Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Argent House

Goto down 
+6
Isaac Lahey
Layla Reed
Aiden
Scott McCall
Allison Argent
Rozprávač
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptyFri Aug 22, 2014 8:56 pm

Fajn,fajn,ako povieš.*Prevráti očami s nepatrným povzdychom a oprie sa o linku. Už mu nato vlastne ani nemá čo povedať. Stále jej bude opakovať to isté. Iba počúva čo Darcy hovorí,ale vážne sa týmto veciam nerozumie. Je rada,že viac ako tak šoférovať. Nie ešte aby vedela,aké auto je dobré a zlé. Hlavne aby fungovalo.*Áno,za priateľmi.*Pousmeje sa na otca a potom na Darcy.*Len choď.*Možno až s veľmi nadšeným úsmevom si prejde sadnúť na miesto,kde bol otec a na druhú stoličku si vyloží nohy.*Kde si vlastne bola doteraz?
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptyFri Aug 22, 2014 9:14 pm

*Pokrčí na Chrisa plecami.* Povedal si ojazdené a malé, čo si pod tým človek asi predstaví? *Nadvihne spýtavo obočie a pokrúti hlavou.* Jej sesternica stojí pár metrov od teba, ale budem sa tváriť, že som to nepočula. *Pretočí nad ním očami a sleduje ho, ako si berie šálku a vstáva od stola.* V ženštine je sila. *Usmeje sa na Allison široko, než preje pohľadom opäť ku Chrisovi.* Pokiaľ si len pripadáš, tak to nemôže byť tak zlé. Mimochodom...Tiež mi lezieš na nervy, Chris! *Vyhŕkne za ním, aby ju dobre počul, než sa jej na perách roztiahne úškrn a sleduje ho, keď vychádza von z kuchyne.
To už sa presunie s tanierom aj pohárom k stolu za Allison, ktorá si tam spravila vrelé pohodlie.* Len tak som sa prechádzala lesom...Potrebovala som ísť trochu na vzduch. *Prenesie neurčito, pričom jej zase príde na um Derek. Len nad sebou nepatrne pokrúti hlavou a zoberie si jeden zo sendvičov do ruky.* Ako to ide so Scottom? *Usmeje sa na ňu s radosťou v očiach.* A nehovor mi, že ste len priatelia...*Pokrúti hlavou predtým, než by jej vôbec stihla odpovedať, akoby to chcela hneď zatrhnúť.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptyFri Aug 22, 2014 9:33 pm

A prechádzala si sa po tom lese úplne sama?*Nadvihne obočie a stále s úsmevom na perách ju sleduje. Všimne si jej pokrútenie hlavy,čo v nej vzbudí ešte väčšiu zvedavosť. Keď sa jej spýta na Scotta,na chvíľu pozrie do zeme a potom späť na ňu.*Vlastne ani neviem. Asi dobre.*Pokrčí plecami. Chcela povedať,že sú len priatelia,ale nedostala takú možnosť.*Neviem ako to medzi nami je. Stali sa určité veci,ale nemám pocit,že by sme spolu chodili. Teda aspoň sa to nejak nahlas nepovedali.
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptyFri Aug 22, 2014 9:50 pm

No...*Vydýchne neurčito a nahne hlavu mierne do strany.* Vlastne som tam nebola tak úplne sama... Okolo bolo kopec zvierat, ktoré mi robili spoločnosť. *Pokrčí s úškrnom na perách plecami. Nemala chuť, teda sama nevedela, čo si o Derekovi myslieť a vlastne ho ani nepoznala, bolo by divné o ňom s niekým hovoriť.* Možno som stretla ešte niekoho z videnia, ale inak áno, celkom sama...*Napije sa z pohára vody s citrónovou príchuťou. Sleduje jej výraz, keď sa jej spýtala na Scotta a veľmi sa jej to nepáči. Buď sa až priveľmi hanbí alebo je zmätená.* Ako to myslíš, že to nevieš? *Podvihne spýtavo obočím. Keď začne s tým, že sa stali určité veci, tak pomaly začne premýšľať, či jej Scott niečo spravil, ale rýchlo to zavrhne. Určite myslela len stupne v ich vzťahu.* Pobozkali ste sa už? *Spýta sa to na rovinu, keďže ju to pekelne zaujíma. Ak už nemala zážitky z jej vlastného života, chce mať aspoň zo života jej sesternice. Na strednej sa po chalanoch veľmi neotáčala, bolo to dosť hektické obdobie a navyše, keď ju pridelili k Victórií a Chrisovi, dozvedela sa skoro o vlkodlakoch a na niečo ako nejaké držanie sa za ruku a oblizovanie sa na každom rohu...Nemala čas a ani chuť. Rada pozorovala mladú zaľúbenosť, ale popravde zažiť ju bola vec druhá.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptyFri Aug 22, 2014 10:07 pm

Haha.*Tvári sa veľmi vážne,ale nakoniec sa aj tak zasmeje. Samozrejme,že jej nechce nič povedať. Hovoria si skoro všetko,ale toto bude pravdepodobne o niečom inom.*Fajn,chápem,o tvojom záhadnom mužovi sa nebudeme baviť. Aj tak mi o ňom raz sama povieš.*Sebaisto sa na ňu usmeje pričom žmurkne. Teda typuje,že v tom je nejaký chlap.*Áno,pobozkali. Už viac krát a vyzerá to celkom dobre.*Poškriabe sa premýšľajúco na hlave a potom ruky položí na stôl. Nevie vlastne čo rieši,ale stále má pocit,že jej Scott niečo nehovorí. Vedela,že pri skrinkách jej klamal pretože to na ňom bolo až moc vidieť. A to,ako ju náhle pobozkal,tým chcel len nejak zmeniť tému.*Ale myslím si,že mi v niečom klame,nechce mi niečo povedať. Teda som si tým skoro stopercentne istá.
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptyFri Aug 22, 2014 10:22 pm

Nemám, čo by som ti povedala. *Bráni sa s pokojným výrazom na tvári, pričom do seba rve už druhý sendvič. Záhadný? To áno. Muž? Zhodou okolností tiež áno. Jej? No to asi ťažko. Keď na ňu Allison žmurkne, pretočí nad tým očami a znovu pokrúti hlavou.* No vidíš! *Povie s plnými ústami, než sťažka prehltne sústo v ústach.* A to väčšinou znamená, páčiš sa mi, mám ťa rád, sme spolu...*Kýva hlavou zo strany na stranu, keď to hovorí.* Aké to bolo prvýkrát? *Nemôže sa to samozrejme neopýtať, to by proste nebola ona. Zaujato si podoprie rukami hlavu o stôl, keďže už stihla dojesť, nakoľko bola vážne hladná. Vidí, že jej sesternica nad niečím premýšľa, tak len nadvihne obočie a čaká, čo z nej ešte vypadne, pretože sa jej zdá, žeby k tomu chcela niečo dodať.* A nemáš ani predstavu, čo by to mohlo byť? *Mierne prižmúri oči. Možno sú to len nejaké tínedžerské problémy alebo niečo.* Alebo sa ti o niečom niekedy nezmienil? *Pýta sa jej ďalej. Mohlo by v tom byť pokojne aj iné dievča, a to by Allison vážne neželala, aj keď ona by sa z toho asi nezrútila.* Možno má doma len nejaké problémy...A nechce ti to povedať.
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptyFri Aug 22, 2014 10:35 pm

Samozrejme.*Tiež pokrúti hlavou a zasmeje sa nad ňou. Aj tak jej to povie,to je jasné,len jej musí nechať nejaký čas. A možno sa s tým chlapom ešte nič nestalo,takže to na ňu všetko vybalí až potom.*Tak to asi znamená,ale keby sme spolu začali chodiť,nemalo by sa to nejak povedať nahlas?*Rozhodí trochu rukami do vzduchu a jemne pokrčí plecami s nechápavým výrazom. Nikdy nemala chalana,takže nevie,ako to funguje,ale myslí si,že to je takto. Nad jej otázkou sa zasmeje. Typická Darcy,ktorá chce vedieť úplne všetko.*Bolo to...pekné.*Dá jej celkom krátku odpoveď a usmeje sa. Vypočuje si jej otázky pričom klepká prstami po stole*No možno áno,ale potom je tu jedna konkrétna vec.*Vystrie sa a nohy si zloží z vedľajšej stoličky. Pričom nečaká,čo jej povie,ale spustí rozprávanie,aby to celé Darcy pochopila.*Bavila som sa s jedným mojim kamarátom a ten sa ma pýtal na Scotta nejaké dosť divné otázky. Napríklad či nemá veľmi dobré reflexy alebo citlivý sluch. Nechcel mi povedať,o čo ide a poradil mi,aby som sa nato spýtala Scotta.*Na chvíľu je ticho,pričom premýšľa a potom znovu začne rozprávať.*Samozrejme som s tým šla za Scottom,pretože viem,že sa mu tie veci dejú. Na všetko to som sa ho spýtala,ale on vyzeral dosť nervózne a povedal,že je v poriadku. Ale bolo jasne vidieť,že mi klamal. A...Ja som mu len chcela pomôcť. Ak má nejaký problém,tak mi to samozrejme mohol povedať. Viac som to s ním už neriešila,ale stále mi to vŕta v hlave.
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptyFri Aug 22, 2014 11:02 pm

Vieš, občas ani tak netreba slová, občas stačí, že ťa proste schmatne a pobozká pri skrinkách alebo ťa chytí za ruku a presne vtedy by si mala vedieť, či je to vážne, či ste spolu alebo...*Pokrčí plecami.* No alebo nie...*Vydýchne nakoniec prosto. Ani nevie, kde toto vyplodila, ona nebola dobrý poradca v týchto veciach, vlastne s tým mala minimálne skúsenosti. Raz keď chodila ešte na základnú školu, nosila okuliare, strojček na zuboch a vlasy mávala väčšinou vypnuté do dvoch vrkočov - mimochodom, vyzerala strašne - za ňou prišiel chlapec, ktorý chodil o jednu triedu vyššie ako ona. Najskôr bol milý a ona bola strašne naivná, keď sa jej zdalo, že sa mu páči, pretože sa na nej len zabával s kamarátmi z triedy. Keď to zistila, tak jej to samozrejme ublížilo, bola vtedy len dieťa a cítila sa slabá oproti ostatným. Možno preto už nikdy nechce cítiť tento pocit, menejcennosti. Možno preto neznáša prehry a je príliš hrdá na to, aby niekomu len tak dovolila, aby ju podceňoval. Ktovie...* Pekné? Ako pekné, vážne pekné alebo pekné, tak na trojku, keďže trochu slintal a len otváral ústa ryba? *Mierne podvihne obočie, pričom ju ďalej počúva a sleduje skoro každý jej pohyb.* Konkrétna vec? *Spýta sa jej s otázkou v očiach a opäť si odpije z vody. Už videla, že jej to ide priblížiť a bola vážne rada, že jej to povedala, pretože ju to trochu zarazilo.* (Dobré reflexy, citlivý sluch?) *Pokladá si v duchu priamo otázky a žmúri oči na svoju sesternicu, akoby vstrebávala jej slová. * (Je možné, žeby...Ale to nie, určite nie...) *Zamietala to v duchu. Akurát Allison by mala to šťastie, že narazí snáď na jediného vlkodlaka v Beacon Hills, teda v prípade, že je to omega a keď sa jej naňho pýtal nejaký chalan, tak hádala, že by s tým tiež mohol niečo mať, ale Alfa by sa asi nevypytoval na jeho reflexy, keby vedel, že ho pohryzol. Každopádne...Ak sú tu vlkodlaci, tak jej Chris niečo zatajil a ona to priam z duše neznášala. Rýchlo sa na Allison usmeje, aby to nevyzeralo divne. Nanešťastie jej musí klamať rovnako ako jej klamal Scott, ak je teda vlkodlak. Možno je len na steroidoch alebo berie nejaké prášky, čo by samozrejme mohlo byť zlé, ale nie tak zlé ako to, ak by bol naozaj vlkodlak.* Vieš, akí sú chalani, snažia sa tváriť tvrdo, akože ich nič nepoloží, ale naozaj to v nich možno kričí...*Pokrčí plecami.* A možno ťa len nechce zaťažovať tým, čo sa mu deje v živote, pretože si každé ráno opakuje, že môže byť rád, že si si ho vôbec všimla medzi tým všetkým materiálom, čo v škole máte. *Uškrnie sa na ňu krivo. Kiežby to tak bolo.* Ale už sa ho na to radšej nepýtaj...Len pre istotu.
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptyFri Aug 22, 2014 11:25 pm

*Po tom čo jej povie,prikývne a usmeje sa.*Asi to tak bude...*Na chvíľu sa odmlčí a sleduje pritom stenu.*Tak to pravdepodobne spolu chodíme.*Usmeje sa na Darcy a jej ďalšie slová,kde hovorí "nie",nepočúva. Už jej to pekne vysvetlila,takže tomu radšej bude veriť. Chce aby bolo všetko so Scottom dokonalé. Pozrie sa na hodiny a rozhodne sa,že mu napíše,až zajtra. Mohli by sa stretnúť,pretože ona to do pondelku asi nevydrží. Nevie ako Scott,ale jej chýba už teraz. Darcy jej nikdy neprišla takáto,žeby mala nejaké veľké skúsenosti s chlapmi. Ale kto vie. A dosť by sa čudovala,keby nič moc s chlapmi nevidela. Veď je sexy a má úžasnú povahu. A je celkom drsná,čo sa chlapom môže,ale aj nemusí páčiť.*Hmm...*Tvári sa,že premýšľa a potom sa zasmeje.*Vážne pekné,výborné.*Prikývne a doširoka sa usmeje. Síce nevie ako bozkáva ona,ale dúfa,že to nie je nič hrozné. Radšej sa to ani nechce dozvedieť. Počas toho ako jej rozpráva o Scottovi,nejde si nevšimnúť jej výrazy,ale to nebude riešiť. Pravdepodobne sa len započúvala a tiež o tom premýšľa. Aj tak nechápe,čo môže byť so Scottom zle. Alebo s jeho sluchom. Veď ona s ním kľudne pôjde aj na ušné alebo tak. Nerobí jej to problém. A tie reflexy...To je preňho asi len dobré,keďže sa mu tak začalo dariť v lakrose. Možno sa nad tými vecami naozaj len priveľmi zamýšľa a sú to len nejaké nepodstatné blbosti. Keby jej o tých veciach Aiden nepovedal,ani by ju to nenapadlo. Možno si z nej len robil srandu,nečudovala by sa tomu.*To je pravda. Mala by som to nechať tak. Nakoniec to nebude ani nič vážne a ak áno,hádam,že mi to po čase povie.*Pousmeje sa milo na Darcy. Je rada,že sa mohla aspoň niekomu takto vyrozprávať. Má už nejaké kamarátky,ale nikomu neverí natoľko,aby im hovorila toto všetko. A Darcy jej vždy aj dobre poradí,to je len bonus.*To skôr ja môžem byť rada,že sa on so mnou baví.*Usmeje sa na ňu a postaví sa zo stoličky.*Dobre,už nebudem.*Prikývne a zasunie stoličku pričom znovu skontroluje hodiny.*Myslím,že sa už pôjdem nachystať do postele. Po celom dni by som sa už rada trochu natiahla.*Prejde k Darcy,zohne sa k nej a jemne ju objíme.*Dobrú noc.*Pomalým a už aj trochu ospalým krokom prejde von z kuchyne na chodbu,zoberie si tašku,ktorú tam predtým pohodila a ide do svojej izby. Uprace si všetky veci na miesto,prezlečie sa do tielka a krátkych nohavíc a tak si zaľahne do postele. Vtom momente aj zaspí.*
Návrat nahoru Goto down
Darcy Blake

Darcy Blake


Počet príspevkov : 148
Join date : 30. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 12:15 am

*Najskôr sa na ňu usmeje, než jej pohľad trochu hrane opadne.* Počkaj...Takže moja baby-sesternica zažíva zážitky s chalanmi skôr než ja? *Mierne podvihne obočie, než pokrúti hlavou.* Kam ten svet dnes speje...*Vydýchne rádoby sťažka, než sa jej na perách znovu objaví letmý úsmev.* To je už lepšie. *Zahryzne si do pery, keď ten bozk špecifikuje trochu viac. Vlastne by ju bavilo počúvať to až do rána, vždy mala rada tieto babské veci, aj keď sama sa vyjadrila len málokedy, skôr počúvala, pýtala sa, keď mohla, tak aj občas poradila. Proste ako niekto, kto o tom mnoho počul, ale málo zažil, niežeby si sťažovala, mala aspoň čas na dôležitejšie veci, ako sú vzťahy, napríklad ležanie pred telkou, to bolo veľmi podstatné v jej živote. Na čo jej bol muž, keď čipsy a ovládač, na čo jej bol muž, keď mala zbraň? No celkom na nič.* Určite ti to povie, keď bude chcieť, nie je dobré na niekoho tlačiť, potom by sa mohlo stať niečo, čo by sme nechceli. *Kývne na ňu hlavou. Chris má určite nejakú stopu, bola presvedčená, aj keď nechápala, prečo jej to nepovedal, znamenalo to možný príchod Kate, na čo sa nemohla dočkať.* Ale prosím ťa...Chalani sa o teba môžu aj roztrhať a nehovor mi, že nie...Ani si nevieš predstaviť, koľkým si už mohla behať mysľou a ani o tom nevieš. *Uškrnie sa na ňu krivo a sleduje ju, keď sa postaví. Teraz bola rada, že robí v škole, znamenalo to, že na ňu môže dať pozor a tiež sa môže trochu pozrieť po Scottovi, ak je naozaj vlkodlak, tak by mu samozrejme nič neurobila, najskôr by ho len asi varovala, aby sa nepribližoval k Allison a potom, aby sa nepokúšal niekomu ublížiť či niekoho zraniť, inak by to dopadlo zle. Riadila sa kódexom, určite by nikoho nezabíjala bezdôvodne.* Jasné, pôjdem hneď po tebe, len doumývam nejaký riad, aby na mňa tvoja matka ráno nenadávala. *Usmeje sa na ňu mierne a objatie jej samozrejme pevne opätuje. Nevie, či by istú dobu bez Allison zvládla. Bola dobrá opora, dobrá priateľka a hlavne úžasná rodina. Nemohla by mať lepšiu.* Dobrú noc a nech sa ti sníva o čiernom BMW, pretože ho tak ľahko nedostaneš. *Prenesie za ňou ešte, než odíde a pobavene sa postaví od stola. Pomaly začne umývať riad, ktorý ušpinila, než sa poberie pár minút po Allison hore do svojej izby. Samozrejme si hneď otvorí okno a chvíľu z neho civí na tmavú oblohu. Nechá ho za sebou otvorené a ide do kúpeľne, kde si znesie mascaru z očí, umyje si zuby a vyčeše vlasy do vrkoča, aby jej nebehali počas spánku do tváre. Následne sa vráti späť do izby,  kde si vymení náplasť na škrabnutie, samozrejme si ho najskôr skontroluje v zrkadle a natrie si ho masťou, aby urýchlila proces hojenia. Pomaly ju dokonca prestalo aj pichať v boku, takže mohla byť spokojná, že jej nijako inak neublížil. Zhrabla si notebook a chvíľu premýšľala, žeby si objednala nejaké veci z internetu, teraz mohla, už si v podstate zarábala, mala vlastné peniaze a dostala aj nástupný plat, takže ho mohla na niečo minúť. Nie, takto by asi rozmýšľať nemala. Pokrútila nad sebou hlavou, zdvihla sa z postele, pričom odpratala notebook na stôl a znovu sa oprela o parapetu pri okne. Občas si pripadala ako nejaké psycho, keď tam len v tichu stála a sledovala v podstate nič, len tmu, čo jej pripomenulo, žeby tu teraz nemala byť. Práve by sa mala so sekáčikom na mäso v ruke plížiť k Derekovmu domu a v druhej ruke za sebou ťahať veľké čierne vrece. Automaticky jej na perách naskočí úškrn. Ale radšej o ňom nepremýšľala, jasné, mali na seba šťastie, čo sa týkalo stretnutí, ale nič o ňom nevie a vlastne si nie je istá, že chce, na to je až veľmi zvláštny. Pokrčí neurčito plecami, zvalí sa do postele a zvyšok noci len premýšľa nad Scottom a nad tým, že sa bude musieť s Chrisom najskôr porozprávať a zistiť, či jej hovorí všetko, čo by mal.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 2:04 pm

*Ráno kolem desáté hodiny volá Allison.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 2:12 pm

*Ráno sa zobudí celkom skoro,niečo okolo ôsmej. Dá si rýchlu sprchu a prezlečie sa do domáceho oblečenia. Pritom trochu premýšľala o tom,čo jej hovoril otec. Žeby mohla znovu začať cvičiť s lukom. Určite si ho pohľadá a dnes by mohla trénovať. Mohla by zájsť do lesa,sama,aby otca neotravovala ak má náhodou prácu. Zbehne dole do kuchyne,kde nikto nie je a vyberie si z chladničky zeleninu a šunku. Nakrája a natrie si chlieb,spolu so zeleninou a zoberie si to spolu s pomarančovým džúsom do izby. Sadne si na posteľ,zoberie si laptop a začne si prechádzať stránky,pričom pomaly je. Vtom jej zazvoní telefón,kde sa objaví Layline číslo.*Prosím?*Ozve sa do telefónu a odpije si z džúsu.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 2:15 pm

Ahoj Allis.... Neplánuješ náhodou dneska něco podniknout? Nějak dneska nemám co dělat. *Ozval se její hlas z telefonu.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 2:17 pm

Ahoj. Jasné,môžme niekam zájsť. Mám tiež voľný deň.*Pousmeje sa,aj keď to ona vidieť nemôže. Zaklapne laptop,odloží ho späť na stôl a oprie sa oň.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 2:24 pm

Fajn, takže napadá tě kam zajít? Máš nějaký plán? *Zeptala se jí přes telefon*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 2:28 pm

Nie,nemám. V podstate tu nepoznám ani žiadne miesta. Takže ak napadá niečo teba.*Povie a pritom si začne vyberať veci zo šatníku. Keďže bola asi len na benzínke a v nejakej neznámej budove s Aidenom,moc to tu nepozná. Nebol čas objavovať to tu.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 2:34 pm

Tak to jsme ve slepý uličce, protože já kromě mýho domu, školy, jedný restaurace, benzínky, obchoďáku a jednom místě v lese nic neznám. Takže pokud tě nezaujalo jedno z těhlech míst, tak asi skončíme u jedné z nás doma. Teda pokud nám něco neporadí Google nebo někdo jiný.
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 2:44 pm

*Chvíľu premýšľa pričom je ticho a nakoniec ju niečo napadne.*Tak by sme sa len jednoducho mohli prejsť po meste. Aspoň si pozriem,čo zaujímavé tu majú. Neskôr možno zájsť na kávu alebo tak. Čo povieš?*Vytiahne si oblečenie,zabuchne skriňu a sadne si späť na posteľ. Doma sa jej dnes rozhodne zostávať nechce.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 2:50 pm

Fajn, tak se mám pro tebe stavit? Nebo se ty stavíš pro mě? *Ozývá se její hlas z telefonu.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 2:56 pm

Keby si bola taká dobrá a prišla ty.*Ešte rýchlo povie,nadiktuje jej adresu domu a krátko sa s ňou rozlúči. Následne sa prezlečie,namaľuje a celkovo sa dá dokopy. Prejde dole do kuchyne a kým príde Layla,ide ešte umyť riad,ktorý ušpinila.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 3:00 pm

Tak za chvíli tam budu. Zatím se měj. *Řekla ještě předtím, než to típla.*
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 3:09 pm

*Umyje,utrie a odloží všetok riad,čo má spravené za krátku chvíľu. Sadne si na stoličku a čaká na Laylu.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 3:21 pm

*Přijela svým autem k domu Allison a zaparkovala ho před jejich domem. Vystoupila z auta a došla k jejich dveřím. Zazvonila.* (Vlkodlak zvonící na dveře domu lovců vlkodlaků... Já jsem sebevrah.)
Návrat nahoru Goto down
Allison Argent

Allison Argent


Počet príspevkov : 359
Join date : 23. 07. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 3:25 pm

*Len tak sedela v kuchyni a znovu premýšľala nad Scottom. Z toho ju vytrhol zvonček vchodových dverí. Zobrala si ešte z chodby bundu a upravila sa v zrkadle. Otvorila dvere a usmiala sa na Laylu.*Ahoj. Môžme ísť.*Vyjde von z dverí,počas toho si ešte na seba navlieka bundu a potom ich hlasno zabuchne,aby tak dala všetkým vedieť,že odchádza.*
Návrat nahoru Goto down
Layla Reed

Layla Reed


Počet príspevkov : 211
Join date : 03. 08. 14

Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 EmptySat Aug 23, 2014 3:51 pm

Ahoj. *Pousmála se, když se objevila Allison ve dveřích.* Máte pěkný dům. Teda aspon zvenku tak vypadá. *Podívala se krátce na dům a pak na Allison. Pomalu se vydala ulicí někam.* Už jste se zabydleli?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Argent House - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Argent House   Argent House - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Argent House
Návrat nahoru 
Strana 7 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Grayson House
» Craig's house
» Hale House
» McCall House
» Reyes House

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Teen Wolf RPG :: Miestnosti :: Beacon Hills :: Domy-
Přejdi na: