to stále odkládali, aby jí řekli pravdu, kam vždycky mizí. Nakonec se jednou stala autonehoda, během které se Layla vážně zranila. Michael byl brzy u ní a viděl, že zemře dřív, než se stihne dostat do nemocnice. Neměl moc na výběr a tak ji kousl. Layla to naštěstí fyzicky pobrala dobře, přeměnu zvládla, brzy se uzdravila a stala se vlkodlakem. Psychicky s tím zezačátku ale měla problém se vyrovnat. Především byla na svoje bratry naštvaná, že jí to tak dlouho tajili. Chvíli jí to trvalo, než to pořádně pobrala a pak už se stala součástí bratrovi smečky.
Všechno se už zdálo být v pořádku, dokud se ve městě neobjevila Kate Argent odhadlaná zničit zdejší vlkodlačí smečku. Využila svých lstí a ženských zbraní, až nakonec zjistila, kdo všechno jsou ve městě vlkodlaci. Tehdy odhalila svoji pravou tvář a zatímco její společníci postupně zabíjeli všechny vlkodlaky ze smečky, ona unesla Laylu, aby tak nalákala bratry Moonovi do pasti. Past sklapla a Kate je zabila. Mezitím se podařilo Layle přemoct jednoho lovce a zabít ho. Následně utekla dřív, než ji mohla Kate chytit. Stala se tak omegou s modrýma očima, poslední přeživší ze své smečky.
Přísahala pomstu Kate a všem lovcům a o rok později zjistila místo pobytů Argentů. Přijíždí proto do Beacon Hills a maskuje se jako obyčejný teenager. Změnila si jméno, změnila si barvu vlasů a pomocí čoček si mění taky barvu očí. Kromě toho také za ten rok získala nelegálním způsobem nějaké peníze a falešné doklady, označující ji za plnoletou, aby se tak zbavila úřadů.
Bydliště: Dům Layly
Dotazník:
Tvůj věk: 18 let
Máš už zkušenosti s hrou?: Jo, mám jich hodně.
Jak často budeš aktívní?: To záleží jak moc mě tahle hra chytne. Když mě chytne hodně, tak budu hrát i ze školy o hodině (ale kolem dubna a května asi moc aktivní nebudu).
Návrat nahoru Goto down
 
Layla Reed
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Postavy :: Zabrané postavy-
Přejdi na: