Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Benzínka

Goto down 
+3
Aiden
Derek Hale
Darcy Blake
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Peter Hale
Admin
Peter Hale


Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 07. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 6:39 pm

Ano, Kate Argentová se tady v tom městě opravdu proslavila. (řekne až nenávistně) Tohle. (ukáže na svou tvář) je práce té slavné mrchy. (I když to neudělala přímo, ona to celé zorganizovala) To a smrt skoro celé mojí rodiny. (pokračuje dál a přijde k ní ještě blíž. Teď se dívají zblízka do očí) Možná, že bychom si mohli vzájemně pomoct. (řekne celkem zamyšleně... vážně o tom uvažuje)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 7:03 pm

*Jeho spálené tváře si všimla už předtím vevnitř, ale nijak to moc nezkoumala. Ani nevypadal až tak dobře, proto se jí moc nechtělo zkoumat jeho tvář. Radši se soustředila na tu hezčí polovinu tváře.* Říkala jsem si, jak si k tomu asi přišel. Ale nemělo by se ti to už jako alfovi uzdravit? *Pozvedla obočí, protože tohle jí na tom připadalo trochu zvláštní. Alfové se vždycky hojí rychleji a jsou prostě ve všem lepší. Když si následně vyslechne, že mu zabial skoro celou rodinu, tak ji to zaujme.* Kupodivu vím přesně o čem mluvíš. U mě zvládla zorganizovat zavraždění celého zbytku mojí rodiny a taky mojí smečky. *Následně se mu zadívala do očí. Jeho blízkost jí trochu vadila. Ne, že by se ho přímo bála, nezdál se, že by ji plánoval nějak ublížit. Ale trochu ji rušila ta jeho spálená polovina tváře.* O jakou pomoc by přesně šlo?
Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale


Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 07. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 7:20 pm

Řekněme, že jsem se delší dobu nemohl měnit. Vlastně jsem nemohl nic. (kousne se do rtu, ale víc jí k tomu neřekne a ani nehodlá říkat. Nebude se jí tady svěřovat se vším, na tohle není zvyklý. Je zvyklý na to hlavně využívat. A tahle holka by se mu mohla hodit, až půjde po Kate.) No, jak jsi tu už několikrát naznačila, tak si dělám smečku. A není to jen tak pro srandu králíků. (řekne sarkasticky) Chci se pomstít. Argentovi jsou tady. Pokud se něco nějakému z nich stane, Kate to jistě přiláká... a pak... (nedořekne to, místo toho se široce usměje)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 7:27 pm

Takže zatím se tvoje smečka skládá z jednoho vlkodlačího kluka a jedné kojotí holky? Nebo je ještě někdo, koho jsem si nevšimla? *Pozvedla obočí a následně si vyslechla jeho plán s přilákáním Kate.* A já plánovala skamarádit se s tou holkou od nich, co chodí taky na školu. Jako její udajná nejlepší kamarádka, bych se dostala blíž k její rodině.
Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale


Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 07. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 7:44 pm

Kojotí holka? (zamračí se... nemá ani páru o žádné kojotí holce) Rozhodně nevím, o kom mluvíš. Ale můžu tě ujistit, že s proměnami ještě nekončím. (opře se o sloup a založí si ruce na prsou) No, koukám, že i ty máš svůj plán. Ale proč ne. Pokud bychom se spojili, ty by ses dostala k té mladé Argentové, věřila by ti... a pak... no, chudáček malá (ušklíbne se celkem spokojeně už jen při té představě)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 8:09 pm

Tak ta kojotí bude asi od jiné smečky. *Pokrčial rameny a dál už ji neřešila. Stejně ji ani tak moc nezajímala. Pokud nepujde proti ní, byla pro ni bezvýznamná.* Mimochodem tu mladou Argentovic holku, Allison mimochodem, neplánuju zabít ani jí nijak ublížit. Jenom ji využiji k příbližení se k nim. Teoreticky bychom možná ani nemuseli nikoho od nich zabíjet. pokud by se tady začalo ve městě objevovat velké množství zvířecích utoku, mohli by ji zavolat na pomoc sami.
Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale


Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 07. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 8:23 pm

Teoreticky (zopakuje její slovo s přehnanou artikulací) Je mi naprosto jedno, kolik Argentových zabiju. No, ale máš pravdu v tom, že pokud budu útočit dál, jistě to pozornost přiláká. Nejlepší na tom je, že podezření rozhodně nepadá na mě. Já jsem se totiž jakoby ze světa živých vytratil (to živých myslí obrazně samozřejmě) A až najde ten pravý čas, všechny překvapí, kdo je tu vlastně Alfa. (ušklíbne se spokojeně)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 8:33 pm

*Nepatrně pozvedla obočí, když se zmínil, že se z života živých vytratil. Ale nakonec to přioudila tomu, že to asi znamená, že se lidem kvůli svému vzhledu straní. Navíc se musel určitě dlouhou dobu samouzdravovat.* No, mě teda nepřekvapí, kdo je Alfa. Já už to vím. Akorát neznám jeho jméno.
Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale


Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 07. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 8:40 pm

Jistě, že nepřekvapí, jsi taky první, se kterou jsem po letech takhle promluvil. Vážně mám problém se společností (nakrčí nos) Mé jméno je Peter... Peter Hale. Smím se zeptat na to vaše? (řekne až teatrálně galantně)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 8:56 pm

Jsem Layla Reed. Ale dřív jsem byla Layla Moon. Pokud jsi se někdy pohyboval po východním pobřeží, tak jsi něco o nějakém Moonovi určitě zaslechl. *Kousek od nich se ozvalo zatroubení. Otočila hlavu a podívala se na někoho, komu zřejmě vadilo její auto blokující místo u pumpy.* A jestli máme dál rozebírat tady nadpřirozeno, tak budu muset přeparkovat. *Vydala se pomalu ke svému autu.*
Návrat nahoru Goto down
Peter Hale
Admin
Peter Hale


Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 07. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 9:16 pm

Layla Moon. (převaluje si jméno na jazyku) Na východním pobřeží jsem se sice nepohyboval, ale ten rod znám. Z vyprávění. (dodá k tomu) Ne, ne, nebudu tě zdržovat. Myslím, že na můj první pořádný rozhovor s někým jiným než s mou hlavou, to už docela stačilo. (usměje se záhadně) Tak tedy na viděnou, Laylo. (otočí se a odkráčí)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 EmptyFri Aug 22, 2014 9:22 pm

Rodem bych nás přímo nenazvala. To spíš se proslavil jenom můj brácha. *Poznamenala ještě předtím a když pak už mířial k autu, tak se ještě ohlédlla na toho muže.* Nashle. *Rozloučila se s ním a došla ke svému autu. Nasedla do něj a rozjela se k sobě domů.*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Benzínka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Benzínka   Benzínka - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Benzínka
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills-
Přejdi na: