Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Whittemore House

Goto down 
+8
Malia Tate
Allison Argent
Scott McCall
Layla Reed
Isaac Lahey
Lydia Martin
Jackson Whittemore
Rozprávač
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 7:28 pm

No to se teda pěkne rozjela (Souhlasně přikývne a podívá se po místnosti. Je poprví na něčem takovým a zatím to není nejhorší) No.. Já tu sice všechny znám,ale nikdo nezná mě...Takže (Zasměje se a znovu se napije,opravdu to není dobrý,nechápe jak to jeho otec může furt pít. Radši si nabere hrst brambůrků a zají tu pachuť ) Tak.. Co mi o sobě povíš? (Usměje se.. Podívá se na chodbu a pak na schody,něco ho napadne) Nepůjdeme se posadit na schody? Tam bude větší klid a mě bolej nohy.. (Chytne se za ně a zasměje se)
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 7:33 pm

(Po pár tancích s tou holkou se posadí na gauč. Začne si povídat s klukama a pije. Baví se o různých věcech,hlavně teda o holkách a autech. On se do konverzace moc nezapojuje,zajímá ho spíš kde je jeho holka. Lydia tu už dávno měla být..Co když se něco stalo? Možná bych jí měl zavolat a nebo radši ne.. Možná se naštvala,netuším)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 7:40 pm

Takže jsi na tom podobně jako já. *Malinko se nad tím ušklíbla.* To by byl takový dlouhý příběh... ale možná mužeš začít vyprávět ty o sobě. *Podívala se na něj skrz řasy a mírně se pousmála.* Ale asi to bude lepší v tom klidu. *Přikývla a vydala se s ním na schody, na které se usadila těsně u stěny, aby si mohl sednout vedle ní. Trochu se napila z kelímku a koukla na Isaaca.* Takže jaký je tvůj příběh.
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 7:47 pm

(Byl by radši kdyby on povídal,nerad mluví o sobě.On radši poslouchá,ale nebude se přemlouvat. Následuje Laylu a pak se posadí vedle ní a kouká do země) No..Můj příběh? (Zasměje se nad tím jestli má říct pravdu,ale něco může říct) Moje matka umřela když jsem se narodil,možná proto mě můj otec tak nesnáší.. (Stále se jenom dívá do země,pokračuje) Můj bratr nedávno umřel ve válce.Byl to skvělej chlap (Nad tím se usměje a podívá se na ní,napije se.Tentokrát mu to tak už nevadí) Můj není tak dlouhej,takže teď můžeš povídat ty. (Usměvavě se podívá )
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 7:54 pm

To je mi líto, že jsi ztratil tolik blízkých. *Soucitně se mu podívala do očí.* (Ale já jsem jich ztratila víc... Tobě zbyl aspon táta.) *Pomyslela si a na moment se jí ve výrazu objevil smutek ze ztráty svých bratrů. Otočila proto hlavu a zadívala se někam před sebe. Raději se snažila nemyslet na svoji nedávnou ztrátu a místo toho začala odříkávat svůj vymyšlený příběh.* Já jsem taky přišla o mámu, když jsem se narodila. A otec nás opustil ještě dřív, než jsem se stihla narodit... Zůstala jsem jenom já a moji starší bratři. Naštěstí bylo Michaelovi už 18 let, takže jsme nemuseli do děcáku. Oni mě v podstatě vychovali. A taky jsme spolu hodně cestovali, proto mi unikly poslední dva roky školy, takže jsem teď nastoupila do druháku. Tady ve městě jsem sama, Mitchel je na vysoký a Michael si pilotuje po světě. Ale plánujou jezdit často na návštěvy.
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:05 pm

(Bedlivě jí poslouchá a tváří se smutně,rozhodně chápe její strátu a vcelku jí závidí že jí otec opustil. Někdy si přeje aby se prostě zbalil a odešel někam pryč a Isaac by byl prostě sám. Poškrábe se na rameni a trochu sebou cukne,má tam pěknou modřinu a jizvu od tý vázy) Tak to máš vcelku dobrý,teda až na ty rodiče.. Ale máš někoho kdo tě má opravdu rád.. Počkej ty jsi vynechala dva roky? Kolik ti teda je? (Zamyšleně se na ní a doufá že to pochopil správně)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:12 pm

*Protože se koukala jinam, tak jeho cuknutí neviděla, jenom trochu cítila, jak sebou trhnul. Otočila hlavu a krátce se něj podívala, ale pak zase odvrátila pohled.* (Měla jsem někoho, kdo mě měl rád) *Pomyslela si a momentálně neměla moc daleko k slzám.* (Ne, nebreč, to přitáhne moc pozornosti.) *Varovala se v duchu a znovu se podívala na Isaaca.* Sed- osmnáct mi je. Díky tomu tady mužu bydlet sama a sociálka se o nic nestará.
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:18 pm

Těší mě, Malio. Já jsem Lydia. (podívá se na ni a pak pozoruje cestu, Musí se soustředit mnohem víc, než by se soustředila kdy jindy, protože je pořád nesvá z téhle celé situace. Párty jistě již začala a Jackson se jistě diví, kde je. Nebo možná ne, to neví, ale po tom, co dneska prožili, by řekla, že jo. Ale zpráva jí žádná nepřišla a rozhodně jí ani netelefonoval. Když konečně dojede k Jacksonovi, tak zaparkuje na příjezdové cestě a vystoupí z auta.) Tak jo, jdeme dovnitř, najdeme Stilese, promluvíme si s ním a pak uvidíme, co dál. Hlavně mu neříkej, že jsi... nebo jsi byla... kojot. (Podívá se na ni varovně) To by si myslel, že jsme se pomátly obě. (vydechne a jde k domu. Otevře dveře bez klepání. Už je tam dost lidí a hudba je na plný pecky. Otáčí se, aby neztratila Maliu z dohledu.)
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:21 pm

Nee nejdeme *zasmál se na ní* jak tě to mohlo napadnout? *zeptá se jí. Když uvidí Jacksonům dům,tak trochu povzdychne. Je zvědaví jestli se tam objeví i Stiles. Podle něho nejspíš jo když ho pozvala zrovna Lydie. Zaparkuje někde u domu, vystoupí co nejrychleji, přejde znovu ke dveřím od spolusedícího a otevře dveře Allison.*
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:25 pm

(Zahlídne jak se otvírají dveře a pak v nich zahlídne i Lydii. Okamžitě k nim běží a vlepí jí pusu,bál se že nepříjde. Podívá se za ní a uvidí Maliu,trochu se diví kdo to je) Bál jsem se že nepříjdeš,kde jsi byla? A kdo je tohle ? (Ptá se starostlivě,ale s úsměvem na tváři)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:26 pm

Tak prepáč. Neviem,je to prvá vec čo ma napadne,keď mi povieš,že to nie je tvoje auto. Nemôžem zato.*Pokrčí plecami a taktiež sa zasmeje. Pozrie sa trochu udivene na ten veľký dom a potom vystúpi pričom sa usmeje na Scotta.*Vyzerá to,že to tam už žije.*Pozrie naňho keď započuje hlasnú hudbu a hlasy ľudí.*
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:31 pm

(Bedlivě jí poslouchá,rád naslouchá ostatním lidem,nemusí aspoň mluvit o sobě.Podívá se na chodbu a uslyší ještě větší hluk) Aha,tak to se máš..Vypadá to že přišli další lidi,nepůjdem se tam podívat? Třeba dorazil někdo koho znáš (S úsměvem na tváři jí odpověděl a čekal na její reakci)
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:34 pm

To je v pohodě, Allison. *Čeká až vystoupí. Když vystoupí,zavře za ní,zamkne auto a dá si klíčky do kapsy.* To teda vypadá.. *poví celkem přecitlivěle kvůli jeho sluchu,ale dá se to vydržet. Předstírá,že je všechno v pořádku.* Jdeme?
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate


Počet príspevkov : 96
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:35 pm

Já vím, řekl mi to šerif. (Celou cestu až k tomu domu, kde se koná večírek mlčí. Pozoruje cestu a skládá si dohromady útržky vzpomínek, na které si vzpomněla. Vybavuje si, ale zatím jen části, kdy byla kojot a z lidského života jen málo. Vystoupí z auta, když Lydia zaparkuje a rozhlédne se kolem. Je tady hodně lidí a to ještě nevešla dovnitř, necítí se zrovna ve své kůži mezi tolika lidma.) Jasně, nebudu se zmiňovat o tom, že jsem byla kojot. Prostě si budu všímat svého dokud nenajdeš toho Stilese a pak si pořád budu všímat svého až ho najdeš. (Rozejde se s ní k domu a vejde dovnitř, zavře za sebou dveře a rozhlédne se. Tady je až moc lidí a moc hlasitá hudba. Na tohle vážně není zvyklá. Jde hned za Lydii, ale stále kouká kolem. Připadá si hodně divně. Všichni ti lidé tady se cítí ve svém živlu zatímco ona si připadá, jako by spadla z marsu a zažívala všechno tohle prvně. I když vlastně to je pravda, tohle je její první večírek. Podívá se na kluka, který k nim přišel a dal Lydii pusu.) Malia (Odpoví mu za Lydii) To je ten Stiles? (Povytáhne obočí a podívá se na Lydii)


Naposledy upravil Malia Tate dne Sat Aug 09, 2014 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:36 pm

*Podívala se na chodbu směrem, odkud ten větší hluk přicházel. Nejspíš měl pravdu.* Jo, asi bychom se mohli zajít podívat, co se tam děje. Třeba tam i někdo známej přišel... anebo toho známého můžeme nechat, ať se chvíli baví sám a můžeme zůstat tady. Dyštak si nás najde. *Pomalu přejela pohledem na něj a podívala se mu do očí. Volbu, jestli tam půjdou nebo ne, nechávala na něm, protože jí by nevadilo zůstat tady, ale i zvednutí a přesun ke dveřím by překousla.*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:39 pm

(Střelí po Malie pohledem, protože zrovna zmínila, jestli je tohle Stiles.)Jacksone! No, to víš, zdržela jsem se úpravami sebe sama. (usměje se trochu nervózně, protože se teď bude muset přetvařovat a bude muset lhát, protože by si Jackson myslel, že se opravdu pomátla, kdyby mu řekla, co se stalo. Docela by ji i zajímalo, jestli je tu Aiden. Taky by s ním ráda mluvila. Ale nejdřív musí věnovat pozornost Jacksonovi, pak musí najít Stilese a teprve potom se podívat, jestli je tu Aiden. Nechce mít Maliu pořád na krku. Měla by být jinde a je si jistá, že to co teď dělá, že ji Lydia tahá po párty i když ví, co se stalo, není tak úplně košér.) Jo, tohle je Malia. Moje kamarádka Malia. Chci jí seznámit se Stilesem, proto se ptala. (Neví, co by měla dalšího říct a dál se namotává na klubko lží)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:41 pm

*Sleduje Scotta a čaká jeho odpoveď. No nevyzerá moc nadšene z tej párty,ale nebude rozoberať prečo. Dnes sa chce hlavne zabaviť,keď ju sem už otec pustil.*Poďme.*Prikývne,usmeje sa a a vydá sa do domu. Počas cesty tam sa stále udivene obzerá okolo seba a všetkých pozorne sleduje.*
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:42 pm

(Trochu ho to raní když ho ta holka osloví Stiles. Zadívá se na ní nepříjemně a čeká na Lydiinu odpověď..Ta její taky není nejlepší,ale co) Stiles? Ona a Stiles? (Prohlídne si jí,nevypadá nejhůř,tak nechápe proč by se chtěla seznámit zrovna s tím pakem)
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:45 pm

*přijdou do domu a podívá se kolem kde lidi tancují* páni.. Je to tu živější než jsem myslel. *usmál se*
Návrat nahoru Goto down
Isaac Lahey

Isaac Lahey


Počet príspevkov : 224
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:48 pm

To je fakt,já jen jestli se tu se mnou nenudíš (Zasměje se na ní a pak se podívá do země,ani moc mu to nevadí zůstat tu. Nechce se vměšovat,mohl by nadělat problémy.Dopije svůj kelímek a položí ho vedle sebe na zem) Já už jsem,ale na suchu..Teda né že by mi to vadilo (Zakření se)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:51 pm

A to je dobré. Aspoň to nie je nejaká nudná párty,kde všetci sedia na mieste a pijú.*Pokrčí plecami a tiež sa usmeje,prejde trochu ďalej. Zatiaľ tu videla len Lydiu,toho jej frajera,ale viac nikoho známeho.*
Návrat nahoru Goto down
Lydia Martin
Admin
Lydia Martin


Počet príspevkov : 198
Join date : 23. 07. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:53 pm

Co je na tom hroznýho? Stiles je taky člověk. (pokrčí rameny, vážně neví, jak se z toho vymotat) A někomu přijdou lidi jako Stiles roztomilí (pokračuje dál) Malia, myslím, že Malia by si s ním dobře rozuměla. (na tváři jí hraje nervózní úsměv.) Když už jsme teda u toho, neviděl jsi tu někde Stilese?
Návrat nahoru Goto down
Jackson Whittemore

Jackson Whittemore


Počet príspevkov : 141
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 8:55 pm

(Vůbec se mu nelíbí jakým způsobem o něm mluví. Že je to člověk? To určitě. Nechápe co se s ní děje) No to jsem ho tu neviděl..Jenom jeho kamaráda (Řekne naštvaně a otočí se směrem ke Scottovi a vzpomene si co si dneska řekl. Musí přijít na jeho tajemství. Chvilku ho pozoruje a pak se podívá na Lydiu)
Návrat nahoru Goto down
Malia Tate

Malia Tate


Počet príspevkov : 96
Join date : 07. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 9:06 pm

(Nakrčí nos, když ho Lydia osloví Jacksone. Takže tohle není ten, koho Lydia hledá. Prej úpravami. Takové lži. Pomyslí si, ale nic neříká. Nechce se koukat na další hysterák, kdyby řekla, co opravdu Lydia dělala. Když řekne Lydia, že jsou kamarádky, tak povytáhne obočí a odkašle si trochu. Pane bože ta holka lže hrozně Řekne si v hlavě, když poslouchá ty její lži. Zajímalo by jí, jak vypadá ten Stiles, když se Jackson udivuje nad tím, že chce Lydia seznámit Maliu se Stilesem. Protočí oči nad Jacksonovo chováním. Koukne na něj) Hey Kene, kde je tu nějaký jídlo? (Opravdu má hlad a tuhle konverzaci chce rozhodně vynechat)
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 EmptySat Aug 09, 2014 9:14 pm

Momentálně rozebíráme svoje životní příběhy. Ty jsou vždycky zábavné... anebo v našem případě smutné. *Pokrčila rameny.* Takže asi si budeš chtít dojít pro pití... *Podívala se do svého kelímku.* Já mam teda taky už jen trochu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Whittemore House - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whittemore House   Whittemore House - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Whittemore House
Návrat nahoru 
Strana 3 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Grayson House
» Craig's house
» Martin House
» McCall House
» Reyes House

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: