PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Emma Grayson

Goto down 
AutorZpráva
Emma Grayson

Emma Grayson

Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Emma Grayson Empty
PříspěvekPředmět: Emma Grayson   Emma Grayson EmptyThu Aug 21, 2014 12:30 pm

Meno postavy:  Emma Grayson
Rasa: Človek
Vek postavy: 27
Zamestnanie: Doktorka
Vzhľad: Emma Grayson 005
Povaha:  Emma sa zdá byť na prvý pohľad milá a priateľská, no to všetko je len pretvárka. Nepripúšťa si nikoho k telu, nikomu neverí, iba sebe samej. Je rozumná, prefíkaná a to sa jej do života veľmi hodí. Rada sa zúčastňuje večierkov a akcií. Nie je moc na veľké párty s hlasnou hudbou, ale skôr preferuje slušné večierky, kde sa môže ukázať vo svojich večerných šatách.

Minulosť:  Narodila sa a dlhú dobu žila so svojimi rodičmi v Chicagu. Matka skoro vždy pracovala a Emma mala preto veľmi blízky vzťah s otcom, ktorý sa jej každý deň venoval. Boli dosť bohatý,ale ona nemala vždy to čo chcela. Jedného nešťastného dňa sa Emmina matka vracala neskoro večer z práce, keď ju napadlo nejaké zviera. Polícia zistila, že to bol vlk,ale miestny detektív,ktorý bol kamarát jej otca,zistil niečo viac. Bol to vlkolak. Emma s jej otcom veľmi ťažko znášali maminu smrť, ale po dlhej chvíli sa s tým konečne zmierili. Aby im Chicago nepripomínalo, čo sa stalo, presťahovali sa do Belgicka. Emma sa nikdy o tom, čo sa jej matke stalo s nikým nebavila, ale zostala odvtedy viac uzavretá do seba. Jej jediný priateľ bol otec.  O pár rokov si našiel novú priateľku, s ktorou žije aj doteraz. Vždy si s ňou dobre rozumela, ale matku jej nahradiť nemohla.
Odo dňa kedy jej matka zomrela, vedela, že to nenechá len tak. Síce vtedy mala len desať rokov, ale vedela čo chce. Pomstu. Vyštudovala za doktorku,ale nikdy to nevyužila. Vždy cestovala po svete, pričom sa venovala jej novému “koníčku“, zabíjaniu vlkolakov. Na rok sa vrátila späť k svojmu otcovi, ale len tak sedieť na mieste ju nebavilo. Našla si znovu nejaké miesto, kde by sa mohli vyskytovať vlkolaci, Beacon Hills. Takže sa znovu vydala na cestu za svojou pomstou.

Bydlisko:  Grayson House


Emma Grayson Tumblr_mw1euzpYgI1qh01r8o1_500
Emma Grayson Tumblr_n57tpt2zvu1r7rty7o7_r1_250
Návrat nahoru Goto down
 
Emma Grayson
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Postavy :: Zabrané postavy-
Přejdi na: