Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Whittemore House

Goto down 
+8
Malia Tate
Allison Argent
Scott McCall
Layla Reed
Isaac Lahey
Lydia Martin
Jackson Whittemore
Rozprávač
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptyMon Sep 01, 2014 1:02 pm

*Chvíľu je ticho,pričom premýšľa čo mu povedať a potom sa usmeje.*Rada cestujem a nejak ma to zaviedlo sem. Toto mesto vyzerá byť pokojné,čo sa mi možno na chvíľu zíde. A dostala som tu dobrú pracovnú ponuku.*Rýchlo si vymyslí niečo uveriteľné a kývne hlavou. No snaží sa každému hovoriť skoro rovnakú verziu toho,prečo tu je. Keby náhodou.*
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 12:48 pm

(Jackson, no spíše kanima celý úplněk strávila běháním v lese a zabíjením nevinných zvířat. Naštěstí jako kanima nikoho nepotkal,jelikož by se 100% neovládl. Když úplněk začal upadat tak se pomalu stále jako ještěrka vracel ke svému domu,z nějakého důvodu si ten dům pamatoval. Lehl si někam na zahradu kde pak usnul. Probudil se velmi brzo ráno,kvůli veškerému hluku sirén a ostatních věcí,možná už zjistili o té mrtvole. Jenže Jackson je úplně mimo,netuší co se děje ani proč vůbec leží na zemi.Posadil se na zem a chvíli přemýšlel,pak už raději rychle přeběhl domů. Rychle do pokoje,nechal na chodbě šlápoty od bláta,asi byl někde v lese. Zašel do sprchy,kde mohl v klidu přemýšlet. Jediné co si naposled pamatuje jak byl s Emmou na hřbitově po tom už nic. Prázdno. Jakoby prostě usnul a to se mu stalo i předtím,taky se probudil venku. A právě o úplňku to měl zjistit,jenže šel ven a nezjistil to. Neví nic! Zase) Sakra! Sakra ! (Když si uvědomil co všechno propásl,akorát na sebe byl víc naštvaný,ale spíš je jen zmatený. Po skoro čtvrt hodině vylezl ze sprchy,ručníkem se usušil a postavil se před zrcadlo. Pozoroval se a díval se na svůj obličej,když v tom dole uslyšel zvonek. Vyběhl na chodbu a zařval) Hned tam budu! (Přeběhl do pokoje a rychle si vzal něco na sebe,pak sešel dolů,sebral oblečení co leželo na zemi a hodil někam do prádelny. Posbíral i nějakej bordel a hodil do koše. A pomalu šel ke dveřím,ještě vůbec netušil kdo tam stojí. Otevřel) Emmo? (Udiveně na ní koukl a čekal na to co řekne ona)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 1:00 pm

*Prešla až k Jacksonovmu domu,ktorý si zo včera našťastie zapamätala a dva krát zazvonila. Ruky si založila pred telo a sledovala dvere. Započula jeho hlas a následne ho uvidela v dverách.*Jackson.*Milo sa naňho usmeje a cez jeho rameno nenápadne nazrie dovnútra.*Si sám?*Spýta sa ho,no ani nečaká na odpoveď a prejde okolo neho dovnútra. Pozrie sa naokolo seba,ale nikoho nevidí a ani nepočuje. Takže tu pravdepodobne nikto nie je,alebo jeho rodičia ešte spia. Otočí sa naňho,stále s úsmevom,no náhle zvážnie.*Musíme sa porozprávať. O včerajšku.
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 1:12 pm

jasně,pojď dál (Sarkasticky dodal,teda až tak mu nevadí , že tu je. Ale chvíli počkat mohla.) Tak se posaď (Ještě než mu řekla, že si musí promluvit odešel do kuchyně kde si vzal flašku vody. Přišel zpátky do obýváku a sedl si na gauč) Jasně o včerejšku.. No to by jsme měly! (Trošku naštvaně pověděl) Zdrogovala jsi mě nějak? Nebo protože já jinak nevím,naposled si pamatuju jak mi nebylo dobře a pak jsem se probudil na vlastní zahradě,nahej a od bláta. Netuším co se dělo,ale musíš mi to říct! (Trošku víc nahlas pověděl,ale neřval. Víc než naštvaný byl zmatený,ale soudě podle jejich nechápavých výrazů taky oba netuší co se děje)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 1:21 pm

*Keď jej povedal,aby sa posadila,iba zavrtela hlavou a radšej prešla trochu ďalej. Sleduje ho,ako si sadá,ale ona zostáva stáť na mieste,otočená smerom k nemu.*Zdrogovala?*Nadvihne nechápavo obočie,ale následne sa zasmeje.*Jasné,to bol určite môj plán. Zdrogovať ťa a následne ťa hodiť na záhradu.*Prevráti očami a ruky si založí na prsiach.*Ty si to naozaj nepamätáš?*Stále ho sleduje,hlavne jeho pokožku,ako keby hľadala nejaké znaky toho,načo sa premenil. Ale je úplne normálna. Ako predtým. Chce mu všetko povedať,ale nie je si istá,že jej to bude veriť.*Zrazu si bol ako niekto úplne iný. Nereagoval si ani na meno Jackson,tvoja koža bola..iná,ako jašterica.*Zavrtí hlavou nad tou predstavou. Dúfa,že keď mu to povie,spomenie si na všetko čo spravil.*Stále nič?
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 1:33 pm

(Vcelku bedlivě jí poslouchal,ale vůbec tomu nerozuměl a hlavně nevěřil) Jasně a nejsem náhodou jeden ze želvích ninjů ?? (Ironicky se na ní koukl a napil se vody) Opravdu si na nic z tohohle nepamatuju (Pohodil nervózně rukama a koukl se na ní) Opravdu tomu nevěřím.. Nikdy jsem se nezměnil v nějakou ještěrku a na tohle si nepamatuju. Hele jestli jsi mě zdrogovala tak já to na tebe neprásknu jasný? (Koukl se jí do očí a čekal na její odpověď) Tak co? Povíš mi ještě něco o mém tajném životu ještěrky? (Pozdvihl obočí a koukl se na ní,po chvíli taky vstal a šel do kuchyně. Kde se opřel o linku a čekal,ani vlastně nevěděl na co)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 1:45 pm

*Povzdychne si a na chvíľu sa pozrie do zeme. Samozrejme,že jej neverí. Kto by vôbec veril takej blbosti? Ani ona by neverila,keby jej povie,že sa mení na jaštericu. Je to choré.*Jackson,myslím to vážne.*Rýchlo povie.*Nepamätáš si to,pretože si očividne ani nevedel kto si. Nevedel si vôbec čo robíš. Myslím si,že to je nejaký vedľajší účinok.*Pokrčí plecami a tiež mu pozrie do tváre. Vážne super. Teraz si musí on myslieť o nej,že je nejaká psychopatka čo ho naozaj zdrogovala. Nič iné nemá na práci. Rýchlym krokom prejde za ním,keď sa vydá do kuchyne.*Toto nie je žiadny vtip! Zabil si tam niekoho! A skoro si zabil aj mňa! Myslíš si,že by som si takéto veci vymýšľala?*Naštvano povie,pretože nevie,ako mu to má všetko dokázať. Príde až pred neho a vyhrnie si rukáv saka. Odlepí náplasť na vnútornej strane ruky a pozrie sa na svoj nepekný hryzanec. Následne sa znovu pozrie naňho a čaká,čo jej povie na toto.*Musíš mi veriť.
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 1:51 pm

(Ještě něco uslyší a v hlavě mu uvízne slovo vedlejší účinek. Co když to je vedlejší účinek toho kousnutí. Emma za ním už přichází do kuchyně a pak si vytahuje rukáv. Ukazuje mu kousanec) To jsem byl já? .. Já jsem někoho zabil?! (Koukne se jí smutně do očí a opravdu doufá, že je to jen hloupej,opravdu hloupej vtip. Stále pozoruje ten kousanec) Emmo.. říkala si vedlejší účinek? (Nakonec vzhlédl od jejího kousance k jejím očím. Měl opravdu smutný výraz a doufal v to, že je to vtip)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 2:01 pm

Áno,bol si ako zmyslov zbavený. A stalo sa toto..*Pokrčí plecami a taktiež sa znovu pozrie na to jej pohryznutie. Nevyzerá to o nič krajšie ako včera,ale to sa dalo čakať.*Nechcela som ti to hovoriť,ale musíš to vedieť.*Prikývne nato,že niekoho zabil a sleduje ho. Takže naozaj o ničom nevie,asi tomu ani sám teraz nechce veriť. Musí byť hrozné,zobudiť sa na ďalší deň a nič netušiť.*Áno,nestalo sa ti v poslednej dobe niečo nezvyčajné? Možno sa ti to deje len počas splnu,ja naozaj neviem.
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 2:08 pm

(Začal kroutit hlavou a odstoupil od ní. Jestli se nedokáže ovládat,tak by s nikým neměl být. Chytne se za hlavu když vidí, že přikývla na to jak se ptal o té smrti) Nene.. To nemůže být pravda (Stále si potichu říkal,ale už by to všechno vysvětlovalo) Ano.. Byl jsem venku a něco... nebo někdo (Potichounku dodal a pokračoval) mě kouslo a já pak musel do nemocnice. Kde se mi to druhej den vyléčilo a bylo to pryč,jakoby se to nestalo. A pak mi začala téct černá tekutina z uší. A pak jsem se probudil venku před domem a dneska na zahradě. (Rychle to všechno vysvětlil a začal kroutit dokola a vůbec to nechápal. Nemohl přece někoho zabít,takový on není. )
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 2:20 pm

*Nevedela,čo mu nato všetko povedať a videla,ako od nej odstúpil. Teraz jej ho vážne prišlo ľúto. Pozrie sa do zeme a ďalej ho počúva. Vyzerá to tak,že tu sú nejaký vlkolaci. A Jackson.*Ja-a..Potrebuješ aby ti niekto pomohol.*Zastaví ho a znovu k nemu pristúpi,s mierne starostlivým úsmevom. Problém je,že ona tu nikoho nepozná,nevie,kto by mu mohol pomôcť. Niekto,kto vie o vlkolakoch,by mohol aj vedieť čo je sním.*Pretože,ja netuším čo s tebou je,ale...Keď sa nato premeníš,si nebezpečný.
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 2:26 pm

(Odtáhne se od ní a koukne se na ní) Já to nikomu nemůžu říct.. Zavřely by mě někam spolu s dalšíma ještěrkama a o to opravdu nestojím. Já příjdu na to co se mi děje a vyřeším to! (Znovu se napil z flašky kterou furt mačkal v ruce. Hrozně se bojí toho, že by někomu mohl ublížit a proto se rozhodne, že se do sebe uzavře. Bude jenom furt doma jako byl doteď a nic nebude dělat. S nikým se bavit,prostě bude sám) Asi by jsi už měla jít (Trošku nezaujatě poví a pak se znovu opře o linku)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 2:36 pm

To nie je pravda! Potrebuješ aby ti niekto pomohol alebo mať okolo seba aspoň priateľov!*Položí si kabelku na kuchynský pult a ruky si založí do zadných vreciek nohavíc. Toto nechcela dosiahnuť tým,že mu povedala,čo sa včera stalo. Len chcela vedieť o čo išlo,vybaviť si to s ním.*Myslíš,že nato prídeš sám?*Nadvihne obočie a prevráti očami. To nedokáže,aj keď ona nato taktiež chcela prísť sama. No ona vie všetko o vlkolakoch,venuje sa tomu už dosť dlhú dobu,prišla by aj na toto. Keď povie,že by už mala ísť,zavrtí hlavou a schmatne kabelku. Už vie,prečo nikdy nikomu nepomáha. Nevypláca sa to.*Len som ti chcela pomôcť. Ale ako chceš..Ty to nikomu nehovor,ale nezabúdaj,že ja všetko viem. Nenechám to len tak.*Pousmeje sa,otočí sa a odchádza z jeho domu.*
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 2:41 pm

Jasný,tak už jdi (Naštvaně pověděl a odešel do svého pokoje. Kde se posadil na postel a přemýšlel. Teď by byl radši kdyby dneska nepřišla,akorát teď bude přemýšlet nad tím co udělal a koho vlastně zabil. Bude mu to vrtat hlavou,teď mu hlavou vrtá tolik věcí,že by se z toho jeden zbláznil. Opravdu mu nic z toho nepomohlo,byl by radši kdyby o tom nevěděl,jelikož netuší co s tím dělat. Lydie to říct nemůže,protože ta na něho očividně nemá čas. Už mu dost dlouho ani nenapsala ani po tom co zmizel z nemocnice možná, že si našla někoho jinýho. Trápilo ho, že si na něho vlastně ani nikdo nevzpomněl,nikdo mu nenapsal. Nic. Jakoby zmizel,jeho kamarádi se na něho vysraly a on zůstal sám se svojí ještěrkou v těle. Vůbec netušil co bude dneska dělat,ale věděl jedno. Nemůže jít do školy,mezi lidi.)
Návrat nahoru Goto down
Emma Grayson

Emma Grayson


Počet príspevkov : 351
Join date : 21. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySat Sep 06, 2014 3:04 pm

Ešte sme neskončili.*Povie si skôr pre seba,aj keď to on určite môže počuť. Vyjde von z dverí a hlasno ich za sebou zabuchne. Pozrie sa ešte raz na ich veľký dom a potom ide pomaly smerom domov,ak ju nohy nezavedú niekam inam.*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySun Sep 07, 2014 10:48 am

(Ráno po úplňku prostě už nemohla vydržet. Musela vidět Jacksona, musela vědět, co s ním je. Celou dobu se starala o Maliu, ale Jacksona dost zanedbala. A on byl kousnutý a ona neví, co ho kouslo. Měla se o něj starat víc. Ale měla pocit, že on se jí schválně vyhýbal a ve škole nebyl několik dní. O úplňku za ním jít nemohla, jak řekla Malia, bylo by to nebezpečné, kdyby se Jackson opravdu v něco měnil. Chvíli jí trvalo, než opravdu vyšla z domu a vydala se k Jacksonovi. Přišla k domu a zazvonila. Doufala, že bude Jackson doma. Kašlala teď na školu. Vlastně má pocit, že na ni poslední dobou kašlala docela často. Ale s tím, co se kolem ní děje, to prostě jen tak nejde přejít.)
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySun Sep 07, 2014 10:54 am

(Z jeho přemýšlení ho vytrhl zvonek. Doufal v to, že to znovu není Emma. Opravdu nepotřeboval slyšet koho ještě zabil jako ještěrka,nebo želva,nebo co to vlastně prej je. Tak teda vylezl z postele a sešel pomalu dolů,stále tam všude je bordel,ale rodiče mu naštěstí psaly, že dorazí o týden později. Takže to má dobrý,došel ke dveřím a otevřel) Ly..Lydio? Co tu děláš? (Byl z toho opravdu vyděšenej,netuší jestli je to s ním pravda,ale kdyby jo nechce jí ublížit. Tak tam jen stojí ve dveří a zírá)
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySun Sep 07, 2014 11:03 am

(Když jí přijde otevřít a je v jednom kuse, tak si oddechne. Považovala to za dobré znamení, asi by neustála, kdyby se mu něco stalo.) Jacksone (pokusí se o úsměv, i když ten úsměv je mírně nervózní) No, nechodíš do školy a tak vůbec, nevídám tě nikde s partou, nechodíš na tréninky, měla jsem strach, co s tebou je. (neřekla mu na přímo, že měla strach, jestli se náhodou nemění v nějakou potvoru, co by byla o úplňku nebezpečná.) Já jsem teď hodně byla s Maliou. Víš, s tou, která se mnou přišla na tu party. Tak trochu jsem jí se vším pomáhala. (podívá se na něj) Můžu dál? Je mi blbý takhle stát mezi dveřma. Já vím, že jsem se ti měla ozvat nebo se ukázat dřív, ale... (vlastně nebylo žádné ale.. Ano, měla toho hodně, ano, srovnávala se s tím vším ,co se kolem ní dělo, ale to neznamenalo, že měla Jacksona zazdít. I když se on neozýval a vyhýbal se jí, ona to neměla tak nechat)
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySun Sep 07, 2014 11:14 am

(Bedlivě jí poslouchal a možná to bylo trošku divný, že nechodil do školy a vypadalo to jakoby zmizel.) Jsem v pohodě,jen mi poslední dobou nebylo dobře.. (Zalhal,vůbec není v pohodě mění se na želví ninju a vraždí otce a kouše do kolemjdoucích . To přesně mu je,ale to jí říct nemůže) Aha,jasně. Malia (Kývl i když vůbec netušil o koho jde) Proč ne? (Trošku pootevřel dveře,ale ihned je zase přivřel) Vlastně ne. Ne nemůžeš jít dál (Na tváři se mu objevil opravdu nepříjemnej výraz. Ale bojí se , že se kdykoli může přeměnit v to co je. I když ani moc netuší co vlastně je. Musí to s ní utnout a to ihned a nejhorším způsobem) Vlastně jsem ti něco chtěl říct.. Měly by jsme se rozejít (Zakýval hlavou a koukl na ní,měl chuť rovnou zavřít dveře,protože nevěděl jestli to zvládne. Jestli zvládne říct proč)
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySun Sep 07, 2014 11:26 am

Takže jsi už v pořádku? To kousnutí, je to v pořádku? (podívá se na něj starostlivě, neměla ho takhle nechat. Měla být u něj, měla se vykašlat na Maliu a měla být s Jacksonem. Když jí řekne, proč ne, začne se soukat do dveří, ale on svůj názor najednou změní. Co to má být? Proč najednou obrátil?) Co, proč nemůžu dovnitř? (podívá se na něj nechápavě a pak slyší ta jeho další slova. Je to, jako by jí právě teď dal silnou facku.) Rozejít? (podívá se na něj nevěřícně a svraští obočí) Jacksone? Proč? Já... omlouvám se, že jsem tu poslední dobou moc nebyla, ale.. tohle mi nedělej (pootevře ústa a jen na něj chvíli zírá) Ty se se mnou rozcházíš mezi dveřma?
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySun Sep 07, 2014 11:35 am

Jsem v pohodě (Bez jediného výrazu dodal a pak nervózně poklepával nohou. Super,tohle se mu opravu povedlo.) Ano rozejít. (Kývne,opravdu se mu to neříká lehce. Ale musí se chovat jako hajzl,protože sám sobě nevěří a netuší co se děje) To je jedno,měla jsi na práci něco lepšího (Řekl opravdu hnusně a jeho pohled taky nezářil nadšením a láskou) A změnilo by to něco kdybych se s tebou rozešel na gauči ? Účinek to má stejnej (Dodal velmi rychle a pak musel vymyslet něco čím jí ještě víc dodělá a dodělá i sám sebe) Stejně jsi se mnou byla jen kvůli ''slávě'' a já jsem tě nezajímal. Byla jsi někde s kámoškou na nákupech a já ležel v nemocnici. (Dodal a nahodil znechucený výraz. Uvnitř ho to,ale opravdu štvalo. Takhle to nechtěl, ale musí to tak být)
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySun Sep 07, 2014 11:48 am

(začne kroutit hlavou) Ne, tohle je vážně pitomá legrace, Jacksone. Přestaň s tím. (podívá se na něj, ale v jeho očích nevidí ani náznak toho, že by to, co tu říkal, myslel z legrace. Všechno, co jí říká, ji nesmírně zraňuje. Že měla lepší věci na práci? No, nějak se do všeho prostě zamotala a potřebovala se z toho zase vymotat, potřebovala všechno pochopit a možná i potřebovala pobýt nějaký ten čas s Maliou, aby všechno začala dobře chápat. Navíc tím pomohla i jí. Ale je pravda, že Jackson ji potřeboval a ona tu nebyla. Postarala se o něho, když byl v nemocnici, byla u něj celou noc, ale pak to utla, protože byla až příliš zmatená z toho všeho, ale on se jí vyhýbal. Pomalu se jí do očí začaly hrnout slzy. Když jí řekne, že s ním byla jen kvůli slávě a o něho se nezajímala, už to nevydrží, protože tohle ji raní nejvíc. Jakcson moc dobře věděl, že to není pravda. Napřáhne ruku a vrazí mu velkou facku. Začne zhluboka dýchat. Její hrudník se znatelně zvedá)
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySun Sep 07, 2014 12:50 pm

(Všechno co jí řekl musel říct s opravdovou vážností a přesvědčivostí. Nikdy nechtěl aby takhle trpěla a už vůbec jí nechtěl říct to o tom, že s ním byla jen kvůli slávě. Hrozně jí miluje,ale bojí se o ní a dokud nezjistí co se mu děje tak s ní nebude moct být. Po chvíli mu, ale na tvář přiletí její ruka. Byla to vcelku velká rána a on se chytne za tvář,ruku po chvíli dá pryč. Jeho tvář má krásně rudou barvu, ale stále se snaží aby ho nevyvedla z míry) Ještě něco? Chceš si do mě kopnout? Znovu mi dát facku? A nebo už půjdeš? (Větu pověděl se sarkastickým tónem a na konci se tak i usmál. Opravdu se choval jako idiot a ani trošku sem mu to nelíbilo)
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySun Sep 07, 2014 1:00 pm

(Stojí tam jako opařená a stále upírá zrak na Jacksona. Opravdu to nevypadá, že by si dělal legraci. Nahrnuly se jí slzy do očí, ale nebrečela. Snažila se udržet, Nechce před ním brečet. Ublížil jí hodně, ale nemusí mu to dávat až takhle najevo. Chtěl ji pokořit? Povedlo se mu to, i když prostě nechápala, co to do něj vjelo. Možná si prostě našel jinou a v těch posledních dnech trávil čas s ní a proto se jí vyhýbal. Ale co když to má souvislost s tím kousnutím? Ne, to by jí určitě řekl, řekl by jí, kdyby se s ním něco dělo. Prostě je to jenom hajzl, kterej si užíval toho, že ji má jen pro sebe a jakmile mu vyznala city, tak ji odkopne jako prašivýho psa. Vyndá ze svojí kabelky klíče, které jí tehdy dal, když ho pokousalo to zvíře a mrští je po něm) Tohle už potřebovat nebudu. A já si myslela, že mě miluješ. Proč jsem jenom byla tak blbá. (vydechne a zraněně se na něj podívá, potom se otočí a pomalým krokem, protože je stále v šoku, začíná odcházet od domu)
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 EmptySun Sep 07, 2014 1:10 pm

(V jejích očích viděl velké zklamání a hodně slz. Je mu jasný, že se před ním nechce rozbrečet taková ona není.Je silná a jenom to, že má slzy v očích ho uvádí do rozpaků. Opravdu se chová jako idiot. Jenže kdyby jí to řekl nepochopila by to,určitě ne. A akorát by ho odkopla a jemu by to ještě víc ublížilo. Sklopí na chvíli pohled a pak se na ní znovu koukne a ona už po něm jen hází klíče. Chytne je a chvíli jí pozoruje) Lydio (Jde za ní a vezme jí ruku,klíče jí tam vloží) Když jsem ti je dal..opravdu jsem k tobě něco cítil a chci aby jsi si je nechala.. (Otočil se a už neviděl jestli je hází pryč, ale pochopil by to. Neměl jí je dávat, ale musel,musel si přiznat, že jí pořád miluje a možná to i ona pochopí. Kdo ví? Jediné co je jisté je to, že je to idiot,který jí opravdu ublížil.)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Whittemore House - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Whittemore House
Návrat nahoru 
Strana 10 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Grayson House
» Craig's house
» Martin House
» McCall House
» Reyes House

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: