Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Beacon Hills High School

Goto down 
+13
Chris Argent
Kira Yukimura
Bobby Finstock
Isaac Lahey
Ethan
Erica Reyes
Jackson Whittemore
Aiden
Darcy Blake
Scott McCall
Stiles Stilinski
Lydia Martin
Rozprávač
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next
AutorZpráva
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 12:32 pm

*Prejdú na parkovisku a ona sa poobzerá naokolo. Pravdepodobne je tu Aiden na motorke alebo niečom podobnom,teda čo si všimla podla helmy v jeho ruke. Alebo chodí s helmou aj v aute,čo je dosť nepravdepodobné.*Prišla som peši.*Kývne hlavou sem a tam a usmeje sa. Založí si ruky na prsiach a pozrie sa znovu okolo seba.*Kam chceš vlastne odtiaľto ísť?
Návrat nahoru Goto down
Aiden

Aiden


Počet príspevkov : 95
Join date : 30. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Aiden    Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 12:43 pm

Super, alespoň tady nemusím nechávat motorku (zasměje se, rozejde se směrem ke své motorce, pokrčí rameny a podívá se na ni) Nevím, kam budeš chtít.. moc to tady zatím neznám (usmívá se, když dojdou k jeho motorce, má tam ještě jednu helmou, kterou předtím dával Lydii, podá ji Allison.)
Beacon Hills High School - Stránka 20 Tumblr_n0d874mh2N1t90e7uo1_250 Beacon Hills High School - Stránka 20 Giphy
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 12:55 pm

*Prikývne a ide hneď za ním,k jeho motorke. Keď ju uvidí,udivene si ju prehliadne.*Wau.*Povie si potichu,sama pre seba a pár krát zaklipká. Vždy sa chcela previesť na motorke,ale nikdy nemala tú možnosť. Musí to byť zábava.*To ja taktiež nie. Zatiaľ som bola mimo môjho domu len na tej párty. Inak sa tu tiež vôbec nevyznám.*Zasmeje sa,zoberie si od neho helmu a následne si ju nasadí.*
Návrat nahoru Goto down
Aiden

Aiden


Počet príspevkov : 95
Join date : 30. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Aiden    Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 1:09 pm

(Všiml si jak si tu motorku prohlíží a usměje se nad tím) Jela jsi už někdy na motorce? (nadzvedne jemně obočí a usmívá se, nadechne se) Mmm.. tak co teď? Ani jeden z nás to tady pořádně nezná (zasměje se) Já byl zatím akorát v rezervaci a následně na policejní stanici (zasměje se, také si nasadí helmu a posadí se na motorku. Čeká až si Alli taky sedne)
Beacon Hills High School - Stránka 20 Tumblr_n0d874mh2N1t90e7uo1_250 Beacon Hills High School - Stránka 20 Giphy
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 1:25 pm

*Trochu ju vytrhne z jej úžasu,tak sa zasmeje.*Ehm...Nie,nikdy. Ale vždy som chcela. Musí to byť úžasné.*Sadne si zaňho na motorku a pokrčí plecami,čo ale nemôže vidieť.*Tak niečo nájdeme. Proste choď a zastav kde chceš,ale niekde,kde nemusím sedieť. Chcem sa prejsť.*Pousmeje sa a trochu pokrčí čelo nad tým,že bol na policajnej stanici.*Ty si niečo spravil,keď si bol na polícií?*Zasmeje sa,ale myslí to vážne. Nikdy nevie,čo môže byť zač.*
Návrat nahoru Goto down
Aiden

Aiden


Počet príspevkov : 95
Join date : 30. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Aiden    Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 1:30 pm

Tak je načase zjistit jaké to je (zasměje se, přikývne, i když to nevidí) Fajn, takže jedeme (nastartuje motorku a už chce vyjet, ale pak se ho ještě zeptá na tu policii) Jo byli jsme s Lydií v rezervaci a našli tam nějakou dívku, která vypadala dost vyděšeně a byla celá špinavá tak jsme zavolali záchranku a policii a dneska jsme tam museli jít odpovědět na nějaké otázky (pokrčí rameny, rozhodně jí nemá v plánu vykládat celou historku, kdy byla Malia kojot a on jí pak svým řevem proměnil na člověka.Pak se rozjede po městě. Trochu začne frajeřit, aby si tu jízdu Allison pořádně užila.)
Beacon Hills High School - Stránka 20 Tumblr_n0d874mh2N1t90e7uo1_250 Beacon Hills High School - Stránka 20 Giphy
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 1:47 pm

*Nadšene sa usmeje a už k tomu ďalej nič nehovorí. Počúva čo jej hovorí o tom dievčati. Zaujímavé. Asi preto nebola v škole ani Lydia,nepríde jej,žeby vymeškávala takto každý deň. Muselo to byť dosť dôležité. Aspoň jej Aiden povedal toto a nie,že niekoho zabil alebo niečo podobné. To jej trochu odľahlo. Sleduje cestu,stále s úsmevom na tvári a dosť si to užíva. Je rada,že natrafila práve na Aidena.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 1:59 pm

Ne. *Odpověděl mu klidně a nenáchaval se vyvést z míry. Překřížil ruce na hrudi a zůstával stát přede dveřmi. V jeho výrazu nebyl ani náznak usměvu či něčeho podobného. Díval se na Scotta nekompromisním pohledem, kterým mu radil, ať mu raději odpoví.* Byl to alfa vlk a já chci vědět, kdo to je. Takže co si pamatuješ z té noci?
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 9:30 pm

*Sleduje ho. Ale pak se rozhodne mu to říct.* Prostě jsem byl v lese a po nějaké době se na mě sesypalo stádo jelenů, takže jsem ztratil ten inhalátor. *pohodí rukou* Pak jsem uviděl nějaké zvíře, které se na mě vrhlo a kouslo mě. Mimochodem.. jak alfa vlk? *nadzvedne na něho obočí.. to se nějak ti vlkodlaci rozdělují?*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 9:37 pm

*Povzdechl si, Doufal, že zjistí něco ví, ale k jeho smůle ten kluk si nic nepamatuje. Nebo neviděl nic, co by odhalilo totožnost alfy. Ale přesto, pokud ho kousnul alfa, tak s ním musel mít nějaké umyslu. Je tedy vodítkem k němu.* (Budu ho muset víc hlídat... a přitom mu vysvětlit spoustu věcí) Jsou alfy a bety. Alfa je ten silnější, muže kousnout ostatní, budovat si smečku,. Ten koho kousne, se stane betou.
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyWed Aug 13, 2014 11:51 pm

A... ty jsi? *pozvedne obočí* Ty jsi beta? (kdo jiný by mohl být než alfa?) *zeptá se ho* Proč chceš vůbec vědět o tom vlkovy, který mě kousl? *pozvedne obočí..*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 12:00 am

Jsem beta. *Ve skutečnosti byl omega, ale to nepotřeboval vědět. Nemusel mu motat hlavu ještě existencí omeg, stačily bety a alfy.* Protože v tomhle městě jsem se narodil a chci vědět, co za alfu se tady teď pohybuje. *Vynechal fakt o tom, že zabil jeho sestru, protože s tím už se mu nechtěl svěřovat. Bude mu stačit, když si bude myslet, že se jedná o nějaké boje o území.* A ty mi ho pomůžeš najít. Z nějakýho důvodu tě proměnil.
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 12:04 am

Proměnil mě z nějakých důvodů. A chci zjistit proč. Protože tohle *ukáže na sebe* tohle já nechci! *Poví upřímně. Nikdy tohle nechtěl.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 12:42 am

Tohle je dar, co se ti stalo. Dřív jsi měl astma, že jo? Měl jsi snad od toho kousnutí nějaké problémy s dechem? Nemáš teď větší sílu, rychlost, lepší reflexy? Nemoci se ti budou vyhýbat, budeš se rychle hojit... tohle všechno vyměníš za to, že budeš zase outsider? *Poté, co mu vyjmenoval všechny výhody, nad tím zavrtěl hlavou. Viděl v bytí vlkodlakem předevší výhody, proto mu unikalo, proč to nechce*
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 1:01 am

*Dívá se na něho. Opravdu tohle nechce.* ale já tohle nechci. Nikdy jsem to nechtěl. Sice. Vyléčilo se mi to astma. Teď už ani ten inhalátor nepotřebuju. *sáhne si do kapsy jestli ho tam vůbec má* Přišel si za mnou jen aby ses mě zeptat na toho alfu? *zeptá se ho s nepřátelským přízvukem*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 1:15 am

*Na chvíli nad tou otázkou zauvažoval a pak kývl.* Jo. A taky ti říct, že jsi vlkodlak, kdybys na to ještě nestihl přijít. A ještě ti říct, že bys měl nechat lacrosu. Ted se musíš naučit zvládat svůj vztek a ne běhat za míčem, kde do tebe někdo vrazí, vytočí tě a ty se pak prozradíš.
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 1:34 am

Jo. Stihl jsem už na to přijít... *mávne rukou* Nechat lacrossu? *udiveně na něho kouká* lacrossu nenechám. A rozhodně ne teď když se mi konečně začalo dařit. *podívá se vedle sebe, kde je zrcadlo. Trochu se do něj zadívá a pak se podívá zpátky na Dereka* Nevytočím se..
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 1:45 am

A co až ti vyjde zápas na úplněk? Vážně si myslíš, že se zvládneš ovládnout? Pokousaní vlkodlaci to mají těžší. Vztek se ovládá hůř... ale dá se to zvládnout. Jenom nesmíš pokoušet štěstí. Lacros odlož na jindy. *Nenaléhaj na něj ohledně toho moc, tohle mu spíš doporučoval. Podle něj je sport v tomhle vedlejší. Dřív taky sportoval, jenže on měl tehdy rodinu, co mu to pomáhala zvládnout, a měl to vrozené. Líp se to zvládalo. Zatímco Scott nemá nikoho, kdo by mu s tímhle poradil.* A dávej si pozor, komu o tom řekneš.
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 2:09 am

A jak vztek zvládáš ty? *zeptá se ho* Aaa.. třeba budu jenom v bráně. Tak se ke mě hráči moc blízko nedostanou. Takže jim nijak neublížím.. *poví. Stejně si myslí, že ho možná kouč pošle do brány.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 11:48 am

Svůj vztek jsem se naučil ovládat už před lety. Tobě to bude ještě nějakou chvíli trvat. *Tímhle způsobem mu odpověděl na jeho otázku, ačkoliv ve skutečnosti mu ji uplně nezodpověděl. Pravda je, že ovládat se pořádně naučil během smrti Paige. Na tu chvíli nechtěl vzpomínat a nechtěl mu to teď ani vykládat.* Dávej si pozor.
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 9:42 pm

Aha.. *Promýšlí to. Podle něho se nic na tom hřišti nestane.. Když uslyší zvonek, tak se porozhlídne* už budu muset jít.. *poví mu. Ještě se na Dereka jednou podívá a odejde pryč*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 10:20 pm

*Pomalým krokom prejde pred školu,keďže má ešte čas. Začala vstávať nejak skoro a teraz všetko stíha. A to sa jej dnes aj zíde,pretože sa musí porozprávať so Scottom. Dúfa,že dnes nebude chýbať. Vojde do školy,porozhliadne sa,ale nevidí ho tak mieri k svojej skrinke.*
Návrat nahoru Goto down
Derek Hale

Derek Hale


Počet príspevkov : 72
Join date : 03. 08. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyThu Aug 14, 2014 10:49 pm

*Po zazvonění už nic neřekl, nechal Scotta odejít a hned poté ho také následoval. Procházel mezi těmi davy studentů a mířil přímo ze školy. Přitom ho napadla jedna myšlenka.* (Jaká je teď šance, že by mě tu zahlédla Darcy? Nebyla by nadšená.) *Nad tou myšlenkou se ušklíbl a zamířil rovnou ke svému autu. Usadil se do něj a odjel k sobě domů.*
Návrat nahoru Goto down
Scott McCall

Scott McCall


Počet príspevkov : 197
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyFri Aug 15, 2014 8:59 pm

*Přijde do školy. Celkem by potřeboval mluvit Stilese, kterého nikde nevidí. Spíš jen povzdychne a jde ke skříňce*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 EmptyFri Aug 15, 2014 9:03 pm

*Zoberie si svoje veci zo skrinky,keď vtom si všimne prichádzajúceho Scotta. Ide jej vhod. Rýchlym krokom prejde pred neho,čím ho zastaví a doširoka sa usmeje.*Ahoj. Môžme sa porozprávať?*Nadvihne obočie,ale nespúšťa z tváre úsmev,ktorý je možno až trochu silený. Ale vážne chce vedieť,čo sa jej Aiden snažil naznačiť,takže dúfa,že jej to Scott povie.*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Beacon Hills High School   Beacon Hills High School - Stránka 20 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Beacon Hills High School
Návrat nahoru 
Strana 20 z 27Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills-
Přejdi na: