Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Herné dni

Goto down 
AutorZpráva
Rozprávač
Admin


Počet príspevkov : 47
Join date : 22. 07. 14

Herné dni Empty
PříspěvekPředmět: Herné dni   Herné dni EmptyMon Aug 04, 2014 12:06 pm

1. herný deň
Dátum: 25.3.2014
Fáza mesiaca: Cúvajúci mesiac (Po splne je možné vidieť iba pravú stranu Mesiaca, ktorú zalieva zmes tieňov a svetla. Zvyšok Mesiaca je úplne zahalený do tmy.)
Počasie:
Beacon Hills
Teplota: 24°C
Pomerne slnečno, jemný vietor, na večer sa začne zmrákať

Udalosti, ktoré sa udiali za tento herný deň:
-Ráno sa začínalo ako každý deň v týždni školou.
-Medzi spolužiakov pribudlo nové dievča, ktoré skrýva viac, než by dalo najavo.
-Zoznámila sa s Lydiou, ktorá jej nakoniec pomohla nájsť školskú kanceláriu.
-Stiles sa ako každé ráno pokúšal dať o sebe vedieť Lýdií, ale najskôr bezúspešne.
-Nakoniec čakal pred školou na Scotta, ktorý mu po príchode povedal, že ho včera večer, potom čo odišiel, pohryzol vlk.
-Keďže tam vlci nežijú, tak mu Stiles veľmi neveril.
-Neskôr sa na školu dostalo ďalšie nové dievča, Allison, ktorá mala už z rána nie veľmi dobrú náladu. Mala dosť obavy z toho, či si tam nájde priateľov a ani sa jej do novej školy vlastne veľmi nechcelo ísť. Priviezla ju tam jej sesternica Darcy, ktorá sa po zapísaní ako učiteľ vybrala natankovať na pumpu.
-Najskôr sa zrazila s Derekom vo dverách a potom zistila, že má najskôr nejaké problémy s kreditkou, tak za ňu ochotný Derek na spôsob toho, že mu bude dlžná, zaplatil.
-Allison hneď padla do oka Lýdií, ktorá jej pochválila oblečenie.
-Cestou do triedy Allison narazila do Scotta, ktorý sa práve na chodbe dohadoval so Stilesom.
-To bolo vlastne prvýkrát, čo Stilesa Lydia, aj keď ironicky, tak predsa len odzdravila.
-Nakoniec cestou Lýdií vybil oči ďalší nový spolužiak, Aiden, s ktorým mala hodinu chémie, ale viac-menej sa len rozprávali, keďže tak či tak stále chodí s Jacksonom, ktorý ju celý deň mierne ignoroval.
-Počas zazvonenia školského zvončeka si Scott musel chytiť uši, keďže bol preňho ten zvuk až príliš silný.
- Nakoniec kvôli nie príliš primeraným poznámkam Stilesa ho z hodiny predčasne vyrazil učiteľ.
-Allison, Scott aj Layla tam zostali až dokonca hodiny, kde si Scott uvedomil, že dokáže počuť rozhovory ľudí, ktorí sú až príliš ďaleko na to, aby to bolo normálne.
-Po prvej hodine sa Scott na chodbe dal mierne do reči s Laylou, ktorú videl cez hodinu kresliť vlka do zošita a ktorá mu mierne naznačila jeden dôležitý fakt, ktorý pravdaže nepochopil.
-Druhú hodinu mali Lydia, Layla a Allison históriu, na ktorej sa mierne nudili, Lydia pozvala Allison a Laylu na párty a Layla zistila, že jej chýbajú učebnice.
-Na hodine Francúzštiny, kde bol Scott so Stilesom, Scott zistil, že kusanec na jeho boku nejakým zázrakom zmizol, čo Stilesovi prinieslo ešte viac pochybností.
-V polke hodiny sa nakoniec Scott vypýtal na záchod, kde si chcel už zahojenú kožu prezrieť v zrkadle.
-Tam ho počula Allison, ktorá sa vypýtala domov už o niečo skôr, ale nakoniec predsa len zostala.
-Stiles nechápal, kde Scott je, ale keď ho našiel na záchodoch, ako sa rozpráva s Allison, tak radšej s miernou pripomienkou šiel do jedálne, kde si sadol na obvyklé miesto.
-Nakoniec si k nemu prisadla Layla a dlhší čas sa rozprávali, pričom sa začala vypytovať aj na Scotta, ale Stiles jej nič nepovedal.
-Vtedy Allison so Scottom usúdili, žeby bolo najlepšie ísť na ten obed, tak si sadli pri nich, kde prišla aj Lydia, ktorá Stilesa aj Scotta pozvala na párty, ktorú robí spolu s Jacksonom.
-Následne šiel Scott so Stilesom hľadal do lesa inhalátor, kde ho Scott včera v noci stratil a Layla s Allison zostali samé.
-Ako sa rozprávali o všetkom a popritom odhrabávali lístie, tak ich postretol vážne odstrašujúco vyzerajúci Derek, ktorému sa nepáčilo ani že sú tam a ani že je tu nejaká nová Beta, pretože to okrem problémov s Alfou, ktorý zabil jeho sestru, znamenalo len problém ďalší.
-Nakoniec mu hodil inhalátor, po čom Stiles aj Scott radšej urýchlene opustili miesto a šli do školy na tréning.
-Stiles Scottovi povedal, že to bol Derek Hale, ktorému v požiari zomrela rodina a odišiel z mesta.
-Darcy sa po príchode domov pustila do čistenia zbraní, pričom na ňu narazil Chris, s ktorým sa začali rozprávať. Nakoniec sa konverzácia zvrtla až k Allison, ktorú by Darcy najradšej pomaly začala zasväcovať do lovcov, ale Chris ju chce chrániť, tak s tým nesúhlasí.
-Keď Allison príde domov, tak ide rovno za otcom do pracovne, kde sa ho spýta, či môže ísť von s novými kamarátkami. Samozrejme chce ísť na tréning, tak svojmu otcovi klame. A aj keď on jej klamstvo prekukne, tak ju nakoniec pustí.
-Následne má v obývačke menší babský pokec s Darcy, ktorú žiada o menšiu pomoc, aby sa nejako pokúsila presvedčiť otca, aby Allison pustil na párty, kde ju pozvala Lydia.
-Potom už odchádza na tréning a Darcy sa vyberie behať do lesa, pričom chce vrátiť Derekovi peniaze, ktoré jej požičal.
-Zabehne až k jeho domu, pričom je vážne prekvapená jeho stavom, keďže veta „Nie je až v tak dobrom stave“, neznamenala nemá strechu a časť steny.
-Vojde dnu bez klopania, chvíľu sa obzerá, nakoniec sa ozve Derek, ktorý sa len pred nedávnom vrátil z lesa, od dverí, tak mu vráti peniaze a po krátkej konverzácií ide späť domov.
-Na tréning príde ako prvá Allison, keďže sa zabudla spýtať, kedy sa to začína, nakoniec k nej príde aj Layla a čakajú, kým sa na ihrisko z prezliekarní dostavia hráči.
-Scott so Stilesom to stihnú na čas, pričom stále rozoberajú celú tú záležitosť s vlkmi, kusancom, jeho zvýšenými zmyslami, párty a nakoniec aj Lydiu a Allison, ktorá sa Scottovi páči.
-Pri prezliekaní Scott prehlási, že viac nechce sedieť na lavičke a chce ísť do prvej lajny.
-Na tréningu dá kouč Scotta do bránky, aby si hráči zvýšili sebavedomie.
-Vtedy už sa pri Allison a Layle pristaví Lydia, ktorá sa ako vždy príde kochať hráčmi a hlavne svojím priateľom, na ktorého je mierne naštvaná.
-Pri prvom hode, Scotta vyruší píšťalka kouča, takže pustí lapačku z ruky a potom, čo mu do hlavy udrie loptička, spadne na zem.
-Následne sa znovu postaví a pokúša sa, aby naňho tak nepríjemný zvuk nemal taký dosah.
-Pri druhom hode úspešne chytá loptičku do lapačky a skoro nikto okolo nechápe, čo sa práve stalo.
-Následne chytá ďalšiu a ďalšiu a tréner so Stilesom sú stále zarazenejší a zarazenejší.
-Nakoniec sa dopredu prederie mierne naštvaný Jackson, ktorý aj keď sa snaží hodiť loptičku do bránky, tak to nemá žiadny úspech a Scott chytí aj túto strelu.
-Stiles nechápe, kde sa to v jeho kamarátovi nabralo, ale ako mu to príde celé zvláštne, tak je rád, že sa Scottovi tak darilo.
-Po tréningu sa idú prezliecť a Scott sa prizná, že mal pocit, akoby mal na chytenie tej loptičky všetok čas sveta.
-Lydia spolu s Allison sa rozídu preč, chvíľu sa rozprávajú o Scottovi a o tom, čoby mala Allison urobiť, než sa tam objaví Aiden, s ktorým Lydiu udiví naštvaný Jackson, ktorý sa poberie hneď preč.
-Lydia Aidena samozrejme odpálkovala, ospravedlnila sa Allison, ktorá už bola tiež na ceste domov a odišla do šatne, či tam nebude Jackson, keď ho tam nenašla, tak sa proste rozhodla, že pôjde domov.
-Aidenovi sa to príliš nepáčilo, ale nakoniec si povedal, že mu aj tak neodolá nadlho a odišiel domov, kde už bol aj jeho brat Ethan.
-Stiles nakoniec odviezol Scotta domov, než šiel domov tiež.
-Keď šiel spať tak zrazu dostal spŕšku myšlienok, ktoré mu zapadli viac-menej do jednej a pomaly začal prichádzať na to, čo sa so Scottom vlastne deje.

Návrat nahoru Goto down
https://teenwolfrpg.slovakforum.net
Rozprávač
Admin


Počet príspevkov : 47
Join date : 22. 07. 14

Herné dni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herné dni   Herné dni EmptyThu Aug 07, 2014 6:11 pm

2. herný deň

Dátum: 26.3.2014


Fáza mesiaca: Posledná štvrť (V tejto fáze Mesiac vychádza až po 24. hodine a zapadá až po východe Slnka. V tomto okamihu je Mesiac viditeľný v tvare písmena C a dostáva sa do fázy posledná štvrť.)
Počasie:
Beacon Hills
Teplota: 28°C
Vonku je pomerne dusno a nebo je zahalené mrakmi, cez ktoré len párkrát za deň prejde nejaký ten lúč slnka. Skoro ráno a na večer bude vonku hustá hmla.


Naposledy upravil Rozprávač dne Fri Aug 15, 2014 2:28 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://teenwolfrpg.slovakforum.net
Rozprávač
Admin


Počet príspevkov : 47
Join date : 22. 07. 14

Herné dni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herné dni   Herné dni EmptyMon Aug 11, 2014 8:11 pm

3. herný deň

Dátum: 27.3.2014


Fáza mesiaca: Ubúdajúci kosáčik (Na oblohe bude viditeľný len uzučký kosáčik, ktorý je najlepšie vidieť pred svitaním na východnom obzore – hovorí sa tomu ubúdajúci kosák. S každým nadchádzajúcim dňom bude Mesiac vychádzať čoraz neskoršie.)
Počasie:
Beacon Hills
Teplota: 22°C
Celý deň je pod mrakom a dusné počasie zo včera prinieslo len ďalšiu hmlu, ktorá sa však objaví až na večer, kedy začne pršať hustý lejak. Prestane až nad ránom na ďalší deň.


Naposledy upravil Rozprávač dne Fri Aug 15, 2014 2:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://teenwolfrpg.slovakforum.net
Rozprávač
Admin


Počet príspevkov : 47
Join date : 22. 07. 14

Herné dni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herné dni   Herné dni EmptyFri Aug 15, 2014 2:27 pm

4. herný deň

Dátum: 28.3.2014

Fáza mesiaca:Prvá štvrť (V tejto fáze je Mesiac viditeľný v tvare písmena D. Zapadá okolo polnoci a za súmraku ho môžete sledovať nad južným obzorom.)
Počasie:
Beacon Hills
Teplota: 26°C
Ráno bude pršať už len mierne a okolo obeda pršať celkom prestane. Mraky sa trochu stiahnu, číže vyjde aj Slnko a až do večera bude vonku celkom príjemne aj s miernym vetrom.


Naposledy upravil Rozprávač dne Sat Aug 23, 2014 3:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://teenwolfrpg.slovakforum.net
Rozprávač
Admin


Počet príspevkov : 47
Join date : 22. 07. 14

Herné dni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herné dni   Herné dni EmptySat Aug 23, 2014 6:58 am

5. herný deň

Dátum: 29.3.2014

Fáza mesiaca:Dorastajúci Mesiac (Po fáze prvá štvrť vychádza Mesiac čoraz neskoršie a za šera ho môžete uvidieť na juhovýchodnej časti oblohy.)
Počasie:
Beacon Hills
Teplota: 27°C / 20°C
Celý deň bude pomerne pekne okolo 27°C - jemný vietor, mierne zamračené, ale sem-tam sa sa blysne spoza mrakov nejaký ten lúč.
Na noc sa trochu ochladí na 20°C - vietor zosilnie a pritiahne ešte viac mračien, ale akoby zázrakom sa nerozprší nad mestom, ale v oblasti lesov, takže v rezervácií bude cez noc hustý dážď.
Návrat nahoru Goto down
https://teenwolfrpg.slovakforum.net
Rozprávač
Admin


Počet príspevkov : 47
Join date : 22. 07. 14

Herné dni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herné dni   Herné dni EmptyTue Aug 26, 2014 5:23 pm

6. herný deň

Dátum: 30.3.2014 - Pondelok
Fáza mesiaca:Spln (Dva týždne od novu prechádza Mesiac do fázy splnu. Spln je možné sledovať ihneď po západe Slnka. Noci pri splne sú jasné a plné mystickej atmosféry. V tomto okamihu sa Mesiac nachádza oproti Slnku. Po skončení splnu začína dochádzať k cúvaniu Mesiaca.)
Počasie:
Beacon Hills
Teplota: 29°C / 22°C
Dnes sa na začiatku týždňa oproti predchádzajúcemu dosť oteplí na príjemných 28-29°C - vyjasnené, slnečno, jemný vietor.
V noci stupnica klesne na 22°C - bude skoro jasná obloha, sem tam sa objaví nejaký mrak, ale nevznikne z toho žiadny dážď. Bude vidno krásne nočnú oblohu aj Mesiac v splne. Vietor sa trochu znásobí a nad ránom sa už objaví aj hmla.
Návrat nahoru Goto down
https://teenwolfrpg.slovakforum.net
Rozprávač
Admin


Počet príspevkov : 47
Join date : 22. 07. 14

Herné dni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herné dni   Herné dni EmptyMon Sep 08, 2014 4:14 pm

8. herný deň

Dátum: 01.4.2014 - Streda

Medzi 6. herným dňom a 8. herným dňom, ktorý nasleduje teraz od rána, prebehol preskok, pretože vznikali nezrovnalosti času postáv v hre. Takže od úplnku už ubehol jeden deň, čiže ak ste svoje postavy poslali spať, tak hrajte tak, že to, čo sa im stalo posledný deň, ktorý ste s nimi odohrali, sa stalo už predvčerom.
Pre tých, ktorí hrali cez ten čas, kedy bol úplnok a niektoré postavy v ňom boli seknuté, pokračujte ďalej v hre bez nejakého preskoku, ale rátajte s tým, že teraz je ráno, takže nehrajte večer ani obed.


Fáza mesiaca:Posledná štvrť (V tejto fáze Mesiac vychádza až po 24. hodine a zapadá až po východe Slnka. V tomto okamihu je Mesiac viditeľný v tvare písmena C a dostáva sa do fázy posledná štvrť.K východu Mesiaca dochádza okolo 24. hodiny, okolo poludnia sa skloní k západnému obzoru.)
Počasie:
Beacon Hills
Teplota: 25°C/18°C
Vyjasnenejší a teplejší týždeň pokračuje ďalším slnečným dňom, kedy sa na väčšine územia teplota vyšplhá na 23-25°C. - Slnečno, vyjasnená obloha, bez výrazného vetra.
V noci stupnica klesne na 18°C - Cez noc sa nad Beacon Hills priženie pár mrakov, z čoho budú počas noci prehánky v pravidelnom intervale po 15-20 minútach a vietor na strednej stupnici. Ráno sa opäť vyjasní.*
Návrat nahoru Goto down
https://teenwolfrpg.slovakforum.net
Sponsored content
Herné dni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Herné dni   Herné dni Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Herné dni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Základní informace :: Oznámení-
Přejdi na: